Задоволена оглядом лікаря Ківер Лідії . Завжди приємна, точна з анамнезом. Проходимо УЗД в подальшому тільки в неі
Ліонелла
Ужгород, 18.07.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Ліонелла. Дякуємо за вибір нашої клініки та висловлену думку. Радіємо, що Ви задоволені візитами до лікаря. Гарного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий вечір. Дуже не задоволений роботою і компетенцією лікаря УЗД у вашому центрі. Робив узд 12 березня на органи калитки і діагноз не співпадав з описом лікаря. Лікар Гафинець пише, що в мене патологія зліва у висновку, а сама в описові частині пише що утворення справа-це по перше, по друге лікар по опису пише, що в мене кіста, а у висновку пише,що це пухлина, по третє-пише, що розміри додатка як справа так і зліва нормальні, а у висновку пише що в мене запальний процес!!! Ви приватна клініка і на мою думку в приватній клініці мають робити професіонали, а не скажу так дилитанти. Якщо лікар з досвідом 2 роки такі помилки робить, то йому треба ще вчитися-вчитися і ще раз вчитися. Я дуже розчарований у обстеженні. Хай керівник закладу вживе міри, або знайдіть нормального компетентного лікаря щоб надавати якісні діагностичні послуги,якщо це приватна медицина. Бо я після лікаря був ще у двох лікарів і такий як мені поставила діагноз ваша лікарка ніхто не підтвердив. Керівництво хай розбереться, тому що це неприпустимо. Не Рекомендую!!!!!
Іштван
Ужгород, 14.06.2022
Оцінка:
Була на прийомі в лікаря Ківер Л.Д. Чудовий лікар, чудова людина, яка дуже чітко та зрозуміло пояснила мені картину УЗД, терпляче ставилась до моїх питань, вміла правильно заспокоїти, за що їй безмежно вдячна. Найкращі рекомендації!
Леся
Ужгород, 02.04.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Лесю. Нам приємно, що Ви задоволені візитом до нашої клініки та отримали бажаний результат. Дякуємо, що змогли поділитись своїм враженням та завжди готові допомогти в разі потреби. Здоров'я Вам та всім людям.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чудовий лікар. Він не тільки прекрасно знає свою роботу, але і вміє підтримати морально. Все детально розказав, показав та пояснив. Заспокоїв та зумів налаштувати на позитив, що не менш важливо. Як лікар і як людина він просто диво) Дякую, буду звертатись ще) успіхів!
Леся
Ужгород, 06.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Леся. Вдячні Вам за відгук. Дуже раді, що Ви обрали саме наш медичний центр та залишилися задоволені роботою лікаря. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходжу лікування у лікаря Полянського П.А. і лікар назначив пройти УЗД. Я звернулася до лікаря УЗД Лигирди В.В. Проходила дослідження черевної порожнини, , малого тазу та молочних залоз. Лікарем задоволена: він добре розказав та пояснив мої проблеми.
Марія
Ужгород, 13.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Нам важлив, що Ви задоволені результатом звернення до медцентру. Спеціалісти «ОН Клінік» проводять діагностику на сучасному високотехнологічному обладнанні, що дозволяє отримати максимально інформативний результат. Дякуємо за відгук та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була сьогодні на УЗД у лікаря Ківер Лідії Володимирівни, мені сподобався візит, хоча він був першим у клініку. Лікар все добре пояснив мені. Я задоволена візитом. В наступний раз якщо щось то буду звертатися саме до вас.
Мар’яна
Ужгород, 07.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Мар’яно. Вдячні Вам за позитивний відгук та добрі слова на адресу нашого спеціаліста. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого медцентру. Завжди раді допомогти та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Зверталася у клініку двічі. Була у двох лікарів на УЗД. Лигирда В.В. та Ківер Л.В., професіонали своєї справи. Провели діагностику новітнім апаратом УЗД, все коректно роз’яснили, завдяки їм лікар поставив точний діагноз і зміг назначити лікування. Рада, що звернулася в ОН Клінік. Всім рекомендую!
Юлія
Ужгород, 13.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Важливою частиною якісної діагностики та лікування є сучасне і високотехнологічне обладнання, яке використовується у нас в медцентрі. Ми раді, що діагностична процедура була для Вас інформативна і зрозуміла. Бажаємо здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволена працівниками ОН Клінік, персонал привітний, з повагою відносяться до пацієнтів. Хочу особисто порекомендувати, і виношу особисту подяку лікарю УЗД – Ківер Лідії Володимирівні, за її серйозне та чуйне ставлення до мене. Лікар хороший спеціаліст, який чітко надав інформацію. Всім раджу цю клініку, можна зробити будь-яке обстеження та аналізи, і персонал вам в цьому допоможе.
Даніелла
Ужгород, 09.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Даніелло. Вдячні за позитивний відгук. Комфортні умови на кожному етапі перебування пацієнтів в нашому медцентрі і якісне медичне обслуговування - одні з головних наших принципів роботи. Ми раді, що в особі спеціаліста Ківер Л.В. Ви знайшли лікаря, якому можете довірити своє здоров'я. Завжди готові допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Пройшовши УЗД, я була приємно вражена сучасною апаратурою. Лікар Лигирда Віктор Вікторович, - приємна у спілкуванні людина, професіонал своєї справи. Він зміг не тільки розказати про проблеми, а й наглядно показати ці ділянки. Рекомендую ОН Клінік всім!
Ольга
Ужгород, 11.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Раді, що Ви задоволені результатом звернення до клініки. Спеціалісти «ОН Клінік» проводять діагностику на сучасному високотехнологічному обладнанні, що дозволяє отримати максимально інформативний і точний результат. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
28.01 робила в ОН Клінік Ужгород УЗД органів черевної порожнини та щитовидної залози. Відношення лікаря мені сподобалося, оскільки під час прийому все мені роз’яснювала. Лікарка молода, але видно, що хороший фахівець. Приємним бонусом для мене було те, що для пацієнтів діє знижка «100 грн» на УЗД. Я всім пенсіонерам рекомендую скористатись такою можливістю та зробити якісне УЗД за акційною ціною. Дякую ОН Клінік, що дбаєте про старше населення.
Марія
Ужгород, 01.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Нам приємно, що наш спеціаліст Ківер Л.В. виправдала Вашу довіру. Раді знати, що діагностична процедура була комфортна, інформативна і зрозуміла. Будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернулася в ОН Клінік зробити мені ультразвукове дослідження щитовидної залози та молочних залоз. Дослідження проводила лікар Ківер Лідія Володимирівна. Вона як спеціаліст дуже уважна і розумна. Як людина вона теж дуже уважна і доброзичлива. Велике їй спасибі.
Марія
Ужгород, 22.01.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що процедура УЗД, яку проводила лікар Ківер Л.В. пройшла для Вас на позитивній ноті, і Ви залишилися задоволені результатами діагностики. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже приємний персонал, все дуже організовано і всі привітні. Лікар Комарницька Є.Ю. швидко прийняла, вчасно. Все пояснила – дуже доброзичлива і професійна. Хороші ціни на УЗД – найдоступніші в Ужгороді. Візитом задоволена! Дякую.
Юлія
Ужгород, 18.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Раді, що звернення в наш медичний центр було комфортними для Вас. А спілкування з лікарем викликало у Вас позитивні емоції, і ви знайшли час поділитися своєю думкою. Високотехнологічне обладнання, що використовується в «ОН Клінік» для діагностики - одне з найсучасніших і інформативних на сьогодні. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Ужгород, вул. Пестеля, 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі