Logo
0 800 30 77 33

Лікування TORCH-інфекцій в Ужгороді

TORCH-інфекції — це група захворювань, які передаються внутрішньоутробно від матері до дитини. Патології призводять до розвитку ускладнень під час вагітності та порушення фізичного або розумового розвитку дитини.

Перелік TORCH-інфекцій

Зараження дитини TORCH-інфекціями відбувається під час вагітності в результаті проходження патогенних мікроорганізмів через плаценту або під час вагінальних пологів. Перелік TORCH-інфекцій:

  • токсоплазмоз;
  • краснуха;
  • цитомегаловірус;
  • герпес.

До групи TORCH-інфекцій також належить вірус імунодефіциту людину, ВІЛ, сифіліс, парвовірус B19, вітряна віспа та вірус Зіка. Для своєчасного виявлення захворювання необхідно записатись на прийом до інфекціоніста.

Симптоми TORCH-інфекцій

Прояви внутрішньоутробних інфекцій залежать від виду патології та терміну інфікування плода (чим раніше відбулось зараження, тим більш вираженні симптоми). Загальні ознаки захворювань включають лихоманку, в’ялість, низьку масу тіла при народженні, жовтяниця. Інші симптоми TORCH-інфекцій:

  • відкрита артеріальна протока;
  • гепатоспленомегалія (збільшення печінки та селезінки);
  • мікроцефалія (маленька голова).

Проявами TORCH-інфекцій також є висип на шкірі у вигляді червоних або синюшних плям, судоми, дитячий церебральний параліч (ДЦП). Наслідки внутрішньоутробної інфекції для дитини включають сліпоту, глухоту, розлади мовлення, відставанням у розумовому розвитку та психомоторними порушеннями. Крім того, зараження TORCH-інфекцією вагітної жінки може призвести до передчасних пологів, викидню та мертвонародження.

Лікування TORCH-інфекцій (внутрішньоутробних інфекцій) в Ужгороді

Для діагностики TORCH-інфекцій лікар оглядає дитину (в присутності батьків або законних представників) та збирає анамнез. Інфекціоніст також направляє на аналіз крові, що дозволяє виявити специфічні антитіла (IgG) до цитомегаловірусу, токсоплазми, вірусу краснухи та герпесвірусної інфекції: в нормі антитіла відсутні, позитивний результат дослідження вказує на інфікування дитини. Підготовка до прийому інфекціоністом:

  • за 6-12 годин до обстеження не вживати їжу. Для немовлят необхідно витримати максимально можливу паузу між годуваннями;
  • за один день до здачі аналізів виключити прийом ліків. Якщо припинити вживати ліки неможливо — проінформувати лікаря.

Лікування внутрішньоутробних інфекцій залежить від типу збудника та ступені прояву патології. Інфекціоніст назначає імуномодулюючі, противірусні та антибактеріальні препарати. Профілактика TORCH-інфекції полягає у своєчасній діагностиці захворювань у вагітних жінок та вакцинації майбутніх матерів, запобігти інфікуванню плода під час пологів можна шляхом проведення кесарського розтину.

Для запису на консультацію інфекціоніста та лікування TORCH-інфекцій в Ужгороді у медичному центрі «ОН Клінік Ужгород» зателефонуйте за номером, вказаним на сайті, або заповніть форму запису на прийом.

Курпас Тетяна Леонідівна
Курпас Тетяна Леонідівна
Лікар відділення інфектології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому інфекціоністів у Ужгороді

Консультація інфекціоніста
ОНЛАЙН Консультація інфекціоніста
ОНЛАЙН Консультація інфекціоніста за кордон

Лікарі відділення інфектології ОН Клінік Ужгород

Відгуки про лікарів-інфекціоністів у Ужгороді

Задоволена візитом до лікаря інфекціоніста Курпас Тетяна. Вона прояснила хороший рівень професіоналізму. Вислухала мої скарги, спілкування з лікарем було комфор...
Людмила , 29.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Дякуємо за прийом лікаря та всього персоналу дуже кваліфікаційний персонал
Валентина , 19.07.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Велике ДЯКУЮ Курпас Тетяні Леонідівні! Все досить доступно та зрозуміло пояснила.Допомогла мені з моїми проблемами. Щиро дякую вам. P.S. Вибачаюсь, за те ,що у...
Тетяна , 18.07.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Дякую доктору Курпас Тетяні Леонидівні за детальну бесіду, увагу. Сподіваюся, що за результатами аналізів, які призначили, буде прописано правильне лікування,...
Тетяна , 03.07.2023. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Ужгород, вул. Д. Богуславського, 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00;, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.