Logo
0 800 30 77 33

Лікування лямбліозу в Ужгороді

Лямбліоз - це захворювання шлунково-кишкового тракту (ШКТ), що викликається одноклітинними мікроорганізмами (лямбліями). Патологія характеризується ураженням слизової оболонки тонкого кишечника, порушенням травлення та всмоктування поживних речовин.

Шляхи зараження лямбліозом

Лямблії існують у двох формах - вегетативній (рухомій) та у формі цисти (нерухомій). Причинами зараження лямбліозом можуть бути використання забрудненої води та вживання немитих овочів та фруктів, інфікованих цистами. Лямбліоз також передається за недотримання правил особистої гігієни і під час анального сексу, оскільки заражена людина виділяє лямблії разом з фекаліями.

Симптоми лямбліозу

При попаданні лямблій до тонкого кишечника з'являються підвищена втома, нудота, блювання. Лямбліоз проявляється нападоподібними больовими відчуттями в області пупка, чергуванням закрепів та діареї. У разі інфікування лямбліями жовчного міхура виникає холестаз (застій жовчі). Інші симптоми лямбліозу:

  • зниження апетиту;
  • здуття живота, підвищене газоутворення;
  • втрата ваги.

При ураженні лямбліями печінки виникають жовтяничний відтінок шкіри та болі у правому підребер'ї. Симптомом лямбліозу також є висип на шкірі у вигляді бульбашок або плям червоно-рожевого кольору, що супроводжується свербінням шкіри. Висипання при лямбліозі з'являються на обличчі, тулубі та кінцівках.

Ускладнення лямбліозу включають дефіцит поживних речовин, вітамінів та мікроелементів в організмі, зневоднення, непереносимість лактози. Для того, щоб діагностувати симптоми лямбліозу у дорослих, відрізнити його від паразитозу та призначити лікування, необхідно записатися на прийом до інфекціоніста.

Лікування лямбліозу в Ужгороді

Для діагностики лямбліозу інфекціоніст проводить огляд та збирає анамнез. Щоб виявити лямбліоз, лікар призначає аналіз калу на наявність одноклітинних паразитів в організмі.

Для того, щоб вивести лямблії, необхідно приймати протипаразитарні засоби та препарати, що нормалізують моторику шлунково-кишкового тракту. У разі появи при лямбліозі висипу та свербежу шкіри інфекціоніст призначає антигістамінні (протиалергічні) препарати.

Профілактика лямбліозу полягає у використанні бар'єрної контрацепції при занятті анальним сексом та дотриманні правил особистої гігієни. Необхідно уникати вживання забрудненої води, немитих овочів та фруктів.

Для запису на консультацію інфекціоніста та лікування лямбліозу в Ужгороді у медичному центрі «ОН Клінік Ужгород» зателефонуйте за номером, вказаним на сайті, або заповніть форму запису на прийом.

Курпас Тетяна Леонідівна
Курпас Тетяна Леонідівна
Лікар відділення інфектології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому інфекціоністів у Ужгороді

Консультація інфекціоніста
ОНЛАЙН Консультація інфекціоніста
ОНЛАЙН Консультація інфекціоніста за кордон

Лікарі відділення інфектології ОН Клінік Ужгород

Відгуки про лікарів-інфекціоністів у Ужгороді

Задоволена візитом до лікаря інфекціоніста Курпас Тетяна. Вона прояснила хороший рівень професіоналізму. Вислухала мої скарги, спілкування з лікарем було комфор...
Людмила , 29.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Дякуємо за прийом лікаря та всього персоналу дуже кваліфікаційний персонал
Валентина , 19.07.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Велике ДЯКУЮ Курпас Тетяні Леонідівні! Все досить доступно та зрозуміло пояснила.Допомогла мені з моїми проблемами. Щиро дякую вам. P.S. Вибачаюсь, за те ,що у...
Тетяна , 18.07.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Дякую доктору Курпас Тетяні Леонидівні за детальну бесіду, увагу. Сподіваюся, що за результатами аналізів, які призначили, буде прописано правильне лікування,...
Тетяна , 03.07.2023. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Ужгород, вул. Д. Богуславського, 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00;, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.