Logo
0 800 30 11 77
Чесно кажучи не перший раз така ситуація але я вже не можу промовчати. Набирайте компетентних дівчат які беруть аналізи крові, якщо вони не можуть працювати с «складними венами», то не потрібно взагалі братись. Мені набридло ходити тиждень після здачі аналізів з синцем на пів руки. Якщо можно було б додати фото, додала би але ж не судилось. Короче кажучи, в кого «складні» вени звертайтесь до іншого закладу бо тут не вміють з ними працювати.
Яна
Кропивницький, 10.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Яно. Дякуємо за вибір нашої клініки та діалог зі Службою контролю якості. Зазначаємо, на жаль, технічні моменти по венепункції в медичній практиці трапляються не рідко. Венозний доступ залежить від маси фізіологічних факторів і є різна його складність. Нам шкода, що склалася така ситуація, перепрошуємо за дискомфорт. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Обіход Людмила Валентинівна, відмінний лікар! вилікувала дерматит з яким боролась понад 5 років.Вже 4 місяці немає ніяких висипань.
Анна
Кропивницький, 17.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що наш лікар Обіход Людмила Валентинівна допомогла Вам вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені дуже подобається в клініці консультуватися та лікуватися так як тут дуже привітний персонал, все зручно та швидко. Лікар Обіход Л.В. дуже хороший спеціаліст, який дуже багато дає корисної інформації та допомагає з усіма проблемами по здоров'ю, які турбують. Дуже хороша клініка!
Ігор Віталійович
Кропивницький, 29.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ігорю Віталійовичу. Дякуємо Вам за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Приємно знати, що Вам подобається спілкування з нашим лікарем Обіход Людмилою Валентинівною і Ви задоволені результатом звернення до фахівця. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Клініка та відвідування лікаря цілком задовільняють. Ввічливий персонал, лікарем Обіход Л.В. задоволений.
Олег Миколайович
Кропивницький, 29.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олегу Миколайовичу. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїми позитивними враженнями від звернення до нашої клініки. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась з висипом, після 2 консультацій не тільки не змогли сказати що це, а й призначили лікування, яке тільки погіршило ситуацію. Зауважу, що навіть я розуміла що це дерматит, а дипломований лікар - ні (пізніше мені підтвердила це інша клініка). Гроші на вітер, шкодую, що раніше розглядала цю клініку як чудовий варіант.
Ксенія
Кропивницький, 28.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ксеніє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми шкодуємо, що у Вас склалося таке враження. Зазначаємо, що за підсумком прийому пацієнт отримує консультативний висновок фахівця, в якому лікар вказує діагноз та рекомендації на момент звернення пацієнта. Що і було у даному випадку. Зичимо Вам здоров'я, на все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую лікарям Віцинській О.І., Саєнко О.О., Лопатенко Д.Е. за професіоналізм і повагу до людей. Також дякую лікарю УЗД Кравченко В.Ю.. Дякую Бузько М.М., Денисенко, Чельнік А.Ю., Гончаренко Е.І., Бессонова Л.В.
Неллі Вікторівна
Кропивницький, 09.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Неллі Вікторівно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до наших лікарів. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернулась до лікаря з дивною плямою на руці. Лікар видалась дуже приємною, я була задоволена. Мені зробили зішкріб, який дав негативний результат. І на другий прийом з результатом аналізу лікар мене питає: «а ми точно добре пошкребли?» Таке питання від лікаря мене напружило, бо хто має знати, наскільки добре лікар взяв зішкріб? Лікування не дало результату. Врезультаті, я пішла в іншу клініку здавати аналізи заново. Вони виявились позитивні. Не знаю, в чому проблема: в тому, що лікар «погано пошкребла» чи у лабораторії, яка робить неякісні аналізи. Але 580 грн за два прийоми, які не дали толку і до 200 грн за неправильний результат аналізу я викинула просто так. Не раджу клініку нікому.
Яна
Кропивницький, 22.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Яно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми шкодуємо, якщо у Вас склалось таке враження. За Вашим зверненням було проведено предметний розбір ситуації. Підтверджуємо, що матеріалу для коректного проведення лабораторного дослідження отримано достатньо. Достовірність результату перевірено та підтверджено. Зазначаємо, що інтерпретація результатів дослідження проводиться фахівцем. Більш докладну інформацію Вам надано у телефонному режимі. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня, хочу лишити відгук щодо прийому у дерматолога Віцинська Олена Ігорівна у місті Кропивницький. Я була записана на першу консультацію до неї і хотіла отримати направлення на лікування, але Пані одразу мене відправила на видалення моєї проблеми, не запропонувавши спочатку здати аналізи чи пройти курс лікування. Я повідомила Пані, що хочу вилікувати проблему, а не косметичко її приховати. Я лишилася не задоволена прийомом і відсутністю професіональної консультації
Тетяна
Кропивницький, 13.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалась така думка. Нами перевірена інформація і зазначаємо, що запропонована лікарем лікувально-діагностична тактика коректна і відповідає вимогам чинних протоколів МОЗ по данній патології. Більш детально Вам надана інформація телефоном. Завжди готові допомогти у разі необхідності, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Віцинська Олена Ігорівна, хороший лікар, професіонал, приємна жінка, відвідувати одне задоволення. Допомогла впорається з моїми проблемами і одужати. Мені дуже допомогло її лікування. Дякую
Ключар Юлія
Кропивницький, 11.02.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Вдячні Вам, що публічно поділились своєю думкою про відвідування нашої клініки та лікаря. Нам важливо, що Ви отримали бажаний результат від лікування і залишились задоволені. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Приємне обслуговування)
Олена
Кропивницький, 27.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за відгук, радіємо що Вам сподобалось обслуговування. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Весь персонал на Европейському рівні! Лікар Віцинська знає свою справу! Рекомендую! Ціни демократичні! Приміщення клініки ідеально чисте, тому молодшому медичному персоналу окреме дякую! Дівчатка з рецепшену ввічливі, спокійні!
Анна
Кропивницький, 06.06.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Анно. Дякуємо за вибір нашої клініки та високу оцінку роботи наших співробітників. Дуже приємно знати Вашу думку та враження. Сподіваємось, що консультація лікаря була інформативною для Вас. Зичимо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу щиро подякувати лікарю-дерматологу Віцинській Олені Ігорівні за професіоналізм в своїй справі, за вдале підібране лікування, що призвело до гарних результатів і швидкого одужання. Дуже задоволена обслуговуванням і увагою персоналу в клініці!
Марина
Кропивницький, 18.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Дякуємо за надану довіру нашому спеціалісту. Ми раді, що Ви задоволені якістю надання медичної допомоги. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Кропивницький, бульвар Студентський, 6/5

ОН Клінік Кропивницький
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.