Logo
0 800 30 11 77
Я була на прийомі у лікаря-гінеколога Андрус Ганни Михайлівни і дуже задоволена. Лікар уважна.
Олена
Харків, 12.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Андрус Ганни Михайлівни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Не рекомендую лікаря Перехрест, зверталася по допомогу, у підсумку пішло просто викачування грошей, а не лікування, прописувала препарати, які не лікували, а просто прибирали симптоми не на довго. І я повинна була знову проходити, і знову здавати аналізи, і в цьому і полягає схема викачування грошей. У підсумку сходила просто в звичайну ЖК, і доктор виписала препарат, який відразу допоміг, і ні чого я не платила, і аналізи безкоштовно. Не ведіться на цих лікарів, їм не важливо Ваше здоров'я.
Оксана
Харків, 11.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Служба контролю якості проводить предметний розбір кожного звернення від реальних пацієнтів. Якщо у пацієнта є конкретні претензії - можна зразу звертатись до нас за номером 0800-50-71-70 і ми залюбки допоможемо розібратись. По факту отриманої медичної допомоги звернень до Служби контролю якості не надходило. Якщо пацієнт не виконує в повному обсязі всі рекомендації - то у лікаря немає можливості впливати на динаміку. З плином років відновити хід подій на прийомі подекуди складно. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дівчата, якщо ви цінуєте своє здоровʼя, раджу ніколи не записуватись на прийом до Перехрест! Ця «лікар» під час прийому та УЗД поставила неправильний діагноз, помітила та не діагностувала розрив яєчника та крововилив, а відправила до гастроентеролога з підозрою на кишкову інфекцію та призначила непотрібні таблетки на 2к грн. Безвідповідальна, неуважна, намагалася швидше закінчити прийом, не відповідаючи на питання. Нікому не раджу, це жах, а не обслуговування!
Ксенія
Харків, 04.03.2024
Оцінка:
Андрус Ганна Михайлівна - у лікаря все сподобалось. Кваліфікований спеціаліст, з чуйним ставленням до пацієнтів, уміє слухати та дати слушну пораду. Дякую за увагу.
Олена
Харків, 27.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олена. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Андрус Ганни Михайлівни. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу щиро подякувати персоналу маніпуляційного кабінету №104 (гінекологія) за вправність, кваліфікованість та чуйність!
Світлана
Харків, 14.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу наших фахівців. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Перехрест О.В. Не рекомендую. Дуже груба і некоректна Толком нічого не пояснила. Дала список аналізів і сказала які хочете, такі й здавайте. Але найогидніше, що залишивши мене на кріслі, почала мити своє взуття і штани антисептиком. Спасибі хоч потім зняла рукавички і одягла нові. Більше до неї ходити не буду й іншим не раджу
Тетяна
Харків, 05.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалась така думка і перепрошуємо за дискомфорт. Хочемо зазначити, що під час виконання своїх професійних обов'язків, у разі виникнення подібних ситуацій, персонал діє згідно з вимогами нормативних документів. Всю необхідну інформацію по додатковим обстеженням зафіксовано у консультативному заключенні, яке отримує пацієнт за підсумком прийому. У разі виникнення додаткових питань чи незрозумілих моментів - можна задавати додаткові питання безпесередньо лікарю, або через цілодобовий контактний центр. Ми залюбки допоможемо розібратись у будь-якій ситуації. Зичимо добра і здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике спасибі гінекологу Удовиченко Олені Олександрівні за моє здоров'я і видалення поліпа шийки матки. Лікар уважний, обізнаний, прихильний до себе і дуже терплячий до своїх пацієнток. Ні хвилини не шкодую, що звернулася зі своєю проблемою саме до цього лікаря. І хочу сказати спасибі Оксані, яка асистувала Олені Олександрівні під час проведення операції
Людмила
Харків, 02.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно виказали щиру подяку на адресу наших фахівців. Раді, що наш лікар Удовиченко Олена Олександрівна допомогла Вам вирішити проблему зі здоров'ям і Ви залишилися задоволені результатом звернення. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Удовиченко О.О. - гарний лікар. Обстежуюсь недавно, але все подобається. Буду звертатися ще не раз!
Олена
Харків, 25.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Удовиченко Олени Олександрівни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике спасибі лікарю Перехрест О.В. за уважність і щире бажання допомогти. Влітку Оксана Володимирівна допомогла уникнути операції і тепер я довіряю своє здоров'я тільки їй.
Попова Полiна
Харків, 24.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Поліно. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Приємно знати, що з допомогою нашого лікаря Перехрест Оксани Володимирівни Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Удовиченко Олена Олександрівна, неймовірний лікар. Якщо ви вперше записуєтесь на візит і переживаєте щоб дістався чуйний і уважний спеціаліст, вам точно до Олени Олександрівни. Я вперше потрапила до неї щоб підтвердити вагітність, до війни спостерігалась в іншій клініці то ж є з чим порівняти. Узі робить дуже ніжно без дискомфорту, супутньо перевірили можливі ускладнення, та одразу здавала всі потрібні аналізи на виявлення інфекцій і вірусів, дуже уважно та з турботою до мене відносилась на кожному візиті, нічого зайвого не приписувала і пояснювала чому цей аналіз потрібен для мене зараз,пояснила все на майбутнє і зробили деякі аналізи одразу щоб потім мене не турбували в державній установі, шкода що в клініці немає ведення вагітності бо я б залюбки пішла з цим лікарем далі. Шкода що я не знала цього гінеколога раніше. Дуже вдячна за таке відношення♥️
Крістіна
Харків, 12.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Крістіно. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова. Нам приємно, що Ви публічно виказали подяку нашому лікарю Удовиченко Олені Олександрівні. Цілком згодні з Вами, що для пацієнта важливе значення має комфорт у спілкуванні з лікарем та довіра до фахівця. Раді, що Ви маєте приємні враження від звернення до нашої клініки та лікаря. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю гінеколог- УЗДі за гарне ставлення та професіоналізм,за вміння комунікувати з пацієнтами та за надану допомогу,за добре серце і чуйність.Ви – чудовий лікарПерехрест Оксана Володимирівна
Світлана
Харків, 15.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Перехрест Оксани Володимирівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
09.11.2023. Дуже і дуже вдячна чарівному лікарю гінекологу Удовиченко Олені Олександрівні за її професіоналізм, чуйність і вміння привернути до себе увагу з почуттям довіри. Рідко буває таке поєднання в одній людині. Дай бог побільше таких лікарів. А також окреме величезне спасибі за душевну підтримку, відповідальне і якісне ставлення до своєї роботи медсестричці Людочці Нікітіній. Мені пощастило потрапити з моєю серйозною проблемою до таких проффесіоналів. Спасибі Вам величезне, дай бог вам здоров'я.
Тамара Родіонівна
Харків, 09.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тамаро Родіонівно. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Удовиченко Олени Олександрівни. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та фахівців. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, пр. Героїв Харкова, 257

ОН Клінік Харків Палац Спорту
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 18:00, Сб: 8:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.