0 800 30 11 77
Звернулася з сином до офтальмолога Оганезова Сюзанна. На правому оці халязіон, дві великі шишки. Лікар запропонувала видалити (3000 грн) погодилися. Через 10 днів повинно пройти повністю, АЛЕ на жаль....шишки зменшилися, але залишилися. Звернулися до іншого фахівця, НЕ ЯКІСНО ВИЧИСТИЛИ. Дуже не задоволена роботою. НЕ РЕКОМЕНДУЮ.
Тетяна
Дніпро, 28.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що у клініці не проводиться хірургічне видалення такої патології. Запропонований метод лікування грунтується на поступовому розсмоктуванні утворень під дією препарату. Для контролю лікування в динаміці лікар призначав повторний візит. Якщо пацієнт не з'являється на рекомендований візит, то лікар не має можливості оцінити хід лікування. Ми завжди акцентуємо нашим пацієнтам - виконувати всі рекомендації і своєчасно повідомляти лікаря про зміни в стані здоров'я. Для цього в нас контактний центр працює цілодобово. Ми очікуємо пацієнта на контрольному огляді згідно попереднього запису. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Обратилась с сыном к офтальмологу Оганезова Сюзанна. На правом глазу халязион, две большие шишки. Врач предложила удалить (3000 грн) согласились. Через 10 дней должно пройти полностью, НО к сожалению....шишки уменьшились, но остались.Обратились к другому специалисту, НЕ КАЧЕСТВЕННО ВЫЧЕСТИЛИ. Очень не довольна работой.НЕ РЕКОМЕНДУЮ.
Татьяна
Дніпро, 28.04.2023
Оцінка:

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

ОН Клінік Дніпро
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00 - 20:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.