Logo
0 800 30 11 77
Дуже багато перечитала відгуків і , майже, всі негативні , але не можу зрозуміти в чому цей весь негатив??? Персонал дуже привітний , лікар своєї справи, анестезіолог - просто дуже приємний спеціаліст, дякую за все!! Рекомендую))
Валентина
Біла Церква, 30.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Щиро дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки. Цінуємо Вашу думку. Вдячні за рекомендації. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Рекомендую On clinic. Висококваліфікований підхід та Якісне Лікування. Компетентний підхід до пацієнта адміністратора Сідлецька А.Ю. Уважність лікаря Гастероентеролог Чернявська М.В.
Іра
Біла Церква, 15.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені якістю медичної допомоги, рівнем сервісу та спілкуванням з нашими фахівцями. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Вдячні за рекомендації. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Найбезвідповідальніший мед.заклад! Два рази переносили обстеження на яке був записаний за пів місяця. Совок та й годі. Хочете бути здоровим, не майте з цією клінікою справ.
Олег
Біла Церква, 11.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олеже. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалося таке враження. Перепрошуємо за ситуацію. Але, на жаль, іноді виникають об'єктивні непередбачені обставини. Дякуємо за розуміння. Ми раді, що надана у телефонному режимі інформація була Вами прийнята. Прагнемо відновити Вашу довіру, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робила гастроскопію у Чиркунової В.О. Уважний лікар і професійний... Тільки завдяки її заспокійливому тону і повчанням все пройшло відмінно без наркозу і швидко... Рекомендую всім... І медсестра теж доброзичлива... Я йшла з почуттям страху і що не зроблю... і на подив все відмінно вийшло...
Надія
Біла Церква, 20.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Надіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення та спілкування з нашим лікарем Чиркуновою Веронікою Олегівною. Вдячні за Ваші рекомендації. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Просто зобов'язаний висловити щиру подяку лікарю Сергію Андрійовичу, анестезіологу Ігореві Миколайовичу, медсестрі Оксані за проведене обстеження кишечника. Верх доброзичливості, уваги, високий професіоналізм. Спасибі!
Олександр
Біла Церква, 15.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олександре. Щиро дякуємо, що Ви зупинили вибір на нашому медичному центрі. Дуже приємно, що Ви повністю задоволені якістю послуг. Ви завжди можете розраховувати на наш досвід та професіоналізм. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Це лікар, який своєю впевненістю і професіоналізмом вселяє впевненість, що все буде добре, заспокоює, дає чіткі рекомендації під час процедури гастроскопії. Дякую! І рекомендую при потребі звертатися до нього.
Валентина
Біла Церква, 10.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Раді знати, що діагностична процедура, яку проводив наш лікар Дробинко С.А., пройшла для Вас у комфортній атмосфері, а результати були інформативними та зрозумілими. Дякуємо за відгук та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернувся до лікаря на зонд, все на вищому рівні, що приємний персонал, що хороша медапаратура. Дякую, що ви є.
Сергій Васильович
Біла Церква, 08.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію Васильовичу. Дякуємо за відгук. Важливою складовою якісної діагностики є високотехнологічне обладнання, яке використовується в нашому медцентрі. Завжди готові допомогти та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернулася для проходження ФГДС у лікаря Дробинко С.А. процедура пройшла швидко та безболісно, не так страшно як очікувалося. Лікар все доступно пояснив, розповів, що робити далі, наданням послуги залишилася задоволена, рекомендуватиму всім.
Яна
Біла Церква, 09.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Яна. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що діагностична процедура була для Вас інформативна і зрозуміла, а головне, Ви залишилися задоволені результатом візиту до нашого медичного центру. Бажаємо здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила колоноскопію у лікаря Дробинко С.А. Обстеження пройшло на високому професійному рівні. Медичний персонал і лікар підійшли до мого обстеження з профісіоналізмом. Обстеження завершилося швидко, без болю, маю добре враження. Отримала певні рекомендації щодо подальшого мого лікування. Дякую за професіоналізм лікарів, буду рекомендувати моїм знайомим, щоб зверталися до цієї ж клініки.
Оксана
Біла Церква, 12.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Процедура колоноскопія без перебільшення є важливим інструментом для постановки діагнозу. Інформація, яку отримує лікар, має велику цінність і для подальшого плану лікування. Раді знати, що діагностична процедура пройшла для Вас в комфортній атмосфері, а результати були інформативні та зрозумілі. Дякуємо за позитивний відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Пройшла процедуру гастроскопії та колоноскопії. Дуже задоволена обслуговуванням. Лікарі ввічливі, уважні. Грунтовно пояснюють весь хід процедур. За це їм велика подяка. Клініці процвітання та вдячних пацієнтів. Була у лікаря Дробинко С. А.
Нина
Біла Церква, 22.01.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ніно. Дякуємо за відгук. Процедури гастроскопія і колоноскопія мають безперечну діагностичну цінність, що в поєднанні з сучасним високотехнологічним обладнанням наших медцентрів і професіоналізмом лікарів дозволяє провести максимально точну діагностику. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я сьогодні була на УЗД у Перелигіна Г.О. дуже приємний та ввічливий лікар. Справжній спеціаліст свого діла. Мені дуже сподобалося, що лікар легко знаходить спільну мову з пацієнтами та дуже якісно проводить огляд. Перелигіна Г.О. дуже кваліфікований та розумний лікар. Дуже вдячна лікарю за чудовий огляд.
Ганна
Біла Церква, 09.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ганно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що процедура УЗД, яку проводив наш спеціаліст, пройшла для Вас на позитивній ноті, і Ви залишилися задоволені результатами діагностики. Один з головних принципів роботи наших клінік - комфорт кожного пацієнта, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які комплексно підходять до лікувально-діагностичного процесу. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Обслуговування в клініці відмінне. Дуже задоволена лікарем-ендоскопістом Дробинко. Обстеження робить якісно, професійно, швидко. Рекомендую його усім знайомим. Персонал ввічливий, уважний.
Олена
Біла Церква, 02.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук та добрі слова на адресу нашого лікаря Дробинко Сергія Андрійовича. Згодні з Вами, у нас працюють кваліфіковані спеціалісти, які уважно ставляться до кожного пацієнта, а також використовують у своїй роботі передове медичне обладнання. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 5/13

ОН Клінік Біла Церква
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 18:00, Нд: 10:00 - 16:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.