Дитячий психолог в Харкові

Психологічні проблеми, які виникають в дитячому віці, суттєво ускладнюють життя дитини, можуть призвести до труднощів у спілкуванні та сприйнятті інформації, невпевненості в собі та складнощів в досягненні поставлених цілей.
Тому так важливо уважно ставитися до емоційного стану дитини, і своєчасно звертатися за психологічною допомогою.

Які проблеми допомагає вирішити дитячий психолог

Дитячий психолог допомагає вирішити різні проблеми психоемоційного характеру. Звернутися до дитячого психолога слід, якщо дитина зіткнулася з травматичним досвідом:

  • насильством будь-якого характеру;
  • травмами і серйозними захворюваннями, які змінюють звичний ритм життя;
  • конфліктами в сім'ї;
  • розлученням батьків;
  • надмірним проявом турботи, гіперопікою з боку батьків і близьких людей;
  • надмірною вимогливістю батьків;
  • невиліковними хворобами та смертю близьких людей;
  • конфліктами в колективі, в класі, з учителями, друзями та однокласниками.

Проблеми, з якими працює дитячий психолог

Заняття з дитячим психологом допомагають вирішити проблеми адаптації дитини, опрацювати його душевні травми та відновити зламану психіку дитини. Психологічної допомоги потребують діти, які зазнали насильства, і діти, які пережили психологічні травми.

Дитячий психолог працює з емоційними проблемами дітей:

Крім того, дитячий психолог проводить консультування батьків з питань запобігання та опрацювання дитячих психологічних травм. Рекомендації дитячого психолога можуть стосуватися як корекції відносин дорослих до дитини, так і корекції взаємовідносин дорослих (батьків та інших членів сім'ї) між собою.

Як проходить первинний прийом у дитячого психолога

Лікування дитячої психологічної травми передбачає активну участь батьків. Тому первинний прийом у дитячого психолога проходить в присутності одного з батьків. Надалі, при необхідності, обговорюється питання про присутність обох батьків на прийомах.

Психолог дізнається скарги дитини та батьків, а також аналізує особливості поведінки дитини. За результатами первинної консультації лікар пропонує індивідуальну схему опрацювання дитячих травм. За часом консультація триває 60 хвилин.

Запис на консультацію дитячого психолога в Харкові здійснюється за вказаними на сайті телефонами або через онлайн-форму запису на сайті. Заявки на прийом приймаються цілодобово.

Вартість прийому лікарів дитячих психологій у Харкові

Консультація дитячого медичного психолога
700грн. / 665грн.

Адреса: Харків, пр. Московський, 257

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 19:00, Нд: 8:00-17:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 Цiлодобово.
  • По мапі