Відгуки про лікарів-проктологiв у Харків (м. Пушкінська)

Хочу висловити свою подяку хірургові Прасолу Олександру Михайловичу та його медичній сестрі. Високий професіоналізм, увага до кожної деталі, до таких фахівців приємно звертатися. Велике спасибі
Людмила
Харків, 06.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Людмило. Дякуємо за відгук. Клінічний досвід лікаря в поєднанні з сучасними малоінвазивними методиками, які у нас використовуються, дозволяють отримати якісну медичну допомогу. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Подпорінов Сергій Дмитрович - відгуки Висловлюю подяку за успішно проведену операцію. Призначено грамотне лікування, яке швидко допомогло! Велике вам спасибі!
Леонід
Харків, 05.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Леоніде. Дійсно, лікар Подпорінов С. Д. досконало володіє сучасними і ефективними методами вирішення неприємних проблем. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Висловлюю свій позитив від вчорашнього візиту в ОН Клінік до лікаря Галича Олександра Вікторовича. Була у цього фахівця перший раз. Доктор розташував до себе, провів максимально безболісний огляд, запропонував найбільш ефективне малоінвазивне хірургічне лікування. Я прийшла з питанням про видалення проблеми хірургічним шляхом, і мені відповіли на мої запитання і навіть більше. Так само розповіли, при якому варіанті можливі рецидиви, як проходить реабілітація, болить не болить ранки потім. Все зрозуміло і ясно. І я скоріше прийняла для себе рішення зробити малоінвазивну хірургію у цього хірурга. Викликає довіру. Медсестра теж тактовна, хороша. Мені все сподобалося.
Elena
Харків, 11.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Спасибі, що знайшли можливість поділитися своєю історією звернення в наш медичний центр. Своєчасне звернення до лікарів при наявності неприємних проблем - запорука ефективної діагностики та лікування. У наших медичних центрах фахівці використовують щадні малоінвазивні методики, які дозволяють швидко, без госпіталізації і тривалого відновного періоду істотно поліпшити якість життя. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Усе чудово, дякую!
Майя
Харків, 29.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Майє. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Усе прекрасно, все розповів, все пояснив. РЕКОМЕНДУЮ!!! Галич Олександр Вікторович - дуже важливий лікар.
Людмила
Харків, 28.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Людмило. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що ви залишилися повністю задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями, і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добридень! Хочеться в черговий раз подякувати Галичу Олександру Вікторовичу та його медсестрі Олені Олегівні. Як завжди, високий професіоналізм та людське ставлення чого серед фахівців вашої сфери діяльності зараз не часто зустрінеш, спасибі!!! Також, хочеться відзначити дівчат з рецепції, що працювали 15.06.21, розумничка!!!
Володимир
Харків, 16.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Володимире. Дякуємо за Ваш відгук і добрі слова. Хочемо зазначити, що сучасні малоінвазивні методики лікування і новітнє обладнання, яке використовується в наших медичних центрах, дозволяють позбутися від неприємних проблем без госпіталізації і радикального оперативного втручання. Не забувайте про профілактичних оглядах і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все супер, пройшов обстеження, починаю лікування
Володимир
Харків, 10.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Володимире. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до медцентру і якістю обслуговування. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Олександр Михайлович - красавчик. ЛІКАР з великих літер. Враження найпозитивніші. Життя набуло нових барв після лікування у нього.
Олександр
Харків, 10.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня Олександре. Дякуємо за відгук. Прасол А.М. дійсно досвідчений і кваліфікований лікар, який знаходить індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку за допомогу в лікуванні дуже делікатної проблеми. Лікар Галич Олександр Вікторович - лікар з великої літери! Дуже акуратно і професійно провів первинну консультацію і огляд. Детально пояснив методи лікування, запропонувавши кілька варіантів. Після узгодження призначив день операції. Сказати, що я переживав - це не сказати нічого. Дуже боявся! Але Олександр Вікторович вміє знайти підхід. В операційну я зайшов з посмішкою. Олександр Вікторович має медичний гумор. Дякую його медсестрі, яка теж підбадьорювала. Операція пройшла успішно. Близько 2,5 годин я був в палаті. Весь цей час періодично до мене заходили і медсестра, і анестезіолог, і, звичайно, доктор. Додому дали список і цілий пакет ліків (знеболююче, шприци, проносне і інше). У наступні відвідування (щотижня) список оновлювали. За час лікування я самостійно не купив нічого - все видавали в ОН Клінік. І ось уже більше року я живу без болю! Слава Богу за такого прекрасного доктора, як Галич Олександр Вікторович і за весь медперсонал ОН Клінік, починаючи від рецешена. Нехай Господь благословить справа рук Ваших!
Роман
Харків, 30.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо за можливість ідентифікувати Вас як реального пацієнта нашого медичного центру. Нам приємно, що під наглядом нашого лікаря Вам вдалося розв'язати неприємну проблему, яка викликає занепокоєння. Своєчасне звернення за медичною допомогою є запорукою успішної діагностики та лікування, а також дозволяє прискорити процес одужання. Ми раді, що в особі нашого лікаря Галич А.В. Ви знайшли фахівця, якому змогли довірити своє здоров'я. Ми прагнемо, щоб усі наші пацієнти почували себе максимально комфортно. Для цього створені всі умови - медичні центри нашої Мережі забезпечені високотехнологічним обладнанням, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар після прийому не дав висновку. Зіткнувся з таким вперше
Антон
Харків, 25.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Антоне. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Консультативний висновок було відправлено на електронну пошту пацієнта. Також є можливість отримати необхідну інформацію в особистому кабінеті пацієнта на сайті. Просимо вибачення, якщо Ви отримали дискомфорт пыд час звернення до медцентру. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Галич Олександр Вікторович - чцдовий лікар
Єгор
Харків, 20.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Єгоре. Дякуємо за відгук і добрі слова про наш фахівця. Завжди готові допомогти в разі потреби і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Якось так історично склалося, що я ставлюся до медиків здебільшого без палких почуттів. Навіть не знаю чому. Можливо через ,те що медицина стала останнім часом занадто комерціалізованою, а фахівці перш за все вбачають у тобі не пацієнта, а клієнта. Не знаю напевно, але з пісні слів не викинеш. Але, правди ніяк не сховати, не до всіх таке ставлення. Дякувати богу, інколи трапляються фахівці дуже високого рівня, справжні професіонали, для кого найвищим результатом є здоров'я пацієнта і вони докладають чималих зусиль, щоб побачити в очах пацієнта яскравий вогник життя і вдячну посмішку на обличчі. Це справжні ЛІКАРІ! Тобто люди, що віддані своїй справі без залишку. З такими людьми хочеться дружити, бути готовим підставити плече, тобто бути навзаєм корисним. Бо у цих випадках відносини будуються не на матеріальній складовій. Не дуже давно, кілька тижнів тому різке погіршення стану здоров'я змусило звернутися до ОН Клінік. Зателефонували до кол-центру, узгодили та призначили місце та час консультації. І от я опинився в кабінеті перед Прасолом Олександром Михайловичем. З першої хвилини спілкування відчуваєш непідробну, навіть лагідну, турботу про здоров'я пацієнта. Навіть вердикт про необхідність операції сприйнявся без хвилювання та, як воно зазвичай буває, без розгубленості та тривоги. Коли настав день операції, вся процедура з підготовки та проведення втручання пройшла, як кажуть, на одному диханні. Злагоджені дії бригади у складі лікаря Прасол Олександра Михайловича, його медсестри Олени Іванівни та анестезіолога можуть беззаперечно вважатися зразком! Справжні професіонали! А догляд та супровід після операції - унеможливлюють ускладнення і з перших днів задають вектор на одужання. Велика вам подяка, шана та повага, СПЕЦІАЛІСТИ, ПРОФЕСІОНАЛИ, ЛЮДИ, тобто СПРАВЖНІ ЛІКАРІ!!!
Михайло Мироненко
Харків, 10.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Михайле. Дякуємо за позитивний відгук і Вашу історію звернення в наш медичний центр. Ми розуміємо, наскільки важливим є для пацієнта позитивний емоційний зв'язок з лікарем і раді, що наш спеціаліст зміг виправдати Вашу довіру. Один з головних принципів роботи наших медичних центрів - комфорт кожного пацієнта, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти. Малоінвазивні методики та сучасне обладнання, що застосовуються в «ОН Клінік», допомагають вирішити проктологічні проблеми в комфортних умовах і без відриву від звичного ритму життя. Ми раді, що перебування в стінах нашого медичного закладу було для Вас комфортним і пройшло в позитивній атмосфері. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік