Відгуки про лікарів-проктологiв у Харкові (м. Пушкінська)

Вчора відвідав професора Галич В.А. Хлопці, от спілкуєшся з людьми і розумієш, нам в Україні катастрофічно не вистачає таких фахівців! Він і його медсестра так з людиною спілкуються, що немає жодного сорому (доктор з медсестрою мають досить специфічний напрямок в медицині!). Головне, він вміє пояснити проблему так, що не залишається питань. Спілкуєшся з людиною і розумієш, що це не робот, який видає напрямки на аналізи і в автоматичному режимі пояснює проблему!! Лікарю та медсестрі просто моя повага!!!
Володимир
Харків, 15.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Володимире. Дякуємо Вам за розгорнутий відгук. Нам приємно, що звернення до нашого медичного центру було ефективним та результативним. Ми прагнемо, щоб кожен пацієнт відчував позитивний емоційний настрій на всіх етапах перебування у медзакладі. Хочемо відзначити, медичні центри нашої Мережі оснащені сучасним обладнанням для діагностики та лікування, процедури проводяться у комфортних для пацієнта умовах. Будемо раді допомогти у разі потреби. Бажаємо здоров'я
Служба контролю якості ОН Клінік
Подпорінов Сергій Дмитрович, повернув радість життя аж 2 рази 😁 з періодичністю 10 років. Що можна бажати краще? Доброго вам здоров'я любий лікарю! Ну і мені не хворіти 👍З Новим благополучним роком!
Ігор
Харків, 26.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ігоре Борисовичу. Дякую за відгук. Нам приємно, що під наглядом нашого спеціаліста Ви змогли вирішити неприємну проблему та значно підвищити якість життя. Завжди готові допомогти та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити свою подяку хірургові Прасолу Олександру Михайловичу та його медичній сестрі. Високий професіоналізм, увага до кожної деталі, до таких фахівців приємно звертатися. Велике спасибі
Людмила
Харків, 06.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Людмило. Дякуємо за відгук. Клінічний досвід лікаря в поєднанні з сучасними малоінвазивними методиками, які у нас використовуються, дозволяють отримати якісну медичну допомогу. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Подпорінов Сергій Дмитрович - відгуки Висловлюю подяку за успішно проведену операцію. Призначено грамотне лікування, яке швидко допомогло! Велике вам спасибі!
Леонід
Харків, 05.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Леоніде. Дійсно, лікар Подпорінов С. Д. досконало володіє сучасними і ефективними методами вирішення неприємних проблем. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Висловлюю свій позитив від вчорашнього візиту в ОН Клінік до лікаря Галича Олександра Вікторовича. Була у цього фахівця перший раз. Доктор розташував до себе, провів максимально безболісний огляд, запропонував найбільш ефективне малоінвазивне хірургічне лікування. Я прийшла з питанням про видалення проблеми хірургічним шляхом, і мені відповіли на мої запитання і навіть більше. Так само розповіли, при якому варіанті можливі рецидиви, як проходить реабілітація, болить не болить ранки потім. Все зрозуміло і ясно. І я скоріше прийняла для себе рішення зробити малоінвазивну хірургію у цього хірурга. Викликає довіру. Медсестра теж тактовна, хороша. Мені все сподобалося.
Elena
Харків, 11.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Спасибі, що знайшли можливість поділитися своєю історією звернення в наш медичний центр. Своєчасне звернення до лікарів при наявності неприємних проблем - запорука ефективної діагностики та лікування. У наших медичних центрах фахівці використовують щадні малоінвазивні методики, які дозволяють швидко, без госпіталізації і тривалого відновного періоду істотно поліпшити якість життя. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Усе чудово, дякую!
Майя
Харків, 29.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Майє. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Усе прекрасно, все розповів, все пояснив. РЕКОМЕНДУЮ!!! Галич Олександр Вікторович - дуже важливий лікар.
Людмила
Харків, 28.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Людмило. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що ви залишилися повністю задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями, і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добридень! Хочеться в черговий раз подякувати Галичу Олександру Вікторовичу та його медсестрі Олені Олегівні. Як завжди, високий професіоналізм та людське ставлення чого серед фахівців вашої сфери діяльності зараз не часто зустрінеш, спасибі!!! Також, хочеться відзначити дівчат з рецепції, що працювали 15.06.21, розумничка!!!
Володимир
Харків, 16.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Володимире. Дякуємо за Ваш відгук і добрі слова. Хочемо зазначити, що сучасні малоінвазивні методики лікування і новітнє обладнання, яке використовується в наших медичних центрах, дозволяють позбутися від неприємних проблем без госпіталізації і радикального оперативного втручання. Не забувайте про профілактичних оглядах і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все супер, пройшов обстеження, починаю лікування
Володимир
Харків, 10.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Володимире. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до медцентру і якістю обслуговування. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Олександр Михайлович - красавчик. ЛІКАР з великих літер. Враження найпозитивніші. Життя набуло нових барв після лікування у нього.
Олександр
Харків, 10.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня Олександре. Дякуємо за відгук. Прасол А.М. дійсно досвідчений і кваліфікований лікар, який знаходить індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку за допомогу в лікуванні дуже делікатної проблеми. Лікар Галич Олександр Вікторович - лікар з великої літери! Дуже акуратно і професійно провів первинну консультацію і огляд. Детально пояснив методи лікування, запропонувавши кілька варіантів. Після узгодження призначив день операції. Сказати, що я переживав - це не сказати нічого. Дуже боявся! Але Олександр Вікторович вміє знайти підхід. В операційну я зайшов з посмішкою. Олександр Вікторович має медичний гумор. Дякую його медсестрі, яка теж підбадьорювала. Операція пройшла успішно. Близько 2,5 годин я був в палаті. Весь цей час періодично до мене заходили і медсестра, і анестезіолог, і, звичайно, доктор. Додому дали список і цілий пакет ліків (знеболююче, шприци, проносне і інше). У наступні відвідування (щотижня) список оновлювали. За час лікування я самостійно не купив нічого - все видавали в ОН Клінік. І ось уже більше року я живу без болю! Слава Богу за такого прекрасного доктора, як Галич Олександр Вікторович і за весь медперсонал ОН Клінік, починаючи від рецешена. Нехай Господь благословить справа рук Ваших!
Роман
Харків, 30.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо за можливість ідентифікувати Вас як реального пацієнта нашого медичного центру. Нам приємно, що під наглядом нашого лікаря Вам вдалося розв'язати неприємну проблему, яка викликає занепокоєння. Своєчасне звернення за медичною допомогою є запорукою успішної діагностики та лікування, а також дозволяє прискорити процес одужання. Ми раді, що в особі нашого лікаря Галич А.В. Ви знайшли фахівця, якому змогли довірити своє здоров'я. Ми прагнемо, щоб усі наші пацієнти почували себе максимально комфортно. Для цього створені всі умови - медичні центри нашої Мережі забезпечені високотехнологічним обладнанням, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар після прийому не дав висновку. Зіткнувся з таким вперше
Антон
Харків, 25.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Антоне. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Консультативний висновок було відправлено на електронну пошту пацієнта. Також є можливість отримати необхідну інформацію в особистому кабінеті пацієнта на сайті. Просимо вибачення, якщо Ви отримали дискомфорт пыд час звернення до медцентру. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, вул. Ярослава Мудрого, 30а

ОН Клінік Харків Пушкінська
Приймаємо: Пн - Сб: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 30 11 77 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама