0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-гінекологів у Харкові

Вибачте! Я переплутала в відгуку ім'я лікаря. Вкажіть, будь ласка, "Владислава Валентинівна" замість "Валентина Владиславівна". Дякую!
Олександра
Харків, 13.09.2023
Оцінка:
Хочу сказати величезне дякую лікарю Стрюкову Дмитру Владиславовичу за неймовірну допомогу в рішенні проблеми зі здоров'ям! Я знала про міому матки вже декілька років та нарешті прийняла рішення, щоб зробити операцію. Буквально за декілька днів до фіналізації результатів чек-апу почалася війна. Пройшов рік, не могла більше відтягувати цей складний момент. Дмитро Владиславович провів щільне обстеження до операції, детально розказав про процес та познайомив мене з важливими нюансами та ризиками. Операція пройшла успішно, не дивлячись на мій непростий випадок. Я скептично відношуся до медичної сфери в нашій країна та дійсно була вражена процесом та результатом. Вельми вдячна за високий рівень професіоналізму та уважне людське відношення! Було складно та ллікар зробив все, щоб всі мої органи залишилися на місці. Щиро рекомендую!
Олександра
Харків, 13.09.2023
Оцінка:
Хочу сказати величезне дякую лікарю Бондаревій Валентині Владиславовні за неймовірну допомогу в рішенні проблеми зі здоров'ям! Я знала про міому матки вже деклька років та нарешті прийняла рішення, щоб зробити операцію. Буквально за декілька днів до фіналізації результатів чек-апу почалася війна. Пройшов рік, не могла більше відтягувати цей складний момент. Валентина Владіславовна провела щільне обстеження до операції, детально розказала про процес та познайомили мене з важливими нюансами та ризиками. Операція пройшла успішно, не дивлячись на мій непростий випадок. Я скептично відношуся до медичної сфери в нашій країна та дійсно була вражена процесом та результатом. Вельми вдячна за високий рівень професіоналізму та уважне людське відношення! Зараз я продовдую спостереження та регулярні відвідування. Щиро рекомендую!
Олександра
Харків, 13.09.2023
Оцінка:
Доброго дня! Дуже хочу подякувати гарного лікаря Соболь Світлану Георгіївну! Дуже уважна, приємна у спілкуванні, вміє вислухати і найголовніше поставити вірний діагноз і призначити лікування, якщо в цьому є потреба. Світлано Георгіївна, дякую Вам велике , Ви реально лікар з великої літери. ❤
Ірина
Харків, 12.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Щиро дякуємо за позитивний відгук і теплі слова на адресу нашого фахівця. Приємно знати, що Ви задоволені спілкуванням та результатом звернення до нашого лікаря Соболь Світлани Георгіївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря Удовиченко О.О. (гінеколог). На рецепції дуже привітна дівчина Катерина Юріївна допомогла записатися на прийом одразу після УЗД, так як були рекомендації, а попереднього запису я не мала. Лікар справив приємне враження, відразу звернув увагу на мій нервовий стан, попросив розповісти про мої здогадки та те, чим переймаюся. Після чого дуже "доступною мовою" проговорив зі мною всі пункти мого УЗД дослідження. Провів дуже ретельний огляд, дізнався попередньо весь анамнез, тільки після цього призначив терапію. Дякую "ОН Клінік" за турботливий персонал та кваліфікованих фахівців.
Ганна
Харків, 23.08.2023
Оцінка:
Доктор Жаровахина Ольга Владимировна отлично провела осмотр и дала замечательные рекомендации о женском здоровье. Мне понравился прием и консультация. Буду обращаться еще по мере необходимости. Спасибо.
Алекса
Харків, 04.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Алексо. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Жаровахіної Ольги Володимирівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені все подобається. Дівчата на ресепшені дуже привітні, гарні. Лікар Соболь Світлана Георгіївна - гарний лікар, дає добрі консультації. Все подобається.
Світлана
Харків, 21.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Щиро дякуємо за позитивний відгук і теплі слова на адресу нашого персоналу та лікаря. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до Соболь Світлани Георгіївни. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Мангушева Вікторія Юріївна дуже добре видалила папілому. Дуже уважна, добра, робила не боляче, дуже вдячний їй.
Сергій
Харків, 07.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Щиро дякуємо за відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря Мангушевої Вікторії Юріївни. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом лікування. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
дуже дякую персоналу та лікарям за розуміння , пояснення, тактовність
Ганна
Харків, 06.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ганно. Дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження та залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Щиро дякую адміністрації за легку, приємну музику на першому поверсі, справді, напруга йде, настрій піднімається, такого ні в кого ще не спостерігала, як завжди, все на найвищому рівні! Дякую!
Катерина
Харків, 03.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за відгук. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивні враження і залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені довелося звернутися за консультацією до жіночого лікаря. При запису я не знала до кого записатися. І мене записали до чудового спеціаліста своєї справи Перехрест Оксани Володимирівна. Я дуже вдячна їй за надані консультації при лікуванні, поради. Завжди вислухає, пояснить зрозумілою мовою. Вона поламала в моїй голові стару систему поліклінік. Це прекрасний лікар, фахівець і про чудова жінка. Більше таких би спеціалістів!!!! Дуже дякую
Наталія
Харків, 23.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук. Зворушені Вашими щирими словами подяки нашому лікарю Перехрест Оксані Володимирівні. Цінуємо Вашу думку. Для нас важливо знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого фахівця. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати гінеколигині Соболь Світлані Георгіївні за чудову роботу! Я звернулася до неї після того, як в іншій клініці мені діагностували новоутворення в матці та наполягали на орерації. Світлана Гергіївна спростувала жахливість діагнозу, призначила ліки і вже через місяць я була повністю здорова! Ніяких зайвих аналізів, призначень і тим паче операцій Крім того лікарка дуже приємна в спілкуванні, усе пояснює, підтримує та просто підіймає настрій. Відтепер тільки до неї!))
Олена
Харків, 14.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Соболь Світлани Георгіївни. Для нас важливо, що Світлана Гергіївна допомогла Вам вирішити проблему зі здоров'ям і Ви маєте позитивні враження від спілкування з лікарем. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.