Відгуки про лікарів-гінекологів у Харків

Лікар проконсультував, все пояснив. Тепер звертатимуся тільки до цієї клініки.
Виктория
Харків, 27.05.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за вибір нашої клініки та висловлену довіру. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу в рамках спеціалізації клініки. Гарного Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Потрапила на огляд до лікаря Мельник Ксенії Олександрівни. Дуже добрий спеціаліст, все мені пояснила, проконсультувала, взяла аналіз безболісно. Рекомендую.
Тетяна
Харків, 22.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дуже дякуємо за відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря. Нам приємно дізнатися, що Ви залишилися задоволені консультацією. Бажаємо міцного здоров'я, миру та добра.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити відгук про гінеколога Мелікову Тетяну Анатоліївну та висловити їй величезну подяку за тактовність та професіоналізм у своїй роботі, якщо порівняти з лікарями в доктор Алексі – то це небо та земля!
Дар'я
Харків, 21.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дар'я. Дуже дякуємо за відгук. Приємно дізнатися, що Ви так високо оцінюєте професійні якості спеціаліста медцентру. Завжди готові допомогти у разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Буравель Богдани Олександрівни. Дуже неприємно було, коли почали оглядати. Лікар необережно ввела інструмент. Було страшно боляче. Перед приходом якраз почала статеві стосунки. Вагіна ітак була в шоковому стані, а тут ще й так різко ввели інструмент. Я повідомила лікарю: "Ай-ай, мені боляче!" Але мене ніби не почули. Я лежала з комом у горлі і сльозами на очах, мріяла лише про те, щоб огляд по-швидше закінчився. Було болісніше, ніж перший статевий акт. Після прийому одразу забігла в туалет, боялась, що піде кров. На щастя, ні. Залишок дня я провела з неприємними відчуттями у піхві. Неприємно було ходити, сидіти. Я і так боюсь гінекологів, а тут довірилась, бо все таки приватна клініка, плачу чималі гроші за прийом.😭
Марія
Харків, 12.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Вдячні Вам за діалог зі Службою контролю якості та детальний відгук. Нам прикро, що звернення до лікаря викликало у Вас неприємні відчуття. Лікар під час прийому проводить звичайний профільний огляд та надає рекомендації щодо подальшої тактики. Огляд може викликати дискомофорт з ряду фізіологічних причин. Більш детальна інформація була надана особисто. Сподіваємось на подальшу співпрацю та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Найкращий лікар якого я знаю , дуже компетентний , приємний, добрий. Я спостерігаюсь у Світлани Георгіївни, вже не меньше п'яти років, і я завжди йду до цього лікаря, як на свято, вона завжди підтримає , дасть корисні поради , а найголовніше- це людина свого діла, вона знає що робить , та робить - дуже добре)
Владислава
Харків, 10.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Владиславо. Дякуємо за те, що вибрали наш медичний центр для постійного медичного обслуговування. Ми дуже Вам вдячні за позитивний відгук. Щиро раді, що спілкування з лікарем було максимально інформативним. Завжди готові надати якісну медичну допомогу. Бажаємо міцного здоров'я та відмінного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік
Соболь Світлана Георгіївна безсумнівно найкращий гінеколог, людина та професіонал своєї справи! Ніколи не залишала відгуки, але щоб описати її допомогу слів замало!
Катерина
Харків, 31.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Катерино. Дуже дякую за відгук. Приємно дізнатися, що Ви так високо оцінюєте професійні якості нашого медичного центру. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Олени Олександрівни. Лікар чудовий, професіонал своєї справи. Не було ані найменшого сорому, на всі запитання отримала відповіді. Олена Олександрівна відправляє лише на потрібні аналізи та прописує лише потрібне лікування. Після прийому залишилася дуже задоволена. Тепер тільки сюди!
Катерина
Харків, 31.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Катерино. Велике Вам спасибі за такий теплий відгук та добрі слова на адресу нашого лікаря. Удовиченко Олена Олександрівна уважний та кваліфікований спеціаліст, завжди знаходить індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Бажаємо Вам міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Зверталася до лікаря Матеко Олени Володимирівни, супер спеціаліст, вислухала, заспокоїла, все пояснила, не було поспіху чи негативу, ставлення відмінне, якість прийому-ні слів, 10/10, дякую за те, що є такі лікарі, рідко зустрінеш лікаря з таким ставленням до роботи, ви професіонал з великої літери!
Юлія
Харків, 31.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юліє. Нам приємно, що прийом у нашого спеціаліста був для Вас максимально комфортним та результативним. А також Ви змогли отримати відповіді на всі запитання, що викликали занепокоєння. Матеко Олена Володимирівна кваліфікований лікар, комплексно підходить до діагностики та лікування пацієнта з огляду на індивідуальні особливості кожного. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходжу щорічне обстеження у Соболь Світлани Георгіївни, хочу відзначити її професіоналізм та якісний підхід до своєї роботи. Змогла вирішити, завдяки їй, деякі проблеми, які мене турбували. Інший лікар не зміг мені допомогти і лише викачував гроші. Тут же я дуже рада, що за моїм жіночим здоров'ям спостерігає такий чудовий фахівець!
Ганна
Харків, 31.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ганно. Дякуємо Вам за відгук та добрі слова на адресу лікаря Соболь С.Г. Для нас важливо отримувати зворотний зв'язок від наших пацієнтів та бачити позитивні результати старанної роботи наших спеціалістів. Завжди готові допомогти у разі потреби, бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике спасибі доктору Лобачу Ірині Анатоліївні за золоті руки та чуйність. Записувалася до когось, рада, що потрапила саме до неї! Велике спасибі лікарю-анестезіологу Жигалову Максиму Олександровичу та дівчатам-медсестрам Овчиннікової К та Вольській Ірі!
Галина
Харків, 29.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Галино. Дякуємо за добрі слова на адресу наших спеціалістів. Комфорт наших пацієнтів – це один із основних принципів роботи нашої Мережі. Щиро раді, що відвідування нашого медичного центру залишило у Вас лише позитивні спогади. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спостерігаюсь у Соболь Світлани Георгіївни, не просто професіонал своєї справи, а й просто хороша людина. На прийомі докладно пояснює і дає рекомендації. Якщо призначає лікування, завжди є результат! Якщо хтось боїться гінекологів Вам тільки до неї.
Іванна
Харків, 16.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Іванно. Ми раді, що в особі нашого лікаря ви знайшли спеціаліста, якому змогли довірити своє здоров'я. Індивідуальне ставлення до кожного пацієнта та надання якісної медичної допомоги – один із головних принципів роботи нашої Мережі. Завжди готові допомогти і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити велику подяку найкращому гінекологу міста Харків Соболь Світлані 🙏Краща у своїй справі!!!! Настільки уважної, усміхненої, доброї, світлої людини я ще не зустрічала! Дякуємо вам за ваш досвід🙏За ваш професіоналізм 🙏Так само спасибі онклінік Харків за настільки досвідчений персонал, за найвище обслуговування, за людяність!!! Ви найкращі!
Юлія
Харків, 31.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юліє. Дякуємо за відгук та добрі слова на адресу нашого лікаря Соболь С.Г. Завжди готові надати якісну медичну допомогу у разі потреби та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік