Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-гінекологів у Харкові

...
Людмила
Харків, 10.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря Буравель Богдана Олександрівна. Звернулась по страховому полусу. На перший погляд дуже приємна лікар. Але… Осмотр на кріслі майже не провела, скориш можна назвати просто взяла мазки для аналізів. Страхова компанія сказала, що частину аналізів не покривається згідно програми поліса, лікар не уточнила, чи буду я зараз здавати аналізи за власний рахунок або пізніше. Приємно балакала, а сама виписала кучу аналізів (які тільки можливо в напрямку гінекології). В кінці візиту сказала, що треба після того як здам цю купу аналізів прийти до неї на повторний візит, та дала талончик з яким треба підійти до каси (нагадую, що йшла по страховому полісу і не планувала нічого платати!!!). На касі сказали, що лікар взяла на аналізи матеріал і треба сплатити 1800 грн!!!!! Як це? А якщо в мене не було б коштів? А аналізів мені прорахували ще на 6000 грн. Коли пішлая на косультацію до іншого лікаря в іншу лікарню, мені сказали, що частину аналізов меня взаглі не потрібно, і таке здають ті хто планує вагітність, або вже вагітний. Тобто розумієшь, що тебе не планували лікувати, а просто развод на гроші та аналізи
Olga
Харків, 04.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалася така думка. Зазначаємо, що перш за все метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Кожен лікар має право на свою професійну думку та рекомендує пацієнту найбільш доцільний варіант діагностичної тактики відповідно до об'єктивних клінічних даних на момент звернення. Пацієнт на свій розсуд може погоджуватися або ні з рекомендаціями лікаря. Наша клініка офіційно надає платні медичні послуги згідно з затвердженим прайсом та співпрацює зі страховими компаніями. Сплата за послуги проводиться пацієнтами свідомо у добровільному порядку. Перепрошуємо, якщо Ви відчули дискомфорт під час звернення. Більш детальну інформацію Вам було надано у телефонному режимі. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу дуже подякувати Соболь Світлані Георгіївні та Стрюкову Дмитру Владиславовичу, за їх професіоналізм та велике щире сердце, це лікарі від Бога, завдяки яким збулася найзаповітніша мрія, дуже бажана вагітність, (яку ми очікували 8 років), на протязі всього лікування відчувалась велика підтримка, а саме головне правильний підхід лікування,(нічого зайвого) жалкую що не звернулася до них раніше, адже проблему вирішили швидко! Рекомендую.
Наталія
Харків, 06.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до наших лікарів Соболь Світлани Георгіївни та Стрюкова Дмитра Владиславовича. Вдячні за рекомендації. Завжди раді допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робила естетичну операцію у Соболь Світлани Георгіївни, дуже задоволена. Лікарка професіонал своєї справи, зробила все на найвищому рівні, після операції обстежила до повного одужання. Візит до неї одне задоволення, до того ж ще й приємна та красива жінка.
Наталія
Харків, 01.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Соболь Світлани Георгіївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Бондарєва Владислава Валентинівна є справді кваліфікованим спеціалістом та делікатною у спілкуванні приємною людиною. Надає відповіді на усі питання та завжди дослухається до пацієнтів. Призначає доцільні дослідження та лікування. Усім рекомендую цього лікаря.
Влада
Харків, 30.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Владо. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Бондарєвої Владислави Валентинівни. Вдячні за рекомендації. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Соболь Світлана Георгіївна неймовірна жінка і професійна лікарка! Дуже приємна у спілкуванні, пояснювала і показувала все, що робить з моїм тілом. Якщо шукаєте хорошу і професійну гінекологиню — Вам до неї.
Наталія
Харків, 26.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Соболь Світлани Георгіївни. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я була на прийомі у лікаря-гінеколога Андрус Ганни Михайлівни і дуже задоволена. Лікар уважна.
Олена
Харків, 12.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Андрус Ганни Михайлівни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Під час прийому лікар не задавала ніяких питань для збору анамнезу,бімануального огляду також не було ,одразу поставила діагноз. Призначила купу пакетів аналізів ,не дивлячись на те,що вони вже були у мене і все будо в нормі. Проте з приводу проблеми ,яка потребувала швидкого вирішення ніяких рекомендацій я не отримала. Враження залишись тільки негативні від цього прийому ,нікому не рекомендую звертатись!
Аріна
Харків, 12.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Аріно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми шкодуємо, що у Вас склалося таке враження. Метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Зазначаємо, що лікар встановлює діагноз на підставі усіх об'єктивних клінічних даних на момент звернення та надає відповідні рекомендації щодо подальшої тактики. Більш детальна інформація Вам повідомлена у телефонному режимі. Зичимо здоров'я та на все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Не рекомендую лікаря Перехрест, зверталася по допомогу, у підсумку пішло просто викачування грошей, а не лікування, прописувала препарати, які не лікували, а просто прибирали симптоми не на довго. І я повинна була знову проходити, і знову здавати аналізи, і в цьому і полягає схема викачування грошей. У підсумку сходила просто в звичайну ЖК, і доктор виписала препарат, який відразу допоміг, і ні чого я не платила, і аналізи безкоштовно. Не ведіться на цих лікарів, їм не важливо Ваше здоров'я.
Оксана
Харків, 11.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Служба контролю якості проводить предметний розбір кожного звернення від реальних пацієнтів. Якщо у пацієнта є конкретні претензії - можна зразу звертатись до нас за номером 0800-50-71-70 і ми залюбки допоможемо розібратись. По факту отриманої медичної допомоги звернень до Служби контролю якості не надходило. Якщо пацієнт не виконує в повному обсязі всі рекомендації - то у лікаря немає можливості впливати на динаміку. З плином років відновити хід подій на прийомі подекуди складно. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дівчата, якщо ви цінуєте своє здоровʼя, раджу ніколи не записуватись на прийом до Перехрест! Ця «лікар» під час прийому та УЗД поставила неправильний діагноз, помітила та не діагностувала розрив яєчника та крововилив, а відправила до гастроентеролога з підозрою на кишкову інфекцію та призначила непотрібні таблетки на 2к грн. Безвідповідальна, неуважна, намагалася швидше закінчити прийом, не відповідаючи на питання. Нікому не раджу, це жах, а не обслуговування!
Ксенія
Харків, 04.03.2024
Оцінка:
Була у Бондарєвої Владислави на прийомі влітку 2021 року, робили "видалення кісти бартолінової залози". Я дуже вдячна, що доля привела мене саме до Вас, саме Ви стали для мене еталоном "жіночого лікаря". Дякую, що окрім професіоналізму також проявляєте м'якість, уважність та турботу до пацієнта. Ви - лікар, до якого йдеш із впевненістю, що все буде добре. На жаль я зараз далеко від Харкова, але завжди згадую Вас і тільки-но матиму змогу, повернуся до ваших професійних рук. Ви - чудова, просто знайте це.
Христина
Харків, 28.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Христино. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно висловили щиру подяку на адресу нашого фахівця та відзначили чуйне ставлення лікаря до пацієнта. Для нас важливо знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря Бондарєвої Владислави Валентинівни та маєте позитивні враження від звернення. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Андрус Ганна Михайлівна - у лікаря все сподобалось. Кваліфікований спеціаліст, з чуйним ставленням до пацієнтів, уміє слухати та дати слушну пораду. Дякую за увагу.
Олена
Харків, 27.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олена. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Андрус Ганни Михайлівни. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Послуги гінеколога в Харкові

Консультація лікарів в «ОН Клінік Харків»

Проктологія

Лікування геморою і інших проктологічних захворювань за допомогою малоінвазивних методик.
Детальніше про відділення

Хірургія

Видалення доброякісних підшкірних новоутворень малоінвазійними методами. Консультації хірурга.
Детальніше про відділення

Урологія

Чоловіча та жіноча урологія. Лікування проблем з потенцією. Консультація андролога.
Детальніше про відділення

Гінекологія

Діагностика і лікування патологій шийки матки, запальних та незапальних захворювань.
Детальніше про відділення

Дерматологія

Діагностика і лікування дерматологічних захворювань. Видалення шкірних новоутворень.
Детальніше про відділення

Пластична хірургія

Усунення косметичних дефектів, а також деформацій тканин і органів.
Детальніше про відділення

Гастроентерологія

Ефективне лікування захворювань шлунково-кишкового тракту. Консультації з питань харчування.
Детальніше про відділення

Ендокринологія

Діагностика і лікування захворювань ендокринної системи: ожиріння, сахарного діабету і щитовидної залози.
Детальніше про відділення
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.