Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-гінекологів у Харкові

Хочу щиро подякувати персоналу маніпуляційного кабінету №104 (гінекологія) за вправність, кваліфікованість та чуйність!
Світлана
Харків, 14.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу наших фахівців. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на профілактичному огляді у Бондарєвої В.В. Дуже приємна та коректна лікарка, детально все пояснює, обгрунтовує кожне призначення. Рада, що знайшла максимально "свого" гінеколога, тепер на огляди тільки до Владислави Валентинівни.
Валерія
Харків, 13.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валеріє. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашої клініки та лікаря Бондарєвої Владислави Валентинівни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Перехрест О.В. Не рекомендую. Дуже груба і некоректна Толком нічого не пояснила. Дала список аналізів і сказала які хочете, такі й здавайте. Але найогидніше, що залишивши мене на кріслі, почала мити своє взуття і штани антисептиком. Спасибі хоч потім зняла рукавички і одягла нові. Більше до неї ходити не буду й іншим не раджу
Тетяна
Харків, 05.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалась така думка і перепрошуємо за дискомфорт. Хочемо зазначити, що під час виконання своїх професійних обов'язків, у разі виникнення подібних ситуацій, персонал діє згідно з вимогами нормативних документів. Всю необхідну інформацію по додатковим обстеженням зафіксовано у консультативному заключенні, яке отримує пацієнт за підсумком прийому. У разі виникнення додаткових питань чи незрозумілих моментів - можна задавати додаткові питання безпесередньо лікарю, або через цілодобовий контактний центр. Ми залюбки допоможемо розібратись у будь-якій ситуації. Зичимо добра і здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике спасибі гінекологу Удовиченко Олені Олександрівні за моє здоров'я і видалення поліпа шийки матки. Лікар уважний, обізнаний, прихильний до себе і дуже терплячий до своїх пацієнток. Ні хвилини не шкодую, що звернулася зі своєю проблемою саме до цього лікаря. І хочу сказати спасибі Оксані, яка асистувала Олені Олександрівні під час проведення операції
Людмила
Харків, 02.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно виказали щиру подяку на адресу наших фахівців. Раді, що наш лікар Удовиченко Олена Олександрівна допомогла Вам вирішити проблему зі здоров'ям і Ви залишилися задоволені результатом звернення. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Юля
Харків, 27.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Удовиченко О.О. - гарний лікар. Обстежуюсь недавно, але все подобається. Буду звертатися ще не раз!
Олена
Харків, 25.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Удовиченко Олени Олександрівни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике спасибі лікарю Перехрест О.В. за уважність і щире бажання допомогти. Влітку Оксана Володимирівна допомогла уникнути операції і тепер я довіряю своє здоров'я тільки їй.
Попова Полiна
Харків, 24.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Поліно. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Приємно знати, що з допомогою нашого лікаря Перехрест Оксани Володимирівни Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже хороший лікар Фролова Оксана Леонідівна. Все ясно, доступно пояснила. Порадила що краще зробити, а чого не робити. Все було акуратно, уважно і найголовніше по-людськи. Спасибі велике!
Валерія
Харків, 17.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валеріє. Дякуємо Вам за позитивний відгук та щирі, теплі слова подяки на адресу нашого лікаря Фролової Оксани Леонідівни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Удовиченко Олена Олександрівна, неймовірний лікар. Якщо ви вперше записуєтесь на візит і переживаєте щоб дістався чуйний і уважний спеціаліст, вам точно до Олени Олександрівни. Я вперше потрапила до неї щоб підтвердити вагітність, до війни спостерігалась в іншій клініці то ж є з чим порівняти. Узі робить дуже ніжно без дискомфорту, супутньо перевірили можливі ускладнення, та одразу здавала всі потрібні аналізи на виявлення інфекцій і вірусів, дуже уважно та з турботою до мене відносилась на кожному візиті, нічого зайвого не приписувала і пояснювала чому цей аналіз потрібен для мене зараз,пояснила все на майбутнє і зробили деякі аналізи одразу щоб потім мене не турбували в державній установі, шкода що в клініці немає ведення вагітності бо я б залюбки пішла з цим лікарем далі. Шкода що я не знала цього гінеколога раніше. Дуже вдячна за таке відношення♥️
Крістіна
Харків, 12.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Крістіно. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова. Нам приємно, що Ви публічно виказали подяку нашому лікарю Удовиченко Олені Олександрівні. Цілком згодні з Вами, що для пацієнта важливе значення має комфорт у спілкуванні з лікарем та довіра до фахівця. Раді, що Ви маєте приємні враження від звернення до нашої клініки та лікаря. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Постійно звертаюся до Соболь Світлани Георгіївни. Дбайливе ставлення до пацієнта, професійне та дієве лікування. Дякую, лікарю
Світлана
Харків, 02.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Соболь Світлани Георгіївни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити позитивний відгук та подяку керівництву клініки Гагаріна, а саме директору Ользі Олександрівні, котра відреагувала та допомогла з вирішенням запиту на можливість прийому до лікаря, котрий має дуже щільний графік, вдячна Соболь С.Г., за професіоналізм та надані рекомендації, від консультації з цим лікарем гінекологом, маю лише позитивні враження і залюбки буду рекомендувати! Також вдячна дівчатам адмінам, Валерії та Катерині, котрі приємно зустрічають та допомогають кожному пацієнту, котрий завітав до клініки, через що, я як пацієнт, маю лише позитивне враження від візиту в клініку та отриманої консультації!
Олександра
Харків, 28.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександро. Дякуємо за змістовний позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно виказали щиру подяку та поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашої клініки. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Для нас важливо знати, що Вам сподобалося спілкування з нашим персоналом та Ви залишилися задоволені консультацією нашого лікаря Соболь Світлани Георгіївни. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти у разі необхідності. Вдячні за рекомендації. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю гінеколог- УЗДі за гарне ставлення та професіоналізм,за вміння комунікувати з пацієнтами та за надану допомогу,за добре серце і чуйність.Ви – чудовий лікарПерехрест Оксана Володимирівна
Світлана
Харків, 15.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Перехрест Оксани Володимирівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.