0 800 30 11 77
Доброго дня, була на прийомі у лікаря Руденко В.Т. проблему мою вирішили, дуже професійно, компетентний лікар, професіонал своєї справи. Рекомендую.
Ірина
Чернігів, 19.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Вдячні Вам, що поділились позитивними враженнями від звернення до нашої клініки та спеціалістів. Ми раді, що проблему було успішно вирішено і Ви задоволені результатом. Здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні була на прийомі у лікаря Руденко Володимира Трохімовича. Це - компетентний, грамотний лікар, справжній професіонал своєї справи! Дякую за своєчасно, оперативно надану медичну допомогу та лікування. В будь-який момент можна звернутися в телефонному режимі. Рекомендую
Людмила
Чернігів, 08.12.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Вдячні Вам за щирий відгук та добрі слова нашому лікарю. Ми раді, що Вам сподобалось обслуговування та Ви залишились задоволені якістю проведеного лікування. Будемо раді бачити в клініці на періодичних профілактичних оглядах, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернулася за допомогою до ОН Клінік до проктолога з не дуже «зручним питанням» «як для мене». Моїм лікуючим лікарем був Лаппо А.О., мені були зроблені медичні процедури, після яких всі проблеми зникли. Результатом і лікарською допомогою я залишилася задоволена! Звертайтеся, не соромтеся до лікарів ОН Клінік, не затримуйте дорогоцінний час, який можна використати, після лікування на інший радісний момент вашого життя!!!
Марина
Чернігів, 22.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Дуже дякуємо за такий теплий відгук та добрі слова на адресу нашого лікаря. Щиро раді, що змогли Вам допомогти та Ви залишилися задоволені результатом лікування. Бажаємо міцного здоров'я, миру та добра.
Служба контролю якості ОН Клінік
Потрапивши до проктолога Бабак М.В. на прийом, я відразу зрозуміла, що моя проблема вже вирішена. Геморой на 3 їй стадії для лікаря виявився дрібницею, але мене ця проблема мучила 13! років. Не страшно, не боляче, а після вапоризації, як багато хто стверджував, ходити в туалет дуже боляче. Дякуємо Вам, Миколо Володимировичу, ви дійсно ДОКТОР! Дуже Вас рекомендую!
Юлія
Чернігів, 20.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Ми дуже вдячні Вам за відгук. Для нас цінним є те, що Ви залишилися повністю задоволені лікуванням у медичному центрі і високо оцінили роботу нашого спеціаліста. Бажаємо міцного здоров'я, миру та добра.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся в клініку з проблемами на частий стілець з кров’ю. Лікар Бабак М.В. запропонував метод лікування лазерної вапоризації. За один раз мою проблему з гемороєм було вирішено. Гастроентеролог Голева Н.І. підібрала курс лікування для мого ЖКТ. На сьогоднішній день почуваюсь чудово. Курс лікування вже майже завершив. Дякую лікарям за професіоналізм.
Валерій Анатолійович
Чернігів, 07.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Валерій Анатолійович. Дякуємо за такий приємний відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені рівнем обслуговування та професійною компетентністю лікарів. Звертайтесь, ми завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я та гарного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я, звернулась в клініку з болем у задньому проході, який деякий час мене дуже турбував. Прийняв лікар, Бабак М.В., провів повне обстеження на сучасному обладнанні. Запропонував лікування, лікування латексними кільцями. Після курсу лікування, добре себе почуваю. Лікар Бабак М.В. професіонал своєї справи, дуже вдячна за допомогу.
Тетяна
Чернігів, 24.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Згодні з Вами, малоінвазивні методики лікування, які використовуються в нашому медцентрі, дозволяють позбутися неприємних проблем. Лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями - один із найефективніших безопераційних методів лікування геморою. Дякуємо за відгук та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернулась до клініки з дуже неприємним захворюванням – геморой. Потрапила на лікування до лікаря Бабака Н.В. Обслуговування в клініці дуже гарне, лікар уважний, приємний, все пояснив, заспокоїв. Лікування на вищому рівні: аналізи, обстеження в ін. лікарів. Всім раджу дану клініку і особливо лікаря Бабака Н.В.
Лілія
Чернігів, 29.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ліліє. Вдячні Вам за позитивний відгук про наш медичний центр. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які у своїй роботі використовують сучасні методики та обладнання. Завжди раді допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Бабак Микола Володимирович - Лікар "від Бога"! Золоті руки! Справжній професіонал! Хочу висловити велику подяку Вам. Завжди уважно вислухає проблему, огляне компетентно поставить діагноз. Дякую за ваш професіоналізм та увагу. Всім рекомендую лікаря!
Секрет
Чернігів, 12.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Згодні з Вами, кваліфіковані спеціалісти нашого медичного центру успішно застосовують сучасні методики лікування з використанням сучасного обладнання. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся в ОН Клінік з проблемою геморою до лікаря Бабак М.В. Лікування проходило добре в гарній обстановці, лікар позитивний, гарно пояснює, бережно відноситься до пацієнтів. Персонал клініки також приємний. Клінікою залишився задоволений.
Дмитро
Чернігів, 10.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дмитре. Згодні з Вами, наші спеціалісти використовують у своїй роботі сучасні методики та обладнання, а також уважно ставляться до кожного пацієнта. Дякуємо за позитивний відгук. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась до клініки ОН Клінік з проблемою геморою, лікар Бабак Микола Володимирович надав професійну консультацію та провів оперативне лікування. Почуваюсь зараз чудово, гарний підхід до пацієнтів, лікар все добре та якісно пояснює. Дуже сподобалось у вашій клініці. Велике дякую!
Мальвіна Анатоліївна
Чернігів, 08.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Мальвіно Анатоліївно. Дякуємо за відгук і добрі слова. Ми раді, що під наглядом нашого лікаря Вам вдалося позбутися від делікатної проблеми. Завжди готові допомогти в разі потреби та рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікувалася у доктора Бабака Миколи Володимировича. Зверталася з проблемою зовнішнього геморою і внутрішніх тромбованих вузлів. Залишилася дуже задоволена лікуванням, ставленням і професіоналізмом всього персоналу! Величезне спасибі!
Анна
Чернігів, 23.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анно. Дякуємо за відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця. Ми раді, що під наглядом нашого лікаря Ви змогли вирішити проблему, яка завдавала занепокоєння. Завжди готові допомогти. Не забувайте про профілактичні огляди та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня, хочу застерегти пацієнтів від лікаря - проктолога Бабака М.В. Приходжу не вперше, це був 5 раз. Попередня консультація мене вже здивувала, але остання просто шокувала. Лікар має лише одну мету, ЗДЕРТИ з пацієнта гроші і як умога більше. У пацієнта є проблема не значна, просто малесенька тріщина, він за консультацію в 400 грн. не призначив лікування, а сказав, що потрібно ще доплатити, щоб він щось призначив, хоча раніше призначав і на моє запитання, чому в консультацію не входе признанчення, він сказав, що це вказівка керівництва. Потім сказав оплатить на перед 7000 грн, щоб він міг вести пацієнта далі і призначати лікування, а краще одразу зробити лазерну вапоризацію. Мене дивує одне, невже при малесенькій тріщіні, потрібно приміняти лазер? Якось, я порадила знайомому цього лікаря, він також йому одразу призначив лікування латексними кільцями за 11000 грн., він відмовився, пішов в іншу клініку, а там йому сказали, що лікування свічками та таблетками буде достатньо, так як у нього ситуація не критична і починаючий гемерой. Прошу керівництво звернути увагу на відгуки пацієнтів пр Бабака М.В. і прийняти міри до його підходу лікування пацієнтів, нікому не раджу попасти на прийом, наглість зашкалює. Із-за нього більше не прийду в клініку, думаю, що там є нормальні лікарі у яких є людяність а не здирництво. Лікарня втрачає пацієнтів з таким підходом до лікування.
Людмила
Чернігів, 15.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Для нас важливий кожен відгук від наших пацієнтів. Зазначаємо, що в медичному центрі офіційно надаються платні медичні послуги згідно затвердженого прайсу та сплачуються пацієнтами в добровільному порядку. Лікар Бабак Микола Володимирович є кваліфікованим фахівцем з великим досвідом роботи. Метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Кожен лікар має право на свою професійну думку та рекомендує пацієнту найбільш доцільний варіант лікувальної тактики відповідно до об'єктивних клінічних даних на момент звернення. Пацієнт може погоджуватися або ні з рекомендаціями лікаря. Якщо виникла така необхідність, у медичному центрі завжди є можливість змінити лікаря, кожний напрямок представлений кількома фахівцями. Кожен пацієнт має право на свій розсуд обирати лікаря та найбільш прийнятний для себе медичний заклад, з урахуванням вартості та якості послуг. Бажаємо міцного здоров'я. На все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Чернігів, вул. Героїв Чорнобиля, 3

ОН Клінік Чернігів
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.