Обрати медичний центр
Відеоконсультація

Відгуки про лікарів-гастроентерологів у Харкові (м. Палац Спорту)

Всім, хто читає, доброго дня! Хочу звернутися до всіх, хто читає відгук про цього чудового доктора. Не звертайте уваги на негативні коментарі, це, мабуть, не дуже хороші люди пишуть. Я хочу знову порадити даного доктора всім, хто страждає недугами шлунково-кишкового тракту. Я спостерігаюся у цього доктора вже третій рік і хочу сказати, вона робить чудеса своїм підходом і розумінням справи. Кожен раз стає краще після прийому у цього доктора. Якщо ви хочете знайти хорошого доктора і людина для лікування своїх недуг, ноги в руки і всі до Тетяни !!! Всім здоров'я :)
Всім, хто читає, доброго дня! Хочу звернутися до всіх, хто читає відгук про цього чудового доктора. Не звертайте уваги на негативні коментарі, це, мабуть, не Показать весь отзыв дуже хороші люди пишуть. Я хочу знову порадити даного доктора всім, хто страждає недугами шлунково-кишкового тракту. Я спостерігаюся у цього доктора вже третій рік і хочу сказати, вона робить чудеса своїм підходом і розумінням справи. Кожен раз стає краще після прийому у цього доктора. Якщо ви хочете знайти хорошого доктора і людина для лікування своїх недуг, ноги в руки і всі до Тетяни !!! Всім здоров'я :)
Денис, Харків, 05.05.2021
Оцінка:
Добрий день, Денисе. Дякуємо за позитивний відгук і Вашу думку про фахівця "ОН Клінік Харків". Великий клінічний досвід лікарів в поєднанні з сучасним діагностичним обладнанням, яке застосовується в наших медичних центрах, допомагають вирішувати проблеми пацієнтів зі здоров'ям якісно і результативно. Сподіваємося, що Ваші рекомендації допоможуть потенційним пацієнтам визначитися з вибором лікаря та медичної установи. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике спасибі лікарю Шканд Тетяні Віталіївні за високий професіоналізм, людське ставлення, чуйність, увагу, душевність, добре серце, вміння пояснити і довести до пацієнта всі рекомендації для підтримки здоров'я. Видно бажання лікаря докопатися до суті і встановити справжню причину проблем. Дуже уважна і чуйна, детально все пояснила і призначила правильне лікування. В результаті отримав повне вирішення проблеми, дуже задоволений результатом. Атмосфера на прийомі така сприятлива і добродушна, що підвищується настрій, бажання виконувати всі розпорядження. Все просто супер, раджу на всі 100%. Величезне дякую. З вдячністю, Влад
Велике спасибі лікарю Шканд Тетяні Віталіївні за високий професіоналізм, людське ставлення, чуйність, увагу, душевність, добре серце, вміння пояснити і довести до пацієнта всі рекомендації для Показать весь отзыв підтримки здоров'я. Видно бажання лікаря докопатися до суті і встановити справжню причину проблем. Дуже уважна і чуйна, детально все пояснила і призначила правильне лікування. В результаті отримав повне вирішення проблеми, дуже задоволений результатом. Атмосфера на прийомі така сприятлива і добродушна, що підвищується настрій, бажання виконувати всі розпорядження. Все просто супер, раджу на всі 100%. Величезне дякую. З вдячністю, Влад
Дудка Владислав, Харків, 26.04.2021
Оцінка:
Добрий день, Владиславе. Дякуємо, що знайшли можливість поділитися своїми враженнями про нашого фахівця. Раді знати, що Ви залишилися повністю задоволені результатом звернення до нашого медичного центру. Потужна матеріально-технічна база медцентрів нашої Мережі дозволяє проводити діагностику і лікування за допомогою сучасних методик в комфортних для пацієнта умовах. Нам приємно, що в особі Тетяни Віталіївни Ви знайшли лікаря, від якого отримали реальну допомогу. Будемо раді допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Висловлюю щиру подяку гастроентерологу Шканд Тетяні Віталіївні! Звернулася до неї з серйозними проблемами з ШКТ. Планувалося оперативне втручання (( Тетяна Віталіївна не тільки вберегла мене від скальпеля, але і повністю допомогла відновити нормальну і повноцінну роботу органів ШКТ
Висловлюю щиру подяку гастроентерологу Шканд Тетяні Віталіївні! Звернулася до неї з серйозними проблемами з ШКТ. Планувалося оперативне втручання (( Тетяна Віталіївна не тільки вберегла мене Показать весь отзыв від скальпеля, але і повністю допомогла відновити нормальну і повноцінну роботу органів ШКТ
Гікалова, Харків, 25.04.2021
Оцінка:
Добрий день, Анно. Дякуємо Вам за відгук про звернення до "ОН Клінік Харків". Ради, що Ви поділилися з усіма думкою про лікування у гастроентеролога Шканд Т.В. Сучасні лікувально-діагностичні методики та обладнання медцентрів є гарною підмогою для роботи кожному лікарю. Завжди готові допомогти і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Моїм лікарем була Шканд Тетяна Віталіївна. Провели повне обстеження, аналізи, призначили препарати ... І ... Після тривалого курсу лікування не тільки не стало краще, а гірше !!! У мене велике питання до кваліфікованості цього лікаря (Шканд Тетяна Іванівна) ... але і це не все, з огляду на мій діагноз, дитині і дружині дали направлення здати аналізи на хелікобактер. І що ви думаєте? Нам зробили 2 непотрібних аналізу, зрозуміло платних, а потрібний ТАК І НЕ ЗРОБИЛИ !!!!! Нам довелося їхати повторно в клініку, і ще раз здавати аналізи, ще раз заплативши. Я залишив заяву, щоб розібралися в даному питанні, чому нам зробили не ті аналізи, але, як Ви розумієте, її проігнорували. Підсумок: хочете просто віддати "лікарям" грошей - ідіть, хочете вилікуватися - обходіть цю клініку 10-ою дорогою !!!!!!!!
Моїм лікарем була Шканд Тетяна Віталіївна. Провели повне обстеження, аналізи, призначили препарати ... І ... Після тривалого курсу лікування не тільки не стало краще, а Показать весь отзыв гірше !!! У мене велике питання до кваліфікованості цього лікаря (Шканд Тетяна Іванівна) ... але і це не все, з огляду на мій діагноз, дитині і дружині дали направлення здати аналізи на хелікобактер. І що ви думаєте? Нам зробили 2 непотрібних аналізу, зрозуміло платних, а потрібний ТАК І НЕ ЗРОБИЛИ !!!!! Нам довелося їхати повторно в клініку, і ще раз здавати аналізи, ще раз заплативши. Я залишив заяву, щоб розібралися в даному питанні, чому нам зробили не ті аналізи, але, як Ви розумієте, її проігнорували. Підсумок: хочете просто віддати "лікарям" грошей - ідіть, хочете вилікуватися - обходіть цю клініку 10-ою дорогою !!!!!!!!
Андрій, Харків, 21.04.2021
Оцінка:
Добрий день, Андрій. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості. Ми проводимо повноцінний конструктивний розбір кожного звернення від наших пацієнтів. Хочемо зазначити, що Шканд Тетяна Віталіївна є висококваліфікованим фахівцем з багаторічним досвідом роботи. Кожен лікар рекомендує пацієнту найбільш доцільний варіант лікувальної тактики з урахуванням всіх клінічних даних. Для оцінки об'єктивного стану здоров'я і ефективності проведеного лікування необхідний контрольний огляд лікаря в динаміці. При необхідності у пацієнта завжди є можливість змінити лікаря, кожен напрямок в клініці представлено декількома фахівцями. Також зазначаємо, що проведені обстеження відповідають призначень лікаря. Більш детальну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Ми раді, що інформація була Вами прийнята, очікуємо на планових візитах. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Олена Іванівна - фахівець найвищого класу. Зробила фіброгастроскопію без всякого наркозу так, що взагалі нічого не відчув. Потім дуже докладно і дохідливо все пояснила. Рекомендую!
Олена Іванівна - фахівець найвищого класу. Зробила фіброгастроскопію без всякого наркозу так, що взагалі нічого не відчув. Потім дуже докладно і дохідливо все пояснила. Рекомендую!
Віктор, Харків, 17.04.2021
Оцінка:
Добрий день, Віктор. Дякуємо за відгук і добрі слова про наш фахівця Удовіхіну О.І. Потужна матеріально-технічна база наших медцентрів дозволяє проводити діагностику і лікування за допомогою сучасних методик у комфортних для пацієнта умовах. Завжди готові допомогти і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день. Хочу висловити величезну подяку доктору Шканд Тетяні Вікторівні за високий професіоналізм і людяне ставлення до своїх пацієнтів. Я поспівала до неї 3 березня з болями в шлунку і іншими проблемами кишечника. Мені поставили діагноз виразка дванадцятипалої кишки. Було призначено лікування у вигляді уколів і таблеток. Сьогодні, 14 квітня повторно прийшла на консультацію і залишилася дуже задоволена результатом лікування. Дякую Тетяні Вікторівні за виконану роботу. Дуже хочеться відзначити доктора Коротких О.С. (На жаль, не знаю повного імені) і її помічницю в кабінеті гастроскопії. Дівчата, ви такі молодці! Величезне Дякую Вам за прекрасне відношення і за Вашу нелегку роботу. З повагою, Тетяна.
Добрий день. Хочу висловити величезну подяку доктору Шканд Тетяні Вікторівні за високий професіоналізм і людяне ставлення до своїх пацієнтів. Я поспівала до неї 3 березня Показать весь отзыв з болями в шлунку і іншими проблемами кишечника. Мені поставили діагноз виразка дванадцятипалої кишки. Було призначено лікування у вигляді уколів і таблеток. Сьогодні, 14 квітня повторно прийшла на консультацію і залишилася дуже задоволена результатом лікування. Дякую Тетяні Вікторівні за виконану роботу. Дуже хочеться відзначити доктора Коротких О.С. (На жаль, не знаю повного імені) і її помічницю в кабінеті гастроскопії. Дівчата, ви такі молодці! Величезне Дякую Вам за прекрасне відношення і за Вашу нелегку роботу. З повагою, Тетяна.
Тетяна, Харків, 14.04.2021
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук і вибір "ОН Клінік Харків". Згодні з Вами, наші фахівці знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Хочемо зазначити, що в медцентрах нашої Мережі використовується сучасне обладнання, що сприяє ефективності лікувально-діагностичного процесу. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатами відвідування нашого медичного центру. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Шканд Тетяна Віталіївна - лікар стовідсотково на своєму місці! Повністю занурюється в проблему пацієнта, готова завжди допомогти, розважлива, знає, готова брати на себе відповідальність. Все розповість, пояснить, заспокоїть. Лікування завжди допомагає, а подяку по відношенню до лікаря зростає!
Шканд Тетяна Віталіївна - лікар стовідсотково на своєму місці! Повністю занурюється в проблему пацієнта, готова завжди допомогти, розважлива, знає, готова брати на себе відповідальність. Все Показать весь отзыв розповість, пояснить, заспокоїть. Лікування завжди допомагає, а подяку по відношенню до лікаря зростає!
Юрій, Харків, 07.04.2021
Оцінка:
Добрий день, Юрію. Дякуємо за позитивний відгук. Пріоритети нашої команди - індивідуальний підхід до кожного пацієнта і надання медичних послуг високого рівня. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
19.03.21 була в "ОН Клінік" на Московському проспекті, треба було пройти гастроендоскопію. Боялася жахливо. Але дуже дякую доктору Коротких Ользі Сергіївні, доктору анестезіологу і дівчинці асистентки (вибачте імена не запитала) Зайшла в кабінет, мене зустріли з посмішкою, з позитивним настроєм. Ввели в медикаментозний сон, процедура пройшла без будь-яких потрясінь для мене. Ольга Сергіївна потім все детально і докладно розповіла, показала на екрані. Спасибо большое професіоналам !!! І ще хочеться додати, щоб поберегти свої нерви -Рекомендується проходити процедуру гастроендоскопіі тільки під анестезією (під медикаментозним сном) Дорогувато, але зате без дискомфорту для себе.
19.03.21 була в "ОН Клінік" на Московському проспекті, треба було пройти гастроендоскопію. Боялася жахливо. Але дуже дякую доктору Коротких Ользі Сергіївні, доктору анестезіологу і дівчинці Показать весь отзыв асистентки (вибачте імена не запитала) Зайшла в кабінет, мене зустріли з посмішкою, з позитивним настроєм. Ввели в медикаментозний сон, процедура пройшла без будь-яких потрясінь для мене. Ольга Сергіївна потім все детально і докладно розповіла, показала на екрані. Спасибо большое професіоналам !!! І ще хочеться додати, щоб поберегти свої нерви -Рекомендується проходити процедуру гастроендоскопіі тільки під анестезією (під медикаментозним сном) Дорогувато, але зате без дискомфорту для себе.
Марина, Харків, 20.03.2021
Оцінка:
Добрий день, Марино. Дякуємо за позитивний відгук. Діагностична процедура гастроскопия має велику цінність для постановки діагнозу і вибору тактики подальшого лікування. Ми постійно удосконалюємо якість послуг, що надаються медичними центрами нашої Мережі, і пропонуємо інноваційні методики діагностики та лікування, а також індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки і рівнем сервісу. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я нарешті знайшла свого лікаря !!! Після довгих пошуків в Україні та в Німеччині. Шканд Тетяна Віталіївна, відразу зрозуміла мою проблему і призначила потрібні обстеження. І це єдиний лікар, який мені призначив всього 2 препарату для лікування !!! 2! До цього, мені призначали в Україні або список з 10 препаратів або ромашковий чай в Німеччині! Зараз пройшло 2 місяці лікування та болю більше немає, ніякого дискомфорту в шлунку. Шкіра стала чистішою! Тетяна Віталіївна - чудова людина, що теж дуже важливо! Тепер буду навідуватися тільки для профілактики !! Велике спасибі!!!!
Я нарешті знайшла свого лікаря !!! Після довгих пошуків в Україні та в Німеччині. Шканд Тетяна Віталіївна, відразу зрозуміла мою проблему і призначила потрібні обстеження. Показать весь отзыв І це єдиний лікар, який мені призначив всього 2 препарату для лікування !!! 2! До цього, мені призначали в Україні або список з 10 препаратів або ромашковий чай в Німеччині! Зараз пройшло 2 місяці лікування та болю більше немає, ніякого дискомфорту в шлунку. Шкіра стала чистішою! Тетяна Віталіївна - чудова людина, що теж дуже важливо! Тепер буду навідуватися тільки для профілактики !! Велике спасибі!!!!
Альона, Харків, 12.03.2021
Оцінка:
Добрий день, Альоно. Нам приємно, що відвідування нашої клініки принесло Вам тільки позитивні емоції, і Ви залишилися задоволені результатом. Шканд Тетяна Віталіївна висококваліфікований фахівець, в професійних якостях якої Ви переконалися на власному досвіді. Для кожного пацієнта фахівці «ОН Клінік» підбирають індивідуальні та комфортні програми лікування, що значно підвищує ефективність. Дякуємо за добрі слова. Сподіваємося, Ваш відгук буде корисний для потенційних пацієнтів. Бажаємо Вам міцного здоров'я і гарного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже хороші враження від роботи з Тетяною Віталіївною. Прийшла за рекомендацією - спочатку у неї лікувався мій чоловік, залишився дуже задоволений і професіоналізмом лікаря і результатами лікування; потім і мені довелося. Тетяна Віталіївна дуже уважна і в опитуванні, і в постановці діагнозу, і в призначенні лікування. Дякуємо!
Дуже хороші враження від роботи з Тетяною Віталіївною. Прийшла за рекомендацією - спочатку у неї лікувався мій чоловік, залишився дуже задоволений і професіоналізмом лікаря і Показать весь отзыв результатами лікування; потім і мені довелося. Тетяна Віталіївна дуже уважна і в опитуванні, і в постановці діагнозу, і в призначенні лікування. Дякуємо!
Вікторія Черкашина, Харків, 04.03.2021
Оцінка:
Добрий день, Вікторіє. Дякуємо за позитивний відгук. Професіоналізм лікаря Шканд Т.В. в поєднанні з сучасним діагностичним обладнанням, яке застосовується в "ОН Клінік Харків", допомагають вирішувати проблеми пацієнтів зі здоров'ям якісно і результативно. Ми раді, що звернення в клініку залишило тільки приємні враження. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Потрапив у надійні руки Шканд Тетяни Віталіївни. Трохи аналізів (ну як без них) виявили причину - далі короткий курс лікування і Ура! Повторний аналіз показав, що все в нормі! Дуже задоволений, що діагноз був якісно поставлений, призначено відповідне лікування і відразу отримав результат. І ніяких зайвих аналізів або 1 раз в тиждень відвідувань ..... Всім рекомендую звертатися саме до Шканд Т.В. Побільше б таких фахівців.
Потрапив у надійні руки Шканд Тетяни Віталіївни. Трохи аналізів (ну як без них) виявили причину - далі короткий курс лікування і Ура! Повторний аналіз показав, Показать весь отзыв що все в нормі! Дуже задоволений, що діагноз був якісно поставлений, призначено відповідне лікування і відразу отримав результат. І ніяких зайвих аналізів або 1 раз в тиждень відвідувань ..... Всім рекомендую звертатися саме до Шканд Т.В. Побільше б таких фахівців.
Андрій, Харків, 04.03.2021
Оцінка:
Добрий день, Андрію. Дякую Вам за відгук і високу оцінку роботи нашого лікаря. Діагностика і лікування в "ОН Клінік Харків" проводиться з використанням сучасних методик і з максимальним комфортом для пацієнта. Ми раді, що в особі фахівця Тетяни Віталіївни Шканд Ви знайшли лікаря, якому можете довірити своє здоров'я. Сподіваємося, що Ваш відгук буде корисний всім потенційним пацієнтам при виборі медичного закладу. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Рідко пишу відгуки, це той випадок, коли дійсно хочеться. Тетяна Шканд провела огляд професійно, з увагою до деталей, призначила тільки потрібні аналізи. Відразу ж на місці було організовано УЗД і призначено лікування, а за результатами аналізів були додані препарати, які повністю розв'язали проблему. Побільше б таких лікарів.
Рідко пишу відгуки, це той випадок, коли дійсно хочеться. Тетяна Шканд провела огляд професійно, з увагою до деталей, призначила тільки потрібні аналізи. Відразу ж на Показать весь отзыв місці було організовано УЗД і призначено лікування, а за результатами аналізів були додані препарати, які повністю розв'язали проблему. Побільше б таких лікарів.
Антон, Харків, 02.03.2021
Оцінка:
Добрий день, Антоне. Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру - один з основних принципів роботи клінік нашої Мережі, а професіоналізм лікарів, сучасне обладнання та якісні витратні матеріали є запорукою високих показників ефективності лікувально-діагностичних процесів. Дякуюємо за відгук. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.
  • ПІБ:
  • E-mail:
  • Телефон:
  • Клініка:
  • Відділення:
  • Лікар:
  • Послуга:
  • Сума до оплати: грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік

Subscribe form
Чекліст зі здоров’я
в подарунок за підписку!
На вказаний Вами email було відправлено листа для підтвердження підписки.
Ви вже залишали свої дані.
Сталася помилка.
loading