Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Відгуки про лікарів-проктологiв у Харкові (м. Пушкінська)

Висловлюю безмірну вдячність чудовому лікарю - Галичу Олександру Вікторовичу та медсестрі відділення Супрун Олені за високий професіоналізм, уважність, терпіння до моїх примх, тактовність, чуйне ставлення і любов до своєї роботи. Всі неприємні процедури і реабілітація позаду, тому зараз можу з упевненістю сказати - я здорова, завдяки Вам! Мені реально пощастило, що я потрапила в Ваші надійні руки. Ви гідні поваги і всього самого найкращого!
Наталія, Харків, 07.05.2020
Добрий день, Наталія. Дякуємо Вам за позитивний відгук про нашого фахівця. Ми раді, що перебування в клініці пройшло для вас на позитивній ноті і в комфортній атмосфері. Хочемо зазначити, що у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці і ми прагнемо постійно вдосконалювати якість медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку персоналу (особливо дівчаткам на реєстратурі) за ввічливе і уважне ставлення. Я проходив лікування у доктора Галича А.В. і залишився дуже задоволений результатом. Сучасна клініка, сервіс на вищому рівні! Буду звертатися і рекомендувати іншим.
Сергій, Харків, 29.04.2020
Добрий день, Сергій. Дякуємо за відгук і добрі слова на адресу фахівця Олександра Вікторовича Галича. Ми раді, що під наглядом нашого лікаря Ви змогли вирішити проблему, яка завдавала занепокоєння. Завжди готові допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Не забувайте про профілактичні огляди і будете здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже рекомендую лікаря Галича Олександра Вікторовича! Хотіла звернутися до лікаря-жінки тому проблема делікатна (геморой), але за відгуками вибрала Олександра Вікторовича. Уважний лікар, провів безболісний огляд (з усіма процедурами), поставив діагноз і зробив трансректальну дезартерізацію і видалення зовнішнього вузла. Всім залишилася задоволена, проходжу реабілітацію. Потрібно завжди пам'ятати: головне вчасно звернутися до лікаря!
Олена, Харків, 16.04.2020
Добрий день, Олена. Своєчасне звернення за медичною допомогою є запорукою успішної діагностики та лікування, а також дозволяє прискорити процес одужання. Щадні малоінвазивні методики лікування, які використовуються у нас в клініці, дозволяють вирішити проктологічні проблеми швидко, без болю, без оперативного втручання і без госпіталізації. Нам приємно, що звернення в «ОН Клінік Харків» було для Вас результативним і Ви змогли значно підвищити якість життя. Дякуємо за відгук і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Нажаль негативний відгук про прийом проктолога Кутепової Катерини Володимирівни. Я обрала лікаря жінку, бо це дуже делікатний напрямок обстеження. Лікар на прийомі був не дуже привітний, якийсь роздратований. У розмові відчувалась напруга та недоброзичливість. Мені було і так складно психологічно, так іще і лікар, який повинен створити атмосферу довіри та спокою, робить все,щоб людина встала та вийшла. Коли дійшло до огляду, то знов лікар був грубий в своїх висловлюваннях, коли реально було боляче, вона не заспокоювала, а навпаки. Я не кажу що треба "сюсюкатись" з пацієнтами та в порівнянні з іншими лікарями цієї клініки, вона була занадто не привітна. Я йду в платну сучасну клініку за свої кошти. Я хочу отримувати окрім якісного обстеження ще і гарне ставлення як до пацієнта. Якщо для мене це було не важливо, то б пішла у звичайну лікарню в чергу.
Олександра, Харків, 24.03.2020
Доброго дня, Олександро. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Комфорт наших пацієнтів - одне з пріоритетних завдань. Якщо під час прийому не відбувся контакт лікар-пацієнт на психологічному рівні, приносимо вибачення за дискомфорт. При цьому зазначаємо, що не має сумнівів у кваліфікації лікаря, високому рівні надання пацієнтам медичної допомоги та результативного лікування. У нашій клініці для зручності пацієнтів кожна спеціалізація представлена ​​кількома лікарями, при необхідності можна змінити лікаря. Ми завжди відкриті до конструктивного діалогу, і перш за все, працюємо в інтересах пацієнта. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я!
Служба контролю якості ОН Клінік
Записувалася по телефону. Дівчата консультанти були дуже ввічливі. Все з ними попередньо обговорили, навіть час відвідування змогла вибрати із запропонованого дівчатами сама, як було зручно мені. За день до призначеного прийому мені передзвонили, уточнити чи буду я на прийомі. І ось 28.02.2020 я в клініці. У реєстратурі оформилася дуже швидко. Окреме спасибі дівчатам за їх обслуговування. Приїхала набагато раніше, ніж передбачалося, очікувала в залі. Обстановка дуже сприятлива, чисто, світло, тепло, є Wi-Fi. Записана на прийом до лікаря проктолога Галича Олександра Вікторовича. Сказати що було страшно-це нічого не сказати. Сама процедура відвідування проктолога викликала жах і збентеження. Але все виявилося зовсім не так. Лікар вислухав мою проблему, з якою я звернулася. Огляд пройшов безболісно, ​​коректно. Також дякую медсестрі, дуже доброзичлива і позитивна. Залишилася задоволена і клінікою і професіоналізмом лікаря Галича Олександра Вікторовича. Спасибі! Бажаю всім здоров'я!
Оксана, Харків, 04.03.2020
Добрий день, Оксана. Дякуємо Вам за розгорнутий відгук. Нам приємно, що фахівці нашої клініки виправдали Вашу довіру і змогли розвіяти страхи і забобони щодо звернення за медичною допомогою. Ми розуміємо, наскільки важливим є позитивний емоційний зв'язок між пацієнтом і лікарем, а також комфортна атмосфера в цілому. Тому у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Така тактика благотворно сприяє ефективності лікувально-діагностичного процесу. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вдячний персоналу клініки за уважність і ввічливість. Лікар, який зробив мені операцію - Галич Олександр Вікторович - справжній Професіонал. Знає свою справу, тактовний, простий в спілкуванні. Все робив швидко, чітко, максимально полегшуючи біль. Давав поради, рекомендації. Іду на поправку, всім спасибі - і Доктору і медсестрам!
Олег, Харків, 19.02.2020
Добрий день, Олег. Дякуємо за відгук і добрі слова на адресу фахівця Олександра Вікторовича Галича. Ми раді, що під наглядом нашого лікаря Ви змогли знайти рішення проблеми, яка завдавала занепокоєння. Нам приємно, що Ви відзначаєте позитивну динаміку лікування. Бажаємо міцного здоров'я і гарного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Валерія, Харків, 12.02.2020
Здравствуйте! На сайте мы публикуем отзывы только реальных пациентов. К сожалению, мы не смогли идентифицировать Вас, как пациента нашего медицинского центра, поэтому вынуждены скрыть Ваш отзыв. Если Вы не согласны с этим решением, просим Вас представиться любым удобным для Вас способом: связаться со Службой контроля качества по телефону 0-800-50-71-70 (с 10.00 до 17.00), по email [email protected] или через форму на странице http://onclinic.ua/quality-control.html, указав номер карты или время и дату посещения врача. Спасибо за понимание.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернулася в онклініку з приводу геморою, я не знала там ніяких лікарів і випадково (хоча ми всі знаємо, що випадковості не випадкові) потрапила до проктолога Галича Олександра Вікторовича. Після огляду він рекомендував мені дезартерізацію. Я всім рекомендую цього Доктора (з великої літери). Це лікар від Бога, у нього «золоті руки», все чітко, швидко, грамотно. До повного одужання! На зв'язку цілодобово. Потрапити до такого Доктора велика удача. Окреме спасибі анестезіологу і мед. сестрі - це дуже класні фахівці, професіонали своєї справи. Дякую!
Наталія, Харків, 16.01.2020
Добрий день, Наталія. Дякуємо, що знайшли можливість поділитися своєю історією звернення в нашу клініку. Малоінвазивні методики лікування геморою, в тому числі і дезартерізація, дозволяють вирішити неприємні проблеми без хірургічного втручання, в комфортних умовах і не змінюючи звичний ритм життя. Для наших пацієнтів створені максимально комфортні умови перебування в клініці, пацієнтам доступна цілодобовий зв'язок у телефонному режимі з контактним центром. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я, Корнейко Олена Олександрівна звернулася в "ОН Клінік" з делікатною проблемою гемороя до лікаря Катерини Володимирівни Кутепової. Мені було надано консультацію і огляд на вищому рівні. Огляд пройшов безболісно. Після цього мною було прийнято рішення робити операцію. Операція пройшла безболісно, ​​відчувала себе чудово. Катерина Володимирівна мені надала медичну допомогу, як високого рівня кваліфікації лікар.
Олена, Харків, 16.01.2020
Добрий день, Олена. Дякуємо за позитивний відгук. У медичних центрах нашої Мережі фахівці використовують щадні малоінвазивні методики рішення проктологічних проблем, які дозволяють швидко, безболісно, ​​без госпіталізації і тривалого відновного періоду істотно поліпшити якість життя. Будемо раді допомогти в разі потреби. Не забувайте про профілактичні огляди і будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
Пройшла курс лікування у Олександра Вікторовича Галича. Чудовий фахівець, рекомендую. Позаду така процедура як дезартерізація. Відчуваю себе заново народженою. Спасибі за професіоналізм і високий рівень майстерності лікаря Галича О.В і його команді.
Лариса, Харків, 08.01.2020
Добрий день, Лариса. Щадні малоінвазивні методики лікування, які успішно використовує фахівець Галич Олександр Вікторович, дозволяють позбутися від неприємних проблем без хірургічного втручання, в комфортних для пацієнта умовах і без відриву від звичного ритму життя. Нам приємно, що під наглядом нашого фахівця Ви змогли істотно підвищити якість життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік