Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Відгуки про лікарів-проктологiв у Харкові (м. Пушкінська)

Я мучилася проблемою геморою 8 років, при тому, що я досить молода жінка. Зважилася на прийом, коли стало нестерпно. У моєму випадку, 7 вузлів, || - ||| стадія, показана була дезартерізація з мукопексіей методом HAL-RAR або ж поетапне лігування внутрішніх і лазерне видалення зовнішніх вузлів. Вибрала операцію «одним махом» - дезартерізацію. Недешево і непросто ... Але зараз після 2 місяців я здорова і дуже рада, що зважилася і вибрала Он Клінік і саме доктора Галич Олександра Вікторовича! Сам лікар і медсестра Олена дуже уважні і максимально делікатні (що дуже важливо!). Всі огляди і маніпуляції проводилися максимально делікатно і безболісно, ​​лікар завжди був на зв'язку, брав у зручний для мене час (я не з Харкова). Кабінет проктолога завжди покидаєш максимально швидко :)))), але я хочу сказати величезне спасибі Олександру Вікторовичу та Олені, а так само ОнКлінік за чітку і злагоджену роботу!
Наталія Бородіна, Харків, 19.08.2020
Evaluation:
Добрий день, Наталія. Дякуємо Вам за розгорнутий відгук. На жаль, часто пацієнти через побоювання і страхи відкладають візит до фахівця. Але зволікання може призвести до виникнення ускладнень і продовжити процес одужання. Своєчасне звернення за медичною допомогою і вчасно розпочате лікування - запорука здоров'я і ефективності лікування. Малоінвазивні методики дозволяють позбутися від проктологічних проблем в комфортних умовах, без оперативного втручання і без відриву від звичного способу життя. Ми раді, що в особі нашого фахівця Галича Олександра Вікторовича Ви знайшли фахівця, якому змогли довірити своє здоров'я, а також під його наглядом Вам вдалося істотно підвищити якість життя. Сподіваємося, що Ваш відгук буде корисний потенційним пацієнтам при виборі медичного закладу і лікаря. Не забувайте про профілактичні огляди і будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу сказати велике спасибі Кутеповій Катерині Володимирівні за те, що я перестала боятися проктологів. Я відкладала похід до лікаря більше року через своїх страхи. І коли все ж таки зважилася, Катерина Володимирівна зробила все на стільки добре і безболісно, що від мого страху не залишилося ні сліду. Під час огляду і під час самої операції лікар озвучувала все, що зараз буде відбуватися. Після операції під час контролю теж все чудово пояснювала і робила. У підсумку, я вилікувалася і нереально рада, що потрапила саме до цього лікаря!
Яніна, Харків, 17.08.2020
Evaluation:
Добрий день, Яніна. Своєчасне звернення за медичною допомогою при наявності проктологічних проблем - запорука ефективної діагностики та лікування. Нажаль, пацієнти часто відкладають візит до фахівця, що може привести до розвитку ускладнень і продовжити процес одужання. Кутепова Є.В. в повній мірі володіє щадними малоінвазійними методиками лікування проктологічних проблем і знаходить індивідуальний підхід до кожного пацієнта. У чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась зі своєю проблемою в ОН - клінік. Погодьтесь, геморой дуже делікатна але й серйозна проблема. Лікарка Кутепова Катерина Володимирівна - професійна та фахова, зуміла вирішити цю проблему. Терпляча, обирає індивідуальний підхід, пояснює. Все лікування під її пильним наглядом. Велике спасибі лікарці Катерині Володимирівні.
Людмила, Харків, 14.08.2020
Evaluation:
Доброго дня, Людмило. Вдячні за позитивний відгук. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря Кутепової Катерини Володимирівни виправдав Вашу довіру. Сучасні малоінвазивні методики лікування, що застосовують спеціалісти нашої клініки, допомагають позбутися проктологічних проблем без хірургічного втручання, у комфортних умовах і без зміни звичного способу життя. Ми дбаємо, щоб усі наші пацієнти почувалися максимально комфортно, і пропонуємо якісний медичний сервіс та індивідуальний підхід. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на прийомі у лікаря-проктолога Галича Олександра Вікторовича. Звертаюсь за допомогою вже вдруге. Гарний лікар: спокійний, приємний, уважний, розумний. Запропонував лікування латексними кільцями та лазером. Процедури сучасні, безопераційні, швидкі та легкобольові. Щиро вдячний Олександру Вікторовичу за лікування та за гуманність! В самій клініці чисто, приємний персонал. Дякую OnClinic за можливість безопераційного лікування геморою!
Максим, Харків, 10.07.2020
Evaluation:
Доброго дня, Максиме. Дякуємо за відгук про позитивний досвід лікування у нашого спеціаліста. Лігування латексними кільцями є одним з найбільш популярних та ефективних безопераційних методів лікування. У Мережі наших медичних центрів використовуються сучасні методи, які дозволяють вирішити неприємні проблеми без операцій та не змінюючи звичний спосіб життя. Не забувайте про профілактичні огляди. Бажаємо Вам міцного здоров'я!
Служба контролю якості ОН Клінік
Була у лікаря - проктолога Подпорінова С.Д! Дуже хороший лікар, все дохідливо пояснив, розповів, діагностика пройшла швидко і безболісно, нічого страшного в цьому немає, залишилася задоволена.
Марія, Харків, 16.06.2020
Evaluation:
Добрий день, Марія. Дякуємо за позитивний відгук. Згодні з Вами, наш фахівець Подпоринов С.Д. досконало володіє сучасними малоінвазивними методиками лікування проктологічних проблем. У чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Постійні проблеми з часом. Призначають прийом на один час, в результаті сидиш чекаєш годину .... Перший раз зустрічаю, що лікар не призначає лікування, а пропонує купити пакет лікування за дуже дорого і тільки потім він зможе призначити лікування. Як підсумок безглуздий візит в якому мені сказали про проблему яку я і так знаю, без будь-яких варіантів лікування.
Євген, Харків, 31.05.2020
Evaluation:
Добрий день, Євген. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Комфорт для пацієнта на всіх етапах надання медичних послуг в нашій клініці - одне з пріоритетних завдань. На жаль, в ході надання пацієнтам медичної допомоги бувають непередбачувані складні ситуації, на вирішення яких лікаря потрібен додатковий час. Приносимо вибачення за затримку прийому. Курси лікування в клініці оплачуються відповідно до прайсу. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я і гарного настрою!
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Кутепової Катерини Володимирівни. Дуже задоволена тим, що потрапила саме до цього лікаря. Лікар дуже уважна, попереджала які можуть бути відчуття під час огляду. Страхи і підозри розвіяні. Все не просто пояснили, а розжували і розклали по поличках. Привітні і лікар і медсестра. Дякуємо
Оксана, Харків, 12.05.2020
Evaluation:
Добрий день, Оксана. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Згодні з Вами, наші лікарі комплексно підходять до діагностики та лікування, а також уважно ставляться до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Висловлюю безмірну вдячність чудовому лікарю - Галичу Олександру Вікторовичу та медсестрі відділення Супрун Олені за високий професіоналізм, уважність, терпіння до моїх примх, тактовність, чуйне ставлення і любов до своєї роботи. Всі неприємні процедури і реабілітація позаду, тому зараз можу з упевненістю сказати - я здорова, завдяки Вам! Мені реально пощастило, що я потрапила в Ваші надійні руки. Ви гідні поваги і всього самого найкращого!
Наталія, Харків, 07.05.2020
Evaluation:
Добрий день, Наталія. Дякуємо Вам за позитивний відгук про нашого фахівця. Ми раді, що перебування в клініці пройшло для вас на позитивній ноті і в комфортній атмосфері. Хочемо зазначити, що у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці і ми прагнемо постійно вдосконалювати якість медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку персоналу (особливо дівчаткам на реєстратурі) за ввічливе і уважне ставлення. Я проходив лікування у доктора Галича А.В. і залишився дуже задоволений результатом. Сучасна клініка, сервіс на вищому рівні! Буду звертатися і рекомендувати іншим.
Сергій, Харків, 29.04.2020
Evaluation:
Добрий день, Сергій. Дякуємо за відгук і добрі слова на адресу фахівця Олександра Вікторовича Галича. Ми раді, що під наглядом нашого лікаря Ви змогли вирішити проблему, яка завдавала занепокоєння. Завжди готові допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Не забувайте про профілактичні огляди і будете здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже рекомендую лікаря Галича Олександра Вікторовича! Хотіла звернутися до лікаря-жінки тому проблема делікатна (геморой), але за відгуками вибрала Олександра Вікторовича. Уважний лікар, провів безболісний огляд (з усіма процедурами), поставив діагноз і зробив трансректальну дезартерізацію і видалення зовнішнього вузла. Всім залишилася задоволена, проходжу реабілітацію. Потрібно завжди пам'ятати: головне вчасно звернутися до лікаря!
Олена, Харків, 16.04.2020
Evaluation:
Добрий день, Олена. Своєчасне звернення за медичною допомогою є запорукою успішної діагностики та лікування, а також дозволяє прискорити процес одужання. Щадні малоінвазивні методики лікування, які використовуються у нас в клініці, дозволяють вирішити проктологічні проблеми швидко, без болю, без оперативного втручання і без госпіталізації. Нам приємно, що звернення в «ОН Клінік Харків» було для Вас результативним і Ви змогли значно підвищити якість життя. Дякуємо за відгук і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Нажаль негативний відгук про прийом проктолога Кутепової Катерини Володимирівни. Я обрала лікаря жінку, бо це дуже делікатний напрямок обстеження. Лікар на прийомі був не дуже привітний, якийсь роздратований. У розмові відчувалась напруга та недоброзичливість. Мені було і так складно психологічно, так іще і лікар, який повинен створити атмосферу довіри та спокою, робить все,щоб людина встала та вийшла. Коли дійшло до огляду, то знов лікар був грубий в своїх висловлюваннях, коли реально було боляче, вона не заспокоювала, а навпаки. Я не кажу що треба "сюсюкатись" з пацієнтами та в порівнянні з іншими лікарями цієї клініки, вона була занадто не привітна. Я йду в платну сучасну клініку за свої кошти. Я хочу отримувати окрім якісного обстеження ще і гарне ставлення як до пацієнта. Якщо для мене це було не важливо, то б пішла у звичайну лікарню в чергу.
Олександра, Харків, 24.03.2020
Evaluation:
Доброго дня, Олександро. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Комфорт наших пацієнтів - одне з пріоритетних завдань. Якщо під час прийому не відбувся контакт лікар-пацієнт на психологічному рівні, приносимо вибачення за дискомфорт. При цьому зазначаємо, що не має сумнівів у кваліфікації лікаря, високому рівні надання пацієнтам медичної допомоги та результативного лікування. У нашій клініці для зручності пацієнтів кожна спеціалізація представлена ​​кількома лікарями, при необхідності можна змінити лікаря. Ми завжди відкриті до конструктивного діалогу, і перш за все, працюємо в інтересах пацієнта. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я!
Служба контролю якості ОН Клінік
Записувалася по телефону. Дівчата консультанти були дуже ввічливі. Все з ними попередньо обговорили, навіть час відвідування змогла вибрати із запропонованого дівчатами сама, як було зручно мені. За день до призначеного прийому мені передзвонили, уточнити чи буду я на прийомі. І ось 28.02.2020 я в клініці. У реєстратурі оформилася дуже швидко. Окреме спасибі дівчатам за їх обслуговування. Приїхала набагато раніше, ніж передбачалося, очікувала в залі. Обстановка дуже сприятлива, чисто, світло, тепло, є Wi-Fi. Записана на прийом до лікаря проктолога Галича Олександра Вікторовича. Сказати що було страшно-це нічого не сказати. Сама процедура відвідування проктолога викликала жах і збентеження. Але все виявилося зовсім не так. Лікар вислухав мою проблему, з якою я звернулася. Огляд пройшов безболісно, ​​коректно. Також дякую медсестрі, дуже доброзичлива і позитивна. Залишилася задоволена і клінікою і професіоналізмом лікаря Галича Олександра Вікторовича. Спасибі! Бажаю всім здоров'я!
Оксана, Харків, 04.03.2020
Evaluation:
Добрий день, Оксана. Дякуємо Вам за розгорнутий відгук. Нам приємно, що фахівці нашої клініки виправдали Вашу довіру і змогли розвіяти страхи і забобони щодо звернення за медичною допомогою. Ми розуміємо, наскільки важливим є позитивний емоційний зв'язок між пацієнтом і лікарем, а також комфортна атмосфера в цілому. Тому у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Така тактика благотворно сприяє ефективності лікувально-діагностичного процесу. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік