0 800 30 17 30

Лікування випадіння волосся в Одесі

Всі ми зустрічаємо один одного «по одягу», тобто за зовнішнім виглядом. Від нашого вигляду залежить, наскільки успішно ми можемо налагодити контакт. Зачіска становить невід'ємну частину образу людини, але навіть самий вправний перукар не зможе допомогти надовго замаскувати таку проблему, як облисіння. І хоча прийнято вважати, що порідіння волосся турбує тільки чоловіків, це не так. Прекрасна половина людства теж може потрапити в ситуацію, коли сильно випадає волосся.

Облисіння або, висловлюючись науковою мовою, алопеція буває декількох типів:

  • андрогенна – зустрічається і у чоловіків, і у жінок. Волосся випадає через підвищену чутливость фолікулів до дії чоловічих гормонів, які виробляються в обох статей. При андрогенній алопеції волосся стоншується і вже не може повністю прикрити шкіру голови;

  • осередкова або гніздова – має автоімунний механізм виникнення. Зазвичай дебютує як один-два округлі осередка облисіння на шкірі голови. Гніздова алопеція може прогресувати до тотальної і універсальної форм, при яких волосся може повністю зникнути не тільки на голові, але і на тілі;

  • дифузна – зустрічається у обох статей, характеризується однаковим за інтенсивністю випадінням волосся по всій голові, часто буває симптомом серйозних гормональних порушень;

  • рубцева – відсутність росту волосся на місці посттравматичного рубця.

В Одесі давно і успішно лікуванням випадіння волосся займаються в «ОН Клінік Одеса». Звернувшись з проблемою облисіння, ви можете розраховувати на кваліфікований і сучасний підхід у лікуванні. Індивідуальна програма терапії буде включати в себе комплекс препаратів, фізіотерапевтичних процедур для зміцнення волосся. Кожен пацієнт проходить цифрову трихоскопію для найбільш точної відповіді на запитання, чому випадають волосся.

Причини випадіння волосся

Випадання волосся у жінок може бути обумовлено впливом хімічних факторів, наприклад, агресивної фарби для волосся або засоби для хімічної завивки. Випадати волосся може також при впливі іонізуючого випромінювання, в умовах роботи на шкідливих виробництвах. Ще однією причиною випадіння можуть бути сильні стреси, виснажливі дієти, перенесені важкі захворювання, які спричинили сильне зниження імунітету, великі крововтрати.

Випадіння волосся у чоловіків часто обумовлено генетичною схильністю, стресовими розладами, незбалансованим харчуванням. Волосся може випадати під час проходження хіміотерапії, але після закінчення такого лікування волосся відростає знову.

Профілактика алопеції полягає у дбайливому ставленні до волосся. Слідкуйте за його зовнішнім виглядом, використовуйте відповідні засоби за доглядом – дешеві шампуні можуть чинити негативну дію на структуру волосся, як і неякісні гребінці. Слідкуйте за раціоном – він повинен бути збалансований. У холодну пору року не варто ходити без головного убору.

Якщо ви помітили, що волосся на гребінці стало більше, ніж зазвичай, не знаєте, що робити при випадінні волосся, зверніться до трихолога в «ОН Клінік Одеса». Це медичний центр, в якому можна пройти ефективне лікування випадіння волосся в Одесі. Програма терапії при алопеції в «ОН Клінік Одеса» спрямована не тільки на швидке припинення процесу облисіння, але й на максимальне відновлення і поліпшення структури волосся.

Записатися на консультацію в медичний центр можна через форму зворотного зв'язку або зателефонувавши за номером вказаним на сайті.

Горошко Олена Миколаївна
Горошко Олена Миколаївна
Лікар відділення трихології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість лікування випадіння волосся у Одесі

ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-трихолога за кордон
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-трихолога
Первинний прийом лікаря-трихолога
Повторний прийом лікаря-трихолога

Лікарі відділення трихології ОН Клінік Одеса

Відгуки про трихологах ОН Клінік у Одесі

Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.