5
(431 оцінка)
4
(1 оцінка)
3
(0 оцінок)
2
(5 оцінок)
1
(33 оцінки)
4.7
470 відгуків
Костянтин Олегович - дуже класний, суперлікар, рекомендую. Прийняв швидко, якісно, процедуру провів безболісно.
Доброго дня, Ганно. Щиро дякуємо за такий емоційний та позитивний відгук на адресу нашого лікаря Побєлєнського Костянтина Олеговича. Ми цінуємо Вашу думку та рекомендації. Раді бути Вашою надійною опорою у питаннях здоров'я. Завжди готові допомогти. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась по видалення ліпом. Все пройшло добре, клініку і хірурга Будул В.В. рекомендую
Лікар:
Будул Віктор Васильович
Доброго дня. Дякуємо за Ваш відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви довіряєте нам турботу про своє здоров'я та залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Будула Віктора Васильовича. Ми завжди готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую за консультацію було весело
Лікар:
Круц Сергій Миколайович
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за відгук. Раді знати, що Вам сподобався прийом у нашого лікаря. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу поділитися своїм досвідом звернення до медичного центру. Мені проводили операцію з видалення врослого нігтя, і я залишився дуже задоволений результатом.
Усе пройшло швидко, професійно та без зайвого стресу. Лікарі уважні, чітко пояснюють кожен етап процедури, що додає впевненості та спокою. Окремо хочу відзначити персонал — дуже привітні, турботливі та відповідальні люди, які дійсно піклуються про пацієнтів.
Після операції дали всі необхідні рекомендації, відповіли на запитання та підтримували на кожному етапі. Відчувається високий рівень сервісу та професіоналізму.
Щиро рекомендую цей медичний центр усім, хто шукає якісне лікування та людське ставлення.
Доброго дня, Романе. Щиро дякуємо, що поділилися своїм досвідом звернення до клініки та високо оцінили роботу нашої команди. Нам приємно знати, що лікування пройшло для Вас успішно, швидко та комфортно. Для нас важливо, що Ви відчували нашу увагу, турботу та професіоналізм з перших хвилин перебування в клініці. Дякуємо, що обираєте нас. Ми вдячні за Ваші рекомендації. Будемо раді вітати на планових профілактичних візитах та завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ніколи не писала відгуків поганих, але цей випадок хочу описати, так як можу застерегти інших людей не ходити до цього лікаря.
Я прийшла на прийом трішки раніше зазначеного часу, чекала у холі, бачу що як 20хв тому мене мали погукати, але тихо, чекала далі, пройшло 40хв, я підійшла до дівчаток, спитала коли мене лікарь може прийняти, мені казали «зараз, зараз, почекайте ще трохи» пройшла година, я знов підхожу, питаю, на що мені відповідають «Лікар не може вас прийняти, бо він не ортопед, а травматолог» На що я відповідаю «на сайті зазначено що він ортопед-трамптолог, чому не може мене прийняти?» Мені відповіли «Так, вірно, але більше травматолог, чим ортопед» Дівчина декілька разів дзвонила лікарю и питала, чи буде він мене приймати!
Хочу зазначити, що коли обирала собі лікаря на сайті, потрібно було вказати причину з якою хворобою я звертаюсь, і під це підбирається лікар, який кваліфікується в цьому питанні.
Я почала вимагати повернення коштів, дівчинка знову зателефонувала лікарю в повідомила це, і щоб не втрачати гроші, лікар все ж таки прийняв мене. Якщо честно, потрібно було настоювати щоб повернули кошти ще тоді.
Приходжу до нього, звісно він робить вигляд що цієї ситуації зовсім не було, про вибачення я вже мовчу (не було) , сказати що то був «огляд» нічого не сказати, подивився на мене і каже, «сколіоз зовсім не лікується, нічим допомогти не можу, ви можете тільки робити вправи» на моє питання які вправи, сказав що не знає, і мені потрібно звернутись до іншого лікаря з цим питанням. Зі мною зовсім не розмовляв, писав у компʼютері 20 хвилин. Подивилась що написав, здати кал, кров, мочу, на моє питання «навіщо?», відповідь - «так потрібно для протоколу»
Телефонувала одразу до гарячої лінії, мої скарги не були прийняті, запропонували лише знижку 20% на відвідування ще раз до цього недо лікаря.
Вперше з таким зіткнулась, бо ходжу до інших лікарів цієї клініки, і все було добре. Дуже шкода, що така клініка тримають таких лікарів, які зовсім не зацікавлені у лікуванні пацієнтів, а лише займають місце дійсно гарних, кваліфікованих спеціалістів.
Нажаль мій коментар нічого не вирішить в цій справі, але люди, які побачать, задумаються йти до цього лікаря чи ні, адже хочеться прийти до лікаря, щоб він допоміг, а не просто витягував кошти, бо йому вигідно. Дякую за увагу
Лікар:
Орлов Станіслав Юрійович
Добрий день, Діано. Дякуємо за вибір клініки і діалог зі Службою контролю якості. За фактом ситуації ще минулого року Вам було запропоновано клінікою варіант вирішення питання і пропозицію по додатковій лояльності. Незрозумілим є факт виникнення повторного звернення за цим же питанням, яке вже було розглянуто минулого року і надавався зворотній зв'язок, додаткових питань не було виказано. Повторно приносимо вибачення за ситуацію, пропозиція наразі актуальна і нею можна скористатись. Завжди готові допомогти, зичимо Вам добра і здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Гарний лікар, приємний в спілкуванні. Будемо з лікарем і надалі спілкуватися
Лікар:
Галаган Андрій Анатолійович
Джерело:
doc.ua
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви особливо відзначили комфорт у спілкуванні з нашим лікарем. Вдячні, що обираєте нас. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня, Тимуре. Дякуємо за відгук. Нам приємно знати, що візит до лікаря залишив у Вас позитивні враження. Завжди раді вітати та готові допомогти. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась до клініки, де мені провели обстеження та додаткове УЗД. Після отримання результатів було виконано хірургічне втручання — видалення атероми. Розказали, як доглядати за раною в домашніх умовах Лікування проведено на належному рівні, залишилась задоволена результатом та професіоналізмом лікарів.
Лікар:
Бакшеєв Андрій Олексійович
Доброго дня, Єлизавето. Дякуємо, що обираєте нас. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до клініки та професіоналізмом наших лікарів. Комплексний підхід, чітка діагностика, супровід та підтримка пацієнта у післяопераційному періоді є головними стандартами нашої роботи. Залишаємося поруч з Вами. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Давно уже знаємо цього лікаря. дійсно лікар хороший спеціаліст. Як завжди візит пройшов чудово, нам все дуже сподобалося.
Лікар:
Галаган Андрій Анатолійович
Джерело:
doc.ua
Доброго дня, Злато. Дякуємо за Ваш відгук. Раді знати, що візит до лікаря пройшов чудово, як і завжди. Ваша довіра — найкраща оцінка професіоналізму нашого фахівця. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар просто супер! Дуже сподобався. Лікар дуже кваліфікований, все детально розповів. Звернемося до лікаря на наступний прийом для огляду
Лікар:
Галаган Андрій Анатолійович
Джерело:
doc.ua
Доброго дня, Давиде. Дякуємо за такий щирий відгук та Вашу довіру. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені професіоналізмом лікаря та якістю консультації. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Візит пройшов вчасно. Лікар дуже сподобався, пояснив усе доступно, надав усі необхідні рекомендації. Загалом візит пройшов дуже добре та інформативно.
Лікар:
Галаган Андрій Анатолійович
Джерело:
doc.ua
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за Ваш відгук. Нам приємно знати, що візит до нашого лікаря був для Вас корисним та інформативним. Ми прагнемо, щоб кожен пацієнт отримував відповіді на всі свої запитання. Завжди раді допомогти, зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сподобався лікар. Візит пройшов приємно, інформативно та чітко по часу.
Лікар:
Галаган Андрій Анатолійович
Джерело:
doc.ua
Доброго дня, Мирославо. Дякуємо за Ваш відгук. Ми раді, що консультація пройшла продуктивно та вчасно. Ваша довіра — найкраща нагорода для нас. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік