Відгуки про лікарів-урологів у Харкові (м. Палац Спорту)

Жахливий сервіс запису онлайн. Вказуєш потрібний тобі час, оплачуєш, а потім тобі повідомляють, що потрібний час зайнято. Невже складно доопрацювати сайт і показувати тільки вільний час?
Ольга
Харків, 26.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольго. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Комфорт для пацієнта на всіх етапах надання медичних послуг у нашій клініці - одне з пріоритетних завдань. Над забезпеченням поліпшення якості сервісу щодня працює команда фахівців клініки. Більш детальну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую за те, що ви є! Дякую за лікування та піклування! Дякую, що у вас є фахівці вищого гатунку! Завдяки лікуванню у лікаря Трубеко Сергія Миколайовича, в мене стоїть як у вовка на морозі! Дякую! Врахую вашу пораду.
Олександр
Харків, 03.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за відгук. Спеціаліст Трубеко С.М. досвідчений, уважний і кваліфікований лікар, в чому Ви змогли переконатися особисто. Раді, що Ви задоволені результатом лікування. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую урологу Трубенко Сергію Миколайовичу. На теперішній час порівнянно з тим, що було два місяці тому, як каже народна мудрість - "то небо і земля". А ще хочу нагадати, особливо чоловікам, не запускайте на самоплин усілякі "незначні" хвороби, звертайтесь до лікаря. Вчасно звернувся і тоді майже 100% проблем буде вирішено.
Віктор
Харків, 18.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторе. Дякуємо за Вашу думку про роботу нашого лікаря-уролога Трубеко С. М. Нам приємно, що після візиту в "ОН Клінік Харків" у Вас залишилися тільки позитивні враження. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу в разі потреби. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку колективу гінекології ОН Клінік Харків (Палац Спорту) і (Гагаріна) за уважність і оперативність. Звернулася в клініку в п'ятницю о 18:00 за консультацією, так як після двох УЗД в іншій клініці, діагноз поставлений не був. Лікар гінеколог Тетяна Анатоліївна Мелікова, вислухавши, відразу провела на УЗД, для підтвердження позаматкової вагітності. Лікар УЗД Кондратьєва Наталія Євгенівна, підтвердила і показала мені. Тетяна Анатоліївна пояснила що операція необхідна, і заспокоїла. (Вагітність була планована і довгоочікувана). Я сказала що хотіла б щоб операцію зробили у них клініці. Вона відразу зв'язалася з оперують лікарем, а також з лабораторією. В суботу о 9:00 я вже здавала кров (передопераційний пакет). О 10:00 зустріч з оперуючим лікарем Дмитром Владиславовичем Стрюковим. Об 11:00 початок операції. Після операції 2 доби відновлення, за це величезне спасибі всьому персоналу, за турботу, позитивний настрій, співчуття, добре ставлення і чистоту. (ОН Клінік на Гагаріна). Дякуємо.
Анна
Харків, 12.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анно. Дякуємо за розгорнутий відгук і вибір «ОН Клінік Харків». Дотримання високих стандартів якості медичних послуг - першочергове завдання нашої Мережі, а сучасне обладнання та якісні витратні матеріали - є запорукою високих показників ефективності лікувально-діагностичних процесів. Ви змогли переконатися на власному досвіді, що у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ми розуміємо, наскільки важливим є емоційний зв'язок з лікуючим лікарем для досягнення ефективного результату і комфорту пацієнта. Завжди готові допомогти. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже добре, що в ОН Клінік працює такий фахівець, як Трубеко Сергій Миколайович. Проблеми, пов'язані із захворюванням, вирішуються чітко, тактовно, професійно. Єдине, що спочатку бентежить - так це кількість аналізів, але як згодом з'ясувалося дійсно необхідних. Головне в процесі лікування це результат, а він перевершив мої очікування. Ще раз висловлюю свою вдячність відмінному лікарю Сергію Миколайовичу Трубеко. Гідна похвали організація прийому та обслуговування пацієнтів в ОН Клінік
Павло
Харків, 25.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Павле. Дякуємо за позитивний відгук. Трубеко Сергій Миколайович є одним із провідних фахівців нашої Мережі, який комплексно підходить до лікувально-діагностичного процесу і уважно ставиться до кожного пацієнта. Згодні з Вами, ми надаємо максимально комфортні умови перебування в стінах нашого медичного центру і прагнемо щодня підвищувати якість медичного обслуговування, в чому Ви змогли переконатися особисто. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прошу керівництво ОН Клінік за адресою Московський проспект 257, звернути уваги на роботу адміністратора рецепшен, так як під час очікування крапельниці в холі, моєму чоловікові стало погано. Я звернулася до адміністраторів, на що отримала відповідь «почекайте поки звільниться доктор, а поки оплатіть візит в касі». Після оплати в касі, мені сказали піднятися з чоловіком на другий поверх з урахуванням його стану. Заледве піднявшись на другий поверх, без будь-якої допомоги, знову підходжу до адміністраторів, на що отримую ту саму відповідь «чекайте, поки звільниться лікар, тому що ви без запису». Нам довелося чекати, але до нас, так ніхто і не підходив. Вже коли я звернулася вдруге до адміністраторів з фразою «нам потрібна екстрена допомога», тоді тільки нас направили в маніпуляційний кабінет, де чоловікові, нарешті вимірювали тиск, яке було 150/80. Я дуже незадоволена даною ситуацією, оскільки якщо вам стане погано в клініці, не факт що вам нададуть своєчасну допомогу, якщо ви без запису, але з оплатою. Дуже прошу керівництво провести розслідування, а то не факт, що таке більше не повториться. Сподіваюся на реакцію керівництва, спасибі.
Людмила
Харків, 22.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Людмило. Для нас важлива думка і зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Ми завжди йдемо назустріч і готові допомогти у розв'язанні питань, пов'язаних зі зверненням у наш медичний центр. Хочемо зазначити, що персонал коректно виконує свої посадові обов'язки і прагне максимально оперативно реагувати на будь-які нестандартні ситуації. Медична допомога пацієнту була надана в даній ситуації. Більш детальну інформацію пацієнт отримав особисто в телефонному режимі. Ми раді, що питання вичерпане і завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу написати, щоб люди читали й знали правду про лікарів до яких ми звертаємося за допомогою. Так трапилось, що в вихідний день моєму чоловікові стало зле по частині урології і я не знала. що робити, коли температура під 40. І ми звернулись саме до лікаря Трубенко Сергія Миколайовича, який надав кваліфікаційну допомогу і людське відношення, якого зачасту не вистачає від лікарів. Сьогодні мій чоловік набагато себе краще відчуває і при цьому хочу сказати , що призначені ліки доступні по ціні, Дуже велике дякуємо вам, Сергію Миколаєвичу, за лікування! Дай Боже Вам здоров'я.
Алла
Харків, 16.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Алло. Дякуємо Вам за щирий відгук. Нам приємно, що під наглядом нашого спеціаліста пацієнт зміг знайти рішення неприємної проблеми. Згодні з Вами, наші лікарі комплексно підходять до діагностики та лікування та враховують індивідуальні особливості кожного пацієнта. Також в розпорядженні наших лікарів є потужна матеріально-технічна база, яка сприяє ефективності процесу одужання. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робив операцію з обрізання крайньої плоті та пластику вуздечки у лікаря Шаруда Пилипа Пилиповича. Тільки схвальні відгуки. Операція пройшла майже безболісно. Супроводжував протягом усього відновлення. Дуже уважний лікар, спілкуватися було легко. Зараз пройшло два місяці після операції, відчуваю себе відмінно. Дуже рекомендую даного лікаря до відвідування. 10 з 10
Андрій
Харків, 12.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Дякуємо за можливість ідентифікувати Вас як реального пацієнта нашого медичного центру. Клінічний досвід лікарів у поєднанні з сучасними малоінвазивними методиками, які використовуються у нас у медцентрі, дозволяють отримати якісну медичну допомогу. Згідні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які уважно ставляться до кожного пацієнта. Завжди раді допомогти і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити безмежну подяку лікарю-ендоскопіст Удовіхіной О. І. За високий професіоналізм, а також медсестрі та анестезіологу за високу якість роботи.
Моршнєва Вікторія
Харків, 06.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторіє. Згідні з Вами, наші фахівці знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також використовують у своїй роботі сучасні методики та обладнання. Будемо раді допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на гастроскопії в Олени Іванівни. Хочу висловити величезну подяку лікаря. Процедура була проведена дуже швидко і безболісно. І подяка медсестрі, яка тримала за руку і підтримувала. Прийшла з острахом в очах, а пішла з посмішкою.
Аня
Харків, 26.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо за відгук. Діагностична процедура гастроскопія має велику цінність для постановки діагнозу і вибору тактики подальшого лікування. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до медцентру і якістю обслуговування. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую все сподобалося, єдине, дуже б хотілося оплачувати послуги через приват 24, на жаль, такої можливості немає в неділю в клініці
Катерина
Харків, 22.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Катерино. Дякуємо за відгук. Зворотній зв'язок від наших пацієнтів дає нам можливість щодня вдосконалювати якість медичного обслуговування і створювати максимально комфортні умови. Завжди готові допомогти і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Зробили тест на ковід швидко і без черги. Результати прийшли в той же день. Все пройшло на відмінно.
Данило
Харків, 30.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Данило. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до клініки і якістю медичного обслуговування. Дякуємо за відгук. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік