Logo
0 800 30 11 77
Записалася на прийом до лікаря вже з готовими результатами аналізів і знімками УЗД щитовидки. Була перед цим у різних містах у двох незалежних лікарів із різних клінік, які сказали, що мені необхідно буде пройти курс лікування. Саме з цим я прийшла в он клінік, щоб дивлячись на мої аналізи мені приписали курс лікування, на що мені лікар відповів. Лікар мені сказала, що з моїми аналізами все гаразд, хоча там підвищено, там щось знижене, але зі мною все гаразд, я можу просто поїсти риби, почекати зиму, коли стан погіршиться, і тоді вже повторно здати аналізи, і почати лікування. Я подумала, що це жарт якийсь, я питаю, тобто ви дійсно хочете мене лікувати рибою, на що мені лікарка відповіла, що якщо я хочу, вона може виписати мені якісь ліки. Я чекала запису тиждень до цього лікаря, щоб почати лікування, вкрай розчарована прийомом, підійшла на ресепшен, попросила повернення коштів, після 20 хвилин переговорів я заповнила анкету, і мені повернули кошти за прийом. Я звернулася зараз в іншу клініку де мені приділили належну увагу. Зараз я проходжу курс лікування в адекватного лікаря.
Карина
Дніпро, 12.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Карино. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, якщо у Вас склалось таке враження. Метою кожного лікаря є кваліфікована допомога пацієнту. Зазначаємо, що лікар встановлює діагноз та визначає тактику подальших лікувальних дій на підставі усіх об'єктивних клінічних даних з урахуванням результатів додаткових інструментальних обстежень. У своїй роботі лікарі керуються чинними протоколами і стандартами МОЗ України та надають відповідні рекомендації пацієнтам. Кожен фахівець має право на свою професійну думку. Пацієнт може погоджуватися або ні з рекомендаціями лікаря, а також має право вільно обирати лікаря та медичний заклад на свій розсуд. Більш детальна інформація Вам повідомлена у телефонному режимі. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже сподобався прийом у лікаря, уважно вислухала скарги, порадила та розписала план дій. Було відчутно зацікавленість та небайдужість лікаря.
Маргарита
Дніпро, 20.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маргарито. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Для нас є важливим, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарю ендокринологу Царьовій-Колісник Олени Генадіівни за чуйність та уважність.Це був перший візит, отримала направлення на купу, тож зустрінемось з нею ще раз як мінімум. Лікар намагається спланувати час та прийом, щоб було зручно пацієнту.Дякую!
Оксана
Дніпро, 20.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Щиро дякуємо за відгук. Для нас є важливим, що Ви маєте позитивні враження та задоволені результатом звернення до нашого лікаря Царьової-Колісник Олени Геннадіївни. Цінуємо Вашу думку. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу написати позитивний відгук про лікаря-ендокринолога Царьову-Колісник О.Г. Лікар професіонал своєї справи, вже на першому прийомі виявила основну причину поганого самопочуття і назначила лікування, від якого вже на третій день стало аж «легше дихати».
Тетяна
Дніпро, 08.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за щирий відгук про історію звернення до нашого лікаря. Ми раді знати, що Ви отримали бажаний результат та консультація Олени Геннадіївни була корисною. Завжди готові допомогти у разі необхідності.
Служба контролю якості ОН Клінік
Візит до лікаря Царьової-Колесник Олени Геннадіївни залишив найтепліші враження. Доктор уважний, доброзичливий, високопрофесійний. Отримано вичерпні рекомендації. Намічена схема лікування і режим харчування. Величезне спасибі!
Ярослав
Дніпро, 06.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Нам приємно, що в стінах нашого медичного центру Ви знайшли фахівця, якому можете довірити своє здоров'я. Клінічний досвід лікаря та індивідуальний підхід дозволяють отримати позитивний ефект від лікування. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Зверталася за допомогою до лікаря ендокринолога Царьова-Колісник Олени Геннадіївни вона єдина серед усіх попередніх лікарів до яких зверталася виявила захворювання, яке не могли виявити інші, навіть не пропонували здати той аналіз. Дякую Олені Геннадіївні за її уважність!
Аліна
Дніпро, 16.10.2019 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо Вам за позитивний зворотній зв'язок та високу оцінку роботи нашого спеціаліста. Раді знати, що під наглядом нашого лікаря Вам вдалося знайти рішення неприємної проблеми. Будемо раді надалі виправдовувати Вашу довіру та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.