Logo
0 800 30 11 77
Лікарем педіатром дуже задоволена. Уважна доброзичлива, все пояснює доступними словами. В разі потреби знову звернемося до Гасюк Н.І
Дар'я
Полтава, 28.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дар'є. Дякуємо Вам за відгук. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Гасюк Наталії Іванівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на прийомі у лікаря Гасюк Н.І, лікар була ввічливою, уважною до дитини, вислухала скарги, надала діагноз та рекомендації із лікування. Відвідуванням лікаря залишився задоволений.
Михайло
Полтава, 09.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Михайле. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Приємно знати, що Ви задоволені візитом до нашого лікаря Гасюк Наталії Іванівни. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідували сьогодні з дитиною педіатра Чвертка О.О. ,залишилися дуже задоволені професіоналізмом лікаря та порадами! Дякуємо будемо звертатися ще!
Вікторія
Полтава, 13.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Чвертки Ольги Олександрівни. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулися до педіатра Чвертки Ольги Олександрівни з проблемою сильного кашлю у доньки (4 роки). Були дуже задоволені прийомом. Лікар, не поспішаючи, оглянула дитину та доступно пояснила діагноз і схему лікування. Відповіла на всі питання. Будемо звертатися у майбутньому. За потреби - рекомендую!
Олена
Полтава, 01.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова на адресу нашого спеціаліста. Нам приємно, що в особі нашого лікаря Чвертки О.О. Ви знайшли спеціаліста, якому змогли довірити здоров'я дитини. Раді, що Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулись до лікаря Александра Дмитриєвича Овдиенко для проведення ЄЄГ. С Візитом до врача був задоволений мій син так як лікар пояснив як буде проходити обстеження та налаштував на гарний настрій. Діагностику зробив швидко в кінці дав детальне пояснення та заключення . Можу рекомендувати цього лікаря.
Лідія
Полтава, 16.01.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Лідіє. Раді, що діагностична процедура під наглядом нашого лікаря Овдієнко О.Д. була для Вас інформативна і зрозуміла, і Ви задоволені результатом звернення в цілому. У нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які комплексно підходять до лікувально-діагностичного процесу. Дякуємо за відгук. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулися до "Он Клінік" за довідками до лікаря педіатра Чвертка О.О. Маємо лише позитивне враження від прийому . Лікар уважна, чемна та професійна.Отримали доцільні рекомендації щодо стану наших дітей. Будемо рекомендувати свому оточенню цього лікаря.
Катерина
Полтава, 16.01.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за добрі слова про нашого лікаря. Комфорт на кожному етапі і якісні медичні послуги є основними принципами роботи наших клінік. Будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Цікаві лікарі. Не хочуть приймати тебе коли ти до них звертаєшся. Хотіла потрапити з дитиною на прийом. Так як у нього температура. Мені відмовили спочатку через коронавірус. Коли я сказала що він вже перехворів то відмовили через те, що у нього занадто висока температура!
Валерія
Полтава, 29.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Валерія. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості. При зверненні за медичною допомогою в першу чергу оцінюється доцільність амбулаторного прийому. Хочемо зазначити, що в певних ситуаціях показано наданням медичної допомоги в умовах стаціонару. Більш детальна інформація була Вам надана в телефонному режимі. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чвертка О.А. звернулась на плановий осмотр, після огляду вирішили пройти вакцінацію гексаксим. Лікар відповідав на всі мої запитання, була до дитини уважной, дала рекомендації щодо дитини після вакцінації. Буду рекомендувати цього лікаря якщо буду необхідність. Прийомом задоволена.
Ольга
Полтава, 10.11.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. В нашому медичному центрі працюють кваліфіковані та уважні спеціалісти, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. В чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Будемо раді допомогти в разі необхідності усім за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулися з дочкою до педіатра Чвертки Ользі Олександрівні. Мета: симптоми сухого кашлю. Огляд залишився задоволений. Відповіла на запитання вичерпно. Детально оглянула дитину. Призначено загальний аналіз крові.
Ірина
Полтава, 22.10.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук. Ради, що рівень професіоналізму нашого лікаря Чвертки Ольги Олександрівни виправдав надану Вами довіру. Нам важливо знати, що візит в клініку був для Вас комфортним, результативним і Ви задоволені рівнем сервісу, атмосферою прийому і якістю медичного обслуговування. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні вакцинували дитину. Лікар-педіатр Чвертка О.О. була уважна до дитини, запитала про реакцію на попередню вакцину, дала декілька корисних порад щодо догляду за дитиною. В подальшому будемо звертатися до клініки.
Виктория
Полтава, 22.10.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Вдячні за позитивний відгук. Своєчасна вакцинопрофілактика є важливим складником для збереження здоров’я. Вакцинація в наших медцентрах проводиться відповідно до вимог і нормативів МОЗ. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, атмосферою прийому та якістю медичного обслуговування. Комфорт пацієнта на кожному етапі взаємодії з клінікою є одним з найголовніших принципів роботи медцентрів нашої Мережі. Бажаємо міцного здоров’я Вам і Вашим рідним.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулися до лікаря Чвертка О.О., педіатра з місячною дитиною, на перший огляд, отримали повний спектр консультацій, будемо звертатися далі.
Артем
Полтава, 20.05.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Артем. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення в нашу клініку. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась в ОН Клінік з місячною дитиною. Була проблема з носиком, важко дихав і погано через це спав. Лікар Чвертка О.О. провела огляд, дала рекомендації, назначила лікування. Загалом дуже задоволена прийомом. Рекомендую лікаря Чвертка О.О.
Людмила
Полтава, 04.05.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Нам приємно, що під наглядом нашого лікаря Ви змогли вирішити проблему, яка викликала дискомфорт. В нашому медичному центрі працюють кваліфіковані та уважні спеціалісти, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. В чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Завжди раді допомогти в разі необхідності. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.