Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-травматологів у Харкові

Боліли коліна, сказав, що в мене артроз) усе робила, що казав лікар, а БОЛЬ У КОЛІНЯХ НЕ ПРОЙшов, ходити я вже могла ледве-ледве. ПІШЛА. За один день в іншій клініці мені поставили діагноз і за тиждень прооперували (латеральна гіперпресія надколінка). 2-й рік ходжу без болю. НЕ РЕКОМЕНДУЮ цього лікаря.
Вероніка
Харків, 13.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вероніко. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Для продовження предметного розбору ситуації очікуємо від Вас альтернативні медичні документи, як і було згідно домовленості. Завжди готові допомогти у разі необхідності, зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Травматолог Боліли коліна - сказали, що в мене артроз, а може бути артрит, а може бути це чи те, потрібно робити плазмаліфтинг, ходити на ударно-хвильову терапію, а ось ще на узі сходіть і на рентген! Але я себе почувала гірше й гірше. Пішла з ОнКлінік до нормальних лікарів)) Виявилося не артроз, а гіперпресія надколінка і мені потрібна була операція, до речі, після якої я вже 2 роки живу без болю в колінах. В іншій клініці, щоб визначити мою проблему, досить було зробити рентген, який в ОнКлінік мені теж робили, ну і, звісно ж, паралельно ще зробити 2000 аналізів )))) Про урологів я взагалі мовчу. Перший уролог розмовляв жахливо, цистит не вилікував. Другим урологом був молодий хлопець, який розповідав одне й те саме по 100 разів. Мовляв, вітаміну Д бракує, ось у нирках пісочок, ось тому і цистит у вас не проходить, здайте 2000 аналізів і з цього я вам зроблю висновок, що попийте-но ви омегу-3, а то у вас холестерин підвищений на 0,1111 і вітамін Д, а те, що у вас цистит загострюється вже 5 разів за 2 місяці, то нічого страшного ))))) Пішла)))) Виявився інший діагноз і лікувати потрібно безпосередньо сечовий міхур, а не пити Омегу-3 ОнКлінік не рекомендую абсолютно
Вероніка
Харків, 13.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вероніко. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Для продовження предметного розбору ситуації очікуємо від Вас альтернативні медичні документи, як і було згідно домовленості. Завжди готові допомогти у разі необхідності, зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Матеко О.П. Все по справі. Без зайвих емоцій.
Дмитро
Харків, 27.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дмитре. Дякуємо за позитивний відгук. Раді, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Матеко Олексія Петровича. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хотіла залишити відгук про візит до лікарки Ситченко Вікторії Михайлівни. Я з сином була на візиті у ортопеда. Лікарка просто вразила мене своєю зацікавленістю у вирішенні проблем зі здоров'ям мого сина. Дуже чітко і зрозуміло все пояснила, описала. Дала конкретні рекомендації. Пояснила кожен пункт. Дуже рада, що потрапила саме для цієї лікарки. Що навіть вирішила написати відгук.
Ольга
Харків, 13.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Щиро дякуємо за відгук. Приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Ситченко Вікторії Михайлівни. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені спілкуванням з лікарем. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на прийомі у Ніживенко Д.С. Дуже задоволений прийомом. Звернувся із проблемою колінного суглоба. Лікар уважний, доброзичливий. Все докладно пояснив та розповів. Приємно звертатися до таких лікарів. Велике дякую!
Володимир
Харків, 27.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Володимире. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з лікарем та задоволені результатом звернення до Ніживенка Дмитра Сергійовича. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку ортопеду-хірургу Ніживенку Дмитру Сергійовичу за уважне ставлення до мого лікування. Відчула значне покращення.
Лідія
Харків, 13.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрый день, Лидия. Благодарим Вас за позитивный отзыв и высокую оценку работы нашего врача. Согласны с Вами, у нас работают только квалифицированные врачи. Всегда рады помочь и желаем здоровья.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась до ортопеда, Ниживенко Дмитра Сергійовича, з болем у кисті руки. Лікар коректно в доступній формі провів консультацію, відповів на запитання, призначив додаткові дослідження. Візитами задоволена, біль усунули, причину виявили, рекомендації та лікування лікар розписав. Вдячна Дмитру Сергійовичу за ефективне лікування!
Катерина
Харків, 16.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за позитивний відгук та добрі слова. Ми раді, що Ви задоволені консультацією нашого лікаря, а призначене лікування було ефективним та результативним. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хотілося подякувати Дмитру Сергійовичу за високий професіоналізм, за делікатне ставлення до пацієнта. Звернулася з болем кульшового суглоба. Було встановлено кваліфіковано діагноз, призначено лікування, внаслідок чого я дуже швидко одужала. Можу з упевненістю рекомендувати лікаря. Моя подяка не має меж.
Своринь Олена
Харків, 30.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Ми раді, що лікування у нашого спеціаліста дало бажаний результат, і Ви змогли значно підвищити якість життя. Ви на своєму досвіді переконалися, що наші фахівці підходять комплексно до діагностики та лікування проблем, з якими звертаються пацієнти. Завжди готові допомогти у разі та бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Варламов Владислав Геннадійович - делікатний лікар, який уважно ставиться до пацієнтів, враховує не лише проблему, з якою звертається пацієнт, але й на якому фоні сталася проблема. Серед багатьох відомих методик лікування підбирає найбільш підходяще для пацієнта, звертаючи увагу на комплексне лікування. Поводилася з травмою в області ключиці, тазостегнового та колінного суглоба.
Чан Тхієн Лок Чієнівна
Харків, 28.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо Вам, що знайшли можливість публічно поділитись своєю історією звернення до «ОН Клінік Харків». Лікар Варламов В.Г. − кваліфікований спеціаліст, який уважно ставиться до кожного пацієнта. Раді, що наш лікар виправдав Вашу довіру і Ви задоволені результатом візиту. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже дякую Дмитру Сергійовичу. Звернулася зі старою травмою ноги після тривалого самолікування. Лікар повністю обстежив, правильно поставив діагноз та призначив ефективне лікування. Рекомендую лікаря!
Олена
Харків, 16.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого медичного центру. Згодні з Вами, у нас працюють кваліфіковані фахівці, які уважно ставляться до кожного пацієнта. Бажаємо Вам міцного здоров'я та гарного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день!В клініку я звернулася зі скаргою на болі в колінах Потрапила на прийом до лікаря травматолога Ніжівенко Д.С Отримала якісну консультацію Лікар підібрав мені лікування нічого зайвого не нав'язував Делікатний і професійний лікар! Дякую за результативне лікування, увагу і рекомендації ! Лікарю подяка за надану допомогу ! Всім здоров'я !
жанна рудая
Харків, 02.11.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Жанно. Дякуємо за позитивний відгук. Раді знати, що під наглядом нашого лікаря Ви змогли вирішити проблему, яка викликала занепокоєння. Дійсно, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які турбуються про кожного пацієнта. Завжди готові допомогти в рамках нашої спеціалізації та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
При діагнозі руйнуючий артроз лікар Ніжівенко Дмитро Сергійович творить чудеса. Проходжу лікування у цього доктора вже більше року, хочу сказати лікування досить ефективне, поліпшення якості життя на обличчя, біль помітно зменшилася і зі стану "насилу ходити з милицею" перейшли в "ходити шкутильгаючи без сторонньої допомоги". У цього лікаря лікується і моя дочка, у якої артроз на початковій стадії і дуже задоволена лікуванням. Ставлю найвищу оцінку і приношу величезну подяку! Всім здоров'я !!!
Валентина
Харків, 15.10.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Валентина. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова. Раді, що в особі нашого лікаря Ніжівенко Дмитра Сергійовича Ви знайшли кваліфікованого фахівця своєї справи, який виправдав надану Вами довіру і допоміг у вирішенні проблеми, що викликала занепокоєння. Нам важливо знати, що Ви відзначаєте позитивну динаміку і задоволені результатом звернення до клініки і якістю медичного обслуговування. Ми пропонуємо сервіс високого рівня, індивідуальний підхід до пацієнтів і інноваційні методи діагностики і лікування з використанням сучасного високотехнологічного обладнання. Комфорт пацієнта на кожному етапі взаємодії з клінікою - один з головних принципів роботи медцентрів нашої Мережі. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.