Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-травматологів у Харкові

...
Олена
Харків, 08.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар призначає лікування на підставі попередніх діагнозів, до того ж лікування один в один із тим, що призначають інші лікарі, результату від них не було, що було сказано лікареві на консультації, прийшла з однією проблемою, лікар абсолютно не чує пацієнта про його проблему, дивиться на діагнози, поставлені раніше, і робить висновки. За болю в плечі і поставленого діагнозу раніше травма плеча, призначає обстеження шиї, консультацію гінеколога і флюорографію. Лікування призначено просто для зняття запалення, з тим самим справляється звичайна мазь, для чого купа ліків, половина з яких призначалася неодноразово, не зрозуміло, була в цього лікаря вже вдруге, жодного разу не було спроб розібратися з проблемою, тільки суцільне викачування грошей на непотрібні аналізи, які не несуть жодної інформативності в разі цієї проблеми. Що стосується інших лікарів, з цією ж проблемою, ніхто так толком і діагнозу не поставив, всі проблеми через шию, робіть вправи, ну так а діагноз який за кілька років ходіння в цю клініку я так і не зрозуміла, зверталася з болем у плечі, на узд показує рідину, за фактом так ніхто з цією проблемою не розбирався, і не намагався лікувати. Замість того щоб призначити потрібне обстеження, призначають дороге, яке ніяк не пов'язане з травмою плеча.
Анна
Харків, 11.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нам шкода, що у Вас склалась така думка. Зазначаємо, що перш за все метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Спеціаліст рекомендує пацієнту найбільш доцільний варіант лікувально-діагностичної тактики відповідно до об'єктивних клінічних даних на момент звернення. На свій розсуд пацієнт приймає рішення погоджуватися або ні з рекомендаціями фахівця. Більш детальна інформація Вам була повідомлена у телефонному режимі. Зичимо міцного здоров'я та на все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
24.02.2024. Я був на прийомі у лікаря Матеко Олексій Петрович Травматолог . Я прийшов з скаргами на біль у районі плеча і локтя , а також на болі у спині. Цей лікар не змусив себе піднятись із свого крісла ,щоб оглянути мене , а одразу направив на КТ. Мій прийом зайняв 10 хвилин його дорогоцінного часу, а направлення на КТ мені коштувало 450грн. Дякую за уважність вашого лікаря , за "уважний огляд" за встановленний попередній діагноз який був встановленний завдяки розвинутій фантазії лікаря ,а не завдяки огляду пацієнта. Бажаю цьому лікарю міцного здоровя .
Денис
Харків, 26.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Денисе. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми шкодуємо, якщо у Вас склалось таке враження. Зазначаємо, що на первинному прийомі лікар встановлює попередній діагноз на підставі усіх об'єктивних клінічних даних на момент звернення. Пацієнт отримує консультативний висновок фахівця з відповідними рекомендаціями щодо подальшої лікувально-діагностичної тактики. Що і було виконано у даному випадку. Більш детальна інформація Вам повідомлена у телефонному режимі. Зичимо здоров'я та на все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати всьому колективу ''OnClinic'' на Пушкінській ,починаючи з дівчат на ресепшені, дівчат з маніпуляційного кабінету , фізіотерапевту , реабілітологу і, звичайно, ж лікарю! Звернулася з сильним болем до лікаря-травматолога Ніживенко Дмитра Сергійовича. Він уважно вислухав мене,задав питання,оглянув, назначив обстеження і потім лікування,яке дало позитивний результат. Лікар ввічливий,уважний до дрібниць,дає дуже корисні поради. Дякую вам, Дмитро Сергійович,за професіоналізм! Окрема подяка реабілітологу Марії Володимирівні! Дякую вам,Машо, за золоті руки,посмішку,з якою Ви зустрічали кожен раз,позитив , професіоналізм!
Ольга
Харків, 09.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за вибір нашої клініки та відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашої клініки та лікарів. Щиро вдячні за теплі слова подяки на адресу нашого персоналу та фахівців Ніживенка Дмитра Сергійовича та Пінчук Марії Володимирівни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
У питаннях здоров‘я звертаюсь у цю клініку на Палаці спорту. Цього разу привезла бабусю з Ізюму, з гострим болем і невірними діагнозами, в результаті тут знайшли переломи хребців у хребті які давали ці болі. Лікар Ніживенко назначив місяць постільного режиму, потім повільна реабілітація з корсетом, виконуючи усі вказівки лікаря зараз бабуся не має ніякого болю в спині і хребці потроху відновлюються. Наше лікування ще продовжується, але видно що лікування дало результати, дуже вдячні і далі будемо виконувати вказівки та поради цього лікаря. Дуже вдячна за те, що бабуся тут ожила і побачила чудове відношення лікаря-травматолога,невропатолога, узистів, рентгенологів, спеціалістів КТ, лаборантів ♥️
Крістіна
Харків, 12.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Крістіно. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Ніживенка Дмитра Сергійовича. Раді, що з допомогою нашого фахівця пацієнту вдалося досягти позитивних результатів у лікуванні. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Боліли коліна, сказав, що в мене артроз) усе робила, що казав лікар, а БОЛЬ У КОЛІНЯХ НЕ ПРОЙшов, ходити я вже могла ледве-ледве. ПІШЛА. За один день в іншій клініці мені поставили діагноз і за тиждень прооперували (латеральна гіперпресія надколінка). 2-й рік ходжу без болю. НЕ РЕКОМЕНДУЮ цього лікаря.
Вероніка
Харків, 13.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вероніко. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Для продовження предметного розбору ситуації очікуємо від Вас альтернативні медичні документи, як і було згідно домовленості. Завжди готові допомогти у разі необхідності, зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Травматолог Боліли коліна - сказали, що в мене артроз, а може бути артрит, а може бути це чи те, потрібно робити плазмаліфтинг, ходити на ударно-хвильову терапію, а ось ще на узі сходіть і на рентген! Але я себе почувала гірше й гірше. Пішла з ОнКлінік до нормальних лікарів)) Виявилося не артроз, а гіперпресія надколінка і мені потрібна була операція, до речі, після якої я вже 2 роки живу без болю в колінах. В іншій клініці, щоб визначити мою проблему, досить було зробити рентген, який в ОнКлінік мені теж робили, ну і, звісно ж, паралельно ще зробити 2000 аналізів )))) Про урологів я взагалі мовчу. Перший уролог розмовляв жахливо, цистит не вилікував. Другим урологом був молодий хлопець, який розповідав одне й те саме по 100 разів. Мовляв, вітаміну Д бракує, ось у нирках пісочок, ось тому і цистит у вас не проходить, здайте 2000 аналізів і з цього я вам зроблю висновок, що попийте-но ви омегу-3, а то у вас холестерин підвищений на 0,1111 і вітамін Д, а те, що у вас цистит загострюється вже 5 разів за 2 місяці, то нічого страшного ))))) Пішла)))) Виявився інший діагноз і лікувати потрібно безпосередньо сечовий міхур, а не пити Омегу-3 ОнКлінік не рекомендую абсолютно
Вероніка
Харків, 13.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вероніко. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Для продовження предметного розбору ситуації очікуємо від Вас альтернативні медичні документи, як і було згідно домовленості. Завжди готові допомогти у разі необхідності, зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Матеко О.П. Все по справі. Без зайвих емоцій.
Дмитро
Харків, 27.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дмитре. Дякуємо за позитивний відгук. Раді, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Матеко Олексія Петровича. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хотіла залишити відгук про візит до лікарки Ситченко Вікторії Михайлівни. Я з сином була на візиті у ортопеда. Лікарка просто вразила мене своєю зацікавленістю у вирішенні проблем зі здоров'ям мого сина. Дуже чітко і зрозуміло все пояснила, описала. Дала конкретні рекомендації. Пояснила кожен пункт. Дуже рада, що потрапила саме для цієї лікарки. Що навіть вирішила написати відгук.
Ольга
Харків, 13.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Щиро дякуємо за відгук. Приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Ситченко Вікторії Михайлівни. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені спілкуванням з лікарем. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на прийомі у Ніживенко Д.С. Дуже задоволений прийомом. Звернувся із проблемою колінного суглоба. Лікар уважний, доброзичливий. Все докладно пояснив та розповів. Приємно звертатися до таких лікарів. Велике дякую!
Володимир
Харків, 27.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Володимире. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з лікарем та задоволені результатом звернення до Ніживенка Дмитра Сергійовича. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку ортопеду-хірургу Ніживенку Дмитру Сергійовичу за уважне ставлення до мого лікування. Відчула значне покращення.
Лідія
Харків, 13.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрый день, Лидия. Благодарим Вас за позитивный отзыв и высокую оценку работы нашего врача. Согласны с Вами, у нас работают только квалифицированные врачи. Всегда рады помочь и желаем здоровья.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась до ортопеда, Ниживенко Дмитра Сергійовича, з болем у кисті руки. Лікар коректно в доступній формі провів консультацію, відповів на запитання, призначив додаткові дослідження. Візитами задоволена, біль усунули, причину виявили, рекомендації та лікування лікар розписав. Вдячна Дмитру Сергійовичу за ефективне лікування!
Катерина
Харків, 16.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за позитивний відгук та добрі слова. Ми раді, що Ви задоволені консультацією нашого лікаря, а призначене лікування було ефективним та результативним. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.