Logo
0 800 30 11 77
У лікаря була вперше. Обирала лікаря так би мовити за своєю їнтуїцією, і виявилося що це саме той лікар що мені був потрібен. Лікар компетентний у своїй справі, проконсультувала по аналізам та по всім питанням які в мене були на той момент, а також як підтримувати свою щитоподібну залозу. В ході розмови я сказала з якою проблемою у здоровї я звернулася і на даний момент шукаю причину хвороби, на щасятя це не щитовидна залоза. Дуже вдячна що лікар виявилася компетентною не лише у своїй галузі, але і з іншими хворобами. Вона мене направила до наступного лікаря до якого мені давно треба було звернутися, але я і гадки не мала що такий лікар існує. Але до цього у скількох спеціалістів я не запитувала, ніхто поняття не мав до кого меті треба звертатися з моєю проблемою. То за це я їй безмежно вдячна. І звісно рекомендую. І при потребі знову до неї звернуся.
Наталія
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Меркулової Діани Олексіївни. Ми раді, що наш фахівець допоміг у вирішенні проблеми зі здоров'ям та Ви залишилися задоволені результатом звернення. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені сподобалося.Лікар ендокринолог мені здалася чудовим кваліфікованим спеціалістом,але це було моє перше звернення.Далі побачимо.
Наталія
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Суми, вул. Харківська, 23

ОН Клінік Суми
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 17:00, Нд: 8:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 33 Цілодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.