Logo
0 800 30 11 77
Була на консультації у лікаря Шевченко Валерії Геннадіївни. Фаховий спеціаліст, уважний та чемний. Відповіла на всі запитання, призначила лікування, надала всі необхідні рекомендації. Дякую!
Олена
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за позитивний відгук та слова подяки на адресу нашого фахівця. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Шевченко Валерії Геннадіївни. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря Шевченко Валерії Геннадіївни, лікар була дуже уважна, легко було спілкуватися. Все доступно розказала з приводу лікування. Консультація відбулася вчасно. Дякую лікарю.
Наталя
Оцінка:
Доброго дня, Наталю. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження та залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Шевченко Валерії Геннадіївни. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на консультації та операції у лікаря Вилегжаніна Дмитра Сергійовича, мені все сподобалося, лікар професіонал своєї справи.
Іван
Оцінка:
Доброго дня, Іване. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємна Ваша висока оцінка професіоналізму нашого лікаря Вилегжаніна Дмитра Сергійовича. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я пройшов консультацію і обстеження у лікаря Муравйов Петро Тадеушович. Пройшло все дуже добре. Добрий та привітний лікар, професіонал своєї справи. Рекомендую всім цього лікаря.
Сергій
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Ми цінуємо Вашу думку. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Муравйова Петра Тадеушовича. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вперше була на прийомі у Шевченко В.Г. з послідуючим записом на операцію. Лікар досвідчений, спеціаліст в своїй сфері. Комунікація була чудовою. Прийом та операція пройшли успішно, все було професійно та комфортно.
Катерина
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Шевченко Валерії Геннадіївни. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую ОН-Клінік! Чудовий лікар Шевченко В.Г. - найкраща, з гумором та з увагою відноситься до своєї справи. Операція пройшла дуже добре. Післяопераційний період швидкий та безболісний. Дякую щиро! Рекомендую лікаря усім знайомим та друзям! Бажаю лікарю гарних пацієнтів та я назавжди запамʼятаю мій досвід у Вашій клініці.
Марина
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Щиро вдячні за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що з допомогою нашого лікаря Шевченко Валерії Геннадіївни Вам вдалося подолати проблему зі здоров'ям, яка турбувала, і Ви залишилися задоволені результатом лікування. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Величезна подяка лікарю Шевченко Валерії Геннадіївні! Дуже уважна і приємна! Вся процедура тривала дуже швидко, професійно! Все дуже сподобалося. Побільше таких лікарів!!!
Ольга
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Шевченко Валерії Геннадіївни. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Шевченко Валерія Генадіївна дуже уважна, професіонал, весела та комунікабельна. Не налякала, а заспокоїла.
Юлія
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря Шевченко Валерії Геннадіївни. Цінуємо Вашу думку. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Шевченко В.Г. дуже уважний лікар. Дуже боялася йти на огляд, але лікар зробила все гранично акуратно. Все досконально роз'яснила по проблемі і зробила призначення.
Світлана
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Щиро вдячні за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Шевченко Валерії Геннадіївни. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Муравйов Петро Тадеушович дуже професійний лікар, раджу його.
Олена
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро вдячні за відгук та рекомендації. Нам приємна Ваша висока оцінка професіоналізму нашого лікаря Муравйова Петра Тадеушовича. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на прійомі у Вилегжаніна Дмитра Сергійовича. Прийом сподобався. Нарікань не маю. Рекомендую до відвідування.
Олександр
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Вилегжаніна Дмитра Сергійовича. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась до клініки з проблемою здоровʼя до проктолога Шевченко В.Г. Дуже всі оперативно спрацювали. Врач порекомендував зробити операцію на яку я дала згоду. Все пройшло дуже добре. Велике дякую лікарю Шевченко В.Г. Пару тижнів і я здорова. Буду клініку рекомендувати друзям. Дівчата адміністратори дуже уважні, всім подяка. Ще планую звернутися до інших спеціалістів.
Ірина
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Шевченко Валерії Геннадіївни. Раді, що з допомогою нашого фахівця Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час. Завжди раді вітати у клініці на профілактичних візитах та готові допомогти. Вдячні за рекомендації. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Одеса, вул. Корольова, 33б

ОН Клінік Одеса (Таїрова)
Приймаємо: Пн - Пт: 9:00 - 19:00, Сб: 9:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 цiлодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.