Logo
0 800 30 11 77
Хочу висловити величезну подяку лікарю Ярмак Євгену Івановичу за проведену моїй мамі операцію (холецистоектомію), за професіоналізм, чуйність, людяність, за Ваші золоті руки! Дай бог Вам здоров'я і благополуччя.
Оксана
Харків, 07.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили свою думку та виказали щиру подяку на адресу нашого лікаря Ярмака Євгена Івановича. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сердечно вдячна лікарю хірургу Єрмаку Євгену Івановичу за професійно проведену операцію, за добре і небайдуже ставлення, за чуйність. Дуже задоволена проведеною операцією з видалення жовчного міхура. А також медперсоналу, медсестрам, з якими була впродовж післяопераційного лікування, а саме - Каріна, Олена, Наталя, Настя. З повагою і вдячністю!
Ніна
Харків, 25.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ніно. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Зворушені Вашими щирими словами подяки на адресу наших фахівців. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Ярмака Євгена Івановича. Завжди раді допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу виразити велику подяку лікарю Ярмак Євгенію Івановичу за проведену мені операцію, за професіоналізм, чуйність, людяність, за гарне ставлення до пацінтів. Дякую!!!
Володимир
Харків, 24.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Володимире. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Ярмака Євгена Івановича. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день. Під час обстеження виявили поліп матки, було призначено гістероскопію. Гістероскопію проводив Афанасьєв Ігор Володимирович, детально проконсультував. Так само спасибі анестезіологу Калиті Т.В. Надання допомоги на високому рівні. Спасибі лікарям, мед.сестрам і адміністраторам. Все дуже сподобалося!
Валерія
Харків, 24.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валеріє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Цінуємо Вашу думку. Нам важливо знати, що наші фахівці допомогли у вирішенні проблеми зі здоров'ям і Ви залишилися задоволені результатом лікування. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике дякую доктору Стрюкову Дмитру В'ячеславовичу за професіоналізм та доброту. Побільше б таких чуйних лікарів. Величезна подяка всьому персоналу.
Наталія
Харків, 19.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Стрюкова Дмитра Владиславовича. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Пишу відгук через 2 місяці після операції. Видаляла міоми в травні у лікаря Афанасьєва І.В., хірурга від Бога. віртуоза своєї справи. До речі, про міоми і необхідність хірургічного втручання - дізналася випадково в березні на плановому огляді (через війну 1.5 року не перевірялася). Лапороскопією лікар зміг прибрати підслизову міому, хоча інші лікарі пророкували смугову операцію. У підсумку 3 міоми видалив (дві з них великі - 6,8×5.5 см; 5х5.5 см), 2 припік. Незаслужено мало відгуків про Ігоря Володимировича. Він реально рятує і творить чудеса. Наскільки було страшно ДО, і наскільки легко ПІСЛЯ операції. Окрема подяка анестезіологу Калиті Т.В. за те, що крім спінальної анестезії ще й приспала мене. І розрахувала дозування так, що я прокинулася сама на моменті, коли вже накладали шви. Не відчувала нічого. Медсестри молодці дівчатка. Надавали всю необхідну допомогу. Комфортні умови перебування. Єдиний мінус - організація самостійного харчування, але це можна вирішити.
Юлія
Харків, 03.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашої клініки. Зворушені Вашими щирими словами подяки нашим фахівцям. Для нас є важливим, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та маєте позитивний результат лікування. Нам приємно, що Ви особливо відзначили нашого лікаря Афанасьєва Ігоря Володимировича. Цінуємо Вашу думку. Будемо раді бачити в клініці на профілактичних візитах. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Потрапила випадково до цього лікаря, оскільки ніхто не міг знайти проблему протягом 7 місяців. Шалено вдячна йому. Доктор професіонал своєї справи. Робила лапароскопію у цього лікаря. Після процедури завжди був на зв'язку, відповідав на найбезглуздіші запитання. Шалено вдячна цьому лікарю.
Світлана
Харків, 29.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова подяки нашому лікарю. Цінуємо Вашу думку. Нам приємна Ваша висока оцінка професіоналізму нашого фахівця. Раді, що з допомогою нашого спеціаліста Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я дуже вдячна лікарю Селезньову Михайлу Анатолійовичу за увагу, чудове поводження, привітність. Відмінний лікар, дай Бог йому здоров'я, довгих років життя. Лікар-хірург - золоті руки, здоров'я йому ще раз і ще раз. Клініка чудова, чисто, красиво. Персонал - дівчатка привітні, культурні, ввічливі, дай Бог їм усім здоров'я, процвітання, довгих років і всього найкращого.
Надія
Харків, 21.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Надіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого персоналу. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та фахівця. Зворушені Вашими щирими словами подяки нашому лікарю Селезньову Михайлу Анатолійовичу. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Щиро вдячна лікарю-хірургу Близнюк Василю Васильовичу за його високий професіоналізм та уважне ставлення до пацієнта. Послугами «ОН Клінік» я скористалася вперше. Василь Васильович на консультації чітко і професійно пояснив суть моєї хвороби. Без зайвих незрозумілих термінів, як кажуть - пояснив на пальцях! Мені було запропоновано оперативне втручання. Операцію Василь Васильович провів на вищому рівні. Близнюк В.В. уважно та терпляче відноситься до пацієнтів. Ще раз, щиро дякую Василю Васильовичу, а також дякую всьому медичному персоналу (анестезіологу, медичним сестрам, молодшому мед.персоналу), всьому третьому поверху клініки на Молочній,48 м.Харкова за професійність, людяність та добре ставлення до пацієнтів. Здоров'я та миру вам, дорогі!!!
Раїса
Харків, 06.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Раїсо. Дякуємо за відгук та теплі слова. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до клініки та високо відзначили роботу наших фахівців. Зворушені Вашими щирими словами подяки усьому колективу клініки. Для нас важливо, що лікар Близнюк Василь Васильович допоміг вирішити проблему зі здоров'ям і Ви залишилися задоволені результатом лікування. Цінуємо Вашу високу оцінку професіоналізму лікаря. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити велику подяку Сазонову Максиму Євгеновичу за професіоналізм, увагу, чуйне ставлення, співпереживання, порядність. Залишилися дуже задоволені.
Вікторія
Харків, 08.12.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Вдячні Вам за висловлену думку та добрі слова нашому лікарю. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку хірургу Селезньову Михайлу Анатолійовичу за професіоналізм та персоналу клініки за увагу і турботу. Умови перебування у стаціонарі чудові, все дуже сподобалося!
Щеголяєва Валентина
Харків, 26.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Ми дуже раді, що Вам сподобалась якість медичного обслуговування у нашій клініці. Дякуємо Вам за відгук та зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити свою подяку доктору мамологу, онкологу-хірургу Абу Шабан Оде Салеховичу, за те, що оперативно встановив діагноз у моєї матусі і максимально нам зміг допомогти! Лікар дуже уважний, все грамотно роз'яснює та правильно призначає лікування! Дуже дякую, що в нашому місті є такий фахівець!!
Марина
Харків, 09.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Марино. Дуже дякуємо за такий теплий відгук та добрі слова на адресу нашого спеціаліста. Для нас цінним є те, що пацієнт залишився повністю задоволеним візитом у медичний центр. Щиро бажаємо Вам та Вашим близьким міцного здоров'я та відмінного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, вул. Молочна, 48

ОН Клінік Харків Гагаріна
Приймаємо: Пн - Пт: 8:30 - 18:00, Сб: 8:30 - 17:00, Нд: 8:30 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.