Logo
0 800 30 11 77
Дякую за професійний огляд . лікар -гінеколог Мандзяк Тетяна Ігорівна дуже чутлива та професійно підійшла до огляду. Бажана усього найкращого Вашій клініці. Гарного вечора. Мирного неба P. S: особиста подяка лікарю Мандзяк Тетяні Ігорівні
Юлія
Дніпро, 12.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Мандзяк Тетяни Ігорівни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Знаю Паливоду Ларису Володимирівну вже більше десяти років, зверталася до неї, коли вона ще працювала в іншій клініці! Напевно, саме таким і має бути лікар - уважним, чуйним професіоналом своєї справи! Лариса Володимирівна справжній Лікар (саме з великої літери). Дуже грамотна, терпляча, привітна, не призначає купу зайвих непотрібних препаратів, все ТІЛЬКИ у справі! Бажаю їй всього найкращого, міцного здоров'я, побільше хороших клієнтів, завжди залишатися такою ж позитивною на довгі роки!!!
Ольга
Дніпро, 29.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря Паливоди Лариси Володимирівни. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого фахівця. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Найкращій прийом лікаря Гінеколога. Професійно, доступно, пояснила усі моменти, які викликають тривогу здоров я Обстеження пройшло спокійно, дбайливо. З повагою. Мій страх до лікарів гінекологів усунено завдяки Любов Міколаївні Тягній Дівчата с ресепшену , дякую!
Олександра
Дніпро, 15.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександро. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження та залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Тягній Любові Михайлівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар дуже приємний, детально пояснює і розповідає не тільки про своє направлення але і про інші області тіла.Пояснює що і навіщо потрібно робити, що і навіщо рекомендуємо. Тепле та професійне спілкування.
Ольга
Дніпро, 15.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар-гінеколог Шарлай Ірина. Після огляду здані були всі аналізи, які прописала лікар. Діагноз був поставлений один, у листі призначення їх було кілька. На прийомі була тричі, з яких лікарка толком не пояснювала, що це за діагнози. Виписала уколи і свічки. Після, звернулася до хорошого лікаря - зробили операцію і все чудово.
Анастасія
Дніпро, 05.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нами перевірена інформація і зазначаємо, що лікар встановлює діагноз та рекомендує подальшу лікувальну тактику на підставі об'єктивних клінічних даних і результатів додаткових лабораторних та інструментальних обстежень. Для оцінки результатів лікувальних заходів пацієнтам рекомендують контрольний огляд. Якщо пацієнт не з'являється на контрольнй огляд, на жаль, у лікаря немає можливості провести оцінку і визначати подальшу тактику. Більш детальну інформацію Вам надано телефоном. Завжди готові допомогти у разі необхідності, зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Тетяна Ігорівна Мандзяк - дивовижний лікар! Домовилися зустрітися за рік, але я була б готова і раз на місяць приходити) Прийом пройшов з повагою і обережністю, з детальними, конкретними і зрозумілими поясненнями. Кращого візиту до гінеколога годі й уявляти. Дуже сильно рекомендую! Дякую, Тетяні Ігорівні сто разів і ще раз!
Олена
Дніпро, 24.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки нашому лікарю Мандзяк Тетяні Ігорівні. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого фахівця. Вдячні за рекомендації. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідувала лікарів Головченко Володимира Івановича та Шарлай Ірину Ігорівну, отримала дуже приємні враження під час прийому.Лікарі ввічливі, тактовні, надали розгорнуті зрозумілі консультації та залишили по собі позитивне враження.Дуже вдячна лікарям за якісну надану допомогу та толерантне ставлення до мене як до пацієнта.
Оксана
Дніпро, 20.07.2023
Оцінка:
Сервіс дуже гарний, все швидко і зручно, лікарі приємні, чемні та ввічливі, сподобалось все на всі 100%
Марина
Дніпро, 20.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашої клініки. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишилися приємні враження від врача гінеколога Паліводи Лариси Володимирівни ,доброзичлива, уважна, та професіональний спеціаліст в своїй роботі. За якісне обстеження ультразвукового дослідження лікаря Головченко Володимира Івановича, залишилася задоволена прийомом.
Віта
Дніпро, 18.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Віто. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до наших фахівців Паливоди Лариси Володимирівни та Головченка Володимира Івановича. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прийом у лікаря Паливоди Лариси Володимирівни пройшов добре, все дуже сподобалось, залишилися задоволені.
Вікторія
Дніпро, 18.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Паливоди Лариси Володимирівни. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Здала аналіз і в результаті мені не дали зворотнього зв'язку чи все добре, чи потрібна консультація з лікарем. Я цілком окей взяти ще одну платну консультацію, якщо там дійсно потрібне лікування. Але якщо все добре, то дуже дивно платити 500грн за додаткову консультацію, яка по суті не потрібна. Неклієнторієнтований підхід.
Тетяна
Дніпро, 01.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Зазначаємо, що результати лабораторних досліджень підлягають інтерпретації у профільного спеціаліста. В межах повторного візиту лікар надає повну інформацію за результатами досліджень та рекомендації щодо подальших дій, у разі необхідності призначає лікування. У клініці офіційно надаються платні медичні послуги згідно затвердженого прайсу та сплачуються пацієнтами в добровільному порядку. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
На протязі двох років я звертаюсь до гінеколога Мандзяк Тетяни Ігорівни і дуже задоволена прийомами та рекомендаціями цього лікаря! Професіоналізм відчувається одразу.
Діана
Дніпро, 12.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Діано. Щиро дякуємо за відгук і теплі слова на адресу нашого лікаря Мандзяк Тетяни Ігорівни. На приємно, що Ви маєте позитивні враження від звернення та високо цінуєте професіоналізм лікаря. Будемо раді бачити на профілактичних візитах. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.