Logo
0 800 30 11 77
Хочу висловити щиру подяку моєму лікарю Руфановій Анні Анатоліївні. Моя проблема була складною, але ювелірна робота лікаря повертає мене до нормального життя. За що я їй надзвичайно вдячна !!!
Ганна Жернових
Дніпро, 07.06.2024
Оцінка:
Вчора була на первинній консультації у Лариси Володимирівни Паливоди. Лікар зібрала не на відчепись анамнез, зробила акуратно доскональний огляд, призначила ліки по суті. Візитом до даної лікарки я задоволена і рекомендую її знайомим.
Валерія
Дніпро, 02.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валеріє. Щиро Дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Паливоди Лариси Володимирівни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хотіла б подякувати Любові Михайлівні за увагу, турботу, професіоналізм на вищому рівні. Дуже позитивна лікарка!!!!!Все гранично пояснили, відповіли на всі питання, призначили необхідні аналізи і лікування! Тепер тільки до вас! Спасибі величезне! Рекомендую однозначно!!!!!!
Валерія Чистяк
Дніпро, 19.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валеріє. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Тягній Любові Михайлівни. Завжди раді допомогти у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Компетентний, ввічливий , а головне знає свою роботу і зрозуміло пояснює. РЕКОМЕНДУЮ!
Вікторія
Дніпро, 17.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Ми цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже розчарована консультаціями, які надавала мені лікарка Паливода Лариса Володимирівна. Прописала лікування ВПЛ уколами в матку та іншими процедурами, що не відповідають науковим стандартам. Лікарка не дотримується принципів наукової медицини. Також здивована тим, що вона поширює необґрунтовані прогнози. Особливо вразило твердження щодо можливості розвитку раку протягом року, що викликало значний емоційний стрес. Така інформація відіграє ключову роль у формулюванні психічного комфорту клієнта та її висловлювання без належного підґрунтя є неприйнятними.
Марина
Дніпро, 02.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нам шкода, що Ви маєте таку думку. Нами перевірена інформація і зазначаємо, що всі дії лікаря обгрунтовані на підставі об'єктивних клінічних даних, результатах лабораторних та інструментальних досліджень. Ми розуміємо, що пацієнтам іноді складно самостійно розібратись в медичній інформації, і в цьому ми завжди готові допомогти. Всі призначення лікарів носять виключно рекомендаційний характер, пацієнт на свій розсуд може погоджуватись або ні з думкою лікаря та призначеннями. Більш детальну інформацію Ви отримали телефоном. Зичимо добра і здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже подобається лікар Мандзяк Тетяна Ігорівна, вже не вперше у неї на прийомі, все доступно пояснює, задоволена взагалі і дуже рекомендую — вона дійсно професіонал в своїй справі)
Анна
Дніпро, 07.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря Мандзяк Тетяни Ігорівни. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую за професійний огляд . лікар -гінеколог Мандзяк Тетяна Ігорівна дуже чутлива та професійно підійшла до огляду. Бажана усього найкращого Вашій клініці. Гарного вечора. Мирного неба P. S: особиста подяка лікарю Мандзяк Тетяні Ігорівні
Юлія
Дніпро, 12.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Мандзяк Тетяни Ігорівни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Знаю Паливоду Ларису Володимирівну вже більше десяти років, зверталася до неї, коли вона ще працювала в іншій клініці! Напевно, саме таким і має бути лікар - уважним, чуйним професіоналом своєї справи! Лариса Володимирівна справжній Лікар (саме з великої літери). Дуже грамотна, терпляча, привітна, не призначає купу зайвих непотрібних препаратів, все ТІЛЬКИ у справі! Бажаю їй всього найкращого, міцного здоров'я, побільше хороших клієнтів, завжди залишатися такою ж позитивною на довгі роки!!!
Ольга
Дніпро, 29.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря Паливоди Лариси Володимирівни. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого фахівця. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Найкращій прийом лікаря Гінеколога. Професійно, доступно, пояснила усі моменти, які викликають тривогу здоров я Обстеження пройшло спокійно, дбайливо. З повагою. Мій страх до лікарів гінекологів усунено завдяки Любов Міколаївні Тягній Дівчата с ресепшену , дякую!
Олександра
Дніпро, 15.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександро. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження та залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Тягній Любові Михайлівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар дуже приємний, детально пояснює і розповідає не тільки про своє направлення але і про інші області тіла.Пояснює що і навіщо потрібно робити, що і навіщо рекомендуємо. Тепле та професійне спілкування.
Ольга
Дніпро, 15.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар-гінеколог Шарлай Ірина. Після огляду здані були всі аналізи, які прописала лікар. Діагноз був поставлений один, у листі призначення їх було кілька. На прийомі була тричі, з яких лікарка толком не пояснювала, що це за діагнози. Виписала уколи і свічки. Після, звернулася до хорошого лікаря - зробили операцію і все чудово.
Анастасія
Дніпро, 05.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нами перевірена інформація і зазначаємо, що лікар встановлює діагноз та рекомендує подальшу лікувальну тактику на підставі об'єктивних клінічних даних і результатів додаткових лабораторних та інструментальних обстежень. Для оцінки результатів лікувальних заходів пацієнтам рекомендують контрольний огляд. Якщо пацієнт не з'являється на контрольнй огляд, на жаль, у лікаря немає можливості провести оцінку і визначати подальшу тактику. Більш детальну інформацію Вам надано телефоном. Завжди готові допомогти у разі необхідності, зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Тетяна Ігорівна Мандзяк - дивовижний лікар! Домовилися зустрітися за рік, але я була б готова і раз на місяць приходити) Прийом пройшов з повагою і обережністю, з детальними, конкретними і зрозумілими поясненнями. Кращого візиту до гінеколога годі й уявляти. Дуже сильно рекомендую! Дякую, Тетяні Ігорівні сто разів і ще раз!
Олена
Дніпро, 24.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки нашому лікарю Мандзяк Тетяні Ігорівні. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого фахівця. Вдячні за рекомендації. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.