Logo
0 800 30 17 30

Лікування ерозії шийки матки у Дніпрі

Ерозія шийки матки – розповсюджене жіноче захворювання. Його виявляють у кожної другої жінки незалежно від стану здоров'я або приналежності до материнського статусу.

здорова матка та ерозія шийки матки

здорова матка та ерозія шийки матки

Щодня відділення гінекології «ОН ​​Клінік Дніпро» відвідують від 20 до 30 жінок. Приблизно у 20% з них на первинному обстеженні виявляють зміни слизової оболонки шийки матки – ерозію. При цьому більшість пацієнток ні на що не скаржаться і почуваються цілком здоровими.

У цьому підступність хвороби – безсимптомний перебіг може непомітно привести до виникнення онкологічних вогнищ. Крім того, ерозія – показник стану статевої системи жінки. Її поява може свідчити про наявність гормональних порушень, інфекційних або вірусних захворювань, і з'ясувати походження ерозії шийки матки можна тільки після ретельної діагностики, що включає УЗД, вагінальне обстеження, кольпоскопію і ряд аналізів.

кольпоскоп для діагностики ерозії шийки матки в медичному центрі ОН Клінік Дніпро

кольпоскоп для діагностики ерозії шийки матки в медичному центрі ОН Клінік Дніпро

Весь цей комплекс передбачений в гінекологічному відділенні «ОН Клінік Дніпро», де в межах одного кабінету за один візит можна пройти необхідні процедури і здати аналізи.

Якщо патологія шийки матки виявлена – підбираються методики лікування в залежності від стадії захворювання, віку і загального стану організму. «ОН Клінік Дніпро» відрізняється широким спектром можливостей лікування ерозії шийки матки.

Більшість жінок віддають перевагу сучасному радіохвильовому методу лікування ерозії, який складно знайти в державних медустановах. У медичному центрі «ОН Клінік» досвідчені гінекологи проводять дієве лікування ерозії в Дніпрі радіохвильовим методом. Радіохвильове лікування ерозії шийки матки – це унікальний метод без больових відчуттів і необхідності госпіталізації. Радіохвилі точково діють на вогнище захворювання, не пошкоджуючи здоровий шар тканини. Спрямовані пучки радіохвиль припікають місця запалення і зупиняють його розвиток. Тобто, виключається утворення рубців і побічних ефектів, властивих іншим методам, не порушує еластичність матки. Це виключає ризик появи розривів під час майбутніх пологів.

Таким чином здорові ділянки тканини залишаються неушкодженими і загоєння відбувається помітно швидше. Радіохвильове лікування ерозії шийки матки в Дніпрі можна застосовувати для жінок будь-якого віку. Це один з найбільш нетравматичних способів видалення хвороби.

Радіохвильовий метод лікування ерозії користується особливою популярністю у тих пацієнток, які ще не народжували, так як не несе загрози майбутній вагітності та захищає від рецидивів захворювання. Ви зможете відчути результат вже після першої процедури. Радіохвилі не мають на організм шкідливого впливу і повністю безпечні для здоров'я.

Ціна на лікування ерозії шийки матки у Дніпрі залежить від багатьох факторів: від ступеня ураження, тривалості захворювання і загальної картини здоров'я пацієнтки. Визначити сумісність методу зі станом організму допоможуть гістологічні і цитологічні дослідження.

Припікання ерозії в медичних центрах м. Дніпро – на 100% безпечна процедура. Припікання спеціальним приладом «Сургітрон» не зачіпає здорові ділянки і триває всього кілька хвилин. Ви захищені від сильного дискомфорту і неприємних відчуттів.

У «ОН Клінік» процедура лікування радіохвильовим методом проходить тільки за призначенням і під наглядом лікаря. З нами ви зможете позбутися від ерозії за мінімальний час і без наслідків! Ми чекаємо на вас!

Мандзяк Тетяна Ігорівна
Мандзяк Тетяна Ігорівна
Лікар відділення гінекології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість лікування ерозії шийки матки у Дніпрі

Відеокольпоскопія
Індивідуальний підбір методів контрацепції
620 грн
Консультативний прийом лікаря гінеколога-ендокринолога
ОНЛАЙН Консультативний прийом лікаря гінеколога-ендокринолога за кордон
ОНЛАЙН Повторний діагностичний прийом лікаря акушера-гінеколога за кордон
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога за кордон
ОНЛАЙН-Консультативний прийом Second opinion за кордон
ОНЛАЙН-Консультативний прийом лікаря гінеколога-ендокринолога
ОНЛАЙН-Повторний діагностичний прийом лікаря акушера-гінеколога
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
Первинний прийом гінеколога-ендокринолога без УЗД
Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога без УЗД
Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога з УЗД
1760 грн
Повторний діагностичний прийом лікаря акушера-гінеколога
Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога

Лікарі відділення гінекології ОН Клінік Дніпро

Відгуки про лікарів-гінекологів у Дніпрі

Доброго дня, відгук найкращий!!!! але при онлайн записи неможливо вказувати що буде вакцінація вже сплаченної вакцини. це можливо зробити тількі під час...
Євгенія , 02.07.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Дякую Мендзяк Т.І. за консультацію.
Ірина , 05.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Вчора була на первинній консультації у Лариси Володимирівни Паливоди. Лікар зібрала не на відчепись анамнез, зробила акуратно доскональний огляд, призначила лі...
Валерія , 02.02.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Хотіла б подякувати Любові Михайлівні за увагу, турботу, професіоналізм на вищому рівні. Дуже позитивна лікарка!!!!!Все гранично пояснили, відповіли на всі пита...
Валерія Чистяк , 19.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Компетентний, ввічливий , а головне знає свою роботу і зрозуміло пояснює. РЕКОМЕНДУЮ!
Вікторія , 17.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Дуже розчарована консультаціями, які надавала мені лікарка Паливода Лариса Володимирівна. Прописала лікування ВПЛ уколами в матку та іншими процедурами, що не...
Марина , 02.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Дуже подобається лікар Мандзяк Тетяна Ігорівна, вже не вперше у неї на прийомі, все доступно пояснює, задоволена взагалі і дуже рекомендую — вона дійсно професі...
Анна , 07.12.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Дякую за професійний огляд . лікар -гінеколог Мандзяк Тетяна Ігорівна дуже чутлива та професійно підійшла до огляду. Бажана усього найкращого Вашій клініці....
Юлія , 12.11.2023. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 107а

ОН Клінік Дніпро
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00 - 20:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.