Відгуки про лікарів-гінекологів у Харкові (м. Палац Спорту)

Добридень! Хочу залишити відгук про роботу Філатової Тетяни Сергіївни. Спостерігаюся у неї вже протягом 2-х років, враження найкращі! Лікар за короткий термін допомогла правильно діагностувати і позбутися майже усіх моїх проблем, тоді як в іншій клініці у мене чомусь "не помітили" цих проблем, при цьому регулярно відправляючи на аналізи і на "лікування" незрозуміло від чого. Рекомендую Тетьяну Сергіївну як грамотного, ввічливого фахівця, який заощадить ваші гроші, час і нерви.
Анна
Харків, 13.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анно. Спасибі, що знайшли можливість поділитися своє історією звернення в наш медичний центр. Одним з головних стандартів нашої робіт є індивідуальний підхід до кожного пацієнта і надання медичних послуг високої якості. Також у розпорядженні наших фахівців перебуває потужна матеріально-технічна база, що сприяє ефективності лікувально-діагностичного процесу. Завжди раді допомогти та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Клініка, яка займається не лікуванням, а викачуванням грошей на непотрібні аналізи. Витратила більше 5 к грн, жоден діагноз, який був поставлений псевдолікарями, не підтвердився! Обходьте стороною цю "клініку", якщо ви хочете бути здоровими, оцінка - 0, шкода, що немає такої оцінки у вас
Аурелія
Харків, 04.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ауреліє. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості. Ми зацікавлені в предметному розборі кожного звернення від наших реальних пацієнтів за наявності конкретних аргументованих претензій. Хочемо зазначити, що медичні центри нашої мережі офіційно надають платні медичні послуги відповідно до затвердженого прайса, оплата проводиться в добровільному порядку. Кожен пацієнт має право вільного вибору медичного закладу з урахуванням прийнятної вартості і якості послуг. На жаль, Ви відмовилися від надання альтернативних медичних документів і продовження конструктивного діалогу. В такому випадку у нас немає інструментів перевірити достовірність викладеного. Просимо утриматися від необґрунтованих звинувачень у бік кваліфікованих фахівців, які допомагають безлічі пацієнтів. Бажаємо всього найкращого.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі в Удовиченко Олени Олександрівни. Залишилися дуже хороші враження. Доктор просто супер. Всі пояснила доступною мовою (коли пацієнт може зрозуміти про що мова) і показала, ніяких зайвих аналізів. Дуже хороший і душевна людина. Обслужеваніе клініки дуже якісне і відповідає ціна-якість ?
Інна
Харків, 15.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Інно. Дякуємо за відгук. Ми раді, що в особі фахівця Удовиченко Е.А. Ви знайшли лікаря, якому можете довірити своє здоров'я. Наші фахівці знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також використовують у своїй роботі сучасні методики та обладнання. Будемо раді допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я була на прийомі в Удовіченко Олени Олександрівни. Залишилась задоволена наданою консультацією і ставленням до пацієнта. Єдине побажання: використання медицинських назв для статевих органів.
Ксенія
Харків, 14.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ксеніє. Дякуємо за відгук. Зворотній зв'язок від наших пацієнтів дає нам можливість щодня вдосконалювати якість медичного обслуговування. Завжди раді допомогти і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сервіс звичайно хороший, але! Була на прийомі у Перехрест. Лікар постійно висувала претензії і показувала своє «фе». Чому не народжуєте, запитала рази 3, встигла налякати разів 10 і запропонувати аналізів мільйон. УЗД і кольпоскопію провела безболісно, але за результатами огляду і тієї ж кольпоскопії не сказала нічого. Нуль. Тримайтеся за такого співробітника руками і ногами, грошей вам накосить пристойно.
Юлія
Харків, 14.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юліє. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що першочерговим завданням кожного лікаря є надання кваліфікованої медичної допомоги. Якщо у пацієнта виникли будь-які незрозумілі питання, в тому числі за результатами обстежень, їх завжди можна поставити лікарю на прийомі або через операторів контактного центру. Безумовно, важливими є взаєморозуміння і комфорт в спілкуванні між лікарем і пацієнтом. Приносимо свої вибачення, якщо Ви відчули дискомфорт. Погоджуватися чи ні з рекомендаціями лікаря - право кожного пацієнта. Більш предметну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Жахлива робота персоналу !!! Записалася на прийом в понеділок, домовилися на п'ятницю. Приїжджаю в клініку, а мені кажуть, що лікар сьогодні не приймає і записали взагалі до іншого лікаря і на діагностику, про яку я не просила. Даремно витрачений час, який запланований завчасно !!!
Дар'я
Харків, 19.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Дар'я. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості. Над забезпеченням поліпшення якості сервісу щодня працює команда фахівців клініки. Пріоритетним завданням для нас є комфорт пацієнтів на всіх етапах надання медичних послуг. Ми завжди готові нести відповідальність за недоліки в роботі, якщо такі є. Приносимо вибачення за цю ситуацію. Більш детальна інформація за зверненням була надана Вам раніше в телефонному режимі. Завжди готові допомогти, бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Перебуваю на лікуванні у лікаря Перехрест О.В. Все чітко, швидко, зрозуміло і по суті. Рекомендую.
Галлер Наталія
Харків, 16.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук і вибір «ОН Клінік Харків». Раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Завжди готові допомогти та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Обслуговування дуже хороше, персонал клініки досить привітний, уважно і шанобливо ставляться до своїх пацієнтів. Проводили процедуру гістеросальпінгографії. Все пройшло швидко, під чуйним супроводом мед. працівників і практично безболісно. Окреме спасибі Перехрест Оксані Володимирівні. Під наглядом фахівців настала довгоочікувана вагітність.
Анна
Харків, 08.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анно. Дякуємо за відгук і високу оцінку роботи нашого медичного центру і фахівців. Важливою частиною якісної діагностики та лікування є сучасне і високотехнологічне обладнання, яке використовується у нас в клініці. Ми раді, що діагностична процедура була для Вас інформативна і зрозуміла, і Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике спасибі Удовиченко Олені Олександрівні. Жодних зайвих незручних запитань - все по суті. Жодного разу зайвих аналізів не призначала. Дуже грамотна і приємна в спілкуванні жінка. Тож, якщо хто боїться йти до гінеколога - йдіть до О. О.- не пошкодуєте.
Олена
Харків, 24.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Нам приємно, що в особі нашого фахівця Удовиченко О. О. Ви знайшли лікаря, якому змогли довірити своє здоров'я. Ми прагнемо надати максимально комфортні умови для наших пацієнтів на кожному етапі звернення до клініки. Бажаємо Вам здоров'я і завжди готові допомогти в разі потреби.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Філатової Т.С. лікар дуже сподобалася, уважна, грамотна, взагалі людина на своєму місці. Буду до неї звертатися завжди коли це необхідно, ще раз спасибі їй.
Олена
Харків, 11.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олена. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення в нашу клініку. Філатова Т.С. кваліфікований лікар, завжди готова надати підтримку і увагу кожному пацієнту. Ми розуміємо, наскільки важливим є для пацієнта позитивний емоційний зв'язок з лікуючим лікарем. Дякуємо за відгук. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати прекрасному фахівцю лікарю гінекологу Перехрест О.В., провела операцію професійно, я ходжу до неї на консультації іноді - всім задоволена: лікуванням, ставленням, розповідає все як є і зрозуміло; Ще хочу винести подяку помічниці-медсестрі Рудь Е.М. і анестезіологу Малявіну Я.О. - я відмінно виспалася! Непомітно заснула і просто прийшла в себе, навіть голова майже не крутилася! Спасибі всім!
Ольга
Харків, 11.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольга. Дякуємо Вам за теплі слова на адресу наших фахівців і клініки. Ми розуміємо, наскільки важливим є емоційний зв'язок з лікуючим лікарем. Один з головних принципів роботи клінік нашої Мережі - комфорт кожного пацієнта, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які використовують у своїй роботі передове медичне обладнання. Бажаємо Вам міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робила медикаментозний аборт, у лікаря Удовиченко, прекрасна добра лікар у якого не відчуваєш провину, сором. Ставлення для мене було дуже важливо, я вже після першого огляду зрозуміла, що більше ніколи не зміню гінеколога, щоб в подальшому не було у мене неприємних ситуацій в житті. Для жінок це дуже важко, душевно, емоційно. Я провела в клініці під наглядом три години, мене оглянули, переконалися що в порядку і тільки потім відпустили. Єдине моє побажання для клініки, зробити палату з ліжком, диван дуже холодний, не комфортно без подушки, для жінок в таких ситуаціях хочеться спокою і комфорту Довіряйте своє здоров'я проффесіоналам Процвітання і успіху вашій клініці
Олександра
Харків, 11.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олександра. Дякуємо за відгук і вибір «ОН Клінік Харків». Нам приємно, що лікар Удовіченко Олена Олександрівна змогла виправдати Вашу довіру. Ми розуміємо, наскільки важливим є позитивний емоційний зв'язок між пацієнтом і лікарем, а також комфортна атмосфера в цілому. Тому у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Зворотній зв'язок від наших пацієнтів дає нам можливість щодня вдосконалювати якість медичного обслуговування і створювати максимально комфортні умови. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік