Logo
0 800 30 11 77
4 роки тому була чудова клініка. Все робили швидко і якісно, зараз просто жах. Учора 27.02. здавала клінічний аналіз крові, ввечері результатів не було, зателефонувала до контакт-центру і мені сказали, що мої аналізи буду 29.02. Серйозно? Дві доби робити аналіз крові? Лікар без результатів аналізу не може призначити лікування (може антибіотики потрібно пити) коли люди хворіє кожен день важливий. А вони аналізи елементарні (які всюди робляться максимум добу) роблять 2 доби. На мою скаргу в центр контролю якості дівчина металевим тоном відповіла - у нас аналізи роблять 2 доби. Про те що це буде 2 доби потрібно попереджати одразу. Я б пішла в іншу клініку і вже вчора отримала б аналізи і почала лікування. А так і експрес тест на covid мені надіслали на пошту через 5 годин!!! Якщо ви хочете ходити хворими і не починати лікування зайву добу і можливо отримати ускладнення бо не почали вчасно лікуватися вам в Онклінік.
Вікторія
Дніпро, 28.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що кожне лабораторне дослідження має певний термін виконання з урахуванням виробничих процесів. Нами перевірена інформація та зазначаємо, що лабораторні дослідження по Вашому замовленню виконано в зазначений регламентний термін, результати відправлено на пошту пацієнта в автоматичному режимі. Більш детальну інформацію Ви отримали телефоном. Завжди готові допомогти, зичимо Вам добра і міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Руслан
Дніпро, 05.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я дуже вдячна медсестрі з кабінету загальних аналізів за швидку та безболісну постановку катетора.
Ганна
Дніпро, 18.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ганно. Дякуємо, що обрали наш медичний центр. Нам приємно, що Ви залишились задоволені якістю отриманої медичної допомоги. Здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Зіткнулися зі зміною вартості аназілів/маніпуляцій. По телефону одна вартість, через 24 години на рецепції ще одна (при чому виписана адміном на листок), через 48 годин в кабінеті озвучена іще одна, а через 15 хвилин в касі іще одна. І все в сторону збільшення. Наведіть порядок, будь ласка, у прайсі, бо це дуже дратує. Клієнт же якось планує свої витрати і не хочеться таких сюрпризів.
Тетяна
Дніпро, 30.07.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нами перевірено факти стосовно надання інформації по вартості послуг - озвучувалась коректно згідно встановленого прайсу клініки. Більш детальна інформація з цього питання Вам була надана телефоном. Вдячні Вам за розуміння, гарного дня.
Служба контролю якості ОН Клінік
Адміністратор Олена не знає, як працювати зі страховою компанією, хвилин 15 з'ясовувала. У підсумку, так і не з'ясувала, чи можна отримати акт виконаних робіт на пошту. Що здивувало найбільше, коли попросили акт, вона ненавісно закотила очі. Якось сервіс не дуже.
Олександр
Дніпро, 19.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олександре. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що всі процеси в медичному центрі проходять за затвердженими стандартами. Для коректної обробки будь-якого запиту пацієнта персонал має право уточнювати інформацію з метою надання пацієнту необхідної інформації. Якщо візит доставив Вам дискомфорт, просимо вибачення. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Адміністратори не знають інформації. Чекали 10 хвилин, поки вони дізнаються.
Альона
Дніпро, 19.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Альоно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що всі процеси в медичному центрі проходять по затвердженим стандартам. Для коректної обробки будь-якого запиту пацієнта персонал має право уточнювати інформацію з метою надання пацієнту необхідної інформації. Якщо візит доставив Вам дискомфорт, просимо вибачення. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ендокринолог клініки на прийомі призначила аналізи і порекомендувала здавати в клініці. Прийшло 2 місяці, я звернулася в реєстратуру клініки, щоб подивилися, які аналізи призначені і записатися на них. У підсумку рахунок на 920 грн (Віт Д, феритин, ТТГ, АТПО, ОАК). Записалася на прийом до лікаря, прийшла, вона каже: "це не моє призначення, я тобі за цими аналізами нічого не можу сказати". За підсумком з'ясувалося, що в призначенні було 3 аналізу ВСЬОГО!!!!! І на менше суму!!!! В результаті консультація 380 грн і 920 грн аналізи (НЕ ПОТРІБНІ МЕНІ) і неінформативна консультація!!!!!!!!!!
Ольга
Дніпро, 15.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольго. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Для нас важлива думка кожного пацієнта і ми завжди можемо предметно розібратися в суті кожної ситуації. Якщо є технічні недоліки з нашого боку - готові нести відповідальність. Приносимо вибачення за ситуацію, що склалася, при цьому хочемо відзначити, що спектр додаткового обстеження був з числа призначених лікарем раніше. Більш детальну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Завжди готові допомогти, будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Треба було терміново здати ПЦР, все в телефонному режимі розповіли, записали, дуже зручно і швидко, також спасибі велике дівчинці на ресепшені за допомогу!
Олександра
Дніпро, 20.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олександро. Раді, що Ви задоволені рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
1. Зручна реєстрація 2. Зрозумілий супровід обстеження 3. Обстеження проведено своєчасно, без затримок 4. Зручне отримання результатів обстеження. 5. Ввічливий персонал 6. Відповідність ціна=якість
Ирина, Вадим
Дніпро, 24.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Вдячні Вам за високу оцінку роботи нашої клініки та персоналу. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які у своїй роботі використовують сучасні методики та обладнання. Також ми створили максимально комфортні умови для кожного пацієнта, що дозволяє отримати якісну медичну допомогу в позитивній атмосфері. Завжди раді допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже багато хотілося б поправити, але саме для клієнтів check up. Хотілося б щоб на руки дали роздруківку час прийому фахівців, тому як чекати поки запросять, можна і по1,5 години, і звичайно можна було використовувати цей час не сидячи в холі. І я б порадила не давати відразу на руки роздруківки, потім бігати з ними по кабінетах і туалетах, а після отримати у адміністратора, в папці. А ось до персоналу і фахівців нарікань немає, всі чуйні і привітні. Виконую всі приписи і сподіваюся на позитивний результат
Тетяна
Дніпро, 24.11.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяна. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Для нас важлива думка і зворотний зв'язок від наших реальних пацієнтів. Дякуємо Вам за вибір нашої клініки. Комфорт і якісне надання послуг є нашим пріоритетним завданням. Ми врахували Ваші побажання і рекомендації щодо поліпшення якості сервісу. Сподіваємося, що наступні візити в клініку будуть більш комфортні для Вас. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике дякую співробітникам Он Клінік за роботу! Здала тест на коронавірус - все прийшло вчасно, в терміни, відправлені результати в тому числі і в додаток "Дія вдома". Чуйні, уважні співробітники. Процвітання вашій клініці!
Ольга
Дніпро, 23.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольга. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого медичного центру і фахівців. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дурниця. Результати аналізів вчасно не прийшли. За зверненням про виправлення помилки питання так і не було вирішено. Доставили масу незручностей. Не звертайтесь в цю клініку вони обманщики
Дар'я
Дніпро, 05.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Дар'я. Хочемо зазначити, що різні лабораторні дослідження мають певні терміни готовності в залежності від графіка постановок лабораторії та технологічних процесів. Відповідно, готовність кожного аналізу визначається в міру його виконання, заявлені регламентні терміни не порушені, результати видані. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Послуги медичної сестри в Дніпрі

Консультація лікарів в «ОН Клінік Дніпро»

Проктологія

Лікування геморою і інших проктологічних захворювань за допомогою малоінвазивних методик.
Детальніше про відділення

Урологія

Чоловіча та жіноча урологія. Лікування проблем з потенцією. Консультація андролога.
Детальніше про відділення

Гінекологія

Діагностика і лікування патологій шийки матки, запальних та незапальних захворювань.
Детальніше про відділення

Гастроентерологія

Ефективне лікування захворювань шлунково-кишкового тракту. Консультації з питань харчування.
Детальніше про відділення

Отоларингологія

Діагностика і лікування захворювань ЛОР-органів. Видалення сторонніх предметів і сірчаних пробок.
Детальніше про відділення

Хірургія

Видалення доброякісних підшкірних новоутворень малоінвазійними методами. Консультації хірурга.
Детальніше про відділення

Дерматологія

Діагностика і лікування дерматологічних захворювань. Видалення шкірних новоутворень.
Детальніше про відділення

Ендокринологія

Діагностика і лікування захворювань ендокринної системи: ожиріння, сахарного діабету і щитовидної залози.
Детальніше про відділення
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.