«ДокторПРО» стал частью Международной сети «ОН Клиник»

«ДокторПРО» став частиною Міжнародної мережі «ОН Клінік»

Що це означає для пацієнтів? Дізнатися подробиці

Мала урологія в Дніпрі

Розділ урології, який спеціалізується на розв'язанні чоловічих інтимних проблем пластичного характеру.

Імплантація кліторальних (пенильних) кульок

Це маніпуляція, після проведення якої пацієнт досягає ефекту збільшення статевого члена на постійній основі. Варто зауважити, що метою проведення цієї маніпуляції для чоловіків у більшості випадків є не стільки видиме збільшення розмірів статевого органу, скільки посилення ефекту від задоволення партнера, що досягається внаслідок використання кульок.

Збільшення голівки статевого члена

Процедура проводиться за допомогою введення спеціального гелю на основі гіалуронової кислоти, яка дозволяє візуально збільшити розміри статевого члена. Маніпуляція проводиться без наркозу, філер після введення не розтікається й забезпечує стійкий результат на період до 2-х років. Запланований пацієнтом результат на 100% відповідає очікуванням. Після маніпуляції необхідний статевий спокій на період до 10 днів.

Фімоз

Це стан, під час якого спостерігається скорочення крайньої плоті статевого члена. Захворювання досить рідкісне, з ним стикаються 2-3% чоловічого населення. Розв'язання цієї проблеми проводиться під місцевою анестезією. Внаслідок проведеної маніпуляції досягається розширення крайньої плоті, що у свою чергу сприяє оголенню голівки статевого члена.

Варикоцеле

Варикоцеле – відхилення, виражене в збільшенні вен сім'яного канатика і яєчок. Виникнення цієї проблеми трапляється в чоловіків, не залежно від віку і статевої активності. Однією з причин чоловічого безпліддя, є не вчасно розв'язана проблема варикоцеле. Лікування цього захворювання проводиться під місцевою анестезією.

Гідроцеле

Або, як її в народі називають, «водянка яєчка». За цієї патології виникає надлишкове скупчення і затримка рідини в оболонках яєчка. Якщо не почати лікування цього захворювання вчасно, воно може спровокувати атрофію яєчка, незворотне порушення вироблення сперми, і, як наслідок, чоловіче безпліддя. Лікування захворювання проводиться під місцевою анестезією.

Кісти придатків яєчок

Це об'ємне утворення у придатках яєчок. Утворення в більшості випадків має округлу форму. Видаляється кіста за допомогою висічення, не порушуючи цілісність новоутворення. Маніпуляція проводиться амбулаторно, під місцевою анестезією.

Узяття пункції простати 6-12 точок

Процедура виконується з метою діагностики раку простати або за наявності хронічних запальних процесів, причину яких не вдається встановити. Пункційна біопсія простати сприяє встановленню точного діагнозу, дозволяє визначити характер утворення, з'ясувати ступінь і стадію його злоякісності. Проводиться амбулаторно під місцевим знеболюванням.

Цистостомія

Маніпуляція виконується під час порушення прохідності уретри внаслідок її деформації через ушкодження, тиску на неї пухлиною або аденомою, з метою забезпечення відведення сечі та спустошення сечового міхура. У сечовий міхур вводиться трубка надламом, під місцевою анестезією.

Вазорезекція

Процедура, внаслідок якої сім'явивідна протока пересікається і сперматозоїди не мають можливості потрапляти в сечовипускний канал і виходити зі спермою. Проводиться амбулаторно під місцевим знеболюванням.

Селективна томія нервів статевого члена

Під час процедури уролог проводить виділення, потім перетинання і зшивання тильних нервів статевого члена. Ця маніпуляція дозволяє на тривалий період розв'язати проблему передчасної еякуляції. Процедура проводиться під місцевою анестезією.

Вартість прийому лікарів у Дніпрі

Первинний прийом лікаря-уролога
380грн. / 361грн.
Первинний прийом лікаря-уролога з УЗД простати (передміхурова залоза, сім`яні пухирці, сечовий міхур)
520грн. / 494грн.
Повторний прийом лікаря-уролога
320грн.
Оплата в мед. центрі
Первинний прийом лікаря-уролога включаючи УЗД
520грн. / 494грн.
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-уролога
320грн. / 304грн.
ОНЛАЙН Повторний діагностичний прийом лікаря-уролога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-уролога за кордон

Відгуки про урологів ОН Клінік у Дніпрі

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

Приймаємо: Пн - Сб: 8:00- 20:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама