5
(38 оцінок)
4
(1 оцінка)
3
(0 оцінок)
2
(0 оцінок)
1
(5 оцінок)
4.5
44 відгука
В клініку звертались на УЗД серця, нам дуже все сподобалось, лікар діагностики дуже гарно спілкувався з дитинкою, ми дуже задоволені. Клініка дуже гарна, дуже комфортна
Джерело:
doc.ua
Я виконував УЗД та МРТ діагностику, залишився дуже задоволений візитом, дуже гарно мене прийняли, в клініці було дуже гарне та уважне відношення, все гарно та швидко виконали, дякую.
Джерело:
doc.ua
Доброго дня, Володимире. Щиро дякуємо за зворотний зв'язок та довіру до нашої клініки. Ми раді, що діагностика пройшла швидко, комфортно та на найвищому рівні. Залишаємося поруч з Вами. Завжди готові допомогти, будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволена,медпрацівник при обстеженні виявився дуже небайдужою людиною
Доброго дня, Алло Іванівно. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого фахівця. Раді знати, що під час візиту Ви почувалися комфортно. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робили ЕЕГ дитині (5 місяців) — залишились дуже задоволені. Лікарка знайшла підхід до малюка, все пройшло максимально комфортно, швидко і без стресу. Дуже вдячні за професіоналізм і людяність ❤️
Лікар:
Соловйова Галина Олексіївна
Доброго дня, Діано. Дякуємо за такий щирий відгук. Ми чудово розуміємо, що діагностичні обстеження можуть бути дискомфортними для маленьких пацієнтів. Нам приємно знати, що все пройшло швидко, без стресу та в дружній атмосфері. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я Вашій родині.
Служба контролю якості ОН Клінік
Шановні! Були записані до вас 14.04. 26 на енцефолограму, приїхали за 100 кілометрів з людиною інвалідом він після важкого інсульту не ходячий,супутній діагноз стеноз трахеї,можете собі подумати чого це коштувало?? Заходимо до клініки ,а нам проходьте на другий поверх ,а ми б і раді піти але я сказала що людина інвалід в телефон.Процедуру не зробили ,на завтра назначений прийом у психіатра зірвався.Машина оплочена ,а бензин ви самі знаєте скільки коштує.Але ваші адміни навіть ноші не запропонували нічого не зробили.Як же інклюзивність ?Чи ви вважаєте, що пандуса на вулиці достатньо,очі замилили і все.Погано ,що вам пофіг на людей.
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за висловлену думку. Нам шкода, якщо звернення до клініки було дискомфортним. Хочемо зазначити, що прийом лікарі ведуть за попереднім записом і згідно встановленого графіку в обладнаних кабінетах. При отриманні такого запиту і за наявної можливості ми завжди йдемо назустріч пацієнтам і заздалегідь намагаємось організувати прийом. Нами перевірено факти по запису пацієнта на даний візит - жодної інформації про маломобільність пацієнта не було повідомлено оператору. Тому дане питання вирішувалось по факту візиту пацієнта безпосередньо у клініці. Завжди готові допомогти в рамках спеціалізації клініки, зичимо добра і здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня, Світлано. Щиро дякуємо за відгук. Ми цінуємо Вашу думку. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мед.сестра дуже неприємна,непривітлива особа, хамка, з навушниками слухаючи музику робила Електронейроміографію 2х верхніх кінцівок,зазначила,що результати аналізів будуть готові протягом години,просидівши годину я підійшла запитала на рецепції,де сидять 4 дівчини,відповіли-чекайте,по готовності покличемо,просиділа ще близько години,підійшла ще раз,де відповідають, « а чому ви не підходили,треба було питати» коли почався конфлікт дівчата почали викручуватися,типу лікар ось тільки підкріпила…в цілому у нас вкрали 2години часу,ні вибачення ,ні розуміння…я більше ні одного аналізу не буду здавати в вашій мережі,ви така велика компанія і такий бардак…
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за вибір нашої клініки і діалог зі Службою контролю якості. Комфорт для наших пацієнтів при зверненні до клініки - це одна із першочергових задач, тому перепрошуємо за незручність. В даному випадку з персоналом опрацьовано ситуацію в повному обсязі. Сподіваємось на продовження співпраці з Вами, завжди будемо готові допомогти у разі необхідності, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Швидко, і добровічливо
Доброго дня, Максіме. Дякуємо за відгук. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже професійно та чемно, раджу своїм знайомим звернутися до цього медичного центру!
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Щиро вдячні за рекомендації. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на дослідженні ЕНМГ. Дуже уважна, таких людей рідко зустрінеш. Привітна та турботлива, якщо йти на цю процедуру, то тільки до неї. Обов’язково порекомендую всім знайомим, таких людей має бути більше.
Доброго дня, Жанно. Дякуємо за позитивний відгук. Для нас важливий зворотний зв'язок від наших реальних пацієнтів. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення. Наш пріоритет - це комфорт пацієнтів на усіх етапах надання медичних послуг. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ми проходили обстеження у вашій клініці. Дуже вдячні за теплий і компетентний прийом: від дівчат на рецепції до лікарів. Все супер! Дякую вам! Дякуємо, що ви є. Завжди із задоволенням звертаємося і завжди отримуємо допомогу з будь-якого питання. Стільки тепла і доброти у ваших співробітників. Ще раз дякую і завжди рекомендую вас своїм знайомим і колегам!
Доброго дня, Ігорю. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших реальних пацієнтів. Нам приємні Ваші щирі слова подяки на адресу нашої команди фахівців. Наш пріоритет - це якісний сервіс, кваліфікована медична допомога та комфорт пацієнтів на усіх етапах надання послуг. Будемо раді вітати у клініці на профілактичних візитах. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Вдячні за рекомендації. Зичимо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на обстеженні ЕНМГ, наданими медичними послугами повністю задоволений. За потреби буду звертатися ще саме у вашу клініку.
Доброго дня, Денисе Віталійовичу. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік