Відгуки про лікарів-діагностів у Кропивницькому

Хочу подякувати медичному центру «ОН Клінік» за чудове обслуговування. Особливу подяку хочу сказати лікареві Третякову Р.М. за його професіоналізм, проходила у нього гастроскопію. Гастроскопію проходили вперше, Роман Миколайович все доступно пояснив, був уважний до мене, в результаті все пройшло чудово. Рекомендую «ОН Клінік», я залишилась задоволена
Юлія
Кропивницький, 22.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє.Ми дуже вдячні Вам за відгук і добрі слова. Щиро раді, що змогли допомогти та Ви залишилися задоволені результатом проведення діагностичної процедури. Бажаємо міцного здоров'я, миру та добра.
Служба контролю якості ОН Клінік
Кедик Анатолій Володимирович проводив ФГДС – залишилася такою процедурою задоволена, пройшло все добре без болю, дуже приємний лікар, все швидко та легко. Лікар давав консультації, так набагато легше, ніж очікувала. Якщо комусь потрібно звертайтесь до таких спеціалістів в ДокторПРО.
Татьяна
Кропивницький, 25.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо Вам за відгук. Ми раді, що діагностична процедура була для Вас інформативна і зрозуміла, а головне, Ви залишилися задоволені результатом візиту. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Особлива подяка лікарю Кедику Анатолію Володимировичу. Завдяки йому ендоскопія для мене була швидкою та майже безстресовую процедурою. Анатолій Володимирович - лікар року! )
Сергей
Кропивницький, 04.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за добрі слова про нашого лікаря. Діагностична процедура ендоскопія має велику цінність для постановки діагнозу і вибору тактики подальшого лікування. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Про Романа Миколайовича можу написати тільки найбільш позитивний відгук. Проходила у нього гастроскопію. Все пройшло на вищому рівні. Неймовірна підтримка, уважність та просто щирі слова. Бажаю доктору здоров’я і всіх благ! Відчувається досвід лікаря і високий професіоналізм. Побільше б таких лікарів!!! В клініці Докторпро дійсно працюють досвідчені лікарі. Рекомендую!!!
Олена
Кропивницький, 08.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олена. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Третьякова Романа Миколайовича. У розпорядженні спеціалістів наших клінік сучасне обладнання і потужна матеріально-технічна база, що дозволяє проводити діагностичні процедури та лікування максимально ефективно. Будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прекрасний персонал, гарне ставлення, безболісні процедури. Та дуже професійні лікарі. Не втрачайте часу якщо щось непокоїть. Звертайтеся!!! Раджу!!! Дякую!!! P.S. особлива подяка Кедик Анатолію Володимировичу лікарю-ендоскопісту (за гарне та чуйне відношення до пацієнтів) З повагою Марина.
Марина
Кропивницький, 11.11.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Дякуємо за щирий відгук. В стінах нашої клініки можливо за потребою відвідати різних спеціалістів, ми надаємо широкий вибір медичних послуг. Також у нас працюють тільки кваліфіковані лікарі, які у своїй роботі використовують передове високотехнологічне оснащення. Будемо раді допомогти в разі необхідності. Бажаємо Вам міцного здоров'я та гарного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідала клініку Доктор Про вперше. Вражена! Роботою рецепшена і лікарів УЗД, Гастроентеролога, дають вичерпну інформацію про стан здоров’я, розписують чітко і зрозуміло лікування. Чисто і гарно. Персонал спілкується з посмішкою і щирістю. Ти відчуваєш що тут люди націлені на допомогу хворій людині. Буду завжди рекомендувати всим своїм друзям!!! Великий + в тому, що ти попередньо записуєшся на прийом до лікаря, тому не має черг, сварок між людьми. Атмосфера дуже приємна!!! Баранова Н.М. і Валюх І.М. була у цих лікарів.
Наталія
Кропивницький, 30.04.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Ми раді, що у Вас залишилися лише приємні враження після відвідування нашої клініки. Згодні з Вами, в клініках нашої Мережі працюють лише кваліфіковані спеціалісти, які використовують у своїй роботі інноваційне обладнання. Нам приємно, що в стінах нашої клініки Ви знайшли спеціалістів, яким змогли довірити своє здоров'я. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
Консультація дерматолога закінчилась тим, що призначили УЗД Черевної порожнини. Вирішила зекономити час і і пройти діагностику в Доктор Про. І залишилась задоволена компетентністю та ввічливістю лікаря Валюха І.М. Ресепшину окрема подяка за завжди теплий прийом. Рекомендую клініку тим, хто цінує власний час і здоров'я!
Аріна, 379116
Кропивницький, 16.04.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Аріно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які у своїй роботі використовують сучасні методики та обладнання. Також ми створили максимально комфортні умови для кожного пацієнта, що дає змогу отримати якісну медичну допомогу в позитивній атмосфері. Завжди раді допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
У державній клініці призначили колоноскопію. В інтернеті дізналась, що таку процедуру роблять в Доктор Про. Дівчата на ресепшені розказали про підготовку. Дуже зручно, що можна обрати час процедури. Лікар Кедик А.В. кваліфікований та порядний. Все пройшло нормально. Вирішила не повертатися до свого лікаря-гастро, а пройти консультацію гастроентеролога у «Доктор Про».
Тетяна
Кропивницький, 16.04.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Діагностична процедура колоноскопія має велике значення для встановлення діагнозу та вибору стратегії подальшого лікування. Медичний центр «ДокторПРО» використовує сучасне обладнання, яке дозволяє з високою точністю визначити характер патології та виявити проблему на ранній стадії. Щиро дякуємо за позитивний відгук та добрі слова на адресу нашого спеціаліста. Бажаємо міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Поділюся враженнями після колоноскопії. Процедура загалом вартісна, плюс потребує підготовки. Записувалась через контактний центр. Дівчатка розказали як правильно підготуватися, інформацію донесли чітко . Поки чекала- виникла купа питань. Як подіє анестезія? Як довго буду від неї відходити ? Лікар Кедик А.В. терпеливо і доступно відповів на всі мої питання та хвилювання. Всі побоювання були абсолютно марні і найголовніше все прошло швидко і безболісно!
Катерина Григорівна І.
Кропивницький, 13.04.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино Григоріївно. Діагностична процедура колоноскопія має велике значення для встановлення діагнозу та вибору стратегії подальшого лікування. Медичний центр «ДокторПРО» використовує сучасне обладнання, яке дозволяє з високою точністю визначити характер патології та виявити проблему на ранній стадії. Процедура повністю безпечна та проходить у комфортній атмосфері. Для нас дуже важливо знати думку пацієнтів про роботу клініки та спеціалістів. Дякуємо за відгук та будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені потрібно було зробити УЗД черевної порожнини, тому що турбували неприємні болі в цій області. На обстеження потрапила до Валюха Ігоря Михайловича. Отримала справді професійну консультацію компетентного спеціаліста. Лікар все доступно розповів та пояснив. Дуже задоволена, що в нашому місті такий високий рівень обслуговування. Рекомендую!!!
Олена Сергіївна
Кропивницький, 13.04.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено Сергіївно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно отримувати зворотний зв'язок від пацієнтів та бачити результати старанної роботи наших спеціалістів. Хочемо зазначити, що важливою частиною якісної діагностики є сучасне та високотехнологічне обладнання, яке використовується у нас в клініці. Будемо раді допомогти усім пацієнтам, які завітають до клініки завдяки Вашим порадам. Бажаємо здоров'я та гарного самопочуття!
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила таку неприємну процедуру, як ФГДС. Дуже хвилювалася, що в мене не вийде проковтнути той зонд, що лікарі не професіонали, а зараз із полегшенням можу сміливо сказати, що я рекомендую клініку "Доктор Про" і лікарів, які там працюють. А ще, величезне дякую ресепшину, дівчата молодці, підтримали, заспокоїли. Буду всім рекомендувати йти лише сюди!!!
Лілія Миколаївна
Кропивницький, 18.03.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ліліє Миколаївно. Гастроскопія є надзвичайно важливою для встановлення діагнозу. Інформацію, яку отримую лікар, має велику цінність для подальшого плану лікування. В наших медичних центрах дослідження проводиться з великою точністю, повністю безпечне для пацієнта та з використанням сучасного обладнання. Раді, що діагностична процедура була для Вас максимально комфортною. Щиро дякуємо Вам за детальний відгук та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна людям в білих халатах, які тут працюють за їхнє відношення до пацієнтів. Проходила гастроскопію і колоноскопію. Процедури геть безболісні і не відчула ніякого дискомфорта. Відбувалася процедура з анастезією, що значно полегшало відчутя підчас та після процедури. Всім рекомендую лікаря Самойленка Володимира Сергійовича, справжній професіонал своєї справи. Дякую.
Лідія
Кропивницький, 15.07.2019 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Лідіє. Вдячні Вам за позитивний відгук. Такі діагностичні процедури, як гастроскопія та колоноскопія є надзвичайно важливими для встановлення діагнозу. Інформацію, яку отримую лікар, має велику цінність для подальшого плану лікування. В наших медичних центрах дослідження проводяться з великою точністю, повністю безпечні для пацієнта та з використанням сучасного обладнання. Раді, що діагностичні процедури були для Вас максимально комфортні. Бажаємо здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Кропивницький, Бульвар Студентський, 6/5

ОН Клінік Кропивницький
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 19:30, Сб: 8:00 - 16:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама