Logo
0 800 30 11 77
Дякую лікарю Бабичу Івану Михайловичу за проведену консультацію. Приємна , делікатна та уважна людина , компетентний лікар. Отримала всі відповіді стосовно своєї проблеми . Головне, дуже добре провів саму процедуру обстеження .
Наталія
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Щиро дякуємо за відгук та теплі слова на адресу нашого фахівця. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Бабича Івана Михайловича. Завжди раді вітати та готові допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся до лікаря Бабич Іван Михайлович з проблемою геморой, все вилікувано, щиро вдячний.
Леонід
Оцінка:
Доброго дня, Леоніде. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що наш лікар Бабич Іван Михайлович допоміг Вам подолати проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже хороший врач Бабич Іван Михайлович Рекомендую цього лікаря Він дуже допоміг у вирішенні моєї проблеми.
Антоніна
Оцінка:
Доброго дня, Антоніно. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Раді, що з допомогою нашого лікаря Бабича Івана Михайловича Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я вдячна за надання професійної медичної допомоги лікарю проктологу хірургу Бабичу Івану Михайловичу. За його увагу і відношенню до хворих. З повагою до нього.
Людмила
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно виказали щиру подяку нашому лікарю Бабичу Івану Михайловичу. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
23.10.2023 вперше відвідала вашу клініку, дуже приємний та ввічливий персонал. Спершу мене зустріли адміністратори Альона та Юлія,доброзичливі та ввічливі дівчата. Зачекавшись декілька хвилин ,я потрапила на прийом до лікаря Бабич Івана Михайловича. Іван Михайлович грамотно провів обстеження, надав підтримку, пояснив суть проблеми та здійснив необхідні кроки по її усуненню. А також хочу подякувати мед.сестрі Людмилі Федорівні, за людяність. Залишилась дуже задоволена відвідуванням цього медичного центру. Лікаря Бабича Івана Михайловича раджу іншим пацієнтам. Кваліфікований ,уважний і людяний .
Котенко Наталя
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашої клініки та висловили щиру подяку фахівцям. Нам важливо знати, що наш лікар Бабич Іван Михайлович допоміг Вам у вирішенні проблеми зі здоров'ям. Вдячні за рекомендації. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вже вкотре була на прийомі у Валерія Васильовича Смолового. Чудовий лікар, який допомогає вирішити делікатні проктологічні проблеми. Завжди знаю, що можу довіряти цьому лікарю. Раджу всім своїм знайомим. Щиро дякую Валерію Васильовичу за допомогу! 😊💐💪
Наталія
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Щиро вдячні за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Смолового Валерія Васильовича. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Супер,дякую.
Андрій
Оцінка:
Доброго дня, Андрію. Дякуємо за позитивний відгук. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Скажите пожалуйста хроничная трещина после лечения в норме будет кровить?
Виктория
Суми, 08.09.2022
Оцінка:
Вдячний проктологу Смоловому Валерію Васильовичу за професійність,рекомендую!
Юрій
Оцінка:
Доброго дня, Юрію. Дякуємо за добрі слова нашому лікарю Валерію Васильовичу. Будемо раді допомогти пацієнтам за Вашими рекомендаціями, будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся з загостренням своєї "проблеми" в ОН Клінік, записали на прийом до Микитина Василя Зіновійовича. Дякую, за уважне ставлення і професійне лікування. Вразила відсутність нав'язування зайвих ліків чи аналізів. Лише позитивні враження.
Павло
Оцінка:
Доброго дня, Павле. Дякуємо за вибір «ОН Клінік Суми». У наших медичних центрах використовуються унікальні методики, що дозволяють вирішити неприємні проблеми, не змінюючи звичного способу життя. Завжди готові допомогти та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернувся до ON Clinic м. Суми до лікаря-проктолога Смолового В.В. Під час огляду лікар поставив певний діагноз. Лікування проходило успішно. Зараз почуваюся добре, дуже дякую доктору Валерію Васильовичу. Буду та іншим рекомендувати лікування у цій клініці.
Валерій
Оцінка:
Доброго дня, Валерію. Дякуємо за добрі слова. Згодні з Вами, лікар Смоловий В.В. кваліфікований та уважний спеціаліст, який комплексно підходить до діагностики та лікування кожного пацієнта. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
На початку вересня звернувся до ОН Клінік та був направлений до лікаря Микитину Василю Зіновійовичу. До моєї проблеми поставились з розумінням. Лікування пройшло і зараз відчуваю знову смак життя. Ставлення лікарів та медичного персоналу відмінне. Загальне враження від лікування та обслуговування, тільки позитивне
Дмитро
Оцінка:
Доброго дня, Дмитре. Дякуємо за відгук. Малоінвазивні методики, які використовують наші лікарі, дозволяють вирішити неприємні проблеми швидко та без відриву від звичного ритму життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Послуги проктолога в Сумах

Консультація лікарів в «ОН Клінік Суми»

Проктологія

Лікування геморою і інших проктологічних захворювань за допомогою малоінвазивних методик.
Детальніше про відділення

Урологія

Чоловіча та жіноча урологія. Лікування проблем з потенцією. Консультація андролога.
Детальніше про відділення

Гінекологія

Діагностика і лікування патологій шийки матки, запальних та незапальних захворювань.
Детальніше про відділення

Дерматологія

Діагностика і лікування дерматологічних захворювань. Видалення шкірних новоутворень.
Детальніше про відділення

УЗД

Точна ультразвукова діагностика органів і систем. Останні моделі УЗД-апаратів.
Детальніше про відділення

Хірургія

Видалення доброякісних підшкірних новоутворень малоінвазійними методами. Консультації хірурга.
Детальніше про відділення

Лабораторні аналізи

Клінічні аналізи крові і сечі. Аналізи на гормони і чутливість до антибіотиків. Аналізи на ЗПСШ.
Детальніше про відділення

Трихологія

Діагностика і лікування захворювань шкіри голови і волосся. Мезотерапія. Позбавлення від лупи і свербіння.
Детальніше про відділення

Адреса: Суми, вул. Харківська, 23

ОН Клінік Суми
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 17:00, Нд: 8:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 33 Цілодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.