0 800 30 11 77
Скажите пожалуйста хроничная трещина после лечения в норме будет кровить?
Виктория
Суми, 08.09.2022
Оцінка:
Вдячний проктологу Смоловому Валерію Васильовичу за професійність,рекомендую!
Юрій
Оцінка:
Доброго дня, Юрію. Дякуємо за добрі слова нашому лікарю Валерію Васильовичу. Будемо раді допомогти пацієнтам за Вашими рекомендаціями, будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся з загостренням своєї "проблеми" в ОН Клінік, записали на прийом до Микитина Василя Зіновійовича. Дякую, за уважне ставлення і професійне лікування. Вразила відсутність нав'язування зайвих ліків чи аналізів. Лише позитивні враження.
Павло
Оцінка:
Доброго дня, Павле. Дякуємо за вибір «ОН Клінік Суми». У наших медичних центрах використовуються унікальні методики, що дозволяють вирішити неприємні проблеми, не змінюючи звичного способу життя. Завжди готові допомогти та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернувся до ON Clinic м. Суми до лікаря-проктолога Смолового В.В. Під час огляду лікар поставив певний діагноз. Лікування проходило успішно. Зараз почуваюся добре, дуже дякую доктору Валерію Васильовичу. Буду та іншим рекомендувати лікування у цій клініці.
Валерій
Оцінка:
Доброго дня, Валерію. Дякуємо за добрі слова. Згодні з Вами, лікар Смоловий В.В. кваліфікований та уважний спеціаліст, який комплексно підходить до діагностики та лікування кожного пацієнта. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
На початку вересня звернувся до ОН Клінік та був направлений до лікаря Микитину Василю Зіновійовичу. До моєї проблеми поставились з розумінням. Лікування пройшло і зараз відчуваю знову смак життя. Ставлення лікарів та медичного персоналу відмінне. Загальне враження від лікування та обслуговування, тільки позитивне
Дмитро
Оцінка:
Доброго дня, Дмитре. Дякуємо за відгук. Малоінвазивні методики, які використовують наші лікарі, дозволяють вирішити неприємні проблеми швидко та без відриву від звичного ритму життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікувався у Микитина В. З. починаючи з першого прийому до та післяопераційного прийому все було якісно, професійно, зрозуміло, повністю позбувся проблемних місць. В даний час не зрозуміло чому не звернувся раніше. Лікарю бажаю всіх благ, персоналу здоров'я та спокійних пацієнтів.
Михайло
Оцінка:
Доброго дня. Згодні з Вами, малоінвазивні методики лікування, які у нас використовуються, дозволяють позбутися від неприємних проблем в комфортних умовах і без відриву від звичного ритму життя. Нам приємно, що під наглядом нашого лікаря Ви змогли вирішити проблему і значно підвищити якість життя. Завжди готові допомогти. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Шкода, але я відчуваю себе не те щоб ошуканим, а то ще гірше!! Коли звернувся до проктолога в ОН Клінік, провели обстеження, запевнили що лігуванням можна вилікувати, "навісили" доп послуги (аналізи, узд черевної порожнини), проблем і зауважень я ніде не почув, сума вийшла приблизно 13 тисяч, лікування пройшов, але перед останнім лігуванням поінформував, що бувають проблеми все одно є. Після заключного огляду мені тепер озвучили, що треба ще 7,5 тісяч, тобто при первинних оглядах нічого такого не було, озвучувалася тільки перші суми і 100% результат... Дуже шкода, ще й тому що спочатку зі шкіри ліз, щоб знайти гроші, а тепер і взяти ніде, щоб їм заплатити. Люди, будьте уважні.
Володимир
Оцінка:
Добрий день, Володимире. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що на первинному прийомі проводиться профільна інструментальна діагностика, консультація за результатами комплексного огляду з демонстрацією пацієнтові картини діагностики для більшої наочності і розуміння суті. Всі встановлені діагнози аргументовані і підкріплені результатами обстеження. За результатами огляду лікар встановлює діагноз і визначає, які методи лікування оптимально підходять в кожному конкретному випадку, а також тривалість і вартість курсу лікування. Також хочемо зазначити, що кожен пацієнт має право погоджуватися або ні з думкою лікаря і рекомендаціями по тактиці лікування. Якщо Ви переосмислити ситуацію і ухвалите рішення продовжити лікування, будь ласка, звертайтеся, будемо раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спасибі велике Уразовському Сергію Миколайовичу за уважне ставлення до пацієнтів. Пройшла лікування по видаленню тріщини. Довго не могла зважитися піти до лікаря, але після спілкування з доктором зважилася на видалення. Швидко, безболісно і ефективно. Завжди можна зв'язатися з лікарем по телефону, в разі будь-якого питання. Зараз я розумію, що прийняла правильне рішення у виборі клініки і доктора.
Наталія
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Дякуємо за відгук і високу оцінку професіоналізму нашого фахівця. Раді знати, що під наглядом нашого лікаря Ви змогли вирішити проблему, яка викликала занепокоєння. Використовуючи щадні малоінвазивні методики лікування, наші лікарі мають можливість допомогти пацієнтам вирішити неприємні проблеми без болю і в комфортних умовах. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася в ОН Клінік до лікаря-проктолога Смолового Валерія Васильовича з проблемою геморою. Після обстеження лікар провів безопераційне лікування мого захворювання за допомогою латексного лігування, процедура швидка і безболісна. Лікування пройшло успішно, відчуваю себе добре. Спасибі доктору за прекрасне відношення до пацієнтів і за його працю.
Катерина
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо за відгук. Лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями - один з найпопулярніших і ефективних безопераційних методів лікування геморою. У Мережі "ОН Клінік" використовуються сучасні методики, які дозволяють вирішити проктологічні проблеми без операцій і не змінюючи звичний спосіб життя. Завжди готові допомогти. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила лікування у Смолового В. В. Дуже задоволена. Мою проблему вирішено швидко, спілкування комфортне і приємне. Дуже сподобався сервіс взагалі. Буду рекомендувати близьким і звертатися знову.
Дарія
Оцінка:
Доброго дня, Даріє. Згодні з Вами, лікар Смоловий В.В. зарекомендував себе як спеціаліст, який здатен ефективно впоратися з проблемами різної складності. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Шкода, дуже шкода, що коли переступила поріг в кабінет проктолога в ОН Клінік. Грудень 2020 року, хапаються за тебе обома руками, після стандартного обстеження відразу ж пропонують зробити процедуру лігування латексним кільцем, пояснюють, що потрібно 3 процедури. Вартість за консультації, обстеження і 3 процедури біля 10000... внести просять швидше всю суму ... ну ви ж розумієте кінець року і т.д. І т.п. Запевняють в 100% результаті, безболісності і не вимагає реабілітації, це і підкупило. Але це все міф. Я пішла 3 процедури і в січні 2021 повинна була з'явитися на прийом. Я не прийшла ... і мене не шукали. Результат був нульовий, що не полегшало ні на 1 мм. Липень 2021, обласна лікарня, діагноз - комбінований геморой 4 стадії ?♀️, який не видалити латексними кільцями. Мені зробили операцію з видалення і підшивання, але це інша історія. Кожен другий пацієнт в обласній лікарні пройшов через ОН Клінік і у всіх результатів не було, одна жінка потрапила вночі з кровотечею ... після установки латексного кільця лопнула тріщина на прямій кишці. Ось така сумна історія.
Юлія
Оцінка:
Добрий день, Юліє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, в клініках нашої мережі офіційно надаються платні медичні послуги відповідно до затвердженого прайсу. Ми пропонуємо якісний сервіс, сучасні малоінвазивні методики та індивідуальний підбір плану лікування. На прийомі пацієнт отримує повну інформацію про обраної тактики лікування та її вартості і приймає рішення на свій розсуд. Лікар рекомендує пацієнту найбільш доцільний варіант лікування і несе відповідальність за все призначення. У разі, якщо пацієнт самостійно перериває курс лікування і не є на наступні візити згідно з призначеннями, у лікаря немає можливості оцінити стан пацієнта в динаміці та вносити коригування до плану лікування при необхідності. Більш детальна інформація була Вам надана в телефонному режимі. Завжди готові допомогти в разі потреби, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я проходила лікування у лікаря Сміливого Валерія Васильовича. На прийомі доктор мені поставив діагноз геморой 3 стадії. Лікування проходило за допомогою латексного лігування. Лікар давав рекомендації щодо харчування. Зараз я відчуваю себе добре. Лікування допомогло. Дякую, Валерію Васильовичу.
Наталія
Оцінка:
Добрий день, Наталія. Дякуємо за відгук. Лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями, яке застосовується в нашому медичному центрі, є одним з найбільш сприятливих та ефективних безопераційних методів лікування. Рекомендуємо не забувати про профілактичних оглядах і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Суми, вул. Харківська, 23

ОН Клінік Суми
Приймаємо: Пн - Пт: 8:30 - 20:00, Сб: 8:30 - 17:00, Нд: 8:30 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 33 Цілодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.