Logo
0 800 30 11 77
Дуже задоволений професіоналізмом лікаря. Щиро дякую за проведену операцію. Не зважаючи на молодий вік, лікар дуже приємний у спілкуванні і професіонал у своїй справі.
Андрій
Полтава, 30.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Андрію. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочемо висловити велику вдячність лікарю - проктологу Гавриленко В.М. За його високий професіоналізм, приємне ставлення до пацієнта. Залишилися задоволеними візитами. Щиро дякуємо. Успіхів.
Катерина
Полтава, 09.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Гавриленка Віталія Миколайовича. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені зробили операцію. Я був дуже скептично налашований і до і після операції, мені здалося, що довго не заживало. Але згодом вилікувався. Дякую!
Олександр
Полтава, 25.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашої клініки. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня, хочу залишити позитивний відгук, так як в листопаді 2023 року робив операцію (висічення анальної тріщини), лікар Власюк Станіслав Володимирович, щодо проблеми і її вирішення лікар підійшов відповідально, були проведені огляд, здача аналізів, консультація. Лікарем задоволений (раджу записуватися на прийом), адже операцію провів успішно, гарне ставлення до пацієнта як до так і після, підтримка в реабілітації, одним словом професіонал своєї справи. Раджу. Всім здоров'я та миру.
Сергій
Полтава, 02.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно виказали щиру подяку на адресу нашого лікаря Власюка Станіслава Володимировича. Ми раді, що з допомогою нашого фахівця Вам вдалося подолати проблему зі здоров'ям. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні, 17.12.2023 була на консультації в Он клінік, у лікаря Гавриленка Віталія Миколайовича, незважаючи на невеликий стаж роботи, досить грамотний лікар. Зібрав анамнез від А до Я, уточнив усі симптоми, огляд був безболісним і акуратним, по закінченню розповів досить зрозуміло і дохідливо, що у мене за проблемка. З лікуванням визначилися, нічого дорогого і непотрібного не нав'язував. Загалом, консультацією цього лікаря задоволений, знайомим буду радити. Спасибі Віталію Миколайовичу.
Наталія
Полтава, 18.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно виказали щиру подяку на адресу нашого фахівця. Для нас важливо знати, що лікар Гавриленко Віталій Миколайович допоміг Вам вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Вдячні за рекомендації. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я задоволена роботою даної клініки. Лікарі та медичні сестри привітні, уважні. Лікар, який мене оглядав хороший фахівець. Мені все сподобалось. За потреби і рекомендувала б і зверталась самостійно.
Валентина
Полтава, 09.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Дякуємо за вибір нашої клініки та відгук. Нам важливий зворотний зв'язок від наших пацієнтів, цінуємо Вашу думку. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашої клініки та фахівців. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хотіла би висловити свою щиру подяку. лікарю - проктологу Віталію Миколайовичу за професійну та дуже уважну опіку під час мого візиту до вашої клініки. Увага лікаря та медсестричок допомогли мені почуватися комфортно та впевнено при оглядах та лікуванні. Радувало пояснення зрозумілою та доступною. мовою про мою „незручну" проблему. Спасибі вам, Віталія Миколайович, за Ваш професіоналізм та чуйне ставлення до пацієнтів. А дівчатка в реєстратурі своєю увагою створюють затишну атмосферу.
Антоніна
Полтава, 09.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Антоніно. Щиро дякуємо за відгук та теплі слова на адресу наших фахівців. Нам важливо знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Гавриленка Віталія Миколайовича. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарю Гавриленко за його професіоналізм, чуйність та терплячість. Він провів мені операцію дуже добре: швидко та безболісно. Зажило все теж доволі швидко. Лікар був на звязку навіть у неробочий час, передзвонював, коли я залишала запит на гарячій лінії.. Після операції кілька наступних прийомів були проведені дуже обережно та терпляче) Від душі рекомендую Лікаря Гавриленко!
Ольга
Полтава, 07.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки нашому лікарю. Приємно знати, що Гавриленко Віталій Миколайович допоміг Вам вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Вдячні за рекомендації, для нас є цінною Ваша висока відзнака професіоналізму нашого фахівця. Будемо раді бачити у клініці на профілактичних візитах. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую лікарю Власюк Станіславу Володимировичу.
Сергій
Полтава, 01.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки нашому лікарю Власюку Станіславу Володимировичу. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу виразити подяку лікарю проктологу Власюку С.В за якісне обслуговування та лікування. Під час всього курсу лікування лікар проявляв професіоналізм , був дуже уважний до всіх деталей лікування. Дуже вдячна вам, Станіслав Володимирович!
Людмила
Полтава, 28.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук та високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Власюка Станіслава Володимировича. Раді, що Ви залишилися задоволені результатом лікування. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу виразити вдячність лікарю проктологу Власюк С В, за його професіоналізм, завдяки лікуванню, моє самопочуття значно покращалось.
Ольга
Полтава, 26.07.2023
Оцінка:
Лікар молодий, але вже достатньо компетентний, мою проблему вирішив, спасибі йому. Рекомендую лікаря та ОН КЛІНІК взагалі, гарний заклад, мабуть найкращій у місті.
Максим
Полтава, 19.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Максиме. Дякуємо за вибір нашої клініки та щирі слова подяки нашому лікарю. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення та високо цінуєте професіоналізм нашого фахівця. Щиро вдячні за рекомендації. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.