Logo
0 800 30 11 77
Дуже вдячна лікарю Гавриленко за його професіоналізм, чуйність та терплячість. Він провів мені операцію дуже добре: швидко та безболісно. Зажило все теж доволі швидко. Лікар був на звязку навіть у неробочий час, передзвонював, коли я залишала запит на гарячій лінії.. Після операції кілька наступних прийомів були проведені дуже обережно та терпляче) Від душі рекомендую Лікаря Гавриленко!
Ольга
Полтава, 07.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки нашому лікарю. Приємно знати, що Гавриленко Віталій Миколайович допоміг Вам вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Вдячні за рекомендації, для нас є цінною Ваша висока відзнака професіоналізму нашого фахівця. Будемо раді бачити у клініці на профілактичних візитах. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую лікарю Власюк Станіславу Володимировичу.
Сергій
Полтава, 01.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки нашому лікарю Власюку Станіславу Володимировичу. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу виразити подяку лікарю проктологу Власюку С.В за якісне обслуговування та лікування. Під час всього курсу лікування лікар проявляв професіоналізм , був дуже уважний до всіх деталей лікування. Дуже вдячна вам, Станіслав Володимирович!
Людмила
Полтава, 28.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук та високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Власюка Станіслава Володимировича. Раді, що Ви залишилися задоволені результатом лікування. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу виразити вдячність лікарю проктологу Власюк С В, за його професіоналізм, завдяки лікуванню, моє самопочуття значно покращалось.
Ольга
Полтава, 26.07.2023
Оцінка:
Лікар молодий, але вже достатньо компетентний, мою проблему вирішив, спасибі йому. Рекомендую лікаря та ОН КЛІНІК взагалі, гарний заклад, мабуть найкращій у місті.
Максим
Полтава, 19.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Максиме. Дякуємо за вибір нашої клініки та щирі слова подяки нашому лікарю. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення та високо цінуєте професіоналізм нашого фахівця. Щиро вдячні за рекомендації. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Віталій Миколайович дуже компетентна людина, знає і уміло користується новітніми методами в проктології. Все стосовно хвороби доступно пояснив, назначив лікування. Раджу всім цього дуже перспективного лікаря.
Руслан
Полтава, 08.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Руслане. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Цінуємо Вашу думку. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Гавриленка Віталія Миколайовича. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! Пройшов курс лікування внутрішнього геморою у лікаря Гавриленко Віталія Миколайовича. Лікар порадив метод лікування – лігування латексними кільцями. Лікування пройшло безболісно та ефективно! Раджу всім пацієнтам відділення проктологія лікаря Гавриленко В.А.
Ілля
Полтава, 26.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ілле. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Гавриленко Віталія Миколайовича. Цінуємо Вашу думку та рекомендації. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день. Хочу залишити свій відгук про лікаря - проктолога Гавриленко Віталія Миколайовича. Новітні технології плюс лікар, який на відмінно знає свою справу, роблять свої дива. Кожен прийом проходив легко і позитивно, а хірургічне втручання пройшло безболісним з доступним роз'ясненням. Уважний, відповідальний та приємний у спілкуванні. Дякую за вирішення моєї проблеми, в результаті якої я зовсім позбулася багаторічного болю та дискомфорту. Почуваюся чудово. Ще раз дякую. Бажаю залишатися найкращим лікарем.
Буряк Наталія Анатоліївна
Полтава, 22.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє Анатоліївно. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого фахівця. Приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до Гавриленка Віталія Миколайовича. Для нас є важливим, що лікар допоміг Вам вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час. Цінуємо Вашу думку, вдячні за високу оцінку професіоналізму нашого спеціаліста. Згодні з Вами, що під час лікування велике значення має довіра до лікаря та комфорт у спілкуванні. Будемо раді бачити Вас на профілактичних візитах. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робив операцію з видалення геморою, оперував лікар Ярмак Євген Іванович, рекомендую як висококваліфікованого спеціаліста! За 15 хвилин, виправив те що мене мучило 4 роки, Всім рекомендую цю клініку!!! І мирного неба всім!
Сергій
Полтава, 04.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря та залишилися задоволені результатом звернення до Ярмака Євгена Івановича. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Кілька років вагалася. А в підсумку моя проблема вирішилася менше ніж за годину. Чудовий та кваліфікований лікар Ярмак Євген Іванович. Задоволена. Рекомендую.
Юлія
Полтава, 13.02.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Ми дуже раді знати, що наш лікар допоміг Вам у вирішенні багаторічної проблеми і Ви залишились задоволені результатом лікування. Завжди готові допомогти у разі потреби, дякуємо за відгук.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря-хірурга Ярмака Є І. До цього відвідувала іншу приватну клініку та держустанову (є з чим порівняти), то впевнено можу сказати, що вибір даного лікаря був правильним. Якісна консультація, гарна хірургічна робота — успішна операція. Рекомендую ☺️
Альона
Полтава, 07.02.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Альоно. Дякуємо, що знайшли можливість публічно поділитись своєю історією звернення до нашої клініки та лікаря. Ми раді, що Ви залишились задоволені якістю медичної допомоги. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже кваліфіковані лікарі. Була на прийомі, все прошло хорошо. Лікар Ярмак Є.І. рекомендую.
Валентина
Полтава, 28.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Дякуємо Вам за добрі слова нашій клініці та персоналу. Для нас є пріоритетним надання якісної медичної допомоги пацієнтам у комфортних умовах. Вам також зичимо здоров'я та миру.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.