Золотарёва Лариса Степановна - золото, а не медсестра. Очень разполагающий к себе человек. Спасибо вам большое за поддержку во время проведения лигирования. С вами совсем не страшно и не больно.
Тамара
Полтава, 09.01.2022
Оцінка:
Хочу залишити найпозитивніший відгук про роботу лікаря Власюк Станіслав Володимирович. Була раніше у нього на консультації, обмовили всі моменти терапії і ось день настав ікс. Переживала дуже. Проте, Станіслав Володимирович, як завжди заспокоїв і добре провів маніпуляцію, саме латексне лігування гемороїдального вузла. Абсолютно не боляче під час маніпуляції, після першого дня є невеликий дискомфорт, але це дрібниці. Відразу після операції я вела абсолютно соціально активне життя. Дуже рада, що в Україні стрімко впроваджуються безопераційні методи лікування геморою.
Тамара
Полтава, 09.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тамара. Дякуємо за позитивний відгук та Вашу об'єктивну думку відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволеними якістю медичного обслуговування. Кваліфіковані фахівці, сучасне обладнання та якісні витратні матеріали є запорукою високих показників ефективності лікувально-діагностичних процесів. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо Вам міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня! Лікар-проктолог Голубка Михайло Іванович - привітний, уважний до клієнта, і професіонал, золота людина. Рекомендую іншим пацієнтам звернутися за допомогою до лікаря Михайла Івановича.
Альона
Полтава, 24.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Альоно. Дякуємо за щирий відгук та надану довіру спеціалісту нашого медичного центру. Нам приємно, що наш лікар зміг виправдати Вашу довіру. Завжди готові допомогти та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую лікарю Власюку Станіславу Володимировичу, за допомогу в лікуванні моєї проктологічної проблеми. Разом з лікарем Голубкою Михайлом Івановичем, Станіслав Володимирович здійснює моє лікування. Лікар дуже ввічливий, вихований та професійний. Його великий досвід, безцінний. Дякую.
Вадим
Полтава, 24.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вадиме. Дякуємо за добрі слова про наших спеціалістів. Доброю підмогою для лікарів є потужна матеріально-технічна база наших медичних центрів, що дозволяє проводити діагностику та лікування за допомогою сучасних методик у комфортних для пацієнта умовах. Бажаємо Вам здоров'я та завжди готові допомогти у разі потреби.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити велику вдячність справжньому лікарю, Голубці Михайлу Івановичу. Я звернувся до нього з невизначеною проблемою. Він швидко розібрався в чому справа. Встановив діагноз і призначив кваліфіковане лікування. На першому прийомі я відчув, що Михайло Иванович, добра та вихована людина! Дуже приємний в спілкуванні. Ніколи нічого не нав'язує. Все призначає по ділу. Об'єктивно висвітлює проблему пацієнта. Дуже радий, що потрапив до такого чудового лікаря на лікування. Дякую ОН КЛІНІК, за надану можливість в отриманні сучасного лікування. Вадим Казаров
Вадим
Полтава, 24.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вадиме. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого спеціаліста. Лікар Голубка М.І. зарекомендував себе не лише як професіонал у своїй галузі, а і як уважний лікар із високими людськими якостями. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила курс латексного лігірування у лікаря Голубка М. І. Процедури проходили з перервою у два тижні, без відриву від роботи, у зручний для мене час! Процедура проходила у комфортних умовах, безболісно! Лікар був дуже уважний, надав консультації, давав відповіді на питання! Дуже зручно, що можна оплатити лікування частинами. Буду рекомендувати лікаря! Персонал чудовий, доброзичливий.
Світлана
Полтава, 21.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Лігування латексними кільцями є одним з найбільш популярних і ефективних безопераційних методів лікування. У медичних центрах "ОН Клінік" використовуються сучасні методики, які дозволяють вирішити неприємні проблеми в комфортних умовах і не змінюючи звичний спосіб життя. Дякуємо за позитивний відгук. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хороша атмосфера, персонал ввічливий, лікар уважний і кваліфікований. Дякую.
Алена
Полтава, 19.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Альоно. Раді, що Ви задоволені рівнем надання медичних послуг в «ОН Клінік Полтава». Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся до лікаря проктолога Власюк С. В. Лікар дуже уважний, провів огляд все пояснив, як лікуватись. Лікувався в м. Київ Оксфорд Клінік, там нема таких лікарів. Дуже задоволений ОН Клінік, за чуйне відношення до пацієнтів. Дякую і буду рекомендувати всім.
Олег
Полтава, 07.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Для нас важливо, що Ви залишилися задоволені якістю медичної допомоги, і змогли на своєму досвіді переконатися в професіоналізмі нашого лікаря. Дякуємо за позитивний відгук і Ваші рекомендації. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я проходила курс лікування у лікаря Голубки М.І. з приводу внутрішнього і зовнішнього геморою і видалення поліпа методом лазерної вапоризації. Процедура пройшла швидко і безболісно одноразово. Післяопераційний період пройшов майже безболісно з деякими фізичними обмеженнями. Через 3 тижні відчуття злорової людини. Лікар чуйний, уважний, моральна підтримка доопераційна і післяопераційна на високому рівні. Дякую за турботу
Галина
Полтава, 07.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо Вам за щирий відгук про наш медичний центр і спеціаліста. Нам приємно, що під наглядом нашого лікаря Ви змогли значно підвищити якість життя. У медичних центрах "ОН Клінік" використовуються інноваційні методики лікування, які дозволяють вирішити неприємні проблеми в комфортних умовах і без відриву від звичного способу життя. Бажаємо міцного здоров'я, не забувайте про необхідність профілактичних оглядів.
Служба контролю якості ОН Клінік
Гавриленко Віталій Миколайович справжній професіонал свої справи, дуже кваліфікований спеціаліст, уважний та комунікабельний. Операція і подальше лікування було проведено якісно і грамотно. Дуже рада, що довірилися саме цьому лікарю, який вирішив мою тривалу проблему. З упевненість раджу саме цього спеціаліста!
Світлана
Полтава, 25.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук. У наших медичних центрах використовуються інноваційні методики лікування, які дозволяють вирішити проктологічні проблеми без болю і відриву від звичного способу життя. Нам приємно, що звернення в наш медцентр було ефективним для Вас. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила лікування у лікаря Голубки М. І. з приводу внутрішнього геморою методом латексного лігування, кожна процедура проходила в комфортних умовах, безболісно. Великий плюс у тому, що я могла займатися своєю роботою. Лікарняний мені був не потрібний. За чотири процедури ми проблему вирішили. Я дуже вдячна лікарю за чуйність і уважність.
Ольга
Полтава, 15.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за відгук. Сучасні малоінвазивні методики лікування (зокрема латексне лігування), що застосовуються спеціалістами «ОН Клінік», допомагають вирішувати проктологічні проблеми в комфортних умовах і без відриву від звичного способу життя. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Пройшла курс лікування методом латексного ліегування у доктора Голубка М. І. лікуванням дуже задоволена. Під час лікування спосіб життя не змінився, все комфортно, безболісно. Я дуже вдячна Михайлу Івановичу, Доктор дуже уважний.
Надія
Полтава, 15.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за відгук. Лігування латексними кільцями є одним із найбільш популярних і ефективних безопераційних методів лікування неприємних проблем. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік