Logo
0 800 30 11 77
Прийшла на консультацію до трихолога Скакун. Пройшла курс мезотерапаіі і лазерного гребінця. Лікар чітко пояснила дії діагноз та план лікування. Результатом дуже задоволена. Дякую також дівчатам на рецепції, зустрічали привітно, проводили на прийоми вчасно, також подяка мед сестрі Оксані за проведення маніпуляцій) Рекомендую!!!
Ірина
Біла Церква, 23.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Скакун Тетяни Миколаївни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був по дерматології та трихології все дуже сподобалось досвідчені лікарі швидкий прийом рекомендую
Георгій
Біла Церква, 16.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Георгію. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до наших фахівців. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже рідко залишаю відгуки. Але емоції просто переповнюють. У вашу клініку зверталась вже другий раз і це була моя найбільша помилка, оскільки кваліфіковану допомогу я не отримала. Каюсь ! Обслуговування на нулі , на рецепції всім чхати на клієнтів, таке відчуття , що прийшла не в приватний заклад, а в радянський медичний заклад, а я за прийом плачу немалі гроші! Ну , а від вашого «спеціаліста»Скакун Тетяни Миколаївни , враження залишились на все життя! Абсолютно не компетентна, не тактовна і часом здавалось неадекватна! При результатах аналізів в межах норми , хоронила мене заживо! Добре , що вистачило мені розуму проконсультуватися з іншими лікарями. Однозначно не рекомендую ні заклад , ні лікаря! Сподіваюсь мій відгук комусь допоможе та збереже не тільки гроші, а й нервові клітини!
Юлія
Біла Церква, 18.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нам прикро, що у Вас склалось таке враження і перепрошуємо, якщо Ви відчули дискомфорт при зверненні до клініки. Під час прийому пацієнт отримує консультативне заключення з рекомендаціями лікаря відповідно до стану здоров'я на момент звернення. У своїй роботі лікарі керуються вимогами чинних протоколів МОЗУ, всі призначення носять рекомендований характер. Зазначаємо, що Скакун Тетяна Миколаївна лікар з багаторічним клінічним досвідом. Кожен пацієнт самостійно приймає рішення чи погоджуватися з рекомендаціями лікаря. Ми завжди готові допомогти у разі необхідності, зичимо Вам міцного здоров'я та миру.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволена лікуванням мезотерапією та лазерним гребінцем. дуже випадало волосся і були дуже рідненькі. Пройшла курс лікування і результат просто вау ´повернула густоту і блиск волоссю' у Скакун Тетяни. у відділенні завжди чисто ‘вчасно‘ на ресепшині зустрічають приємні дівчата. Якщо щось потрібно то завжди підкажуть і допоможуть. Рекомендую однозначно
Марія
Біла Церква, 21.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Дякуємо за позитивний відгук. Для нас важливо, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Скакун Тетяни Миколаївни. Вдячні за Ваші рекомендації. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прийшов з проблемою випадіння волосся. Після обстеження і аналізів було призначено курс лікування вітамінами та мезотерапія. Результат перевершив всі мої очікування. Дякую спеціалісту дерматологу-трихологу Сканун Тетяні Миколаївні.
Дмитро
Біла Церква, 18.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дмитре. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно, що наш лікар Скакун Тетяна Миколаївна допомогла вирішити проблему та Ви залишилися задоволені результатом лікування. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була нещодавно у трихолога. Все пройшло просто жахливо. Почалося з того, що прийом коштує 400 грн, але мені не сказали, що треба буле доплатити ще 250 за огляд апаратом. В кабінеті спеціаліста першою фразою було "ви оплатили огляд апаратом?". Потім мені почали дорікати, що як це так, що я в 20 років не знаю свою групу крові, артеріальний тиск і чи є в мене сімейний лікар, при тому, що я не місцева. Потім, як виявилося, спеціаліст, до речі, не компетентний, виписала засоби, які є російськими і білоруськими. Це взагалі нонсенс. Ставлення до мене було жахливим, одразу сказали, що треба аналізи здавати(бо в мене все погано зі здоров'ям і треба гроші платити). І в кінці, спеціаліст подзвонила своїй подрузі, яка є якимось психотерапевтом, по телефону визначила, що в мене панічні атаки і виписала гідозепам, який викликає залежність і заборонений по всій Європі. Я була кращої думки про клініку, бо в Харкові все було чудово. Тепер я більше ніколи не звернуся за допомогою в м. Біла Церква точно
Катерина
Біла Церква, 11.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалась така думка. Клініка офіційно надає платні медичні послуги згідно встановленого прайсу. З метою діагностики можливо проведення додаткових інструментальних досліджень під час консультації. На первинному прийомі лікар проводить профільний огляд, збір даних анамнезу життя та хвороби. Після консультації пацієнт отримує консультативне заключення з рекомендаціями щодо подальшої тактики обстеження та лікування відповідно до стану здоров'я на момент звернення. Зазначаємо, що у своїй практиці лікар рекомендує до використання лікарські засоби, які зареєстровані в Україні. Право пацієнта погоджуватися або ні з рекомендаціями лікаря. Більш детальна інформація Вам повідомлена телефоном. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую за чуйне і професійне ставлення. Лікар трихлог Скакун Т.М. Професійна і чуйна людина. Результатом лікування дуже задоволена. Велике дякую.
Дудинець Олена
Біла Церква, 25.02.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за щирі слова та високу оцінку професіоналізму нашого лікаря. Приємно дізнатися, що Ви задоволені якістю лікування. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Враження від клініки задовільні. Персонал привітний та професійний. Дякуємо за вирішення проблеми.
Олександр
Біла Церква, 24.02.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександр. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Вашу проблему було вирішено за допомогою наших фахівців. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякуємо!
Анна
Біла Церква, 14.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Вдячні Вам за вибір нашої клініки, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Скакун Тетяна Миколаївна – лікар до якого з великим задоволенням я звертаюсь. Професійний підхід до всіх і бажання допомогти відчувається одразу. Лікування дає свої результати і це заслуга лікаря. Дякую.
Ольга
Біла Церква, 26.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольго. Дякуємо за теплі слова. Раді, що Ваше звернення до медичного центру було комфортним. Справді, Тетяна Миколаївна висококваліфікований лікар із великим клінічним досвідом. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був неоднократно на прийомі у лікаря Скакун Тетяни. Дуже задоволенний по тріхологіі та консультації по шкірі Дякую
Олександр
Біла Церква, 02.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Раді, що ви залишилися задоволені рівнем професіоналізму нашого лікаря Скакун Т.М. Дякуємо за відгук та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Після того як зрозумів що почав втрачати волосся на голові, в інтернеті почав шукати трихолога. В пошуку найшов клініку «Доктор Про» і звернувся до лікаря Т. Скакун. Лікування заняло три місяці, але ефект було помітно вже буквально через тижнів три. Сподіваюсь що лікування дало свій результат і надалі припиниться випадіння кіс. Рекомендую!
Олександр
Біла Церква, 06.01.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо Вам за довіру і вибір нашої клініки. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які знаходять індивідуальні рішення для кожного пацієнта. Нам приємно, що звернення до нашого лікаря Скакун Т.Н. було ефективним і результативним для Вас. Завжди готові допомогти в разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 5/13

ОН Клінік Біла Церква
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 18:00, Нд: 10:00 - 16:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.