Мезотерапія волосся та голови в Білій Церкві

Мезотерапія волосся — ін'єкційне введення лікарських препаратів у мезодерму (середній шар шкіри), що стимулює ріст волосся та покращує стан шкіри голови. Після мезотерапії також нормалізується робота сальних залоз.

Показання до мезотерапії волосся та голови

За мезотерапії волосистої частини голови лікарські препарати проникають глибоко у шкіру, завдяки чому покращується кровообіг, прискорюються обмінні процеси та нормалізується стан шкірних покривів. Введені активні речовини насичують фолікули, тим самим пробуджують «сплячі» волосяні цибулини, прискорюють ріст волосся та покращують його структуру. Показання до проведення мезотерапії:

 • алопеція (надмірне випадання волосся);
 • ламке та сухе волосся, посічені кінчики;
 • наявність лупи;
 • надмірна активність сальних залоз;
 • поява сивини у волоссі до 35 років.

Передчасне випадання волосся може бути генетично обумовлене, тому якщо в сім'ї спостерігається раннє або тотальне облисіння, то для чоловіків і жінок рекомендується проводити мезотерапію з профілактичною метою, щоб запобігти ранньому облисінню. Мезотерапія також проводиться жінкам, волосся яких втратило блиск, стало сухим, почало рясно випадати після пологів або лактації волосся.

Мезотерапія ефективна від підвищеної жирності голови, тому застосовується для лікування себореї (захворювання, що характеризується виділенням надмірної кількості шкірного сала). Процедура нормалізує роботу сальних залоз і зменшує випадання волосся за себорейного дерматиту.

Мезотерапію не проводять під час вагітності та годування груддю, тому що змінений гормональний фон жінки може призвести до неефективності процедури та викликати небажані наслідки (алергію, запалення шкірних покривів голови). Протипоказання до мезотерапії також включають:

 • злоякісні новоутворення (карциноми, меланоми);
 • аутоімунні захворювання (системний червоний вовчак, псоріаз);
 • алергію на використовувані препарати;
 • загострення хронічних захворювань;
 • прийом препаратів, які знижують згортання крові, наприклад, антикоагулянтів — через високий ризик кровотечі;
 • порушення цілісності шкірних покривів голови (рани, запалення).

Для поліпшення росту волосся та відновлення його структури може призначатися плазмоліфтинг (ін'єкційне введення плазми крові людини), який стимулює регенерацію клітин та активує обмінні процеси.

Проведення мезотерапії волосся та голови

Мезотерапія — це нешкідливе та безпечне дослідження стану волосся та шкіри голови. Перед процедурою трихолог збирає алергологічний анамнез, щоб виключити алергічну реакцію на препарати, що вводяться, а також оглядає волосся та оцінює стан шкірного покриву голови.

Лікар вводить відразу кілька активних речовин, які можуть містити вітаміни, гормони, мікроелементи та фактори росту. Під час ін'єкції можливе відчуття дискомфорту в зоні введення препаратів, а також після мезотерапії голови можуть виникати почервоніння, які проходять протягом двох днів. Кількість сеансів мезотерапії для волосся залежить від проблеми, яку потрібно розв’язати: в середньому проводиться до десяти сеансів. Ефект від процедури проявляється поступово, перші результати мезотерапії волосся помітні за місяць після початку курсу.

Мезотерапія волосся та голови в Білій Церкві

Після мезотерапії волосся набуває блиску, зміцнюється його структура і покращується стан шкірного покриву. Для отримання максимальної користі від мезотерапії необхідно дотримуватись наступних правил: годину після процедури не можна розчісувати волосся, перші два дні не мити голову, влітку носити головний убір, щоб уникнути попадання прямих сонячних променів, також 2-3 дні не відвідувати лазні, сауни та солярії.

Записатися на консультацію трихолога та на мезотерапію шкіри голови у Білій Церкві в «ОН Клінік Біла Церква» можна, заповнивши форму запису на прийом або зателефонувавши за номером, вказаним на сайті. Дізнатися вартість мезотерапії можна на сайті або за телефоном.

Скакун Тетяна Миколаївна
Скакун Тетяна Миколаївна
Лікар відділення трихології

Вартість мезотерапії у Білій Церкві

Первинний прийом лікаря-трихолога
Трихоскопія
Повторний прийом лікаря-трихолога
Повторний прийом лікаря-трихолога після регламентованого періоду

Лікарі відділення трихології ОН Клінік Біла Церква

Відгуки про трихологів ОН Клінік у Білій Церкві

Скакун Тетяна Миколаївна – лікар до якого з великим задоволенням я звертаюсь. Професійний підхід до всіх і бажання допомогти відчувається одразу. Лікування дає свої результати і це заслуга лікаря. Дякую.
Ольга , 26.01.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Статті медичного довідника з трихології

Адреса: Біла Церква, б-р Олександрійський, 25/2

ОН Клінік Біла Церква
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 17:00, Сб: 8:00 - 16:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
 • По мапі