Трихоскопія в Білій Церкві

Комп'ютерна трихоскопія — метод дослідження структури волосся та шкіри голови під великим збільшенням, що дозволяє розглянути стан волосся, фолікулів і шкірного покриву голови, а також оцінити роботу сальних залоз.

Показання до трихоскопії

За допомогою трихоскопа, оснащеного камерою, що забезпечує багаторазове збільшення, можна визначити тип і оцінити стан шкіри голови, вивчити структуру волосся, швидкість його зростання та ступінь випадання. Трихоскопія волосся показана за:

 • алопеції (підвищеного випадання волосся);
 • появи лупи;
 • свербіння чи подразнення шкірного покриву голови;
 • посіченого, тонкого, тьмяного волосся;
 • необхідності підібрати догляд за волоссям і шкірою голови.

На трихоскопії видно активність сальних залоз, тому процедура застосовується для діагностики себореї голови (шкірного захворювання, за якого порушується вироблення себуму). За допомогою трихоскопії можна виявити запалення шкірних покривів голови, визначити наявність і вид лущення, а також відрізнити себорею від подібних патологій (псоріазу, демодекозу).

Діагностика стану волосся за допомогою трихоскопа — нешкідлива та безпечна процедура, яка не має протипоказань. Трихоскопію волосся можна проводити необмежену кількість разів. Перевагами цифрової трихоскопії також є:

 • безболісність;
 • відсутність ризику інфікування та розвитку запальних процесів шкірного покриву голови;
 • висока інформативність;
 • швидкість проведення обстеження (процедура триває близько 15-20 хвилин).

Людям, у сімейному анамнезі яких спостерігається алопеція, рекомендується робити трихоскопію з профілактичною метою: своєчасне дослідження волосся та шкіри голови дозволяє виявити випадання волосся на ранніх стадіях.

Трихоскопія в Білій Церкві

Для того, щоб результати трихоскопії були максимально інформативними, необхідно дотримуватись наступних правил підготовки:

 • за добу до процедури не мити голову, щоб трихолог міг оцінити активність сальних залоз і стан шкірного покриву;
 • за дві доби до трихоскопії шкіри голови уникати використання всіх косметичних засобів для волосся.

Перед процедурою лікар проводить огляд шкірних покривів голови та аналізує їх стан, збирає сімейний анамнез, щоб виявити ризик генетичної схильності до облисіння. Трихоскопія голови проводиться за допомогою спеціального датчика, збільшення зображення волосяного покриву голови з'являється на екрані комп'ютера.

Через три місяці після першої процедури необхідно провести повторний аналіз стану шкіри голови, щоб проконтролювати динаміку захворювання, оцінити ефективність терапії та за необхідності внести зміни до схеми лікування.

Записатися на консультацію трихолога та на трихоскопію в Білій Церкві в «ОН Клінік Біла Церква» можна зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, або заповнивши форму запису на прийом. Дізнатись вартість трихоскопії можна під час запису або у лікаря.

Скакун Тетяна Миколаївна
Скакун Тетяна Миколаївна
Лікар відділення трихології

Вартість трихоскопії у Білій Церкві

Первинний прийом лікаря-трихолога
Трихоскопія
Повторний прийом лікаря-трихолога
Повторний прийом лікаря-трихолога після регламентованого періоду

Лікарі відділення трихології ОН Клінік Біла Церква

Відгуки про трихологів ОН Клінік у Білій Церкві

Скакун Тетяна Миколаївна – лікар до якого з великим задоволенням я звертаюсь. Професійний підхід до всіх і бажання допомогти відчувається одразу. Лікування дає свої результати і це заслуга лікаря. Дякую.
Ольга , 26.01.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Статті медичного довідника з трихології

Адреса: Біла Церква, б-р Олександрійський, 25/2

ОН Клінік Біла Церква
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 17:00, Сб: 8:00 - 16:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
 • По мапі