Обрати медичний центр
Відеоконсультація

Відгуки про лікарів-терапевтів у Харкові (м. Палац Спорту)

Вчора, 12.04.21, оформила відеоконсультацію з лікарем терапевтом на 13.04.21 на 10.00. Оплатила онлайн. В результаті мені передзвонив оператор і сказав, що найближчий час прийому можливий тільки 17.04. У мене коронавірус. Я здала аналізи і хотіла отримати консультацію лікаря щодо подальшого лікування, і чим швидше, тим краще. Але ніяк не через тиждень. Причому при оформленні консультації в особистому кабінеті немає інформації, що найближчим часом запису вільного немає. Це свідомий обман пацієнтів. З поверненням грошей теж проблема. Обіцяли уточнити можливість прийому і передзвонити, але у відповідь тиша. Не рекомендую цю клініку. У мене просто немає слів для обурення.
Вчора, 12.04.21, оформила відеоконсультацію з лікарем терапевтом на 13.04.21 на 10.00. Оплатила онлайн. В результаті мені передзвонив оператор і сказав, що найближчий час прийому можливий Показать весь отзыв тільки 17.04. У мене коронавірус. Я здала аналізи і хотіла отримати консультацію лікаря щодо подальшого лікування, і чим швидше, тим краще. Але ніяк не через тиждень. Причому при оформленні консультації в особистому кабінеті немає інформації, що найближчим часом запису вільного немає. Це свідомий обман пацієнтів. З поверненням грошей теж проблема. Обіцяли уточнити можливість прийому і передзвонити, але у відповідь тиша. Не рекомендую цю клініку. У мене просто немає слів для обурення.
Алла, Харків, 13.04.2021
Оцінка:
Добрий день, Алло. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості. Для нас важлива думка кожного пацієнта. Для зручності наших пацієнтів зараз на сайті є можливість залишити заявку на запис до лікаря. Всі заявки обробляються операторами цілодобового контактного центру та пацієнтові пропонується найближчі час і дата для запису. На жаль, технічна можливість здійснювати запис самостійно відсутня. Приносимо свої вибачення за доставлений дискомфорт. У разі, якщо заявлена ​​послуга не була надана в силу об'єктивних причин, повернення грошових коштів проводиться відповідно до чинного законодавства, що і було виконано. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мар'яна Володимирівна дуже професійний педіатр: виписала всі необхідні аналізи і призначила лікування, яке допомогло впоратися з хворобою дитини. Вона дуже добра і чуйна. Завжди на зв'язку, дуже швидко відповідає на питання, навіть поза робочий час. Дуже дбайлива: завжди пише і дізнається як самопочуття дитини. Я дуже вдячна Мар'яні Володимирівні. Ще рік тому вона вилікувала мого брата від двосторонньої пневмонії. А місяць тому вилікувала у моєї доньки бактеріально-вірусну ангіну. Була дуже висока температура 39.9, що зовсім не збивалася. Мар'яна Володимирівна поставила правильний діагноз і виписала лікування. Я дуже рада, що ми познайомилися з таким чудовим лікарем, хоч і причиною тому була хвороба дитини. Уже близько 2 років у доньки проблеми з аденоїдами, були у багатьох фахівців, але все призначення допомагали тимчасово. В даний момент дитина перебуває під наглядом лікаря і отримує необхідне лікування, яке допомагає.
Мар'яна Володимирівна дуже професійний педіатр: виписала всі необхідні аналізи і призначила лікування, яке допомогло впоратися з хворобою дитини. Вона дуже добра і чуйна. Завжди на Показать весь отзыв зв'язку, дуже швидко відповідає на питання, навіть поза робочий час. Дуже дбайлива: завжди пише і дізнається як самопочуття дитини. Я дуже вдячна Мар'яні Володимирівні. Ще рік тому вона вилікувала мого брата від двосторонньої пневмонії. А місяць тому вилікувала у моєї доньки бактеріально-вірусну ангіну. Була дуже висока температура 39.9, що зовсім не збивалася. Мар'яна Володимирівна поставила правильний діагноз і виписала лікування. Я дуже рада, що ми познайомилися з таким чудовим лікарем, хоч і причиною тому була хвороба дитини. Уже близько 2 років у доньки проблеми з аденоїдами, були у багатьох фахівців, але все призначення допомагали тимчасово. В даний момент дитина перебуває під наглядом лікаря і отримує необхідне лікування, яке допомагає.
Лілія, Харків, 04.04.2021
Оцінка:
Добрий день, Ліліє. Дякуємо за позитивний відгук про роботу нашого фахівця. Литвинова Мар'яна Володимирівна дійсно уважний, досвідчений і кваліфікований лікар, в чому Ви змогли переконатися особисто. Ми розуміємо, наскільки важливою є для пацієнта позитивна емоційна зв'язок з лікуючим лікарем і раді, що наш лікар змогла виправдати Вашу довіру. У нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ми раді, що перебування в нашому медичному центрі було комфортним і ефективним, а головне, Ви залишилися задоволені результатом. Завжди готові допомогти в рамках нашої спеціалізації. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Альона Валеріївна дуже хороший лікар. Потрапила до неї в січні з бабусею, незважаючи на те що у неї були взагалі не типові симптоми ковід. Вона моментально визначила двосторонню пневмонію і наполягла на госпіталізації. З усім допомогла і проконсультувала. Завдяки їй бабусю врятували. Якщо що, то тепер тільки до неї. Хоча раніше я, чи сумнівалася йти до молодих лікарів.
Альона Валеріївна дуже хороший лікар. Потрапила до неї в січні з бабусею, незважаючи на те що у неї були взагалі не типові симптоми ковід. Вона Показать весь отзыв моментально визначила двосторонню пневмонію і наполягла на госпіталізації. З усім допомогла і проконсультувала. Завдяки їй бабусю врятували. Якщо що, то тепер тільки до неї. Хоча раніше я, чи сумнівалася йти до молодих лікарів.
Анна, Харків, 23.03.2021
Оцінка:
Добрий день, Анно. Дякуємо, що знайшли можливість поділитися своєю думкою про роботу нашого лікаря Атаманенко А.В. Чи згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які завжди знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ми раді, що перебування в стінах клініки залишило тільки позитивні враження. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на прийомі у лікаря Атаманенко Альони Валеріївни !!!! Дуже грамотний фахівець. Звернувся з тяжким перебігом ковіда! Двостороння пневмонія. Висока температура тривалий час і через 2 тижні лікування доктор змогла поставити мене на ноги. Спасибі величезне за правильно підібрану терапію, завжди позитивний настрій, за Вашу працю !!!!
Був на прийомі у лікаря Атаманенко Альони Валеріївни !!!! Дуже грамотний фахівець. Звернувся з тяжким перебігом ковіда! Двостороння пневмонія. Висока температура тривалий час і через Показать весь отзыв 2 тижні лікування доктор змогла поставити мене на ноги. Спасибі величезне за правильно підібрану терапію, завжди позитивний настрій, за Вашу працю !!!!
Антон, Харків, 20.03.2021
Оцінка:
Добрий день, Антоне. Дякуємо за щирий відгук і добрі слова про наш лікаря. Чи згодні з Вами, в нашій клініці працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення в нашу клініку. Завжди готові допомогти і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую онклінік Харків за допомогу в одужанні. Незважаючи на наближення свят (напередодні Нового року), ви працювали майже цілодобово. Чудовий і чуйний врач Рожко Юлія Віталівна. Комплексно обстежила, виписала препарати зважаючи на гіпертонію та супутні хронічні захворювання. Після одужання порадила записатися на прийом до Блажко Валентини Сергіівни, за що також вдячні. Компетентний лікар і чудова людина. Ще раз дякую.
Дякую онклінік Харків за допомогу в одужанні. Незважаючи на наближення свят (напередодні Нового року), ви працювали майже цілодобово. Чудовий і чуйний врач Рожко Юлія Віталівна. Показать весь отзыв Комплексно обстежила, виписала препарати зважаючи на гіпертонію та супутні хронічні захворювання. Після одужання порадила записатися на прийом до Блажко Валентини Сергіівни, за що також вдячні. Компетентний лікар і чудова людина. Ще раз дякую.
Бедрицька Надія, Харків, 02.03.2021
Оцінка:
Хочу висловити подяку лікарю Орлової Олені Миколаївні за наданий професіоналізм, її працю і уважне ставлення до пацієнта. Завдяки її грамотному і професійному призначенню я здолала Covid-19 без наслідків та ускладнень. Уміння донести до пацієнта лікування і інформацію, яка необхідна для одужання, це ДУЖЕ важливо, особливо своєчасно! Окремо хочу відзначити прекрасні людські якості. Величезне спасибі Вам, Олена Миколаївна! Бажаю всім знайти такого лікаря, який допоможе в скрутну хвилину і зробить все, щоб ви були здорові.
Хочу висловити подяку лікарю Орлової Олені Миколаївні за наданий професіоналізм, її працю і уважне ставлення до пацієнта. Завдяки її грамотному і професійному призначенню я здолала Показать весь отзыв Covid-19 без наслідків та ускладнень. Уміння донести до пацієнта лікування і інформацію, яка необхідна для одужання, це ДУЖЕ важливо, особливо своєчасно! Окремо хочу відзначити прекрасні людські якості. Величезне спасибі Вам, Олена Миколаївна! Бажаю всім знайти такого лікаря, який допоможе в скрутну хвилину і зробить все, щоб ви були здорові.
Ольга, Харків, 05.02.2021
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за розгорнутий відгук і вибір нашого медичного центру. Лікар Орлова О.М. - досвідчений і кваліфікований спеціаліст, яка комплексно підходить до діагностики та лікування пацієнта. Хочемо зазначити, гарною підмогою для лікарів є потужна матеріально-технічна база клініки. Завжди готові допомогти в разі потреби. Сподіваємося, Ваш відгук буде корисний для багатьох потенційних пацієнтів. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Найкращий лікар Блажко Валентина Сергіївна. За останній час такого лікаря не зустрічала. Грамотний лікар з будь-яких питань. Особисто мене ніхто не зміг поставити на ноги, а Валентина Сергіївна це зробила. Завжди відвідую ОН Клінік і всім раджу. А якщо потрібен інфекціоніст у нас в Харкові є, це Блажко Валентина Сергіївна.
Найкращий лікар Блажко Валентина Сергіївна. За останній час такого лікаря не зустрічала. Грамотний лікар з будь-яких питань. Особисто мене ніхто не зміг поставити на ноги, Показать весь отзыв а Валентина Сергіївна це зробила. Завжди відвідую ОН Клінік і всім раджу. А якщо потрібен інфекціоніст у нас в Харкові є, це Блажко Валентина Сергіївна.
ОЛЕНА РЯБОКОНЬ, Харків, 27.01.2021
Оцінка:
Добрий день, Олена. Дякуємо за відгук і теплі слова на адресу нашого фахівця. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Блажко В.С. кваліфікований фахівець, яка знаходить індивідуальний підхід до кожного пацієнта. У чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я і гарного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую лікаря Вашої чудової клініки Орлову Олену Миколаївну за дуже уважне ставлення, терпляче пояснення ситуації зі здоров'ям і ретельний огляд, а також за оперативний виклик швидкої допомоги для госпіталізації з приводу ковіда. Після виписки з інфекційної лікарні також спостерігався у Олени Миколаївни. Вона Лікар з великої літери, тому що лікує не тільки точними призначеннями, а й добрим словом, людським ставленням, підтримкою. Хочу також подякувати всім співробітникам відділення Вашої клініки (м. Палац Спорту) за якісне, своєчасне, ввічливе і чітке обслуговування! Будьте всі здорові і щасливі в році, що наступив!
Дякую лікаря Вашої чудової клініки Орлову Олену Миколаївну за дуже уважне ставлення, терпляче пояснення ситуації зі здоров'ям і ретельний огляд, а також за оперативний виклик Показать весь отзыв швидкої допомоги для госпіталізації з приводу ковіда. Після виписки з інфекційної лікарні також спостерігався у Олени Миколаївни. Вона Лікар з великої літери, тому що лікує не тільки точними призначеннями, а й добрим словом, людським ставленням, підтримкою. Хочу також подякувати всім співробітникам відділення Вашої клініки (м. Палац Спорту) за якісне, своєчасне, ввічливе і чітке обслуговування! Будьте всі здорові і щасливі в році, що наступив!
Лев Елевіч Генденштейн, Харків, 08.01.2021
Оцінка:
Добрий день, Лев Елевіч. Дякуємо за щирий відгук і добрі слова. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатами спостереження у нашого лікаря Орлової Олени Миколаївни. У нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які уважно ставляться до кожного пацієнта. Ми прагнемо надати всім нашим пацієнтам максимально комфортні умови перебування в клініці. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати Атаманенко Альоні Валеріївні. Дуже чуйний і грамотний лікар. Лікувала у мене COVID з 2-х сторонньої пневмонією. Ураження було 35%. Змінила призначення терапевта з поліклініки і мені стало відразу легше! Здавала всі аналізи в Онклінік, дуже високий рівень роботи медсестер. Після одужання звернулися до Атаманенко А.В. за призначеннями для мами. (Ніхто не знав уже, ніж маму лікувати. Ганяли нас по лабораторіях і лікарям. так як у мами були серйозні наслідки після перенесеного COVID ще в липні. Вона лежала в лікарні з пневмонією і 50% ураження легень). І лише Олена Валеріївна після звернення до неї, змогла допомогти мамі.!) Я і вся моя сім'я дякуємо Олену Валеріївну за надану допомогу. !!!
Хочу подякувати Атаманенко Альоні Валеріївні. Дуже чуйний і грамотний лікар. Лікувала у мене COVID з 2-х сторонньої пневмонією. Ураження було 35%. Змінила призначення терапевта з Показать весь отзыв поліклініки і мені стало відразу легше! Здавала всі аналізи в Онклінік, дуже високий рівень роботи медсестер. Після одужання звернулися до Атаманенко А.В. за призначеннями для мами. (Ніхто не знав уже, ніж маму лікувати. Ганяли нас по лабораторіях і лікарям. так як у мами були серйозні наслідки після перенесеного COVID ще в липні. Вона лежала в лікарні з пневмонією і 50% ураження легень). І лише Олена Валеріївна після звернення до неї, змогла допомогти мамі.!) Я і вся моя сім'я дякуємо Олену Валеріївну за надану допомогу. !!!
Світлана, Харків, 26.12.2020
Оцінка:
Добрий день, Світлана. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок і добрі слова на адресу нашої клініки і лікаря Атаманенко А.В. Раді, що перебування в стінах "ОН Клінік" було для Вас результативним. Ви змогли переконатися на власному досвіді, що у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Також ми створили максимально комфортні умови для кожного пацієнта, що дозволяє отримати якісну медичну допомогу в позитивній атмосфері. Завжди раді допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати терапевту Медичного центру Атаманенко Олені Валеріївні за її високий професіоналізм, комплексний підхід до лікування, уважність, людяність і результативне лікування.
Хочу подякувати терапевту Медичного центру Атаманенко Олені Валеріївні за її високий професіоналізм, комплексний підхід до лікування, уважність, людяність і результативне лікування.
Ірина, Харків, 16.11.2020
Оцінка:
Добрий день, Ірина. Дякуємо Вам за позитивний зворотний зв'язок. Нам приємно, що Ви залишилися повністю задоволені результатом звернення до нашого лікаря Атаманенко О.В. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які комплексно підходять до діагностики та лікування. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
31.10.2020 о 16.25 год. при прийомі терапевтом, без будь-яких досліджень, з власних слів, передчасно поставлені діагнози "бронхіт курця", "ожиріння". При цьому, при постановці діагнозів, в консультативному висновку не взято до уваги зазначений контакт з оточенням ковід-хворого, температура до 37,6 протягом приблизно 2-х тижнів, включаючи, на прийомі у терапевта. Не згоден із зазначеними в офіційному мед. документі передчасними діагнозами.
31.10.2020 о 16.25 год. при прийомі терапевтом, без будь-яких досліджень, з власних слів, передчасно поставлені діагнози "бронхіт курця", "ожиріння". При цьому, при постановці діагнозів, в Показать весь отзыв консультативному висновку не взято до уваги зазначений контакт з оточенням ковід-хворого, температура до 37,6 протягом приблизно 2-х тижнів, включаючи, на прийомі у терапевта. Не згоден із зазначеними в офіційному мед. документі передчасними діагнозами.
Дмитро, Харків, 01.11.2020
Оцінка:
Добрий день, Дмитро. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Інформація по Вашим зверненням надана особисто. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мій лікуючий лікар Атаманенко Олена Валерьевна, дуже уважна, і супер професіонал. Спасибі Вам, що ви є в Україні. !!
Мій лікуючий лікар Атаманенко Олена Валерьевна, дуже уважна, і супер професіонал. Спасибі Вам, що ви є в Україні. !!
Наталія, Харків, 31.10.2020
Оцінка:
Добрий день, Наталія. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова на адресу нашого фахівця. Згодні з Вами, Атаманенко А.В. кваліфікований лікар, яка уважно ставиться до кожного пацієнта. Бажаємо Вам міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.
  • ПІБ:
  • E-mail:
  • Телефон:
  • Клініка:
  • Відділення:
  • Лікар:
  • Послуга:
  • Сума до оплати: грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік

Subscribe form
Чекліст зі здоров’я
в подарунок за підписку!
На вказаний Вами email було відправлено листа для підтвердження підписки.
Ви вже залишали свої дані.
Сталася помилка.
loading