Відгуки про лікарів-ендокринологiв у Харкові (м. Палац Спорту)

Спасибі Світлані Леонідівні - дуже компетентний лікар, уважна до деталей, ретельно оцінює результати аналізів. Рекомедую як професіонала своєї справи!
Ірина
Харків, 29.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ірино. Раді, що в особі нашого лікаря Ви знайшли кваліфікованого фахівця своєї справи, який виправдав надану Вами довіру. Дякуємо за відгук і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую Світлані Леонідівні за правильно створену атмосферу довіри під час особистого прийому, професійний підхід до діагностики стану, ясність і спокій як результат консультації
Ірина
Харків, 17.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ірино. Дякуємо за добрі слова про нашого лікаря Скорикову С.Л. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які комплексно підходять до діагностики та лікування пацієнтів. Завжди готові допомогти і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку ендокринологу Скориковій С. Л. Доктор залишила дуже гарне враження після консультації. Щиро Дякую!
Людмила
Харків, 26.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Раді, що Ви залишилися задоволені рівнем професіоналізму нашого лікаря. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати Скориковій Світлані Леонідівні за професіоналізм і людяність. Завдяки правильно поставленому діагнозу і підібраному лікуванню відчуваю абсолютно іншу якість життя!!!
Ірина
Харків, 21.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ірино. Дякуємо за позитивний. Раді, що Ви залишилися задоволені рівнем професіоналізму нашого лікаря Скорикової С.Л. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хотіла б залишити позитивний відгук про ендокринології Скорикову Світлану Леонідівну. Звернулася до неї за результатами аналізів, з проблемою великих збоїв по циклу, перед цим обійшла багато різних докторів і отримавши даремні призначення. Після схеми лікування Світлани Леонідівни мої проблеми вирішилися протягом одного місяця, все налагодилося! Доктор дуже приємна, професійна, компетентна. Велике спасибі!
Карина
Харків, 18.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Карино. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб наші пацієнти отримували якісні медичні послуги. У нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які завжди знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, у чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на консультації фахівців - невролога і ендокринолога, а також робила ряд обстежень. Прийомом і компетенцією фахівців залишилася задоволена. Дивно тільки, що всюди повторні консультації дешевші за первинний огляд. Тут, щоб уточнити якийсь нюанс, все одно треба йти на прийом і платити повну вартість консультації - 400 грн. Особливо здивувала дріб'язковість клініки. Сьогодні, вручаючи мені результат УЗД, дали ще один чек на оплату в касі 20 грн! Я такого не зустрічала, щоб аркуш паперу продавали по 20 грн. На кожному кроці лист з призначенням та знімки УЗД просто передаються пацієнту, адже він вже сплатив вартість прийому. Навіть якщо ви якось оцінюєте цей клаптик паперу, то чому його відразу не включити у вартість. Навіщо ходити в касу по 2 рази?
Юлія
Харків, 03.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юліє. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості. Нам приємно, що Ви відзначили компетенцію наших фахівців. Ми цінуємо Вашу думку. Хочемо зазначити, що будь-які незрозумілі питання, зокрема щодо призначень і рекомендацій, пацієнт завжди може поставити лікарю на прийомі або через операторів контактного центру. Медичні центри нашої мережі офіційно надають платні медичні послуги відповідно до затвердженого прайсу, оплата проводиться в добровільному порядку. У свою чергу кожен пацієнт має право вільного вибору медичного закладу з урахуванням прийнятної вартості і якості послуг. Більш детальна інформація була Вам надана в телефонному режимі. Завжди готові допомогти, бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні проходила колоноскопію. Процедуру, про яку мільйон міфів і страшилок в інтернеті. Відгук відразу в перші 20 хвилин після її закінчення пишу. Якщо ви, як я, переживаєте, до кого звернутися, запам'ятайте цих чудових фахівців: доктор Коротких Ольга Сергіївна, анестезіолог Вахренева Ірина Григоріївна і медична сестра Інна. Вони чудові! Зробили все швидко, професійно і дуже тактовно. Перед процедурою намагалися максимально розслабити, і після були дуже люб'язні. І жодних больових відчуттів ні під час (бо спасибі медикаментозному сну), ні після (бо спасибі високої кваліфікації медиків). Величезне спасибі вищезгаданим медикам цієї клініки! І всім, хто боїться, - це бентежна спочатку процедура, але зовсім не страшна :)
Наталія
Харків, 29.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук. Діагностична процедура колоноскопія має велику цінність для постановки діагнозу і вибору тактики подальшого лікування. Раді знати, що процедура пройшла для Вас в комфортній атмосфері і Ви задоволені результатом. Ми постійно удосконалюємо якість послуг, що надаються медичними центрами нашої Мережі, і пропонуємо інноваційні методики діагностики та лікування, а також індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Наплювацьке ставлення. Здав аналізи. Заплатив 2200 грн. Лікар спочатку був зайнятий, типу розписано, не може прийняти, потім пішов у відпустку. І так 2 місяці. Плюнув. Хоча б передзвонили. Так, і на сайті годі й шукати кому зателефонувати. Дуже погана клініка
Геннадій
Харків, 25.11.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Геннадій. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що прийом лікарів дійсно проводиться за попереднім записом. При цьому пацієнту може бути запропоновано оптимальний варіант запису з урахуванням робочого графіка лікаря і побажань пацієнта. Відпустки тривалістю 2 місяці у лікарів нашої клініки немає, при необхідності всі пацієнти можуть отримати бажану консультацію. У будь-якому випадку, ми завжди йдемо назустріч нашим пацієнтам і готові вирішити будь-які питання. Якщо з моменту візиту в клініку пройшло більше року, ми не можемо вплинути на хід подій, тому важливо своєчасно звертатися в Службу контролю якості. На нашому сайті вказані всі контакти для зв'язку. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку Скориковій С. Л. за її роботу і боротьбу з моєю хворобою, за увагу і добре ставлення, за правильне лікування завдяки, якому відчуваю себе відмінно! Всім міцного здоров'я!
Віта
Харків, 22.08.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Віта. Дякуємо за позитивний відгук, добрі слова та високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Скорикової Світлани Леонідівни. Фахівці «ОН Клінік» підбирають індивідуальні програми лікування для кожного пацієнта, що значно підвищує ефективність. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, атмосферою прийому і якістю медичного обслуговування. Ми дбаємо про комфорт пацієнтів і пропонуємо сервіс високого рівня, індивідуальний підхід та інноваційні методи діагностики і лікування з використанням сучасного обладнання. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Нещодавно вирішив перевіритися. зробив УЗД і здав аналізи. І не дарма. Виявили проблеми і аналізи погані виявилися. Записався на прийом до Скорикової Світлані Леонідівні. За 30 хвилин консультації я отримав повну консультацію лікаря. Вона не тільки розшифрувала аналізи, але ще дала повну картину по рез-там УЗД. Виявляється необхідно частіше стежити за своїм здоров'ям, навіть якщо ведеш активний спосіб життя і займаєшся спортом. Сервіс клініки на вищому рівні. Обслуговування швидке і якісне., Дівчата-адміністратори - молодці. Хочеться не хворіти, а якщо хворіти - то лікуватися тільки у Вас.
Богдан
Харків, 17.04.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Богдан. Нам приємно, що в особі нашого фахівця Скорикової С.Л. Ви знайшли фахівця, якому змогли довірити своє здоров'я. Ми розуміємо, наскільки важливим є для пацієнта позитивний емоційний зв'язок з лікуючим лікарем і раді, що наш фахівець змогла виправдати Вашу довіру. Один з головних принципів роботи клінік нашої Мережі - комфорт кожного пацієнта, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які використовують у своїй роботі передове медичне обладнання. Дякуємо за позитивний відгук. Будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
Світлана Леонідівна дуже компетентний доктор, все детально розповість, запропонує варіанти. Завжди привітна і чуйна, позитивна, після прийому таке натхнення і позитив. Дякую, Ви найкраща)))
Вікторія
Харків, 17.03.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторія. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця Скорикової Світлани Леонідівни. Згодні з Вами, в наших медичних центрах працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Бажаємо Вам міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку лікарю-ендокринологу Атаманенко А.В. за підбір ефективного лікування, який допоміг позбавитися від вузла в щитовидній залозі і привести роботу щитовидної залози в норму. Хочу відзначити високий рівень кваліфікації Атаманенко !! і грамотний підхід у призначенні лікування. Величезне спасибі, Олена Валеріївна.
Тамара
Харків, 19.12.2019 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тамара. У нашій клініці працюють тільки кваліфіковані фахівці, які використовують у своїй роботі сучасне обладнання, що сприяє ефективній діагностиці і лікуванню. Атаманенко А.В. кваліфікований фахівець, яка уважно ставиться до своїх пацієнтів і знаходить індивідуальний підхід до кожного, в чому Ви змогли переконатися на власному досвіді, а головне залишилися задоволені результатом. Бажаємо здоров'я і гарного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік