Logo
0 800 30 11 77
Лікар був уважний.Дуже сподобався прийом. Пояснював все добре, все зрозуміла з приводу лікування.
Анна
Полтава, 12.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за позитивний відгук. Раді, що Вам сподобалося спілкування з лікарем і Ви залишилися задоволені результатом звернення. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Невимушена домашня атмосфера! не відчув що хворий! рекомендую!
ГАВРЮШОВ
Полтава, 18.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашої клініки. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Почну із слів подяки лікарському складу та працівникам клініки! Там працюють спеціалісти, які дійсно переймаються вашими проблемами. За останній час тричі супроводжувала маму до ОН Клінік. Якщо зазвичай фраза «Їдемо до лікаря» викликає занепокоєння, то сюди вона їде без хвилювання і навіть з цікавістю. Перший раз ми потрапили до дерматолога Христофора Василя Олексійовича. Був дуже ретельний огляд і довге опитування. Проблема була в запаленні біля суглоба великого пальця ноги, потім пішло до щиколотки і нога зробилася, як «колода», неможливо було на неї стати. Призначене лікування було доступним, коштувало «не всі гроші світу», і давало швидкі результати, за 3-4 дні все стабілізувалося. Наступного разу прийшлося звернутися, щоб пройти УЗД і отримати консультацію гастроентеролога, оскільки боліло вже дуже, а по направленню УЗД і огляд не раніше ніж через 3 тижні, рішення прийшлося приймати швидко і довго вже не думали, куди звертатися. Лікар УЗД Величко Ірина Олексіївна – уважна, ретельна, відповідальна, особливу увагу приділяла проблемним місцям, в процесі огляду давала вичерпні відповіді на всі запитання. Ну і «вишенька на торті» гастроентеролог Короткевич Ірина Іванівна – досвідчена, впевнена, висококваліфікована, ми були в захваті від спілкування з нею. Сьогодні тільки другий день лікування, а мама вже змогла спокійно спати вночі. Думаю діло буде) Щиро дякую за увагу і допомогу!
Вікторія
Полтава, 14.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм досвідом звернення до нашої клініки та лікарів. Зворушені Вашими щирими словами подяки. Для нас важливо знати, що Христофор Василь Олексійович допоміг у вирішенні проблеми зі здоров'ям та пацієнт залишився задоволений результатом лікування. Раді, що Ви в друге обрали клініку й також звернулися до наших фахівців Величко Ірини Олексіївни та Короткевич Ірини Іванівни. Цінуємо Вашу високу відзнаку професіоналізму наших спеціалістів. Також дякуємо, що особливо звернули увагу на комфорт у спілкуванні з лікарями, якість та інформативність отриманих консультацій. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня! Давно хотів подякувати доктору Христофору Василю Олексійовичу за професійний прийом та детальний огляд і встановлення діагнозу і призначення лікування. Всі поради й ліки швидко допомогли. Головне, що він легко зумів мене заспокоїти стосовно виліковності моєї хвороби. Паралельно він звернув мою увагу і дав декілька порад, щодо того, що я маю робити, щоб покращити здоров'я в інших напрямках. Тепер раджу цього доктора своїм колегам і знайомим. Давно не зустрічав таких компетентних, людяних і таких, що вміють донести важливі речі простими словами лікарів. Всім рекомендую звертатись до Христофора Василя Олексійовича.
Олександр Дорофєєв
Полтава, 22.02.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за щирий та змістовний відгук про звернення до нашого лікаря, а також Ваші рекомендації. Ми раді, що спілкуванням з лікарем було комфортним, а головне — що Ви задоволені результатом лікування під наглядом Василя Олексійовича. Завжди готові допомогти всім людям за Вашими рекомендаціями, зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати доктору дерматологу Христофор Василю Олексійовичу за кваліфіковану консультацію і допомогу у лікуванні. На протязі 3 років ! я лікував дематит, звертався у багато клінік, шукав спеціалістів — все марно. Шановний Василь Олексійович за один прийом поставив правильний діагноз, назначив лікування — через 2 тижні я забув про хворобу! Дуже дякую! Василь Олексійович — високо професійна людина. Всім рекомендую.
Володимир Писаренко
Полтава, 21.02.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Володимире. Вдячні Вам за щирий відгук про історію звернення до нашої клініки та лікаря. Для нас є важливим знати, що Ви задоволені якістю медичної допомоги, а головне — отримали бажаний результат від лікування під наглядом Василя Олексійовича. Міцного Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Наталія
Полтава, 16.02.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до Дадонової Олени Миколаївни з проблемою випадіння волосся. Після проведення опитування вона одразу збагнула, що проблема може бути в моїх проблемах, пов'язаних з гінекологією. Порадила мені звернутися також і до лікаря-гінеколога - Свінчук Олени Миколаївни. І велике їй за це спасибі! Ці дві жінки неймовірні - уважні, компетентні, освічені спеціалісти своєї справи. Дуже зручно, що все знаходиться в одній клініці - трихолог, гінеколог, лабораторія, ендокринолог (також мені знадобилась консультація ендокринолога Кияшко Оксани Михайлівни). На початку лікування я здала всі призначені аналізи. За їхніми результатами кожен лікар призначив відповідну схему лікування, враховуючи діагнози і рекомендації колег. Тобто все виконувалося в комплексі. Дякуючи професіоналізму лікарів Он Клінік мою проблему було вирішено! Так, це нелегкий процес і недешевий, але результатом я задоволена. Дякую, Он Клінік Полтава!
Ірина
Полтава, 27.12.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Вдячні Вам за щирий та розгорнутий відгук про історію звернення до нашої клініки та спеціалістів. Нам дуже приємно, що Ви залишились задоволені результатом лікування під наглядом наших спеціалістів. Зичимо Вам міцного здоров'я та завжди готові допомогти у разі необхідності.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Дадонової О.М. Лікар відповіла на всі запитання, все роз'яснила. Через деякі обставини особового характеру порадила звернутися у вечірній час до Христофора В.О. вже на видалення бородавки. Запевнила, що за повторний прийом платити не потрібно. Але, як виявилося, Христофор В.О. мене не бачив, тому мені потрібно було заплатити за повторний прийом. І прорахована сума з Дадоновою О.М. за видалення бородавки зросла в два рази. Шкода витраченого часу. Даремно не послухалася знайомих не звертатися в цю клініку. Звісно видаляти нічого не стала. Звернулася до інших спеціалістів, у яких прайс цін не такий гнучкий, і де за те, щоб на тебе подивилися (вже з заповненою анкетою та встановленим діагнозом твого ж колеги) не треба платити гроші.
Олена
Полтава, 25.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Лесю. Вдячні Вам за діалог зі Службою контролю якості. Нам прикро, що у Вас склалась така думка та перепрошуємо за дискомфорт. Всі послуги в нашій клініці надаються згідно встановленого прайсу. Більш детальну інформацію Ви отримали телефоном. Дякуємо за розуміння та будемо раді бачити в клініці на наступних візитах. Гарного Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікарі-чудові як і весь персонал Пояснюють все доступно як для того хто не тямить в медецині Однозначно рекомендую
Юлія
Полтава, 13.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за відгук та Ваші рекомендації. Для нас цінним є те, що Ви залишилися повністю задоволені візитом у медичний центр. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
перепутали время записи, перенесли запись ну другой день, не работает дистанционная консультация, дали нового врача который не понимает суть вопроса, звонят в роуминг, при том что я просил что буду за границей, и будут дорогие звонки. 25 минут прождал общение с врачом в итоге так никто и не позвонил
Иван
Полтава, 08.12.2021
Оцінка:
Була на прийомі у дерматолога, Дадонової Олени Анатоліївни, хороший фахівець, все докладно розповіла, одразу після прийому здала аналізи, що дуже зручно та швидко ?
Олена
Полтава, 30.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Ми раді, що Ви залишились задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Завжди готові надати якісну медичну допомогу у разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась у ON Clinic до лікаря-дерматолога Дадонової О. М. Лікар дуже компетентна, дуже уважна, дуже сподобалось, вислухала, усе розпитала, дала багато рекомендацій стосовно проблеми. Буду звертатися ще!
Олена
Полтава, 13.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук. Раді, що Ви задоволені результатом візиту і консультацією нашого лікаря. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.