Була на прийомі у Дадонової О.М. Лікар відповіла на всі запитання, все роз'яснила. Через деякі обставини особового характеру порадила звернутися у вечірній час до Христофора В.О. вже на видалення бородавки. Запевнила, що за повторний прийом платити не потрібно. Але, як виявилося, Христофор В.О. мене не бачив, тому мені потрібно було заплатити за повторний прийом. І прорахована сума з Дадоновою О.М. за видалення бородавки зросла в два рази. Шкода витраченого часу. Даремно не послухалася знайомих не звертатися в цю клініку. Звісно видаляти нічого не стала. Звернулася до інших спеціалістів, у яких прайс цін не такий гнучкий, і де за те, щоб на тебе подивилися (вже з заповненою анкетою та встановленим діагнозом твого ж колеги) не треба платити гроші.
Олена
Полтава, 25.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Лесю. Вдячні Вам за діалог зі Службою контролю якості. Нам прикро, що у Вас склалась така думка та перепрошуємо за дискомфорт. Всі послуги в нашій клініці надаються згідно встановленого прайсу. Більш детальну інформацію Ви отримали телефоном. Дякуємо за розуміння та будемо раді бачити в клініці на наступних візитах. Гарного Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікарі-чудові як і весь персонал Пояснюють все доступно як для того хто не тямить в медецині Однозначно рекомендую
Юлія
Полтава, 13.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за відгук та Ваші рекомендації. Для нас цінним є те, що Ви залишилися повністю задоволені візитом у медичний центр. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
перепутали время записи, перенесли запись ну другой день, не работает дистанционная консультация, дали нового врача который не понимает суть вопроса, звонят в роуминг, при том что я просил что буду за границей, и будут дорогие звонки. 25 минут прождал общение с врачом в итоге так никто и не позвонил
Иван
Полтава, 08.12.2021
Оцінка:
Була на прийомі у дерматолога, Дадонової Олени Анатоліївни, хороший фахівець, все докладно розповіла, одразу після прийому здала аналізи, що дуже зручно та швидко 👍
Олена
Полтава, 30.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Ми раді, що Ви залишились задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Завжди готові надати якісну медичну допомогу у разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась у ON Clinic до лікаря-дерматолога Дадонової О. М. Лікар дуже компетентна, дуже уважна, дуже сподобалось, вислухала, усе розпитала, дала багато рекомендацій стосовно проблеми. Буду звертатися ще!
Олена
Полтава, 13.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук. Раді, що Ви задоволені результатом візиту і консультацією нашого лікаря. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Видаляла родимку у Дадонової Олени Миколаївни. За результатами гістології видалення пройшло не повне, лікар сказала прийти на безкоштовний прийом, щоб вона подивилася, чи не росте знову. Але вже під час самого прийому сказала, що потрібно заплатити. Я думаю, що про це потрібно попереджати до прийому.
Лоліта
Полтава, 06.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Лоліто. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що всі послуги в клініці надаються відповідно до затвердженого прайса, в тому числі і повторні консультації фахівців. Ми раді, що інформація для Вас зрозуміла. Очікуємо на контрольному прийомі згідно з попереднім записом, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась в "ОН Клиник" до лікаря-дерматолога Христофора В. О. для огляду родимки за допомогою дерматоскопу. Лікар оглянув родинку та розповів про стан та етіологію. Все пройшло доступно та зрозуміло. Будемо й надалі звертатись для діагностики. Можемо рекомендувати!
Тетяна
Полтава, 01.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за відгук. Кваліфіковані спеціалісти, сучасне обладнання та якісні витратні матеріали - є запорукою високих показників ефективності лікувально-діагностичних процесів. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулись в onclinic до лікаря Христофора В.А. з проблемною шкірою. Лікар на прийомі уважно оглянув покрови, надав рекомендації, призначив лікування. Прийомом задоволені, так як лікар доступно все розповів. Будемо рекомендувати.
ладислав
Полтава, 05.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Владиславе. Дякуємо за відгук. Наші лікарі комплексно підходять до діагностики та лікування пацієнтів, беруть до уваги особливості кожного. Сучасна діагностика і лікування в наших медичних центрах - це результативно, якісно і комфортно. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась в On Clinic до лікаря-дерматолога Христофора Василя Олексійовича з висипом на шкірі. Лікар оглянув, проконсультував, відразу виявив хворобу, і, найголовніше - причину - проблему з жовчним. Після назначеного лікування буквально через тиждень висип почав зникати і свербіж теж. Однозначно рекомендую даного лікаря.
Каріна
Полтава, 23.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Каріно. Вдячні, що поділилися своїм досвідом звернення в нашу клініку. Нам приємно, що під наглядом спеціаліста Христофора В. О. Вам вдалося позбутися неприємної проблеми. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулися до лікаря Дадонової Олени Миколаївни з жалобами на висипи на шкірі, свербіння. Лікар оглянула, розпитала про попереднє лікування. Розповіла про можливі наслідки, застерігла. Доступно все пояснила. Лікар уважна та чуйна. Призначила лікування та поставила попередній діагноз. Також для точного визначення діагнозу назначила УЗД-діагностику. Дякую, рекомендую.
Каріна
Полтава, 23.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Каріно. Дякуємо Вам за позитивний відгук про роботу нашого лікаря Дадонової О. М. Згодні з Вами, в нашій клініці працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які уважно ставляться до кожного пацієнта і комплексно підходять до лікувально-діагностичного процесу. Завжди готові допомогти в разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернулася до лікаря Христофор Василь Олексійович з проблемою висипання шкіри . На прийомі оглянув мене, був дуже уважний, відповів на всі питання ввічливо і привітно. Взяв необхідні аналізи , назначив лікування. Прийомом дуже задоволена, буду рекомендувати лікаря знайомим.
Світлана
Полтава, 15.01.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за відгук. Раді, що Ви залишилися задоволені зверненням до нашого спеціаліста. Дерматологи нашої клініки підбирають індивідуальні програми лікування для кожного пацієнта, що дозволяє отримати максимально ефективний результат. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулися до лікаря Христофор В.О. лікар-дерматолог з проблемою загострення алергічного дерматита. На прийомі лікар зібрав анамнез , ретельно оглянув кожні покрови, залишив рекомендації щодо гігієни, назначив медикаментозне лікування. Прийомом задоволена, при необхідності може рекомендувати.
Олександра
Полтава, 13.11.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександро. Дякуємо за позитивний відгук. Згодні з Вами, дерматологічні проблеми можуть викликати чимало занепокоєння та відчуття дискомфорту. Тому звернутися до спеціаліста, щоб отримати вичерпні відповіді на всі питання та можливі варіанти розв'язання проблеми є максимально безпомилковим рішенням. Завжди готові допомогти усім за Вашими рекомендаціями. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік