Logo
0 800 30 11 77
Дуже уважний лікар мамолог Турко Ольга Владиславівнв, вона справжній спеціаліст своєї справи, уважна, дбайлива, знаючий лікар. Сподобався теплий прийом.
Наталя
Оцінка:
Доброго дня, Наталю. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Турко Ольги Владиславівни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я хочу висловити величезну подяку Турко Ользі Владиславівні. Лікар надала всю необхідну допомогу, посприяла в організації оперативного обстеження. Завжди знаходить потрібні слова і підтримає добрим словом. Були моменти, що зверталася до лікаря після її робочого часу, і лікар жодного разу не відмовив. Спасибі величезне за все. Я ні хвилини не пошкодувала, що звернулася саме до цього фахівця.
Олена
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Турко Ольги Владиславівни. Ми раді, що Вам сподобалося спілкування з фахівцем та Ви залишилися задоволені результатом звернення. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Бажаю висловити подяку лікарю мамологу Турко Ользі Владиславівні за надану мені якісну кваліфіковану допомогу, відповідальний підхід до роботи, доброзичливе ставлення до пацієнта. Приємна обстановка в клініці, дбайливий та ввічливий персонал.
Ольга
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно виказали щиру подяку та відзначили високий рівень професіоналізму нашого лікаря Турко Ольги Владиславівни. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я дуже задоволена прийомом лікаря УЗД Толмачевої Н.А. і лікарем-мамологом Родідял Н.І. - чуйні, уважні, професійні. Дуже швидко пройшла УЗД обстеження та отримала консультацію від лікарів.
Жанна
Оцінка:
Доброго дня, Жанно. Вдячні за позитивний відгук і добрі слова про наших лікарів. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до медцентру та якістю медичного обслуговування. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на УЗД і на прийомі у мамолога. Радує сервісність і доброзичливість докторів і адміністрації. Дуже зручно, що зберігається історія відвідувань. Дякую за комфортність процедур!
Валентина
Оцінка:
Добрий день, Валентино. Ради знати, що процедура пройшла для Вас в комфортній атмосфері. Ми постійно удосконалюємо якість послуг, що надаються медичними центрами нашої Мережі. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар-мамолог Супрун Андрій Євгенович привітний, кваліфікований лікар, швидко оглядає, говорить все чітко і по справі. Розповідає про подальші дії і заспокоює.
Олена
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за відгук. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, в розпорядженні яких знаходиться потужна матеріально-технічна база. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.