0 800 30 11 77
Дуже дякую лікарю УЗД Кузику Ігорю Володимировичу. Чуткий та кваліфікований лікар. Дуже приємна атмосфера. Велика подяка за усмішки в такий нелегкий час.
Яна
Миколаїв, 30.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Яно. Дякуємо, що знайшли можливість публічно поділитись своєю думкою про візит до лікаря. Завжди готові допомогти у разі потреби, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
І я, і мій чоловік були на УЗД у Кузика Ігоря Володимировича. Привітний чоловік, уважно та швидко робив діагностику?
Яна
Миколаїв, 01.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Яно. Вдячні Вам, що публічно поділились своїми враженнями та відзначили якість обслуговування в нашій клініці. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом, а спілкування з лікарями було комфортним. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким та завжди готові допомогти у разі необхідності.
Служба контролю якості ОН Клінік
На жаль, розчаровані фахівцями УЗД у цій клініці. Результат узд навіть здивував львівських лікарів... Антоненко О.В. на УЗД на рік не змогла визначити пухлину, що починається, і поставила неправильний діагноз.
Анна
Миколаїв, 07.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Вдячні Вам за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалась така думка. Хочемо зазначити, що різні види додаткових досліджень мають різну діагностичну можливість і очікувану діагностичну цінність кожного з них на певних етапах патологічного процесу. Більш детальну інформацію Вам повідомлено телефоном. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим рідним.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволена прийомом. Позитивно, з посмішкою та поясненнями, жодного дискомфорту як фізично, так і психологічно. Всім рекомендую цього фахівця.
Юлія
Миколаїв, 02.07.2022
Оцінка:
Були з малюком на УЗД у Кузика і Попової. Вони були дуже задоволені. Попова відволікала і розважала малюка, дивлячись на сердечка, відповіла на моє запитання, хоча могла сказати, зверніться до спеціаліста. До Кузика ходили кілька разів і завжди привітний чоловік, також відповідає на питання при необхідності, швидко дивиться
Олександра
Миколаїв, 10.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олександро. Щиро дякуємо за те, що Ви зупинили вибір на нашому медичному центрі. Дуже приємно, що Ви повністю задоволені якістю послуг і високо оцінили рівень обслуговування. Завжди раді допомогти. Здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на УЗД у лікаря Шульга Т.О. Лікар дуже уважна, чемна. Сама процедура УЗД пройшла без будь-якого дискомфорту
Юлія
Миколаїв, 28.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юліє. Нам приємно, що діагностична процедура, яку проводив наш лікар, була для Вас інформативна. Дякую за відгук. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Жінка яка робить узі все на швидку руку - нікому не рекомендую
Евгеній
Миколаїв, 13.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Евгеній. Дякуємо Вам за вибір нашої клініки та діалог зі Службою контролю якості. Головна мета лікаря - провести якісне дослідження та надати повноцінне заключенння, що і було виконано. Звертайтесь, будь-ласка, якщо буде необхідність - ми завжди готові допомогти, здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я неодноразово звертаюся до ОН Клінік для здачі аналізів, проходження обстежень. І зараз записалася із цією метою. Лікар УЗД Кузик І. В., як завжди компетентний, дає свої рекомендації, завжди прокоментує дослідження. У клініці завжди чисто. У разі потреби сюди хочеться прийти знову.
Любов
Миколаїв, 16.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Любов. Дякуємо за добрі слова на адресу нашого спеціаліста. Основна концепція медцентрів нашої Мережі – індивідуальний підхід до кожного пацієнта та забезпечення максимального комфорту. Завжди готові допомогти та бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Молдованенко Ольга Борисівна Дуже хороший, уважний лікар Після прийому дуже зрозуміло все пояснила Рекомендую
Наташа
Миколаїв, 15.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Справді, у нас працюють кваліфіковані фахівці, які використовують у своїй роботі сучасне обладнання, що сприяє ефективній діагностиці та лікуванню. Дякуємо за відгук та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже ввічливий та привітний персонал. Проходила УЗД легень у доктора Моторного І. Л., лікар перш ніж оглянути, все розпитав, відповів на всі мої запитання, все уважно оглянув. Я залишилася дуже задоволена лікарем та клінікою, рада, що звернулася до ОН Клінік. Спасибі вам.
Тетяна
Миколаїв, 09.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук. Згодні з Вами, наші лікарі уважно ставляться до кожного пацієнта, а також комплексно підходять до діагностики та лікування. Завжди готові надати якісну медичну допомогу у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Молдованенко Ольга Борисівна Дуже сподобався прийом. Лікар дуже акуратна і уважна, Простими словами пояснила всі аспекти, відповіла на всі питання. Рекомендую!
Катерина
Миколаїв, 04.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Екатерина. Рады, что у Вас остались приятные впечатления после посещения нашего медцентра. Согласны с Вами, в нашей Сети работают только квалифицированные специалисты. Спасибо за отзыв и желаем здоровья.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ольга Борисівна! Вдячна Вам за уважно проведену процедуру, ввічливе ставлення до мене, серйозний похід до своєї роботи. Ви все пояснили. Я залишилася дуже задоволена прийомом.
Світлана
Миколаїв, 24.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що в особі нашого лікаря ви знайшли спеціаліста, якому змогли довірити своє здоров'я. Завжди готові допомогти у разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.