0 800 30 11 77
Я, лікарем Матвєєнко Н.Ф. повністю задоволена, чуйна людина і гарний спеціаліст. Лікар Баранов Д.В. також гарний професіонал, все зробили швидко та якісно. Взагалі, персоналом клініки дуже задоволена та вдячна їм за їхню працю.
Ганна
Миколаїв, 22.09.2023
Оцінка:
Залишилась дуже задоволеною організацією прийому клієнтів. Все швидко, без черг, дівчата на рецепції професійно виконують свою справу. Лікарка Мʼякенька Вікторія Сергіївна, складає враження дуже професійної в своїй справі людини. Маю надію, що боліти буду рідше, але тепер я знаю куди звертатися, якщо «прихопить».
Олена
Миколаїв, 21.09.2023
Оцінка:
Була на прийомі у лікаря Шульга Тетяни Олександрівни дуже уважний лікар, дуже сподобалась, як людина та спеціаліст. Просто чудо! Рекомендую!
Неля
Миколаїв, 21.09.2023
Оцінка:
Я, зробила УЗД і дуже вдячна лікарю М'якенька Вікторії Сергіївні за дуже велику увагу і за професіоналізм. Ось такі мають бути лікарі! Дякую! Так тримати!
Ольга
Миколаїв, 30.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємна Ваша висока оцінка професіоналізму нашого фахівця. Раді, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря М'якенької Вікторії Сергіївни. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Мʼякенька Вікторія Сергіївна дуже професійна, ввічлива і приємна в спілкуванні. Від прийому в мене залишилося приємне враження.
Юлія
Миколаїв, 22.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки нашому лікарю М'якенькій Вікторії Сергіївні. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Олена
Миколаїв, 25.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
УЗД від Молдованенко О.Б. - верх некомпетентності. Коштувало в підсумку мені багато грошей і нервів.
Роман
Миколаїв, 19.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Романе. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нам шкода, що у Вас склалася така думка. Зазначаємо, що інтерпретацію результатів має проводити профільний фахівець. Коректність виданого заключення підтверджуємо, опис відповідає об'єктивним даним на момент проведення дослідження. Більш детальну інформацію Ви отримали у телефонному режимі. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні я була у вашій клінікі мені дуже сподобалось, як обслуговують дівчатка Назаренко Ірина Вікторівна. Вона надала мені першу необхідну допомогу (я травмувала палець). Дуже чуйна, добра дівчина. Побільше б таких добрих людей. Також мені робила УЗД молочної желези Мʼякенька Вікторія Сергіївна. Дуже добра, внимательна, приємний лікар. Там також дуже багато добрих кваліфіцированих лікарів. Мені дуже сподобалася ця клініка. Буду ще не один раз приходити сюди.
Тамара
Миколаїв, 11.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тамаро. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм досвідом звернення до нашої клініки. Раді, що Ви залишилися задоволені та маєте позитивні враження від спілкування з нашими фахівцями. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволений прийомом. Молдованенко Ольга Борисівна Дуже хороший, уважний лікар Після прийому дуже зрозуміло все пояснила Рекомендую.Вдячний Вам за уважно проведену процедуру, ввічливе ставлення
Володимир
Миколаїв, 09.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Володимире. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря Молдованенко Ольги Борисівни. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячний лікарю Молдованенко Ольга Борисівна
Володимир
Миколаїв, 08.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Володимире. Дякуємо за позитивний відгук та щиру подяку нашому лікарю Молдованенко Ользі Борисівні. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Привезла матусю на УЗД печінки, скаржилася на незрозумілі симптоми. При обстеженні з печінкою все виявилося добре. Але лікар, М'якенька Вікторія Сергіївна, спасибі їй величезне, порадила пройти УЗІ нирок тут же. Пройшли і виявили пухлину на нирці, яку потім прооперували, як сказали лікарі, дуже вчасно! Тому Вікторії Сергіївні величезна наша вдячність, могли так і не дізнатися, а потім було би запізно.
Тетяна
Миколаїв, 21.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що лікар М'якенька Вікторія Сергіївна допомогла у вирішенні проблеми зі здоров'ям пацієнта. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все швидко та добре) дякую
Анастасія
Миколаїв, 07.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від візиту до нашої клініки. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.