Logo
0 800 30 11 77
Була на УЗД молочних залоз у Шумовської А.Г. яка одразу після початку проведення УЗД сказала що у мене кіста в одній із залоз. Через два дні пішла до іншого лікаря вашої клініки, який не знайшов ніяких змін. Ще через чотири дні в іншу клініку, який теж не підтвердив поставлений діагноз Шумовської. «Спасибі» Шумовській за всі нерви та сльози, витрачені кошти.
Валентина
Миколаїв, 12.06.2024
Оцінка:
Хочу висловити подяку! Лікарю Шумовська Анфіса Георгіївна. Дуже гарний спеціаліст. Я два роки робила УЗД в різних місцях і ніхто не побачив аденому паращитовидної залози. А вона побачила (виявила на УЗД). Тепер я лікуюсь в Києві і готуюсь до операції. Ще раз вдячна!
Олена
Миколаїв, 30.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Шумовської Анфіси Георгіївни. Для нас важливо знати, що лікар допомогла Вам у вирішенні проблеми зі здоров'ям. Завжди готові надати якісну медичну допомогу. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велика вдячність за професіоналізм та турботливе ставлення Шумовській А.Г. Консультацією задоволений, рекомендації прийняв до уваги. Рекомендую всім цього спеціаліста та клініку!
Олександр
Миколаїв, 09.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно, що Ви публічно виказали щиру подяку на адресу нашого лікаря Шумовської Анфіси Георгіївни. Цінуємо Вашу думку. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня. Робила УЗД щитовидної залози в лікаря Моторний. Щиро вдячна за професіоналізм лікаря. Дуже задоволена, все пояснив , прокоментував. Все зрозуміло. Дуже приємно спілкуватися з професіоналами своєї справи. До таких лікарів не страшно повертатися.
Анна
Миколаїв, 04.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємна Ваша висока оцінка професіоналізму нашого лікаря Моторного Ігоря Леонідовича. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до фахівця. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні була на УЗІ у Баранова Д.В. На зустрічі отримала повний обʼєм інформації щодо свого запиту. Лікар проявив увагу та доброзичливість, відповів на всі запитання та пояснив деякі моменти стосовно мого здоровʼя. Лікар відрізняється професійною доброчинністю!
Катерина
Миколаїв, 02.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо Вашу думку. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені візитом до нашого лікаря Баранова Дениса Вікторовича. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю М'якенькій Вікторії Сергіївні за виявлену увагу, професіоналізм та увагу до моїх додаткових питань. Додаткова подяка Катерині. Дуже приємний персонал. Бажаю професійної наснаги та позитивних емоцій в роботі кожен день.
Наталя
Миколаїв, 02.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталю. Щиро дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря М'якенької Вікторії Сергіївни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати Моторному Ігору Леонідовичу за його уважність та професіоналізм. Був уважним та чуйним на прийомі. Я залишилася дуже задоволеною роботою лікаря.
Наталя
Миколаїв, 02.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталю. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Моторного Ігоря Леонідовича та високо цінуєте професіоналізм фахівця. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була у лікаря на узд,прийшла з вагітністю,вона мені почала казати що у мене загроза ,і що їй не подобається моя вагітність з фразою ʼВи точно хочете залишити цю вагітністьʼ хоча як тільки я зайшла до неї кабінет я сказала,що я точно вагітна і ми хочемо залишити.Кваліфікація у вашого лікаря на нулі,пішла через пару неділь до іншого лікаря і все добре у мене з вагітністю.Жах,вже не перший раз чую що у вас лікарі по узд жахливіші фахівці,нащо таких брати на роботу?
Анастасія
Миколаїв, 12.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалася така думка. Зазначаємо, що перш за все метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. У протоколі фахівець фіксує дані відповідно до об'єктивного стану на момент проведення діагностичного дослідження, що і було у даному випадку. Перепрошуємо, якщо Ви відчули дискомфорт під час звернення. Більш детальна інформація Вам була надана у телефонному режимі. Зичимо здоров'я та на все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Шумовської Анфіси Георгіївни, все спокійно без поспіху пояснила, якісно та дбайливо провела процедуру. Приємний в спілкуванні лікар. Загалом залишилась задоволеною)
Катерина
Миколаїв, 28.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Щиро дякуємо за відгук. Цінуємо Вашу думку. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Шумовської Анфіси Георгіївни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу поділитися своїм негативним досвідом у "Он Клінік". Моя мати звернулася до лікаря Коваленко Вікторії Юрьєвни для діагностики серцевої проблеми після ускладнень, викликаних грипом. На жаль, візит виявився руйнівним. Лікар не тільки виявився неуважним до маминої гідності, називаючи її "бабусею", але й показав повну некомпетентність в діагностиці та лікуванні. Результати УЗІ були некоректними, а діагноз був неправильно поставлений. Після консультації з іншими фахівцями виявилося, що лікування, рекомендоване "Он Клінік", могло спричинити серйозні ускладнення. До того ж, нам було додатково рекомендовано дорогі аналізи, що викликає підозру у мотивації клініки. Рекомендація: уникайте "Он Клінік" і шукайте надійніші медичні заклади. Для нас ця клініка вже не варто навіть подальшого розгляду.
Сергій
Миколаїв, 22.02.2024
Оцінка:
Приём у врача УЗД Мьякенькой Виктории Сергеевны. Хочу выразить большую благодарность этому врачу. Очень внимательная, вежливая и приятная. Всегда ответит на все волнующие вопросы, очень квалифицированный подход к пациенту, всё доходчиво объясняет. Спасибо большое, что Вы есть. Благодаря таким врачам буду выбирать и в дальнейшем только он-клиник.
Тетяна
Миколаїв, 27.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно виказали щиру подяку на адресу нашого лікаря М'якенької Вікторії Сергіївни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Юлія
Миколаїв, 01.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.