Привітливі дівчата в адміністраціі, гарний лікар,котрий відповів на всі мої питання. Рекомендую)
Діана
Кропивницький, 30.04.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Діано. Дуже дякуємо за відгук та теплі слова. Нам приємно дізнатися, що Ви залишилися задоволені зверненням до нашого медичного центру. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Не одноразово звертаюся саме до цієї клініки. Чудові спеціалісти, чуйні, ввічливі. Лікар Кравченко В.Ю. завжди дуже чуйний, ввічливий, професійний. Лікар дуже компетентний, терплячий, усе роз’яснює.
Олена
Кропивницький, 24.03.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за співпрацю та висловлену думку про відвідування нашого медичного центру. Для нас пріоритетом є надання кваліфікованої медичної допомоги в комфортних для пацієнта умовах. Здоров'я Вам та мирного неба.
Служба контролю якості ОН Клінік
Кравченко В.Ю. опытный врач. С первых минут прием приятен по общению. Все четко, лаконично и вежливо. Вопрос по существу, совету и рекомендации, что было очень кстати. В общем, очень положительное впечатление.
Олена
Кропивницький, 11.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за зворотний зв'язок, ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені зверненням до нашого спеціаліста. Завжди готові надати якісну медичну допомогу. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велика подяка лікарю Кравченко В.Ю. за ультразвукове обстеження органів черевної порожнини, нирок та наднирників. Професійні пояснення щодо моїх жалоб на здоров’я. Лікар дав професійну консультацію та заспокоїв щодо діагнозу.
Ганна
Кропивницький, 10.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ганно. Нам приємно, що процедура УЗД, яку проводив наш спеціаліст, була для Вас інформативна та зрозуміла, і Ви задоволені результатом діагностики. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на обстеженні у лікаря Кравченка В’ячеслава Юрійовича Кравченка: професійне спілкування, позитивний, вічливий. Надав відповіді на запитання з чемністю і зрозумілою мовою, як для мене, що не в повній мірі розуміюся на медичних термінах. Рекомендую пацієнтам для здійснення обстеження.
Лариса Степанівна
Кропивницький, 29.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Щиро дякуємо за позитивний відгук. В нашому медичному центрі працюють кваліфіковані та уважні спеціалісти, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. В чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Завжди раді допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я вперше сьогодні відвідала ваш медичний центр. Зробила УЗД обстеження у Кравченко Вячеслава Юрійовича. Дуже сподобався лікар – ввічливий, все в послідовній, спокійній формі роз’яснив, які є проблеми по здоров`ю. Рекомендував консультації спеціалістів щодо захворювання. Хочу порекомендувати данного спеціаліста.
Тетяна Леонідівна
Кропивницький, 14.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно Леонідівно. Хочемо зазначити, що важливою частиною якісної діагностики та лікування є сучасне і високотехнологічне обладнання, яке використовується в нашому медцентрі. Ми раді, що діагностична процедура була для Вас інформативна і зрозуміла, і Ви залишилися задоволені результатом. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила УЗД у лікаря Кравченко В.Ю. під час проходження процедури, все ретельно і ясно роз'яснює, уважний, ввічливий. Залишилось хороше враження про лікаря. Прийом пройшов дуже добре, я отримала повну консультацію грамотного лікаря.
Тетяна Вікторівна
Кропивницький, 11.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно Вікторівно. Нам приємно отримувати зворотний зв'язок від пацієнтів. Раді, що діагностична процедура була для Вас інформативна і зрозуміла, а головне, Ви залишилися задоволені результатом. Дякуємо за відгук. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходив УЗИ обстеження, у лікаря Кравченко В.Ю. Лікар уважний, людяно відноситься до пацієнтів. Після обстеження отримав коротку консультацію, а також рекомендації пройти аналізи. Сервіс на висоті.
Женя
Кропивницький, 04.11.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Вдячні Вам за позитивний відгук. Надання кваліфікованої медичної допомоги в комфортних умовах один з головних принципів роботи наших медичних центрів, а завдяки зворотному зв'язку від наших пацієнтів ми можемо постійно покращувати якість медичного обслуговування. Бажаємо Вам міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
У "Доктор Про" я вперше прийшла по рекомендації знайомих. Сервісом задоволена. УЗД серця у Кравченка В.Ю. - якісна діагностика за доступною ціною. Лікар уважний, ввічливий. Я знаю, що УЗД консультацію кардіолога не замінить, але все ж це хороша альтернатива для тих, хто постійно не має часу для себе.
Яна
Кропивницький, 12.10.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Яно. Вдячні за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого спеціаліста Кравченка В’ячеслава Юрійовича. Медичні центри «ДокторПРО» устатковані сучасним високотехнологічним обладнанням, що в поєднанні з професіоналізмом лікарів дає змогу проводити максимально точну діагностику й відтак розробляти ефективний алгоритм подальших дій. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу та якістю медичного обслуговування. Бажаємо міцного здоров’я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Кравченко В'ячеслав Юрійович провів УЗД дуже ретельно, відповідально. У клініці огляд пройшов новим обладнанням. Все показано точно до міліметрів. Відношення в клініці "Доктор Про" до пацієнтів прекрасне, персонал привітний та дуже уважний. Заключення відразу дають на руки після УЗД. Я дуже задоволена.
Катерина Сергіївна
Кропивницький, 30.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Вдячні за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого спеціаліста Кравченка В’ячеслава Юрійовича. Медичні центри «ДокторПРО» устатковані сучасним високотехнологічним обладнанням, що в поєднанні з професіоналізмом лікарів дає змогу проводити максимально точну діагностику й відтак розробляти ефективний алгоритм подальших дій. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу та якістю медичного обслуговування. Бажаємо міцного здоров’я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Умовами здійснення УЗД черевної порожнини задоволена. Лікар Кравченко В'ячеслав Юрійович лікар-УЗД дуже привітний, надав приємні та зрозумілі пояснення. В цілому обслуговуванням вашими лікарями задоволена.
Вікторія Григорівна
Кропивницький, 14.08.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє Григорівно. Дякуємо за щирий відгук. Хочемо зазначити, що важливою частиною якісної діагностики та лікування є сучасне та високотехнологічне обладнання, яке використовується у нас в клініці. Ми дуже раді, що перебування в нашій клініці було для вас комфортним та ефективним. Бажаємо здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідала медичний центр «Доктор ПРО», перебувала на прийомі у лікаря-УЗД (черевної порожнини) Кравченка В’ячеслава Юрійовича. Перебування у центрі комфортне з приємною обстановкою. Персонал центру, зокрема лікар-УЗД вічливий, доброзичливий. Дякую
Анна
Кропивницький, 14.07.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за позитивний відгук. Раді, що Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки, якістю медичного обслуговування та рівнем сервісу. Ми дбаємо, щоб кожен пацієнт почувався максимально комфортно протягом усього перебування в медцентрі. Завжди готові надати якісну медичну допомогу. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік