Видалення гоострокінцевих кондилом, папілом, поліпів у жінок в Черкасах

Гострокінцеві кондиломи на шкірі людини становлять собою неестетичні нарости за типом невеликих бородавок. Найчастіше вони локалізуються в паховій області, на статевих органах, поряд з анальним отвором, але можуть виникати на будь-якій ділянці тіла, а також на язику і слизовій оболонці рота. Причина їх появи – вірус папіломи людини.

ВПЛ діагностується в кожного другого дорослого жителя планети. Це одне з найпоширеніших захворювань з тривалим латентним періодом. В запущеній стадії папіломи збільшуються і розростаються, новоутворення займають велику площу – близько сантиметра і більше, а при їх травмі є ризик запалення та інфікування шкірного покриву.

Тому важливою є рання діагностика кондилом, папілом і поліпів. Першим сигналом про розвиток хвороби стає поява на шкірі одного або декількох маленьких бульбашок. Уражена область може почервоніти і почати свербіти. Якщо з часом свербіж не проходить, а навколо первісного наросту з'являються нові – рекомендується негайно звернутися до фахівця.

Діагностування новоутворень передбачає проходження ряду тестів:

 • ПЛР: оперативне високоточне дослідження, що дозволяє встановити факт наявності ВПЛ і визначити тип вірусу.
 • Цитологічний аналіз матеріалу, отриманого з шийки матки для виключення онкології.

Якщо діагноз підтверджений, генітальні бородавки і папіломи видаляються, і пацієнту призначаються противірусні препарати. Через два місяці після закінчення курсу необхідно повторно записатися на прийом до гінеколога для здачі контрольної ПЛР-тесту. Ефективність лікування багато в чому залежить від обраної методики усунення новоутворень. Усі процедури призначаються фахівцем з урахуванням типу вірусу, стану пацієнтки та анамнезу.

Причини виникнення кондилом, папілом і поліпів

Основний шлях зараження для дорослої людини – при статевому акті. Використання презерватива не може убезпечити сексуальний зв'язок: якщо папіломи ростуть на статевих губах, мошонці, на шкірі в паховій області – вірус передасться партнеру при контакті з незахищеною ділянкою шкіри.

ВПЛ потрапляє в мікротріщини і проникає у верхні шари шкіри, поступово починаючи свій розвиток. Перші гострокінцеві кондиломи, папіломи і поліпи на статевих органах з'являються через кілька місяців після зараження. Але при сильному імунітеті вірус може пригнічуватися протягом багатьох років.

Папіломи – це не просто косметичний дефект. Часті ускладнення ВПЛ – це переродження новоутворень в ракові клітини.

При підтвердженні діагнозу гінеколог призначить безболісне видалення наростів. Найчастіше використовується радіохвильовий метод видалення, як один з найбільш ефективних і комфортних для пацієнта. Він передбачає спрямований вплив радіохвиль певної частоти на тканини епітелію, що розрослися, і не порушує здорову шкіру.

Інші переваги цього способу лікування:

 • відсутність опіку і короткий період відновлення;
 • мінімальний дискомфорт для пацієнтки під час процедури і після її закінчення: видалення проводять під місцевою анестезією;
 • можливість точкового впливу на папіломи на будь-якій ділянці тіла: у піхві, на стегнах, у пахвових западинах, на шиї.

Записатися на видалення новоутворень на статевих органах у Черкасах можна в медичному центрі та на сайті «ОН Клінік Черкаси». На Вас чекає штат досвідченого медичного персоналу, сучасне радіохвильове обладнання, високоточна діагностична лабораторія, уважний підхід. Гарантується конфіденційність даних кожного пацієнта.

Лазерне видалення кондилом і папілом у жінок у Черкасах

В «ОН Клінік Черкаси» проводиться лазерне видалення кондилом і папілом у жінок. За допомогою лазера можна позбутися кондилом і папілом, розташованих на малих статевих губах, у піхві. Також проводиться видалення кондилом в уретрі та задньому проході. Лазерна вапоризація за один прийом дозволяє видалити множинні та широкі кондиломи. Лазерна деструкція папілом і кондилом займає близько 30 хвилин і не потребує госпіталізації.

Лікування гострих кондилом і папілом у жінок передбачає комплексний підхід, що включає малоінвазивне видалення папілом і кондилом і подальший прийом противірусних препаратів, що стимулюють захисні функції організму. Перед процедурою видалення наростів на шкірі необхідно пройти обстеження у гінеколога, щоб унеможливити злоякісний характер утворень.

Лазерне обладнання дозволяє висікати папіломи та кондиломи, впливаючи тільки на патологічні відростки шкіри на тілі, не зачіпаючи та не пошкоджуючи здорові клітини. Внаслідок цього тканини гояться швидко, на шкірі не залишається шрамів і рубців. До протипоказань лазерного видалення кондилом у жінок належать:

 • онкологічне захворювання;
 • інфекційні та запальні захворювання у гострій фазі;
 • вагітність і лактація;
 • пошкодження шкіри в зоні новоутворень.

Після лазерного видалення генітальних кондилом потрібно проходити профілактичний огляд у гінеколога не рідше за один раз на рік, щоб уникнути повторної появи новоутворень. Регулярне обстеження допоможе запобігти ризику появи нових наростів на шкірі та їх переродженню в злоякісні пухлини.

Олексієнко Юлія Юріївна
Олексієнко Юлія Юріївна
Лікар відділення гінекології

Вартість видалення гострих кодилом і папілом у жінок у Черкасах

Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога без УЗД
Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога з УЗД
Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
Повторний діагностичний прийом лікаря акушера-гінеколога
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
ОНЛАЙН-Повторний діагностичний прийом лікаря акушера-гінеколога
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога за кордон
ОНЛАЙН Повторний діагностичний прийом лікаря акушера-гінеколога за кордон
Відеокольпоскопія

Лікарі відділення гінекології ОН Клінік Черкаси

Відгуки про гінекологів ОН Клінік у Черкасах

Доброго дня! Хочу поділитися своєю історією та подякувати лікарю гінекологу Вербовій Сніжані Василівні. Була на прийомі 08.04.2022, видалення ВМС. Два лікарі, в яких була на консультації в інших клініках м.Києва, призначали гістероскопію, видалити спіраль навіть не намагалися, оскільки видалення нестандартне (ВМС без вусиків). Ми були вимушені залишити місце проживання, а...
Олександра , 10.04.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

ОН Клінік Черкаси
Приймаємо: Пн -Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:30 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама