Лікування вагінального кандидозу (молочниці) в Черкасах

Симптоми вагінального кандидозу можуть виникнути не тільки через статевих інфекцій, але і внаслідок порушень правил інтимної гігієни. Наприклад, при використанні чужих рушників або засобів для купання. Грибкова інфекція може бути викликана навіть лікарськими препаратами. Не займайтеся самолікуванням, щоб не погіршити ситуацію.

Якщо з'явилися свербіж і печіння в області статевих органів, виділення з піхви з неприємним запахом, звертайтеся до лікаря-гінеколога. Молочниця схожа за симптоматикою з багатьма гінекологічними захворюваннями (вагініт, кольпіт, статеві інфекції). Тому, встановити діагноз і підібрати правильне лікування зможе тільки лікар.

Діагностика вагінального кандидозу (молочниці) включає гінекологічний огляд, збір анамнезу пацієнтки. На підставі результатів досліджень (аналіз крові, мазків з піхви) доктор підбере протизапальні препарати і фізіопроцедури (за потребою).

Під час лікування необхідно дотримуватися дієти. Зазвичай з раціону виключають гострі і кислі страви, солодкі хлібобулочні і кондитерські вироби, які посилюють симптоми кандидозу і провокують розмноження грибка в піхві.

Обов'язково потрібно відмовитися від:

 • прийому сильнодіючих ліків;
 • статевих контактів;
 • використання мила під час водних процедур;
 • шкідливих звичок (куріння, вживання спиртних напоїв).

При виявленні молочниці у жінки, гінекологи рекомендують пройти курс реабілітації обом партнерам. Якщо проігнорувати такий підхід, можливо повторне зараження.

Пройти індивідуальну реабілітацію можна в «ОН Клінік Черкаси». Записатися в медичний центр можна в зручний час без черги. Попередній запис можливий за телефоном або за допомогою форми зворотного зв'язку, розміщеної на сайті.

Причини виникнення вагінального кандидозу (молочниці)

Вилікувати молочницю ви можете в медичному центрі «ОН Клінік Черкаси». Кандидоз може виникнути з ряду причин. Гінекологи виділяють основні:

 • часта зміна статевого партнера;
 • носіння синтетичної білизни;
 • нехтування правилами особистої та інтимної гігієни;
 • зниження імунітету;
 • статеві інфекції;
 • незбалансоване харчування.

Кандидоз статевих органів може наступати і на тлі важких захворювань, наприклад, цукрового діабету, туберкульозу і навіть алергії. Прийом антибіотиків теж може стати причиною появи ознак молочниці. Адже ці препарати «вбивають» не тільки патогенну мікрофлору, але і корисні бактерії і поживні речовини.

Іноді молочниця з'являється навіть через загострення хронічних захворювань. Особливо, це актуально в період зміни сезонів.

Лікування вагінального кандидозу (молочниці) в Черкасах починається з усунення чинників виникнення захворювання. Тільки лікар може встановити точну причину хвороби і підібрати ефективну програму одужання.

Ускладнення вагінального кандидозу можуть виникнути при самолікуванні або некваліфікованому втручанні лікаря. В «ОН Клінік Черкаси» працюють досвідчені гінекологи, які допоможуть відновити жіноче здоров'я щадними методиками.

Профілактика молочниці зводиться до дотримання правил особистої та інтимної гігієни, носіння нижньої білизни з натуральних тканин, а також плановими відвідинами лікаря-гінеколога не рідше одного разу на півріччя. Щоб зменшити ризик виникнення кандидозу під час статевих контактів використовуйте засоби контрацепції, зокрема презервативи.

Запишіться на прийом до лікаря в «ОН Клінік Черкаси» за телефоном або за допомогою електронної заявки, залишеної на сайті медичного центру.

Олексієнко Юлія Юріївна
Олексієнко Юлія Юріївна
Лікар відділення гінекології

Вартість прийому лікарів у Черкасах

Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога без УЗД
Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога з УЗД
Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
Повторний діагностичний прийом лікаря акушера-гінеколога
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
ОНЛАЙН-Повторний діагностичний прийом лікаря акушера-гінеколога
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога за кордон
ОНЛАЙН Повторний діагностичний прийом лікаря акушера-гінеколога за кордон
Відеокольпоскопія

Лікарі відділення гінекології ОН Клінік Черкаси

Відгуки про гінекологів ОН Клінік у Черкасах

Доброго дня! Хочу поділитися своєю історією та подякувати лікарю гінекологу Вербовій Сніжані Василівні. Була на прийомі 08.04.2022, видалення ВМС. Два лікарі, в яких була на консультації в інших клініках м.Києва, призначали гістероскопію, видалити спіраль навіть не намагалися, оскільки видалення нестандартне (ВМС без вусиків). Ми були вимушені залишити місце проживання, а...
Олександра , 10.04.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

ОН Клінік Черкаси
Приймаємо: Пн -Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:30 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 30 07 00 цілодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама