Лікування сальпінгоофориту в Черкасах

Запалення придатків матки (маткових труб і яєчників) або аднексит загрожує жінці викиднем або безплідністю. Саме із цієї причини до цього захворювання потрібно ставитися серйозно й після прояву перших ознак хвороби відвідати гінекологічне відділення.

Симптоми сальпінгоофориту в жінок подібні з багатьма захворюваннями органів малого тазу. Тому діагностика сальпінгоофориту — прерогатива тільки лікуючого лікаря-гінеколога. Самолікування за допомогою засобів народної медицини або препаратів, куплених в аптечній мережі, може викликати ускладнення, наприклад, призвести до розвитку нових вогнищ запалення, кровотечі, порушення функцій сечовидільної системи.

Загострення сальпінгоофориту відбувається з різних причин, зокрема, на тлі падіння імунітету або після сильного переохолодження. Іноді ігнорування яскравої симптоматики хвороби викликає оофорит, утворення спайок у маткових трубах.

Прийти на прийом до гінеколога потрібно, якщо:

  • почуваєте ниючий, тягнучий або інтенсивний біль унизу живота;
  • з'явилися сильні болючі відчуття під час менструацій;
  • виявили нехарактерні виділення з піхви з неприємним запахом;
  • мучить загальне нездужання (підвищення температури тіла, слабкість).

Лікар проведе огляд, вивчить історію хвороби й аналізи (аналіз сечі й крові, мазки з піхви, УЗД органів малого тазу) і поставить діагноз. Якщо діагноз сальпінгоофорит підтвердиться, призначать адекватне лікування.

Лікування сальпінгоофориту в «ОН Клінік Черкаси» проходить в умовах амбулаторії за попереднім записом. Ви зможете уникнути черг і одержати індивідуальну програму одужання вже на першому прийомі. Запишіться на прийом до гінеколога, щоб відновити жіноче здоров'я вже завтра.

Причини сальпінгоофориту

Сальпінгоофорит може виникати через одночасну дію багатьох зовнішніх і внутрішніх факторів. Гострий сальпінгоофорит (правосторонній, лівосторонній, двосторонній) може розвиватися через недотримання правил особистої гігієни, частої зміни статевого партнера або звичці одягатися не по погоді (наприклад, носіння коротких спідниць у холод і вологість).

Спровокувати аднексит можуть:

  • аборти й пологи;
  • неправильний підбір або використання контрацептивів (внутрішньоматкової спіралі);
  • недоліковане запалення внутрішніх органів;
  • статеві інфекції.

Хронічний сальпінгоофорит виникає на тлі недолікованої гострої форми захворювання. Дотримуйте рекомендацій лікаря, щоб не допустити появи ускладнень і погіршення самопочуття. Загострення симптоматики може настати після переохолодження або перевтоми. Іноді причиною активації недуги стають часті стреси й неврози. У період зміни сезонів хвороба теж дає про себе знати. Для усунення ознак загострення звертайтеся до лікаря-гінеколога.

Лікування сальпінгоофориту в Черкасах можна пройти в «ОН Клінік Черкаси». Діагностика хвороби відбувається на сучасному обладнанні в затишних кабінетах. Чим швидше ви звернетеся за допомогою до досвідченого гінеколога, тем менше ризик виникнення ускладнення сальпінгоофориту. До них можна віднести появу гною в придатках матки, зниження сексуального лібідо, проблеми непрохідності маткових труб.

Профілактика запалення жіночих органів малого тазу зводиться до своєчасного лікування запалень, правильного підбору засобів контрацепції за участю лікаря, а також стабільного сексуального життя з постійним партнером. Бажано не ігнорувати плановий гінекологічний огляд раз у півроку.

Записатися до гінеколога в «ОН Клінік Черкаси» можна по телефону або за допомогою електронної заявки.

Олексієнко Юлія Юріївна
Олексієнко Юлія Юріївна
Лікар відділення гінекології

Вартість прийому лікарів у Черкасах

Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога без УЗД
Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога з УЗД
Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
Повторний діагностичний прийом лікаря акушера-гінеколога
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
ОНЛАЙН-Повторний діагностичний прийом лікаря акушера-гінеколога
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога за кордон
ОНЛАЙН Повторний діагностичний прийом лікаря акушера-гінеколога за кордон
Відеокольпоскопія

Лікарі відділення гінекології ОН Клінік Черкаси

Відгуки про гінекологів ОН Клінік у Черкасах

Доброго дня! Хочу поділитися своєю історією та подякувати лікарю гінекологу Вербовій Сніжані Василівні. Була на прийомі 08.04.2022, видалення ВМС. Два лікарі, в яких була на консультації в інших клініках м.Києва, призначали гістероскопію, видалити спіраль навіть не намагалися, оскільки видалення нестандартне (ВМС без вусиків). Ми були вимушені залишити місце проживання, а...
Олександра , 10.04.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

ОН Клінік Черкаси
Приймаємо: Пн -Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:30 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама