Logo
0 800 30 11 77
Задоволена візитом до лікаря інфекціоніста Курпас Тетяна. Вона прояснила хороший рівень професіоналізму. Вислухала мої скарги, спілкування з лікарем було комфортним та спокійним.
Людмила
Ужгород, 29.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви високо цінуєте рівень професіоналізму нашого лікаря Курпас Тетяни Леонідівни та залишилися задоволені результатом звернення. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякуємо за прийом лікаря та всього персоналу дуже кваліфікаційний персонал
Валентина
Ужгород, 19.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике ДЯКУЮ Курпас Тетяні Леонідівні! Все досить доступно та зрозуміло пояснила.Допомогла мені з моїми проблемами. Щиро дякую вам. P.S. Вибачаюсь, за те ,що у мене зразу не виходило зайти на конференцію і я запанікувала і зателефонувала до лікарні. Ще раз вам дякую за допомогу.
Тетяна
Ужгород, 18.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Раді, що наш лікар допомогла Вам вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до Курпас Тетяни Леонідівни. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую доктору Курпас Тетяні Леонидівні за детальну бесіду, увагу. Сподіваюся, що за результатами аналізів, які призначили, буде прописано правильне лікування, яке призведе до одужання.
Тетяна
Ужгород, 03.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Курпас Тетяни Леонідівни. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Ужгород, вул. Д. Богуславського, 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00;, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.