Гастроентерологія в Дніпрі

Відділення гастроентерології спеціалізується на профілактиці, діагностиці та лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту.

У відділенні гастроентерології в Дніпрі можна не тільки отримати консультацію лікаря-гастроентеролога, а й пройти комплексне обстеження органів шлунково-кишкового тракту.

Ми приймаємо з:

Які захворювання шлунково-кишкового тракту лікує гастроентеролог у Дніпрі

Гастроентерологічні захворювання можуть бути гострими та хронічними. Гастроентеролог у медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» приймає пацієнтів із захворюваннями:

 • стравоходу (гастроезофагеальна рефлюксна хвороба, езофагіт);
 • шлунка (гострий і хронічний гастрит, виразкова хвороба шлунка);
 • тонкого і товстого кишечника (дуоденіт, ентерит, синдром подразненого кишечника, синдром мальабсорбції, неспецифічний виразковий коліт, хвороба Крона);
 • печінки та жовчного міхура (гепатит, цироз печінки, хронічний холецистит, жовчокам'яна хвороба, функціональні порушення в роботі жовчного міхура);
 • підшлункової залози (хронічний панкреатит).

Прийом гастроентеролога в Дніпрі починається з розбору скарг, встановлення їх взаємозв'язку з прийомом їжі, аналізу звичок харчування. Далі лікар проводить загальний фізикальний огляд з пальпацією (промацуванням) живота. За результатами огляду гастроентеролог призначає необхідні обстеження. Повне обстеження органів шлунково-кишкового тракту в Дніпрі включає:

За підсумками обстеження гастроентеролог встановлює діагноз, призначає лікування і дає рекомендації щодо харчування. За потреби можуть бути призначені консультації суміжних фахівців (терапевта, інфекціоніста).

Симптоми захворювань шлунково-кишкового тракту

Захворювання шлунково-кишкового тракту створюють істотний дискомфорт і погіршують якість життя. Симптоми захворювань органів черевної порожнини, за яких необхідно звернутися до гастроентеролога, включають:

 • дискомфорт і біль у животі, пов'язані або непов'язані з прийомом їжі;
 • здуття і відчуття розпирання в животі;
 • печію, гіркоту в роті;
 • порушення стулу (діарея, закреп або їх чергування);
 • нудоту, блювоту;
 • знижений апетит;
 • зміну кольору і характеру випорожнень.

Важливо пам'ятати, що за виникнення гострого болю в животі, кровотеч з органів шлунково-кишкового тракту (блювання з кров'ю або кров'яною діареї), тривалого закрепу необхідно викликати швидку допомогу. Перераховані симптоми можуть свідчити про розвиток невідкладних хірургічних станів.

Записатися до гастроентеролога в Дніпрі, а також дізнатися вартість прийому гастроентеролога в медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» можна цілодобово за телефоном або на сайті. Для запису на аналізи, УЗД і гастроскопію лікарський висновок не потрібен. Записатися на комп'ютерну томографію кишечника також можна за телефоном, для запису на КТ з контрастом необхідно мати направлення лікуючого лікаря.

Брезицька Ірина Вікторівна
Брезицька Ірина Вікторівна
Лікар відділення гастроентерології

Вартість прийому лікарів гастроентерології у Дніпрі

Консультація гастроентеролога
ОНЛАЙН консультація гастроентеролога
Консультація гастроентеролога (кандидат медичних наук)
ОНЛАЙН Консультація гастроентеролога (кандидат медичних наук)
ОНЛАЙН Консультація гастроентеролога КМН за кордон
ОНЛАЙН Консультація гастроентеролога за кордон

Лікарі відділення гастроентерології ОН Клінік Дніпро

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

ОН Клінік Дніпро
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00- 20:00, Нд: 9:00-15:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама