Logo
0 800 30 77 33

Лікування тахікардії в Ужгороді

Тахікардія — порушення серцевого ритму, яке характеризується збільшенням частоти серцевих скорочень (понад 90 ударів на хвилину). Ускладнення тахікардії можуть призвести до серцевої недостатності, інфаркту та інсульту. При появі ознак прискореного серцебиття необхідно звернутися до кардіолога. У медичному центрі «ОН Клінік Ужгород» запис до лікаря ведеться цілодобово.

Причини тахікардії

Тахікардія буває фізіологічною і патологічною. Фізіологічна тахікардія виникає після фізичних навантажень, стресу, при високій температурі та минає після усунення подразнювальних чинників. Патологічна тахікардія виникає через серцево-судинні патології. Причини тахікардії:

 • вада серця;
 • гіпертонія;
 • серцева недостатність;
 • міокардит;
 • кардіосклероз;
 • інфаркт міокарда.

Тахікардія може з'являтися через ендокринні та неврологічні захворювання (цукровий діабет, невроз). Високий пульс може спостерігатися за вірусних захворювань (грипу, ГРВІ). Також тахікардія може проявлятися після їди через вживання гострої та жирної їжі, енергетичних напоїв, кофеїну. 

Симптоми тахікардії

Основні ознаки тахікардії — різке підвищення частоти серцевих скорочень, печіння в ділянці серця. Інші симптоми тахікардії:

 • задишка;
 • біль у серці;
 • запаморочення;
 • слабкість;
 • темні плями перед очима.

Напад тахікардії може спричиняти дезорієнтацію і втрату свідомості. Також тахікардія може протікати безсимптомно і виявлятися тільки на обстеженні у кардіолога.

Залежно від локалізації вогнища ураження, кардіологи виділяють кілька різновидів прискореного пульсу. Види тахікардії:

 • синусова — порушення серцевого ритму, яке виникає в синусовому вузлі. Найчастіше проявляється під час стресу, після фізичних навантажень, характеризується пульсом понад 90 ударів на хвилину;
 • пароксизмальна — збільшення пульсу до 140-200 ударів на хвилину, що раптово з'являється і швидко зникає. Може супроводжуватися слабкістю і втратою свідомості.

Пароксизмальна тахікардія може бути шлуночковою і надшлуночковою. Шлуночкова тахікардія виникає в шлуночках серця. Надшлуночкова (суправентрикулярна) тахікардія характеризується порушенням діяльності передсердь. Визначити вид тахікардії може кардіолог після обстеження.

Лікування синусової тахікардії в Ужгороді 

Для лікування синусової тахікардії кардіолог проведе огляд, вислухає скарги, збере анамнез і призначить додаткові методи дослідження. Діагностика тахікардії включає:

За результатами діагностики кардіолог призначить терапію, яка включає препарати для нормалізації серцевої діяльності (антиаритмічні засоби, глікозиди). Також лікар може призначити седативні препарати, що чинять заспокійливу дію на центральну нервову систему і нормалізують пульс. 

Лікування надшлуночкової тахікардії в Ужгороді

Щоб позбутися надшлуночкової (пароксизмальної) тахікардії, необхідно приймати препарати, що сприяють відновленню серцево-судинної діяльності. Кардіолог може призначити прийом бета-блокаторів — засобів, що впливають на гормони, які викликають стрес. Також для лікування пароксизмальної тахікардії використовують седативні, імунологічні, антиаритмічні препарати. 

Крім медикаментозного лікування рекомендуються помірні кардіонавантаження, що зміцнюють серцевий м'яз. Частоту та інтенсивність фізичних навантажень підбирає кардіолог після обстеження.

Записатися на консультацію кардіолога і на лікування тахікардії в Ужгороді в медичному центрі «ОН Клінік Ужгород»можна за телефоном, вказаним на сайті, або заповнивши форму запису на прийом.

Кумпан Наталія Василівна
Кумпан Наталія Василівна
Лікар відділення кардіології
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість лікування тахікардії у Ужгороді

Консультація кардіолога
Консультація кардіолога з ЕКГ
630 грн
ОНЛАЙН Консультація кардіолога
Тропоніновий тест

Лікарі відділення кардіології ОН Клінік Ужгород

Відгуки про лікарів-кардіологів у Ужгороді

Кумпан Наталія Василівна дуже приємний та чудовий лікар.
Ніколетта , 04.06.2024. Показати відповідь
Оцінка:
«Он Клінік» моя улюблена клініка в м.Ужгород. Зверталася сюди з різних питань, лікарі завжди привітливі та справжні професіонали своєї справи. Здоровʼя людини є...
Олександра , 03.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Ужгород, вул. Д. Богуславського, 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00;, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
 • По мапі
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.