Відгуки про лікарів-проктологiв у Харкові (м. Палац Спорту)

Лічила у Каспарі Наталії Романівни делікатну хворобу. Лікар сподобалася, проблема вирішена, спасибі)
Тетяна
Харків, 17.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Завжди готові надати якісну медичну допомогу та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Про приємне відвідування та лікування у "ОН Клінік": без черг, у теплій, затишній атмосфері! Щиро дякую лікарю Каспарі Наталії Романівні за високий професіоналізм, ввічливість, людяність, індивідуальний підхід, майстерність. Оперативне втручання та післяопераційний період пройшли без ускладнень. Кожен візит до лікаря - це мінімум дискомфорту, лише позитивні емоції. Дякую за Вашу працю! Дякую за комфорт пацієнтів! Р.S. Результат успішного лікування і одужання хворого залежить від команди. У Вашій клініці команда фахівців - професіоналів на 100%! З повагою, Наталія! 06.11.2021р.
Наталія
Харків, 06.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за добрі слова на адресу нашого спеціаліста. Ми раді, що під наглядом нашого лікаря Ви змогли вирішити неприємну проблему в позитивній атмосфері та отримали бажаний результат. Щадні малоінвазивні методики, які у нас застосовуються, дозволяють вирішити неприємні проблеми без госпіталізації та без відриву від звичного ритму життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую доктору, Каспарі Наталії Романівні за професіоналізм, турботу і увагу. У мене була хронічна анальна тріщина. Муки довгий період часу. Наталія Романівна запропонувала операцію. Я боялася, але погодилася. Не жалкую. Операція під наркозом, швидко, не боляче. Період після операції в постійному контакті з Наталією Романівною, процедури, корегування в лікуванні. У підсумку все відмінно зажило. Шкодую тільки, що раніше не звернулася. Рекомендую від щирого серця Наталію Романівну Каспарі
Віта
Харків, 22.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Віто. Дякуємо за щирий відгук і добрі слова. У медичних центрах нашої Мережі використовуються щадні методики лікування, які дозволяють вирішити проктологічні проблеми швидко, в комфортних умовах і без відриву від звичного способу життя. Нам приємно, що під наглядом нашого лікаря-проктолога Каспарі Н.Р. Вам вдалося вирішити делікатну проблему, і Ви залишилися задоволені результатом. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я і не забувайте про необхідність профілактичних оглядів.
Служба контролю якості ОН Клінік
В клініку зверталася вперше, і хочу сказати, клініка на високому рівні. Спасибі велике доктору-проктологу Кочеровскому Олександру Ігоровичу за професіоналізм, за розуміння, ввічливість, підтримку, за те, що дуже добре все пояснює. Залишилася дуже задоволена, дякую ще раз.
Олена
Харків, 04.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за відгук і теплі слова на адресу нашого фахівця. Лікар Кочеровський А.І. дійсно кваліфікований фахівець, який знаходить індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляду і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Пройшла лікування у Олександра Ігоровича. Чудовий лікар, професіонал своєї справи. Ввічливий, уважний. Операція пройшла без ускладнень. Після візитів до лікаря залишилися тільки позитивні враження. Дякую за допомогу і бажаю успіхів у роботі.
Тетяна
Харків, 31.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Сучасні малоінвазивні методики лікування, які застосовують наші лікарі, допомагають позбутися від неприємних проблем в комфортних умовах і без зміни звичного способу життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мала дуже важку ситуацію з гемороєм. Дуже боялась і соромилась звертатись до лікаря. Тягнула до останнього. Доки не залишилось сил "терпіти". Подруга порадила звернутися до приватної лікарні в м. Харкові - "Он клінік". В мережі інтернет знайшла сайт даної клініки зателефонувала та записалася на прийом. Доречі, у зручний для мене час. Так я і познайомилася з лікарем від Бога - Кочеровським Олександром Ігоровичем. Чудовий лікар, фахівець своєї справи, чуйна і порядна людина. Після огляду було рекомендовано оперативне втручання. На яке я згодилася. Олександр Ігорович провів складну операцію - трансанальна дезартирізація висічення зовнішніх вузлів та електроексцизія хронічної анальної тріщини одночасно. Хочу відзначити високий професіоналізм, грамотність у його діях під час операції. Лікар вів мене і після операції, його націленість на виключно позитивний результат повернули мене до повноцінного і активного життя. ДЯКУЮ ВАМ за ваш професіоналізм, добре і чуйне серце. Здоровя Вам і всьому персоналу вашої клініки та пацієнтам, успіхів, швидких професійних досягнень, Божого благословіння!
Оксана
Харків, 24.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Дякуємо за розгорнутий відгук і високу оцінку роботи нашого спеціаліста. Один з головних принципів роботи наших медичних центрів - комфорт кожного пацієнта, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти. Малоінвазивні методики та сучасне обладнання, що застосовуються в «ОН Клінік», допомагають вирішити проктологічні проблеми в комфортних умовах і без відриву від звичного ритму життя. Нам дуже важливо, що Ви залишилися задоволені якістю та ефективністю лікування, і змогли на своєму досвіді переконатися в професіоналізмі нашого лікаря Кочеровського О.І. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу щиро подякувати колективу ON Clinic, Олександру Ігоревичу і його помічницям!!! Зробив дуже якісну операцію, протягом періоду відновлення огляди та перевязки. Взагалі, з огляду на період моєї хвороби, це ідеальне місце для лікування. Мені пощастило лікуватися у настільки досвідчених спеціалістів. Бажаю їм успіхів і всього найкращого!!! Особлива подяка Адміністрації і дівчатам на ресепшн за загальну організацію роботи і створення комфортних умов для пацієнтів!!!
Віктор
Харків, 19.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторе. Дякуємо за позитивний відгук. Комфорт і сучасний підхід до лікування - наші основні принципи для надання медичної допомоги пацієнтам. Для цього створені всі умови як на діагностичному, так і на лікувальному етапі. Ми щиро раді, що Вам було комфортно проходити лікування в стінах нашого медичного центру, і спілкування з лікарем було максимально інформативним. Завжди готові допомогти у випадку необхідності. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Висловлюю щиру подяку колективу "ОН Клінік"! Мені було комфортно і приємно відвідати доктора Кочеровского Олександра Ігоровича, він чуйний і уважний. І особлива подяка дівчаткам з адміністрації "ОН Клінік". Прийняли мене дуже приємно і доброзичливо.
Тамара
Харків, 13.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тамаро. Дякуємо, що знайшли можливість поділитися своїми враженнями про наш медичний центр. Ми раді, що в особі фахівця Кочеровского О.І. Ви знайшли лікаря, якому можете довірити своє здоров'я. Будемо раді допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую доктора Наталію Романівну і медсестру Ольгу за професійний прийом і уважне ставлення. Дуже задоволена проведеним обстеженням, мінімум дискомфорту. Велике спасибі!!!
Ірина
Харків, 11.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ірино. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені якістю медичного обслуговування. Кваліфіковані фахівці і сучасне обладнання - є запорукою високих показників ефективності лікувально-діагностичних процесів. Завжди готові допомогти і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити велику подяку лікарю Кочеровському Олександру Ігоревичу за його професіоналізм, чуйне ставлення до пацієнта, терпіння, задоволений на всі 100%! Бережи Вас Господь!!!
Олександр Костенко
Харків, 11.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Раді, що у Вас залишилися приємні враження після відвідування нашого лікаря. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які використовують у своїй роботі інноваційне обладнання. Дякуємо за відгук і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Висловлюю глибоку подяку доктору Кочеровскому Олександру Ігоровичу! Звернувся до нього, грунтуючись на позитивних відгуках його пацієнтів. Був діагностований геморой 3-4 стадії і запропоновано хірургічне лікування. Всі необхідні аналізи були здані в клініці за 40 хвилин, після отримання результатів аналізів узгоджений зручний день для операції. Тривалість операції - 1 година, пройшла без ускладнень. У другій половині дня був уже вдома. Після операції доктор детально інформував про можливі наслідки, відчуттях і способах реакції на них. Був виданий набір ліків для реабілітації після операції (він входить у вартість операції). У разі виникнення питань доктор оперативно доступний по телефону. Через тиждень я вже вийшов на роботу. Періодично відвідував доктора для профілактичних оглядів (це теж входить у вартість операції). Прийом проводився строго по запису без втрати особистого часу. Результатом лікування задоволений! Бажаю успіхів Олександру Ігоровичу та персоналу клініки!
Сергій
Харків, 13.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Сергію. Дякуємо Вам за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця Кочеровского О.І. Своєчасне звернення за медичною допомогою є запорукою ефективної діагностики та лікування. Сучасні малоінвазивні методики і передове медичне обладнання, яке використовується в наших медцентрах, дозволяють позбутися від проктологічних захворювань без госпіталізації і отримати ефективний результат. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря і якістю обслуговування. Один з головних принципів роботи нашої Мережі - комфорт кожного пацієнта, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які комплексно підходять до лікувально-діагностичного процесу. Завжди готові допомогти в разі потреби. Нам приємно, що під наглядом нашого фахівця Ви змогли значно підвищити якість життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу ще раз висловити величезну подяку Кочеровському А.І. за лікарську компетенцію, своєчасний діагноз
Вікторія
Харків, 02.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторіє. Дякуємо за відгук. Своєчасне звернення до фахівця і якісна діагностика допомагають уникнути багатьох неприємних проблем. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік