Відгуки про лікарів-проктологiв у Харкові (м. Палац Спорту)

Хочу поділитися враженням після відвідування лікаря Кутепової К.В. Необхідна була консультація після операції, огляд був проведений дуже грубо і закінчився кровотечею. Бажаної консультації не отримала, залишилася вкрай не задоволена відвідуванням і спілкуванням з лікарем.
Валентина
Харків, 12.05.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, якщо звернення до лікаря було дискомфортним для Вас та приносимо вибачення. Процедура профільного огляду в клініці зазвичай проходить стандартно з використанням відповідного обладнання та інструментарію. Кожна спеціалізація в клініці представлена кількома лікарями, тож у пацієнта є можливість змінити лікаря, який буде більш комфортний за психотипом. Бажаємо найскорішого одужання.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чудова клініка, лікар Кочеровський Олександр Ігорович, професіонал, руки золоті, залишилися тільки добрі враження та гора подяки) жалкую тільки про одне - що не звернулася раніше.
Людмила
Харків, 18.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Дуже дякуємо за відгук. Приємно дізнатися, що Ви так високо оцінюєте професійні якості спеціаліста медцентру. Завжди готові допомогти у разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Кочеровський О.І майстер своєї справи, всім раджу!
Олексій
Харків, 08.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олексію. Дякуємо за відгук та Ваші рекомендації. Для нас цінним є те, що Ви залишилися повністю задоволені візитом до нашого лікаря. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике дякую Кочеровському О.І! Незважаючи на страхи та дискомфорт, який може відчувати пацієнт, всі неприємні відчуття зведені до мінімуму як у процесі лікування, так і після нього. Після операції завжди був на зв'язку. Він добрий фахівець. Огляд проводить дуже делікатно, практично безболісно. Докладно пояснює, розповідає, відповідає на запитання. Результатом лікування дуже задоволена. Дякую вам
Тетяна
Харків, 07.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо Вам, що знайшли можливість публічно поділитися своєю історією звернення до «ОН Клінік Харків». Раді знати, що візит до нашого медичного центру був для Вас результативним. Завжди раді допомогти в рамках нашої спеціалізації. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Зіткнулися з делікатною проблемою - геморой, що кровоточить. Чоловік вирішив звернутися до Он клінік, т.к. реклама проктології даної клініки щокроку. 27..12.2021 звернувся до проктолога Он клінік Робак Всеволод Ігоревич. Під час огляду було виявлено три вузли, один із яких кровоточив. Лікар запропонував провести операцію з лігування геморою латексним кільцем. Пояснив, що процедура безболісна і людина не втрачає своєї працездатності протягом усього лікування, але виявилося все навпаки. Цього ж дня провели операцію. Сплатив цю операцію 9475 грн. + 450 грн. прийом лікаря. Після проведення операції стан погіршувався з кожним днем, лікар запевняв, що це процес загоєння. Після численних скарг доктор зробив припікання. Стан не покращувався, їздив до клініки на прийоми через день. Кожен прийом лікар міняв ліки (ліки купувалися за свій рахунок), так би мовити "експерементував". Стан не покращувався, почалися сильні напади, три тижні жив на сильних знеболювальних. 19.01.2022 звернувся до Міської клінічної лікарні №2, де успішно провели операцію. Зараз після операції триває процес відновлення, дякую доктору Міської клінічної лікарні №2, який поставив на ноги. Після останнього прийому до нього клінік, доктор Всеволод Ігорович, жодного разу не зателефонував і не поцікавився здоров'ям свого пацієнта. Всі новорічні свята проведені в моїх муках і моїй сім'ї. НІКОМУ не рекомендую Он клінік!! Бережіть своє зводор'я!
Альона
Харків, 05.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Альона. Дякуємо за Вашу висловлену думку. Зазначаємо, що розгляд звернень щодо обслуговування в наших клініках проводиться особисто з пацієнтом. Нами було проведено комплексний розбір звернення, пацієнт отримав зворотній зв'язок особисто та ситуацію вичерпано. Всім добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! Хочу залишити відгук про лікаря-проктолог Каспарі Наталія Романівна. З першого прийому вона змогла привернути до себе, так що сором'язливість пішла само собою. Дуже уважна, професіонал своєї справи. Робили процедуру плазмо-ліфтингу тріщини, через тиждень все загоїлося і призначені препарати впоралися із загоєнням. Спасибі вам велике!
Катерина
Харків, 30.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Катерино. Своєчасне звернення за медичною допомогою – запорука ефективності діагностики та лікування. У мережі наших медичних центрів використовуються інноваційні методики лікування, які дозволяють вирішити неприємні проблеми без відриву від звичного способу життя. Також рекомендуємо не забувати про регулярні профілактичні огляди. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходив курс лікування геморою, роботою лікаря задоволений. Все професійно.
Павел
Харків, 19.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Павле. Дякуємо за відгук. Раді, що під наглядом лікаря Кочеровського О.І. Ви змогли позбавитися від неприємної проблеми Завжди готові допомогти та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велика дяка Каспарі Наталії Романівні за професійність та чуйність. Огляд проводить дуже делікатно, лікування призначила раціональне та ефективне. Разом з медичною сестрою створюють легку та позитивну атмосферу, це дуже допомагає здолати психологічний бар'єр. Рекомендую всім хто рокам страждає, але соромиться або боїться звернутися до лікаря. Ця лікарка неодмінно вам допоможе!
Тетяна
Харків, 13.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Нам приємно, що Ви знайшли можливість поділитись своїми враженнями про відвідування нашого лікаря. Своєчасне звернення до спеціаліста за наявності неприємних проблем – запорука ефективної діагностики та лікування. Ми раді, що лікар Каспарі Н.Р. виправдала Вашу довіру. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике дякую Каспарі Наталії Романівні, дуже приємна і дуже приваблива жінка. Після процедури плазмоліфтингу буквально наступного дня все минулося, і на плановому огляді 12.12.2021 було повне загоєння. Дуже вдячна за лікування, дуже переживала, що буде боляче і т.д, проте процедура того коштувала.
Ярослава
Харків, 15.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ярослава. Дякуємо за Ваш позитивний відгук. Малоінвазивні методики, що використовуються в Мережі наших медцентрів, дозволяють позбутися неприємних проблем у комфортних умовах. Ми завжди раді надати кваліфіковану медичну допомогу. Бажаємо Вам здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую лікарю Каспарі Наталії Романівні за високий професіоналізм, ввічливість, людяність, індивідуальний підхід, майстерність. Після прийому лише позитивні емоції. Дякую за Вашу працю!
Анжела
Харків, 05.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анжело. Дякуємо Вам за довіру та вибір нашого медичного центру. Нам приємно, що наш фахівець зміг виправдати Вашу довіру і у Вас залишилися лише позитивні враження. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лічила у Каспарі Наталії Романівни делікатну хворобу. Лікар сподобалася, проблема вирішена, спасибі)
Тетяна
Харків, 17.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Завжди готові надати якісну медичну допомогу та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Про приємне відвідування та лікування у "ОН Клінік": без черг, у теплій, затишній атмосфері! Щиро дякую лікарю Каспарі Наталії Романівні за високий професіоналізм, ввічливість, людяність, індивідуальний підхід, майстерність. Оперативне втручання та післяопераційний період пройшли без ускладнень. Кожен візит до лікаря - це мінімум дискомфорту, лише позитивні емоції. Дякую за Вашу працю! Дякую за комфорт пацієнтів! Р.S. Результат успішного лікування і одужання хворого залежить від команди. У Вашій клініці команда фахівців - професіоналів на 100%! З повагою, Наталія! 06.11.2021р.
Наталія
Харків, 06.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за добрі слова на адресу нашого спеціаліста. Ми раді, що під наглядом нашого лікаря Ви змогли вирішити неприємну проблему в позитивній атмосфері та отримали бажаний результат. Щадні малоінвазивні методики, які у нас застосовуються, дозволяють вирішити неприємні проблеми без госпіталізації та без відриву від звичного ритму життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, Московський проспект, 257

ОН Клінік Харків Палац Спорту
Приймаємо: Пн - Сб: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама