Лабораторні аналізи в Дніпрі

Діагностика хвороб включає проведення лабораторних аналізів, які допомагають не тільки встановити діагноз, а й перевірити ефективність поточної терапії. Аналізи можна здавати як за направленням лікаря, так і без нього.

Здати аналізи в лабораторії "ОН Клінік Дніпро" можна швидко і в комфортних умовах. Дослідження проводяться із застосуванням лабораторного діагностичного обладнання.

Ми проводимо:

Які лабораторні аналізи можна здати в ОН Клінік Дніпро?

У перелік лабораторних аналізів, які можна здати в «ОН Клінік Дніпро», входять:

 • аналізи ПЛР, ДНК на гарднерельоз, герпес, гонорею, кандидоз (молочницю), кишкову паличку, кондиломи, мікоплазму, папіломи, стафілококи, стрептококи, трихомоніаз, хламідіоз, цитомегаловірус, уреаплазму і інші;
 • дослідження на мікробіоценоз;
 • ПЛР і ІФА-тести на коронавірус;
 • лабораторні дослідження крові (на гепатити B і C, на визначення гормонів в сироватці крові, на чутливість до антибіотиків, біохімічний аналіз крові).

Чи потрібно регулярно здавати аналізи без направлення лікаря?

Здача аналізів дозволяє вчасно виявити патології та своєчасно почати лікування, а також контролювати стан здоров'я всього організму і різних систем органів. Крім того, результати аналізів дають можливість визначити ефективність поточного лікування.

Аналізи можна здавати і без направлення лікаря. Але правильно оцінити їх результати та, при необхідності, призначити найбільш ефективну схему лікування може тільки лікар.

Щоб здати аналізи в лабораторії «ОН Клінік Дніпро», зателефонуйте за вказаними на сайті телефонами або заповніть форму онлайн. Запис здійснюється цілодобово.

Показання до спермограми

Спермограма - це аналіз сім'яної рідини (сперми, еякулята). Спермограма є універсальним тестом на безпліддя у чоловіків. Показаннями до проведення спермограми є:

 • діагностика причин безпліддя;
 • підготовка до допоміжних репродуктивних методів (інсемінації, екстракорпорального запліднення);
 • простатит.

Аналіз сперми на безпліддя дозволяє визначити причину захворювання, оцінити можливість запліднення і шляхи розв'язання проблеми. Спермограма за простатиту проводиться для оцінки інтенсивності запалення простати, впливу захворювання на репродуктивну функцію чоловіка і контролю за ефективністю лікування.

Що показує спермограма

Спермограма дозволяє розгорнуто оцінити якість еякуляту. Розширена спермограма включає цілий ряд показників:

 • фізико-хімічні властивості еякуляту (кислотність, в'язкість);
 • кількісний склад сперми (загальна кількість сперматозоїдів, частка живих сперматозоїдів в еякуляті);
 • морфологічний аналіз сперматозоїдів (розмір, рухливість).

Аналізувати результати спермограми та оцінювати відхилення значень спермограми від норми повинен лікар-уролог. Зробити спермограму в Дніпрі можна за попереднім записом в медичному центрі «ОН Клінік Дніпро». Записатися на спермограмму в Дніпрі або дізнатися вартість спермограми можна за телефоном.

Аналіз на хворобу Лайма (кліщовий бореліоз)

Хвороба Лайма, або кліщовий бореліоз, — інфекційне захворювання, що викликається бактеріями родини Spirochaetaceae порядку спірохет, бореліями (лат. Borrelia). Найчастіше зараження хворобою Лайма відбувається під час укусу кліща. Симптоми кліщового бореліозу зазвичай починають проявлятися з кільцевої еритеми — особливого виду висипання, яке розташовується кільцями навколо місця укусу кліща. Без лікування еритема розростається, стає гарячою і болючою на дотик. Також частими симптомами лайм-бореліозу є:

 • озноб і лихоманка;
 • головний біль;
 • біль у м'язах і суглобах;
 • слабкість, нудота і блювота.

Наслідки бореліозу, як правило, починають виявлятися вже до другого місяця з моменту зараження і включають ураження суглобів, лімфоцитому (доброякісне ураження шкіри), хронічний атрофічний акродерматит (патологічні зміни шкіри атрофічного характеру). Також можуть з'явитися порушення психіки: розлади свідомості, безсоння.

Для діагностики хвороби Лайма можна здати тест у лабораторії «ОН ​​Клінік Дніпро».

Лікуванням лайм-бореліозу займається лікар-інфекціоніст, який за результатами огляду, скарг та результатів аналізу, призначає лікування. Аналіз на хворобу Лайма дозволить виявити захворювання на ранній стадії та не допустити його подальшого розвитку.

Всі аналізи

Вартість прийому лікарів лабораторних аналізів у Дніпрі

У розрахунок термінів готовності аналізів не враховуються вихідні та святкові дні.

COVID-19
Гематологічні дослідження
Імуногематологічні дослідження
Загальноклінічні види дослідження
Гістологічні дослідження
Скринінгові експрес дослідження
Цитологічні дослідження
Біохімічні дослідження
Дослідження системи гемостазу
Маркери репродуктивної панелі
Маркери вагітності
Ендрокрінні маркери
Маркери гормонів щитовидної залози
Маркери гіпофізарно-надниркової системи
Онкологічні маркери
Маркери паразитарних інфекцій
Маркери інфекцій і вірусів
ПЦР діагностика вірусів та інфекцій

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

ОН Клінік Дніпро
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00- 20:00, Нд: 9:00-15:00
Запис по телефону: 0 30 17 30 Цiлодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама