Ендоскопія в Дніпрі

Багаторічний досвід в проктології та сучасне діагностичне обладнання дозволяє лікарям медичного центру «ОН Клінік Дніпро» безпомилково ставити діагноз, підбирати в подальшому найбільш ефективну схему лікування.

Діагностичне обстеження в «ОН Клінік Дніпро» здійснюється у відділеннях урології, проктології, гінекології, хірургії та дерматології. 

Ми проводимо такі види обстежень:

В «ОН Клінік» урологічне обстеження вже включає: УЗД передміхурової залози внутрішнім і поверхневим датчиками, перевірку стану судин статевого члена, вимірювання статевої чутливості та вазоактивний тест. А за необхідності, також в нашому медичному центрі можна здати аналізи та пройти комп'ютерну томографію.

Прийом в «ОН Клінік Дніпро» ведуть висококваліфіковані гінекологи. Їх напрацювання в поєднанні з сучасним обладнанням гінекологічних кабінетів дозволяють проводити всі різновиди маніпуляцій.

Комплексне обстеження організму в «ОН Клінік» допоможе запобігти Вам розвиток імпотенції, уникнути раку прямої кишки, шийки матки або молочних залоз, виявити небезпечні дерматологічні захворювання на ранній стадії.

Щоб пройти діагностичне обстеження в «ОН Клінік Дніпро», Вам достатньо зателефонувати за телефонним номером для Вашого регіону або оформити запис на нашому сайті.

Демиденко Сергій Віталійович
Демиденко Сергій Віталійович
Лікар відділення ендоскопії

Вартість прийому лікарів ендоскопії у Дніпрі

ОНЛАЙН Консультація ендоскопіста
Консультація ендоскопіста
ВГДС із хромоскопією
ОНЛАЙН Консультація ендоскопіста за кордон
Відеогастродуоденоскопія
Колоноскопія
Уреазний тест

Лікарі відділення ендоскопії ОН Клінік Дніпро

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

ОН Клінік Дніпро
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00- 20:00, Нд: 9:00-15:00
Запис по телефону: 0 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама