Обрати клініку
Ділимося порадами про здоров'я:

Відгуки про лікарів-урологах у Ужгороді

Звернувшись в клініку «ОН Клінік», а саме до проктолога Худинець М.М., з проблемою геморой 3 ст., який був вилікуваний безболісно і якісно, після процедури яку робили, я спокійно ходила на роботу. Сам лікар відповідальна і добра людина, яка вислухає, дасть поради, я спокійно відвідувала Михайла Михайловича без будь-якого страху і переживань. Всім рекомендую. Бережіть своє здоров’я, щоб потім не спізнитись.
Інна, Ужгород, 20.08.2019
Доброго дня, Інно. Дякуємо за відгук про позитивний досвід лікування під наглядом нашого спеціаліста Михайла Михайловича. У Мережі наших медичних центрів використовуються сучасні методи, які дозволяють вирішити проктологічні проблеми без болю, операцій та без відриву від робочого процесу. В чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Не забувайте про профілактичні огляди. Бажаємо Вам міцного здоров'я!
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу виразити подяку лікарю-дерматологу Томинець Оксані Василівній за лікування. Лікар уважний, добрий, чуйний. Лікування допомогло, дуже задоволена адже звернулася з актуальною проблемою – вугрева хвороба. Після лікування неодноразово зверталася з іншими проблемами і завжди отримувала відповіді на свої питання, гарний сервіс клініки і ефективне лікування. Лікарю бажаю здоров’я, процвітання та побільше вдячних пацієнтів а клініці – розширення та розвитку, адже у вас працюють професіонали своєї справи.
Олена, Ужгород, 15.08.2019
Доброго дня, Олено. Дерматологи наших медичних центрів використовують комплексний підхід у діагностиці та лікуванні дерматологічних проблем. В якості медичних послуг Ви змогли переконатися особисто. Дякуємо за приємні слова на адресу нашого лікаря-дерматолога Томінець Оксани Василівни, яка дійсно кваліфікований та уважний спеціаліст. Завжди готові допомогти в разі необхідності, будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
Я хворів 1 рік і не знав де звернутись за допомогою. Дякуючи моїй жінці Едіті вона знайшла ОН Клінік в м. Ужгород тут мені допомогли. Також хочу подякувати Худинець М.М. лікар від Бога. Удачі вам, побільше клієнтів та позитивних вражень. Дізнались з інтернету, позвонили і все – ми вилікувались. Дякуємо.
Ігор, Ужгород, 15.08.2019
Доброго дня, Ігор. На жаль, часто трапляється, коли пацієнти довгий час не наважуються звертатися за медичною допомогою. Але зволікання може привести до виникнення ускладнень та подовжить термін лікування. На сьогодні у «ОН Клінік Ужгород» використовуються сучасні методики та новітнє обладнання. Лікар Михайло Михайлович Худинець висококваліфікований спеціаліст, який до діагностики та лікування пацієнта підходить комплексно, враховуючи індивідуальні особливості кожного. Дякуємо за відгук та, будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернулася в ОН Клінік, бо мене турбував геморой. Ні свічки, ні мазі не допомагали. Але завдяки лікарю Худинцю М. вдалося вилікуватися. Дуже вдячна клініці та лікарю за допомогу. І краще не відкладати візит до лікаря, а проходити огляд вчасно.
Богдана, Ужгород, 12.08.2019
Доброго дня, Богдано. Дякуємо Вам, що поділилися своїм досвідом звернення до «ОН Клінік Ужгород». Дійсно, в клініках нашої Мережі спеціалісти використовують малоінвазивні методи вирішення проктологічних проблем, які дозволяють швидко, без госпіталізації та тривалого реабілітаційного періоду значно покращити якість життя. Не забувайте про профілактичні огляди та будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
Я проходив лікування у лікаря Худинець М.М. Звернувся до “On Clinic” з гострою проблемою геморою. Моє лікування тривало на протязі шести тижнів. Мій лікуючий лікар поставив мені діагноз – гострий геморой другої стадії. Принципово позитивно мошу виділити підхід клініки та лікаря до лікування. Напередодні першого прийому клініка надала мені інструкції, щодо підготовки організму до огляду та гарантувала цілодобову гарячу лінію, а також підлаштувала прийом під мій графік. Завдяки лояльності та знанням лікаря моя проблема була вирішена, адже лікування було назначене правильно та ефективне.
Едуард, Ужгород, 06.08.2019
Доброго дня, Едуарде. Ми раді, що під наглядом нашого лікаря-проктолога Михайла Михайловича Худинця, Ви змогли вирішити неприємну проблему та залишилися задоволені результатом. Малоінвазивні методики, які використовуются в Мережі наших клінік, дозволяють позбутися геморою в комфортних умовах, в короткий термін та без хірургічного втручання. Щиро дякуємо за теплі слова на адресу наших спеціалістів. Пріоритети нашої команди - індивідуальний підхід до кожного пацієнта і надання медичних послуг високого рівня. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік