Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Відгуки про лікарів-урологів у Ужгороді

Рекомендую Олександра Антоновича, спеціаліст в своїй справі,дуже грамотний підхід до пацієнта,+ хочу поставити привітному персоналу,та чистоті яка підтримується тех персоналом. Однозначно рекомендую
Ігор, Ужгород, 15.02.2020
Доброго дня, Ігор. Вдячні Вам за позитивний відгук та високу оцінку роботи нашого спеціаліста. Згодні з Вами, наші лікарі комплексно підходять до діагностики та лікування пацієнтів, враховуючи індивідуальні особливості кожного. Завжди готові допомогти в разі необхідності. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дізнався про клініку з інтернету. Після проведення огляду був поставлений діагноз запалення сечовивідних шляхів. Лікар доступно пояснив діагноз, його загрози і призначив лікування після отримання результатів аналізів. Лікування допомогло. Як пацієнт я дуже задоволений професіоналізмом лікаря та доступністю інформації.
Віктор, Ужгород, 27.01.2020
Доброго дня, Вікторе. Вдячні Вам за щирий відгук та високу оцінку роботи нашого лікаря. Нам приємно, що під наглядом нашого спеціаліста Ви змогли вирішити проблему, яка викликала занепокоєння. Завжди готові допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся в клініку «ОН Клінік Ужгород» з проблемами ерекції, про саму клініку дізнався в інтернеті, де хороші відгуки. Сам лікар досить швидко поставив діагноз, виявив професійний підхід, в порівнянні з іншими, поскільки вже до того звертався в інші місця, навіть пробував лікуватися закордоном. Після початку лікування зразу з’явилися результати, здав аналізи, які підтвердили здогади лікаря. Був поставлений діагноз гіпоплазія лівого яєчка, еректильна дисфункція. Під час лабораторного обстеження було виявлено підвищення прогестерону та зниження тестостерону. Лікар назначив лікування згідно виявлення даної патології, яке виявилося ефективним, кількість статевих актів зросла, з’явилися спонтанні ерекції. В цілому відношенням в клініці та професійним підходом лікарів задоволений.
Радомир, Ужгород, 17.01.2020
Доброго дня, Радомире. Вдячні Вам за щирий та розгорнутий відгук. Нам приємно, що під наглядом нашого спеціаліста Ви змогли знайти рішення неприємної проблеми. Згодні з Вами, наші лікарі комплексно підходять до діагностики та лікування, враховуючи індивідуальні особливості кожного пацієнта. Також в розпорядженні наших спеціалістів знаходиться потужна матеріально-технічна база, що сприяє ефективності процесу одужання. Також хочемо зазначити, що повне одужання — це командна робота спеціаліста та пацієнта, адже невідступне виконання всіх лікарських назначень — одне з головних складових ефективного лікування. Завжди готові допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на прийомі у Олександра Антоновича, швидко вирішив проблему. Компетентний лікар, легкий в спілкуванні. Гарно дякую.
Сергій, Ужгород, 10.01.2020
Доброго дня, Сергію. Вдячні Вам за позитивний відгук. Нам приємно, що під наглядом нашого лікаря Ви змогли вирішити проблему, яка викликала занепокоєння. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хороші відгуки від паціентів, будемо звертатися, пізніше відпишу.
Сергій, Ужгород, 26.12.2019
Звернувся з діагнозом рубцевий фімоз. Лікарем було проведене оперативне лікування дуже грамотно. В клініці отримав курс медикаментозної терапії згідно своєї патології. В курсі лікування отримав безкоштовні консультації і перев’язок. В загальному задоволений.
Сергій, Ужгород, 27.11.2019
Доброго дня, Сергій. Вдячні Вам за позитивний відгук. Нам приємно, що під наглядом нашого лікаря Ви знайшли рішення неприємної проблеми. Згодні з Вами, наші спеціалісти комплексно підходять до діагностики та лікування, приймаючи до уваги індивідуальні особливості кожного пацієнта. Будемо раді допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернувся в ОН Клінік до лікаря Куркутова Олександра Антоновича з певними вадами здоров’я, після лікував та під час його процесу все було на високому рівні, результатом задоволений. Дуже гарно дякую лікарю, колективу, та всій клініці. Бажаю тримати далі такий високий рівень.
Аурел, Ужгород, 05.11.2019
Доброго дня, Аурел. Вдячні Вам за позитивний відгук та високу оцінку роботи нашого спеціаліста. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки. Ми прагнемо надавати кваліфіковану медичну допомогу в максимально комфортних умовах, в чому Ви змогли переконатися особисто. Будем раді допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Списибі за ввічливе і дуже добре – професійне відношення до пацієнтів. Бажаємо і надалі так чесно і порядочно відноситись до своїх пацієнтів.
Ілля, Ужгород, 08.08.2019
Доброго дня, Ілля. Вдячні Вам за щирий відгук. Нам приємно, що Ви залишилися повністю задоволені результатом звернення до нашої клініки. Завжди готові допомогти в разі необхідності та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
У мене була проблема (давня) – геморой. Я довго не наважувалась з цим звернутися до лікарів. Але то вже дуже стало нестерпним і я звернулася в клініку ОН Клінік тому, що читала в інеті гарні відгуки і саме головне, що без операції і лежання в лікарні. Я дуже вдячна лікарю Худинець Михайлу Михайловичу, за безболісне лікування та увагу до пацієнта.
Наталія, Ужгород, 07.08.2019
Доброго дня, Наталіє. На жаль, часто так трапляється, що пацієнти відкладають візит до спеціаліста маючи проктологічні проблеми. Але своєчасне звернення до медичного закладу полегшує діагностику та лікування, а також допомагає уникнути ускладнень. Худинець Михайло Михайлович досвідчений спеціаліст, який повною мірою володіє малоінвазивними методами лікування, які дозволяють вирішити проктологічні проблеми без хірургічного втручання, госпіталізації та відриву від звичного ритму життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Бажаємо Вам здоров'я та гарного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік